Sport

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 433
69 202
113
Itt sírtok, hogy nem fair, mert hogy előnye van. A parások közt akkor mekkora előnye lenne, az miért lenne fair? Igazából, ki nem tilthatod mindenhonnan, de jó kategória sincs, ahol indulhatna
Ha minőségileg nem megfelelő akkor nem megfelelő. Itt az EU-ban az uborka gorbuleterol is szabályt alkottak. Vagyis szabványt.
Mondjuk olyat is mondtak hogy nincs már olyan hogy férfi meg nő.
Paraolimpiasok kozt gondolom vannak fokozatok a sérülés típusa módja, fokozata közt. Legalábbis gondolom.
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti and fip7

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 940
58 347
113
Összefogott Párizs kapcsán a világ melegebbik része:

Aham. Szóval a női versenyzőt zárják ki a nők versenyéről, mert nem akar egy buzzancs faszival boxolni... aham...

Én bennem azért fölmerült egy kérdés. Nem vagyok sportjogász ezt tisztázzuk. Viszont történetesen boxoltam, és volt amatör nemzetközi licencem :rolleyes:
A helyzet az, hogy csak az a sportág lehet olimpiai sport, aminek van a NOB által elismert világszövetsége.
A nemzetközi versenyekre, így az olimpiára is, ezen világszövetség adja ki a licenceket.
Ha pedig a világszövetség kizár, mint ahogyan a két buzit kizárták, akkor az azt is jelenti, hogy valójában megszűnik a nemzetközi amatör licenced. Vagyis elviekben nem lehetnél olimpiai résztvevő, hiszen akreditációd sincsen. És ez független attól, hogy férfi vagy-e vagy nő.
Szóval engem már csak az érdekelne, hogy a csávó, hogy a francban lehet ott ha kizárta őt a világszövetség? o_O
Mint mondtam nem vagyok sportjogász, de a magyar ökölvívó szövetség ennek azért utána mehetne, ugyanis ha nincs nemzetközi versenyzéshez licence a buzzancsnak, akkor bizony meg lehet óvni a mérkőzést :cool:
 
  • Tetszik
Reactions: megazez and Ramzana

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 940
58 347
113
Itt sírtok, hogy nem fair, mert hogy előnye van. A parások közt akkor mekkora előnye lenne, az miért lenne fair? Igazából, ki nem tilthatod mindenhonnan, de jó kategória sincs, ahol indulhatna

Kromoszóma alapján férfi. Ott kell akkor indulnia. Jah..., hogy az első 10,000-be nem férne bele amilyen nyomorult balf@sz... hát igen, ezért nem ott indul. A nemzetközi boxszövetség helyesen járt el, hogy kizárták a picsába. A NOB-ot meg had ne minősítsem.
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 294
29 762
113
Itt sírtok, hogy nem fair, mert hogy előnye van. A parások közt akkor mekkora előnye lenne, az miért lenne fair? Igazából, ki nem tilthatod mindenhonnan, de jó kategória sincs, ahol indulhatna
A testmozgáshoz mindenkinek joga van, de a versenysport nem alapjog. Hányan vannak, akiket orvosi okból eltiltanak? Ők elfogadják.
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti and fip7

ronis

Well-Known Member
2022. március 23.
205
1 140
93
Off
Ezúton kérek elnézést Imane Helif-től ha tényleg nőnek született.
Abban hitben voltam, hogy ő az a fiú aki nőnek állt.,de ha jól olvastam elvileg akkor ő nőnek született.

