Sport

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 181
14 823
113
Ez egy jó példája annak, hogy miért nem kedvelik sokan a belpesti "értelmiséget":

Ugye nem azt akarod ezzel mondani, hogy neked nem esett le, és komolyan vetted amit az első blokkban előadnak?

Ha valaki ezek miatt nem kedveli az értelmiséget, annak más jellegű problémái vannak, mint pl. a szöveg értés, (tudod Irónia nem egy ország) amin ebben a korban már nem nagyon lehet segíteni. Mindenesetre szomorú!
 
  • Tetszik
  • Dühítő
Reactions: alali77 and fip7

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 526
93 808
113
Ugye nem azt akarod ezzel mondani, hogy neked nem esett le, és komolyan vetted amit az első blokkban előadnak?

Ha valaki ezek miatt nem kedveli az értelmiséget, annak más jellegű problémái vannak, mint pl. a szöveg értés, (tudod Irónia nem egy ország) amin ebben a korban már nem nagyon lehet segíteni. Mindenesetre szomorú!
Én azért hallgatom őket. Ha sokat vezetek....

A választások után kiderült Osziról, hogy 1 értelmiségi bőrbe bújt pesti proli. Úgy iskolátlanozta, tahózta a vidéki fideszes tömeget, hogy egy egybites dékászavazó is megnyalta volna mind a 10 ujját.

Puzsér az Puzsér. Ha jót, ha hülyeséget mond, ugyanazzal a hévvel, 0 önkontrollal, önkorrekcióval.

A 3ik srác a legjobb. Sajnos most a neve nem ugrik be.

Viszont itt a műsor elején túltolták a bringát, nehéz lett volna örülni? Savanyodjanak akkor!!
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 181
14 823
113
Én azért hallgatom őket. Ha sokat vezetek....

A választások után kiderült Osziról, hogy 1 értelmiségi bőrbe bújt pesti proli. Úgy iskolátlanozta, tahózta a vidéki fideszes tömeget, hogy egy egybites dékászavazó is megnyalta volna mind a 10 ujját.

Puzsér az Puzsér. Ha jót, ha hülyeséget mond, ugyanazzal a hévvel, 0 önkontrollal, önkorrekcióval.

A 3ik srác a legjobb. Sajnos most a neve nem ugrik be.

Viszont itt a műsor elején túltolták a bringát, nehéz lett volna örülni? Savanyodjanak akkor!!
Uramisten! Ennyire komoly lenne a baj!
Alighanem ez a korszellemhez tartozik, hogy lassan nemzedékek nem értik a viccet! Ki kellene írni mint a Monty Pytonba nagy zöld betükkel, hogy Irónia?

Vagy ahogy Hofi mondta ironikusan a Kádár rendszert parodizálva; mit viccöl ezzel? Ne viccöljön!

Nem kell szeretni öket, megvan a maguk baja, és korlátaik, de ne legyünk már ennyire beszűkülve! Én is hallgatok pl. Hajóágyút, ami néha jó, de a legtöbb esetben idétlen vihogás fikázás, mint a Beaves and Butthead!

Egyébként pont a Puzsér nem egyszer kiállt a OV Stadion építése mellett mert nagy foci drukker...

Egy kis gyakorlat, ebből a műfajból amit a Robi évtizedes viszonylatban visz, hátha így átmegy;
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 526
93 808
113
Uramisten! Ennyire komoly lenne a baj!
Alighanem ez a korszellemhez tartozik, hogy lassan nemzedékek nem értik a viccet! Ki kellene írni mint a Monty Pytonba nagy zöld betükkel, hogy Irónia?

Vagy ahogy Hofi mondta ironikusan a Kádár rendszert parodizálva; mit viccöl ezzel? Ne viccöljön!

Nem kell szeretni öket, megvan a maguk baja, és korlátaik, de ne legyünk már ennyire beszűkülve! Én is hallgatok pl. Hajóágyút, ami néha jó, de a legtöbb esetben idétlen vihogás fikázás, mint a Beaves and Butthead!

