Sport

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 475
16 717
113
Nem értem miért kell Gulácsit erőltetni.

Ettől függetlenül nyilvánvalóan kb. az a válogatott valódi képessége/ereje amit az EB-n láttunk.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0 and PFZ

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 116
88 052
113
Nem értem miért kell Gulácsit erőltetni.

Ettől függetlenül nyilvánvalóan kb. az a válogatott valódi képessége/ereje amit az EB-n láttunk.
Gulácsi amúgy semmivel se rosszabb kapus, mint Dibusz. Igazából képességben nem nagy a különbség, ha van is. Amitől Gulácsi takarodj van, az az, hogy Dibusz tudja irányítani ezt a megkevert, teljesen össze-vissza védelmet (lásd EB selejtezők és NL), Gulácsi meg odaáll, és ott van. Elfelejti, hogy Orbán tudja a helyét a klubbjában, de akkor nem magyar bohócokkal van összezárva a védelemben, minimálisan kell irányítani, és Gulácsi ezt meccs közben nem is teszi a válogatottban. Ellenben Dibusz, akkor is mondja ki hová helyezkedjen, hogy megy a labdáért, amikor nem kellene. A tegnapi második gólunknál Gulácsi kint bámészkodott a kezdőkör környékén, és amikor elvesztettük a labdát, elkezdett hátrafelé rohanni, ahelyett, hogy megzavarta volna a németet, mert közben három másik magyar is ment a német után, és ha csak kibillenti Gulácsi, és még helyzetben van a német, akkor valamelyik magyar szerelte volna. Így viszont csak egymást zavarták. (A többi három gólt már nem is mondom, totál összeesett a csávó a 2. német gól után.)

Viszont, látszik, hogy Varga nem találja a formáját az EB óta. Előtte elég jó meccsenkénti gólátlaga volt, most meg eltűnik a mezőnyben.

Azt se felejtsük el, hogy Rossi ahogy az ír meccset, most a németet is beálldozta egy új taktikára. Már aki figyelt. Kb. 10 percig működött, utána nem. De a hülye UEFA miatt nem lehet kisérletezgetni hivatalosan. Nincs rá meccslehetőség. Ez van. Mert különben kiismerhetőek lettünk, és nagyobb csapat ellen nem megy. Pont arra vagyunk jók, hogy hajtós meccset toljunk, de kikapunk. Rossi próbál változtatni, de feladta az elveit: eddig úgy volt, hogy aki nem játszik eleget a klubbjában, nem kap meghívót. Nos, Dzsudzsákot ezért rakták ki, pedig a bénaszar Nagy Ádám helyett, aki beérte Puskást a válogatottság számában (elképesztő ez a szint), hát, ..., de bárki más is, de vmi miatt Rossi Nagyot favorizálja, és fétise van Gulácsi iránt.

Hogy most Rossinak mennie kell, mert semmi extrát nem ad a csapat, vagy sem, nem tudom. Tényleg nem tudom, de a VB selejtezők semmivel se lesznek jobb lehetőségek, mint a NL. És végre ki kellene jutni egy VBra 1986! után. Baszki, lassan 40 éve nem jutottunk ki ...

Maradjunk annyiban, Gulácsival, Nagy Ádámmal és az alig játszókkal ismét nem fogunk ...

Szidják Szoboszlait, de az az ember odarakott 1:0nál legalább két labdát a támadóink elé, és elqurták. Több Szoboszlai szintű társ kellene.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
16 055
57 800
113
Ez egy nagyon gyenge meccs volt. Milyen tréner tudna jobb eredményt elérni ezzel az emberanyaggal? Tanácstalan vagyok.
Hagyni kellene a focit a fenébe, vivásra, úszásra, vizilabdára, kéizilabdára stb koncentrálni ahol van esélyünk jó eredményeket elérni.
Szerintem.
 

Redgreg

Well-Known Member
2022. április 22.
848
3 810
93
Ez egy nagyon gyenge meccs volt. Milyen tréner tudna jobb eredményt elérni ezzel az emberanyaggal? Tanácstalan vagyok.
Hagyni kellene a focit a fenébe, vivásra, úszásra, vizilabdára, kéizilabdára stb koncentrálni ahol van esélyünk jó eredményeket elérni.
Szerintem.
Hagyni kéne az eredményhajhászást, és a tömegsportot támogatni.
Pl az amatőr vívó egyesületeket, hogy aki vívni szeretne, ne azzal kelljen, hogy kezdje, hogy kicsap az asztalra 200 k HUFot.
Vagy a beton pinpong asztalokat vissza a közterekre.
Hiszen tudom, nem tudunk mi k versenyezni az ázsiaiakkal, csak ez a 90es évek elején még azért volt, mert szerencsétlen versenyzőink hülyén néztek a verseny ütőkre hogy némá ezen van ilyen felület, meg nem papucs, ma meg nem tudják 20 évesek mi az a forgó.
De nem baj, előre a világ legelhízottabb népe címért.
És a gyengébbek kedvéért: nem nem orbán tömi mindenkibe a csirkepaprikást, és nem ő tehet arról, hogy lusta desnyó a többség.
De arról beza a kormány tehet, hogy még csak meg se próbál fellépni ez ellen, hanem az elitsportba locsolja a pínzt.
 