kis adalék Imane Khelif életéhez, nőnek született, nőként anyakönyvezték, (mivel ott alul is nunija van) egy kis Algériai faluban, egy szegény családban , kislányként nevelték, az apja tiltotta mindenféle sporttól mondván az nem kislányoknak való, ennek ellenére először focizni kezdett, utána váltott boxra, egy szomszéd faluba járt át titokban sportolni hogy a család ne tudja meg.
Egy nagyon ritka genetikai betegséggel született női ivarszervei vannak, viszont X-Y kromoszómája,és fokozott tesztoszteron termelése, (még egy átlag férfihoz képest is) tehát ő nem egy transzgender futóbolond pasi aki kitalálta hogy a héten nő lesz , hanem egy szerencsétlen akivel a természet nagyon kicseszett, még mikor kb 10-14 hetes embrio volt .
Ő személy szerint nem is tudott róla hogy neki ilyen betegsége van, a 2023-as női box VB -n mikor döntőbe jutott akkor csináltatott rajta az IBA, Nemzetözi Boxszövetség egy vizsgálatot akkor derült ez ki, fel is függesztette az IBA a versenyen való további játékát.
(azóta ezt vissza vonták, állításuk szerint nem csináltak ilyen tesztet)
Az IBA-t a NOB kizárta az olimpiákon való részvételről ,(a Tokioi olimpiárol először, ) mivel sok korrupcios botrányuk és költségvetési hiányuk volt.
Kis adalék az IBA Nemzetközi Boxszövetség orosz vezetésü, aztán mindenki azt gondol ide amit akar, hogy ez most politika volt, vagy miért én nem tudom.
Imane Khelif a 2018-as női box VB-n a17.-ik helyen végzett , a 2019-es VB-n a 33.-ik helyen, a Tokioi olimpián elverte az ír Kellie Harrington elverte a negyed döntőben.
Itt jegyezném meg hogy az ír boxoló csaj nyilvánosan kiállt Khelif mellett mikor ezt a botrányt, (szerintem egyértelmüen időzítve és szervezve) az olasz kiscsaj , és stábja kirobbantotta.
Elmondta támogatja Khelifet , és hagyják abba ezt a felesleges média hergelést, mert ő és másik 9 boxoló csaj is legyőzte már Khelifet.
( magánvéleményem: -ha az olasz hisztis kiscsaj igy felkínálja az álcsucsát védtelenül akkor a helyi pizza futár kisfiu is megfekteti )

Ha másik oldalról nézzük akkor az X-Y kromoszómák miatt kapta a férfias csontozatot, és izomzatot persze ez sem ment volna a rengeteg edzés és extra munka nélkül, mert akkor max egy kolás üveg testü férfi (by kam :) lett volna egy női testbe zárva, , de ha így nézzük akkor valóban semmi keresnivalója a csajok között.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 940
58 347
113
kis adalék Imane Khelif életéhez, nőnek született, nőként anyakönyvezték, (mivel ott alul is nunija van) egy kis Algériai faluban, egy szegény családban , kislányként nevelték, az apja tiltotta mindenféle sporttól mondván az nem kislányoknak való, ennek ellenére először focizni kezdett, utána váltott boxra, egy szomszéd faluba járt át titokban sportolni hogy a család ne tudja meg.
Egy nagyon ritka genetikai betegséggel született női ivarszervei vannak, viszont X-Y kromoszómája,és fokozott tesztoszteron termelése, (még egy átlag férfihoz képest is) tehát ő nem egy transzgender futóbolond pasi aki kitalálta hogy a héten nő lesz , hanem egy szerencsétlen akivel a természet nagyon kicseszett, még mikor kb 10-14 hetes embrio volt .
Ő személy szerint nem is tudott róla hogy neki ilyen betegsége van, a 2023-as női box VB -n mikor döntőbe jutott akkor csináltatott rajta az IBA, Nemzetözi Boxszövetség egy vizsgálatot akkor derült ez ki, fel is függesztette az IBA a versenyen való további játékát.
(azóta ezt vissza vonták, állításuk szerint nem csináltak ilyen tesztet)
Az IBA-t a NOB kizárta az olimpiákon való részvételről ,(a Tokioi olimpiárol először, ) mivel sok korrupcios botrányuk és költségvetési hiányuk volt.
Kis adalék az IBA Nemzetközi Boxszövetség orosz vezetésü, aztán mindenki azt gondol ide amit akar, hogy ez most politika volt, vagy miért én nem tudom.
Imane Khelif a 2018-as női box VB-n a17.-ik helyen végzett , a 2019-es VB-n a 33.-ik helyen, a Tokioi olimpián elverte az ír Kellie Harrington elverte a negyed döntőben.
Itt jegyezném meg hogy az ír boxoló csaj nyilvánosan kiállt Khelif mellett mikor ezt a botrányt, (szerintem egyértelmüen időzítve és szervezve) az olasz kiscsaj , és stábja kirobbantotta.
Elmondta támogatja Khelifet , és hagyják abba ezt a felesleges média hergelést, mert ő és másik 9 boxoló csaj is legyőzte már Khelifet.
( magánvéleményem: -ha az olasz hisztis kiscsaj igy felkínálja az álcsucsát védtelenül akkor a helyi pizza futár kisfiu is megfekteti )

Ha másik oldalról nézzük akkor az X-Y kromoszómák miatt kapta a férfias csontozatot, és izomzatot persze ez sem ment volna a rengeteg edzés és extra munka nélkül, mert akkor max egy kolás üveg testü férfi (by kam :) lett volna egy női testbe zárva, , de ha így nézzük akkor valóban semmi keresnivalója a csajok között.