Egyébként pont a Puzsér nem egyszer kiállt a OV Stadion építése mellett mert nagy foci drukker...

Egy kis gyakorlat, ebből a műfajból amit a Robi évtizedes viszonylatban visz, hátha így átmegy;
Ismerem és tudom mit csináltak, hisz már hallottam anno is elégszer. Ennek ellenére ez a véleményem.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 832
57 783
113
Ugye nem azt akarod ezzel mondani, hogy neked nem esett le, és komolyan vetted amit az első blokkban előadnak?

Ha valaki ezek miatt nem kedveli az értelmiséget, annak más jellegű problémái vannak, mint pl. a szöveg értés, (tudod Irónia nem egy ország) amin ebben a korban már nem nagyon lehet segíteni. Mindenesetre szomorú!

Jahj próféta, köszönjük, hogy leereszkedtél közénk, a pórnép közé.... okíts minket sötét bunkókat! :cool:
Ez, amit most írtál, lehetne a 2. pontja annak, hogy mi a bajunk nekünk veletek ;)
Hidd el nekem, nem járnak ezek olyan magas intellektuális színvonalon, hogy az emberek 99%-a ne értené, hogy mit ironizálgatnak... Más kérdés, hogy ezen produkciójukat nem viccesnek, hanem szánalmas vergődésnek tartjuk. És az első gondolatom az volt, hogy milyen egy szar élete lehet ezeknek , hogy még ennek a 0:4-es focisikernek sem tudnak örülni... (meg úgy semminek soha)
Trianonon "ironizálgatós" műsorukat is volt szerencsém látni... Lehet nekem is be kellet volna kéredszkednem egy stúdióba és azon "ironizálgatni", hogy milyen szerencse volt a zsidókra nézve a holokauszt, és , hogy igazából milyen jól jártak ezzel, és Hitler volt a legnagyobb jótevűjük.
Gondolom gennyesre röhögték volna magukat a csodás "értelmiségi" humoromon.... :rolleyes:
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 005
87 706
113
Ugye nem azt akarod ezzel mondani, hogy neked nem esett le, és komolyan vetted amit az első blokkban előadnak?

Ha valaki ezek miatt nem kedveli az értelmiséget, annak más jellegű problémái vannak, mint pl. a szöveg értés, (tudod Irónia nem egy ország) amin ebben a korban már nem nagyon lehet segíteni. Mindenesetre szomorú!
EZEK halál komolyan gondolnak mindent, amit mondanak. Mindent.
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 181
14 823
113
Jahj próféta, köszönjük, hogy leereszkedtél közénk, a pórnép közé.... okíts minket sötét bunkókat! :cool:
Ez, amit most írtál, lehetne a 2. pontja annak, hogy mi a bajunk nekünk veletek ;)
Semmi ilyesmit nem fogalmaztam meg. Engem állítasz be nagyképűnek miközben ilyeneket írsz?! De jópofa vagy a Szmajlikkal! Ezzel a felütött hangnemmel nem tudom mi a célod, ès szerintem nem is szolgáltam rá!
Hidd el nekem, nem járnak ezek olyan magas intellektuális színvonalon, hogy az emberek 99%-a ne értené, hogy mit ironizálgatnak... Más kérdés, hogy ezen produkciójukat nem viccesnek, hanem szánalmas vergődésnek tartjuk.
Tehát akkor neked végeredményben az a bajod, hogy ezen viccelődtek?
(A 99%-ot te sem gondolhatod komolyan)
És az első gondolatom az volt, hogy milyen egy szar élete lehet ezeknek , hogy még ennek a 0:4-es focisikernek sem tudnak örülni... (meg úgy semminek soha)
Látod ez csak negatív projekció! Miért ne örülhettek volna a győzelemnek és egyúttal viccelnek is vele?! Pont a Puzsér ne örült volna, aki nagy Foci buzi???
Trianonon "ironizálgatós" műsorukat is volt szerencsém látni... Lehet nekem is be kellet volna kéredszkednem egy stúdióba és azon "ironizálgatni", hogy milyen szerencse volt a zsidókra nézve a holokauszt, és , hogy igazából milyen jól jártak ezzel, és Hitler volt a legnagyobb jótevűjük.
Gondolom gennyesre röhögték volna magukat a csodás "értelmiségi" humoromon.... :rolleyes:
A humort persze lehet kritizálni, van ami színvonalas van ami kevésbé, van aki a Lart pur Lart abszurd humorát szereti van akinek az Irigy Hónaajmirigyr vagy a Gálvölgyi Show a szórakoztató! Mind a kultúránk része!