PFZ

Well-Known Member
2022. március 23.
2 324
9 618
113
Gulácsi amúgy semmivel se rosszabb kapus, mint Dibusz. Igazából képességben nem nagy a különbség, ha van is. Amitől Gulácsi takarodj van, az az, hogy Dibusz tudja irányítani ezt a megkevert, teljesen össze-vissza védelmet (lásd EB selejtezők és NL), Gulácsi meg odaáll, és ott van. Elfelejti, hogy Orbán tudja a helyét a klubbjában, de akkor nem magyar bohócokkal van összezárva a védelemben, minimálisan kell irányítani, és Gulácsi ezt meccs közben nem is teszi a válogatottban. Ellenben Dibusz, akkor is mondja ki hová helyezkedjen, hogy megy a labdáért, amikor nem kellene. A tegnapi második gólunknál Gulácsi kint bámészkodott a kezdőkör környékén, és amikor elvesztettük a labdát, elkezdett hátrafelé rohanni, ahelyett, hogy megzavarta volna a németet, mert közben három másik magyar is ment a német után, és ha csak kibillenti Gulácsi, és még helyzetben van a német, akkor valamelyik magyar szerelte volna. Így viszont csak egymást zavarták. (A többi három gólt már nem is mondom, totál összeesett a csávó a 2. német gól után.)

Viszont, látszik, hogy Varga nem találja a formáját az EB óta. Előtte elég jó meccsenkénti gólátlaga volt, most meg eltűnik a mezőnyben.

Azt se felejtsük el, hogy Rossi ahogy az ír meccset, most a németet is beálldozta egy új taktikára. Már aki figyelt. Kb. 10 percig működött, utána nem. De a hülye UEFA miatt nem lehet kisérletezgetni hivatalosan. Nincs rá meccslehetőség. Ez van. Mert különben kiismerhetőek lettünk, és nagyobb csapat ellen nem megy. Pont arra vagyunk jók, hogy hajtós meccset toljunk, de kikapunk. Rossi próbál változtatni, de feladta az elveit: eddig úgy volt, hogy aki nem játszik eleget a klubbjában, nem kap meghívót. Nos, Dzsudzsákot ezért rakták ki, pedig a bénaszar Nagy Ádám helyett, aki beérte Puskást a válogatottság számában (elképesztő ez a szint), hát, ..., de bárki más is, de vmi miatt Rossi Nagyot favorizálja, és fétise van Gulácsi iránt.

Hogy most Rossinak mennie kell, mert semmi extrát nem ad a csapat, vagy sem, nem tudom. Tényleg nem tudom, de a VB selejtezők semmivel se lesznek jobb lehetőségek, mint a NL. És végre ki kellene jutni egy VBra 1986! után. Baszki, lassan 40 éve nem jutottunk ki ...

Maradjunk annyiban, Gulácsival, Nagy Ádámmal és az alig játszókkal ismét nem fogunk ...

Szidják Szoboszlait, de az az ember odarakott 1:0nál legalább két labdát a támadóink elé, és elqurták. Több Szoboszlai szintű társ kellene.
Gulácsi egyszerűen a válogatottban a sokadik potyás meccsét játszotta. Hatalmas bakot lőtt Rossi vele az EB-n és a tegnapi meccsen is. Nagyjából leszokott Szalairól, de még a Gulácsi Nagy párosba bele van szerelmesedve. Nagy a rombolásban király, de a tegnapi játékhoz már nagyon kevés. Apropó a tegnapi játék tényleg új volt, csak a játékosoknak túl nagy falat volt. Az EB-n se működött, erre Rossi csak azért is....látjuk mi lett belőle. Valójában Rossinak már az EB után, viszonylag jó szájízzel kellett volna venni a kalapját, de ahogy látom Csányi és Rossi megvárják míg a népharag elűzi őket. Mondjuk Csányi pont ilyen, megvárja míg már késő lesz. Szoboszlaitól nem 2 labdát várunk, hanem 5-6 kulcspasszt, futást, küzdést és mentális erőt. Ebből mi volt meg?
 

PFZ

Well-Known Member
2022. március 23.
2 324
9 618
113
Ez egy nagyon gyenge meccs volt. Milyen tréner tudna jobb eredményt elérni ezzel az emberanyaggal? Tanácstalan vagyok.
Hagyni kellene a focit a fenébe, vivásra, úszásra, vizilabdára, kéizilabdára stb koncentrálni ahol van esélyünk jó eredményeket elérni.
Szerintem.
Nem olyan gyenge ez a keret. A kezdőben volt 3 Bundesliga1-es, 1 Serie A, 1 Ligue1, 2 PL fix kezdő,+ 1 Bundes1-es állandó csere és kezdő közt ingázó, 1 Bundes2-es kezdő és egy Serie B-s fix kezdő. 1 db Nb1-es játékos volt csupán.
 
  • Tetszik
Reactions: Filter

Ranger

Well-Known Member
2021. szeptember 20.
1 363
2 625
113
…Szoboszlaitól nem 2 labdát várunk, hanem 5-6 kulcspasszt, futást, küzdést és mentális erőt. Ebből mi volt meg?
Most jött rendbe a sérülése után.
PL most kezdődött.
Pont egy ilyen meccsen szakadjon meg, amikor a csapat is egy vicc és a tétje se különösebben nagy…(?)
 

Filter

Well-Known Member
2021. január 7.
2 723
15 421
113
Gulácsi a bundás egyik top kapusa.
Dibusz meg vonalkapus.
Eddig nem vettek komolyan minket. Mostanában igen.
Rossi - val szerintem nincs baj. Ennyi van a csapatban.
Viszont az állami pénzpumpát valóban el kellene zárni.
Ha nem tud 20-25 évesen eladható produktumot előállítani, irgalmatlan fizetésért, irány a közmunka Erzsébet utalvány -ért.
Klubbok is nyomhatják tovább önerőből.
Ja hogy akkor megszünnek?
Kit érdekel? Nem hiányzik a Népszava sem.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0