Teljesen mindegy, hogy mi van a lába között, ha férfi kromoszómája van akkor férfi.
És a magas tesztoszteron szint is ezt jelzi. Ez férfias csontozatot és izomzatot is jelent.
Ez olyan mintha egy csajt gyerek kora óta dopping szeren edzenének.
Kikapni meg azért kapott ki néha mert nem túl jó boxoló. Ezzel a tudással a férfiak között az első 1000-ben sem lenne benne.
Ezért nem indul a kromoszómájának megfelelő kategóriában.
A NOB meg azért zárta ki az IBA-t mert orosz, és célja volt a NOB-nak az oroszok kizárása az olimpiáról. Lásd. amit a licencekről írtam...
 

Vontolla

Well-Known Member
2022. március 15.
397
2 572
93
Teljesen mindegy, hogy mi van a lába között, ha férfi kromoszómája van akkor férfi.
És a magas tesztoszteron szint is ezt jelzi. Ez férfias csontozatot és izomzatot is jelent.
Ez olyan mintha egy csajt gyerek kora óta dopping szeren edzenének.
Kikapni meg azért kapott ki néha mert nem túl jó boxoló. Ezzel a tudással a férfiak között az első 1000-ben sem lenne benne.
Ezért nem indul a kromoszómájának megfelelő kategóriában.
A NOB meg azért zárta ki az IBA-t mert orosz, és célja volt a NOB-nak az oroszok kizárása az olimpiáról. Lásd. amit a licencekről írtam...
Ez volt a kezdet.Hamarosan ott tartunk mint az euroviziós dalfesztiválon.Pár olimpia még és vége..
 

ronis

Well-Known Member
2022. március 23.
205
1 140
93
kis adalék Imane Khelif életéhez, nőnek született, nőként anyakönyvezték, (mivel ott alul is nunija van) egy kis Algériai faluban, egy szegény családban , kislányként nevelték, az apja tiltotta mindenféle sporttól mondván az nem kislányoknak való, ennek ellenére először focizni kezdett, utána váltott boxra, egy szomszéd faluba járt át titokban sportolni hogy a család ne tudja meg.
Egy nagyon ritka genetikai betegséggel született női ivarszervei vannak, viszont X-Y kromoszómája,és fokozott tesztoszteron termelése, (még egy átlag férfihoz képest is) tehát ő nem egy transzgender futóbolond pasi aki kitalálta hogy a héten nő lesz , hanem egy szerencsétlen akivel a természet nagyon kicseszett, még mikor kb 10-14 hetes embrio volt .
Ő személy szerint nem is tudott róla hogy neki ilyen betegsége van, a 2023-as női box VB -n mikor döntőbe jutott akkor csináltatott rajta az IBA, Nemzetözi Boxszövetség egy vizsgálatot akkor derült ez ki, fel is függesztette az IBA a versenyen való további játékát.
(azóta ezt vissza vonták, állításuk szerint nem csináltak ilyen tesztet)
Az IBA-t a NOB kizárta az olimpiákon való részvételről ,(a Tokioi olimpiárol először, ) mivel sok korrupcios botrányuk és költségvetési hiányuk volt.
Kis adalék az IBA Nemzetközi Boxszövetség orosz vezetésü, aztán mindenki azt gondol ide amit akar, hogy ez most politika volt, vagy miért én nem tudom.
Imane Khelif a 2018-as női box VB-n a17.-ik helyen végzett , a 2019-es VB-n a 33.-ik helyen, a Tokioi olimpián elverte az ír Kellie Harrington elverte a negyed döntőben.
Itt jegyezném meg hogy az ír boxoló csaj nyilvánosan kiállt Khelif mellett mikor ezt a botrányt, (szerintem egyértelmüen időzítve és szervezve) az olasz kiscsaj , és stábja kirobbantotta.
Elmondta támogatja Khelifet , és hagyják abba ezt a felesleges média hergelést, mert ő és másik 9 boxoló csaj is legyőzte már Khelifet.
( magánvéleményem: -ha az olasz hisztis kiscsaj igy felkínálja az álcsucsát védtelenül akkor a helyi pizza futár kisfiu is megfekteti )