Véleményem szerint mindenen lehet viccelni, a Orbánon, a Zsidókon, Buzikon és a Holokauszton is (megfelelő környezetben) sőt egy társadalom trauma feldolgozásához meg közelebb vihet ha azt akár ijen módon fel tudja oldani.

Persze azt is látom már a sok lájkokon, hogy sokaknak az identitásához mennyire szorosan hozzákapcsolódik a Foci! Nyilván nem véletlen, hogy OV is tolja ahogy lehet. Ezért megkövetem magam, ès a Robiék nevében is Elnézést kérek minden Magyar foci-drukkertól, hogy viccelni mertek ezzel az földöntúli 0-4 meccsel!

Ha valaki nem ismérné Puzsér véleményét, pont megszólalt a meccs kapcsán, ès komolyan!
 

Ranger

Well-Known Member
2021. szeptember 20.
1 333
2 585
113
JELENTÉS
Az államháztartás központi alrendszere fejezeteinek ellenőrzése – A sportegyesületeknek, sportszövetségeknek nyújtott költségvetési támogatási rendszerhez kapcsolódó feladatellátás ellenőrzése
Emberi Erőforrások Minisztériuma


ÁSZ összegzése:
“ Az Emberi Erőforrások Minisztériuma a sportegyesületeknek, sportszövetségeknek folyósí- tott állami támogatásokat érintő ellenőrzési tevékenységével nem járult hozzá a központi költségvetésből származó sport célú támogatások céljainak eléréséhez.”

125 milliárdos összegre/költésre vonatkozik az ellenőrzés, a 2020-as év.
EMMI ezt is képtelen volt megoldani… nem csodálom,h beszántották.
 

PFZ

Well-Known Member
2022. március 23.
2 233
9 389
113
Ugye nem azt akarod ezzel mondani, hogy neked nem esett le, és komolyan vetted amit az első blokkban előadnak?

Ha valaki ezek miatt nem kedveli az értelmiséget, annak más jellegű problémái vannak, mint pl. a szöveg értés, (tudod Irónia nem egy ország) amin ebben a korban már nem nagyon lehet segíteni. Mindenesetre szomorú!
Próbálkoztak, de nagyon gyengék.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

embersarkany

Well-Known Member
2014. augusztus 22.
871
4 917
93

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 181
14 823
113
Próbálkoztak, de nagyon gyengék.
Ez egy teljesen Valid vélemény!
Én sem dőltem a röhögéstől!

A problémám viszont az, ha valaki komoly pofával kijelenti, hogy ez a probléma a magyar értelmiséggel, pont azokat megvádolva akik a közéletben szinte egyedül álló módon kurzusoktól függetlenül igyekeznek társadalom kritikákat megfogalmazás.

Vagy száz ennél százszor súlyosabb problemát lehetne felsorolni mi a baj a mai magyar értelmiséggel, persze aki csak stadion lát, és a foci szervesen kapcsolódik az identitásához annak ez veri ki a biztosítékot.
 

embersarkany

Well-Known Member
2014. augusztus 22.
871
4 917
93
Milák Kristóf világcsúcs!!!!

ismerem személyesen is, "érdekes", nagyon céltudatos, és nagyonis kiismerhetetlen személyiség
az elmúlt időszakban átesett két COVID-on, 3 oltáson, na meg egy rutin műtéten ...
Gratula neki!!!
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 005
87 706
113
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 005
87 706
113