Ha másik oldalról nézzük akkor az X-Y kromoszómák miatt kapta a férfias csontozatot, és izomzatot persze ez sem ment volna a rengeteg edzés és extra munka nélkül, mert akkor max egy kolás üveg testü férfi (by kam :) lett volna egy női testbe zárva, , de ha így nézzük akkor valóban semmi keresnivalója a csajok között.
Mindenesetre nem egyszerü sztori, mi a megoldás?? Tiltsuk el a sporttól? De hiszen ő semmit nem tett, az diszkriminatív lenne vele.
Rakjuk át a pasikhoz? de hiszen nunija van , nem kukija, mit keresne a pasik között ?
Maradjon a csajoknál, akkor meg egy idő után akit legyőz, a többség elkezdi majd támadni hogy csak azért győzött mert ő X-Y kromoszomás.
Szerintem Nincs jó megoldás.

Magánvélemény : nagyon szurkoltam Lucának, de sajnos jobb volt Khelif, tényleg egyfolytába azt mondogattam amit az edző is magyarázott neki a szünetbe, -meg kell ütni, üsd már meg!! látszott Lucán hogy baszottul oda vert neki mentálisan ez a média hiszti, folyamatosan menekült szét volt fejben esve.
a verseny után Luca iszonyat sportszerüen nyilatkozott,a meccs végén is kezet fogtak , le a kalappal elötte igazi sport ember !
 

ronis

Well-Known Member
2022. március 23.
205
1 140
93
Teljesen mindegy, hogy mi van a lába között, ha férfi kromoszómája van akkor férfi.
És a magas tesztoszteron szint is ezt jelzi. Ez férfias csontozatot és izomzatot is jelent.
Ez olyan mintha egy csajt gyerek kora óta dopping szeren edzenének.
Kikapni meg azért kapott ki néha mert nem túl jó boxoló. Ezzel a tudással a férfiak között az első 1000-ben sem lenne benne.
Ezért nem indul a kromoszómájának megfelelő kategóriában.
A NOB meg azért zárta ki az IBA-t mert orosz, és célja volt a NOB-nak az oroszok kizárása az olimpiáról. Lásd. amit a licencekről írtam...
ez nem ennyire fekete-fehér..
attol mert valakinek X-Y férfi kromoszomája van még nem lesz extra erős, meg extra csontozatu, lásd a földön élő sok 100 millio kolás üveg testü pasit (by kam :) )
De a tesztoszterontól sem lesz valaki extra erős, meg jo boxoló, Lásd az Ír Kellie Harrington is leverte a Tokioi olimpián, és már másik 9 genetikai női boxolo is meg tudta verni.
aztán az orvosi bizottságnál meg mérlegelésnél mikor ott áll egy szál pucéron mit mondasz ... khmmm... Khelif balra el a nőgyogyászati vizsgálatra, pasik fogják a golyoikat és mehetnek mérlegelni???
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 940
58 347
113
Magánvélemény : nagyon szurkoltam Lucának, de sajnos jobb volt Khelif, tényleg egyfolytába azt mondogattam amit az edző is magyarázott neki a szünetbe, -meg kell ütni, üsd már meg!! látszott Lucán hogy baszottul oda vert neki mentálisan ez a média hiszti, folyamatosan menekült szét volt fejben esve.

Vagy az vert oda neki, hogy a másiknak sokkal nagyobb volt az ütőereje... Ha jóval erősebb az ellenfeled nehezen megy az "üsd már meg". Ugyanis ha kinyílsz, és ő betalál akkor neked véged. Azonos súlyban is 20-30%-al erősebb egy férfi egy nőnél. Így az ütőereje is. Elképesztően sokat számít.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 940
58 347
113
Huh bazd+
attol mert valakinek X-Y férfi kromoszomája van még nem lesz extra erős, meg extra csontozatu, lásd a földön élő sok 100 millio kolás üveg testü pasit (by kam :) )
De a tesztoszterontól sem lesz valaki extra erős,

Fingod sincs, hogy miről beszélsz, már ne haragudj. Ajánlom ezt a kis vicces videót megtekintésre, ahol a csoffadt, amúgy sosem sportolt férfi nálánál nagyobb nőket ver szarrá, egymás után:

És de. Attól, hogy XY kromoszómája van, és magasabb tesztoszteronja akkor is sokkal masszívabb és erősebb lesz, ha egész nap nem csinál semmit. Mert férfi vonalon halad a biológiai fejlődése. Csak a biológiát és a biokémiát, meg több tízezer év tapasztalatát tagadod le éppen.
 
  • Tetszik
Reactions: Ramzana

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 294
29 762
113
ez nem ennyire fekete-fehér..
attol mert valakinek X-Y férfi kromoszomája van még nem lesz extra erős, meg extra csontozatu, lásd a földön élő sok 100 millio kolás üveg testü pasit (by kam :) )
De a tesztoszterontól sem lesz valaki extra erős, meg jo boxoló, Lásd az Ír Kellie Harrington is leverte a Tokioi olimpián, és már másik 9 genetikai női boxolo is meg tudta verni.
aztán az orvosi bizottságnál meg mérlegelésnél mikor ott áll egy szál pucéron mit mondasz ... khmmm... Khelif balra el a nőgyogyászati vizsgálatra, pasik fogják a golyoikat és mehetnek mérlegelni???
Olyan, mintha kamaszkora óta doppingolt volna. Jajjj, hát a tesztoszteron nem is számít.. Igen? Akkor miért van tiltólistán? Ha lövi magába, akkor számít, ha a szervezete termeli, akkor meg nem?
 
  • Tetszik
Reactions: arcas and fip7

ronis

Well-Known Member
2022. március 23.
205
1 140
93
Huh bazd+


Fingod sincs, hogy miről beszélsz, már ne haragudj. Ajánlom ezt a kis vicces videót megtekintésre, ahol a csoffadt, amúgy sosem sportolt férfi nálánál nagyobb nőket ver szarrá, egymás után:

És de. Attól, hogy XY kromoszómája van, és magasabb tesztoszteronja akkor is sokkal masszívabb és erősebb lesz, ha egész nap nem csinál semmit. Mert férfi vonalon halad a biológiai fejlődése. Csak a biológiát és a biokémiát, meg több tízezer év tapasztalatát tagadod le éppen.
most komolyan, hozzak én is több tucat videót ahol küzdő sportoló csajok ellen kiálnak küzdelemre XY kromoszomás pasik és ugy elverik öket hogy utána ott sirdogálnak a pást, meg a ring szélén....
és mi van azzal a sok csoffadt vállu anyaszomoríto kolás üveg testüvel
akkor is sokkal masszívabb és erősebb lesz, ha egész nap nem csinál semmit. Mert férfi vonalon halad a biológiai fejlődése
azoknak megált a fejlődésük a több millio év ellenére??

te most tényleg ilyen hülye érvekkel jössz??

indulatból írogatsz, részemről befejeztem a veled való diskurzust.
 
  • Vicces
Reactions: fip7

Vontolla

Well-Known Member
2022. március 15.
397
2 572
93
ez nem ennyire fekete-fehér..
attol mert valakinek X-Y férfi kromoszomája van még nem lesz extra erős, meg extra csontozatu, lásd a földön élő sok 100 millio kolás üveg testü pasit (by kam :) )
De a tesztoszterontól sem lesz valaki extra erős, meg jo boxoló, Lásd az Ír Kellie Harrington is leverte a Tokioi olimpián, és már másik 9 genetikai női boxolo is meg tudta verni.
aztán az orvosi bizottságnál meg mérlegelésnél mikor ott áll egy szál pucéron mit mondasz ... khmmm... Khelif balra el a nőgyogyászati vizsgálatra, pasik fogják a golyoikat és mehetnek mérlegelni???
Én járok kondizni is .Tudom a tesztó injekció milyen hatással is van.A nők is azt nyomják csak némileg kevesebbet.Nézz rá egy profi testépítő verseny női helyezettjeire pont azt látod mint itt ennél az algír akárkinél...Ocsmány elférfiasodott borzalmak.Mélyült hang szőrösödés menstruáció elmaradás.Kb ez olyan mint ha egy doppingolt menne szemben egy tisztával.Csak ebbe még a gender propaganda is belekeveredett.De ez így mindenképp sportszerűtlen!!!
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
7 019
23 252
113
De mégis kizárta tavaly a szövetség a VB-ről, mert állítólag X és Y kromoszómáakkal rendelkezik, ami a férfiak sajátja.
https://www.iba.sport/news/iba-reaffirms-the-position-and-removal-of-boxers-from-all-events/
Google fordítás az IBA-tól:
“A kizárás két megbízható teszten alapult, amelyeket mindkét sportolón két független laboratóriumban végeztek el, az alábbiak szerint:

A teszt a 2022-es isztambuli IBA női ökölvívó-világbajnokságon.
Teszt a 2023-as Újdelhiben zajló IBA női ökölvívó-világbajnokságon.
A pontosítás kedvéért:

Lin Yu-ting nem fellebbezett az IBA döntése ellen a Sportdöntőbírósághoz (CAS), így a döntés jogilag kötelező erejűvé vált.

Imane Khelif eredetileg fellebbezett a döntés ellen a CAS-nál, de a folyamat során visszavonta a fellebbezést, és jogilag is kötelezővé tette az IBA döntését.”
 
  • Imádom
Reactions: fip7

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 940
58 347
113
most komolyan, hozzak én is több tucat videót ahol küzdő sportoló csajok ellen kiálnak küzdelemre XY kromoszomás pasik és ugy elverik öket hogy utána ott sirdogálnak a pást, meg a ring szélén....

Ember, 10 évet küzdősportoltam. Nem tudom, hogy te valaha csináltál e ilyet, de azonos súlyú pasik rommá verték a velük egy súlyban lévő csajokat. Hogy ne csak személyes tapasztalatom legyen a mérvadó hoztam már ide N+1 videót is.
Ez nem egy amcsi akciófilm faszság ahol 50 kilós nők levernek 100 kilós pasikat XD
A valóság az, hogy a nőknek lényegében nincs esélye. És pont azért mert az eltérő kromoszóma és az ebből fakadó hormon rendszer miatt totál más a férfiak felépítése. Ezt nem elfogadni a valóság tagadása.

azoknak megált a fejlődésük a több millio év ellenére??

te most tényleg ilyen hülye érvekkel jössz??

indulatból írogatsz, részemről befejeztem a veled való diskurzust.

Ne legyél már hülye légyszíves! Egy csoffadt kólás testű 70 kg-os faszi egy azonos súlyú nőt eltör mint valami ropit.
Hatalmas edzés és tudás különbség kell ahhoz a hölgynél, hogy ezt kompenzálja.
Csak, hogy a hölgy a ringben nem a csoffadt elhízott faszival fog találkozni hanem egy másik edzett emberrel aki ugyan úgy 70 kg lesz mint ő, csak sokkal sűrűbb csontokkal meg sűrűbb izomzattal. E miatt meg 30%-al nagyobb ütőerővel és ütésállósággal. És a hölgyet bizony kiverik a bugyijából ilyenkor!
De ha befejezted a valóság tagadást nézd meg a férfi aztán a női olimpiai eredményeket futásban, úszásban, súlyemelésben kb. bármiben. A legjobb nők a férfiak között nem lennének benne az első 100-ban!
 
  • Tetszik
Reactions: arcas and Vontolla

ronis

Well-Known Member
2022. március 23.
205
1 140
93
Olyan, mintha kamaszkora óta doppingolt volna. Jajjj, hát a tesztoszteron nem is számít.. Igen? Akkor miért van tiltólistán? Ha lövi magába, akkor számít, ha a szervezete termeli, akkor meg nem?
a tesztoszteron szintet lehet fokozni nőknél is , rengeteg hagyományos gyogynövényes modszer is van rá , a gyogyszer ipar remekeiről ne is beszéljünk amik x idő után kiürülnek.

de akkor mond meg mi a megoldás Imane Khelif esetére??
kövezzük meg mint a középkorban, mert az internet népe éppen ezt teszi , itélkezik egy olyan dolog miatt amiröl ő nem tehet, nem kérte a természet cseszett ki így vele.
De nem is lesz tőle terminátor mint amit a fenti kolléga probál belemagyarázni.
Nem tudom hányan látták az Ír csaj elleni meccsét, őt is meg lehet verni.
 
  • Vicces
Reactions: Vontolla and fip7