Sport

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 006
53 979
113
Az semmi, de kitiltották a szurkolókat, mert a Himnusz-térde!lős angolokat legutóbb kifütyültük. Csak gyerekek mehettek be 30.000-en.

Erre mit csinálnak a büdös kölkök? :cool:

100 milliós bünti, plusz le kell majd bontanunk a Puskást. :D
A nyekergő kórus már beindult.


Az angol játékosokat kifütyülték a magyar szurkolók, amiért a „zárt ajtók mögött” meccs előtt térdeltek
Az UEFA „diszkriminatív magatartásért” vádolta Magyarországot a 2020-as Európa-bajnokságon, de a nagyrészt iskolás gyerekekből álló tömeg kifütyülte a rasszizmusellenes gesztust.



Pedig nem is én csináltam őket.
Na jó,pár ezret, de a többi a postásé....:cool:
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 937
82 710
113
Nagyon le volt robbanva, de elképesztő tehetséges volt. Örülök, hogy láttam játszani fénykorában! :(

 

formosa1

Well-Known Member
2016. augusztus 30.
1 575
978
113
11 szakasz lesz még érdekes
b6d09
Érdekes volt, mert láthattuk a kétszeres győztes "nagykönyvbe illő" kifárasztását. Így ma már a dán trónkövetelő vezet, és délután a második nehéz - ám rendkívül látványos - alpesi szakaszt nézhetjük...
 

zolkas

Well-Known Member
2016. október 19.
5 131
12 000
113
Érdekes volt, mert láthattuk a kétszeres győztes "nagykönyvbe illő" kifárasztását. Így ma már a dán trónkövetelő vezet, és délután a második nehéz - ám rendkívül látványos - alpesi szakaszt nézhetjük...
ha csak a közvetítés utolsó fél óráját nézed az is Qva jó volt. sajnáltam Pogjt de így járt. meg a 2000+ méter az már más világ ilyen intenzív igénybevételnél.
Nah de majd ma ......
 
M

molnibalage

Guest
10603867_609886005798122_6410678489015308851_o.jpg


10506719_609885982464791_2798926177903925207_o.jpg

10499519_609885959131460_8604417153389761653_o.jpg


Egy ilyet tekertem le még 2014-ben augusztusában délben indulva... :)
Felfoghatatlan számomra az a teljesítmény, amit ezek a bringások leadnak.
Mármint egy szakasz és mért Watt értékben is. Ez nekem majd négy órámba került, ha jól emlékszem.
 
  • Vicces
Reactions: Kim Philby

zolkas

Well-Known Member
2016. október 19.
5 131
12 000
113
10603867_609886005798122_6410678489015308851_o.jpg


10506719_609885982464791_2798926177903925207_o.jpg

10499519_609885959131460_8604417153389761653_o.jpg


Egy ilyet tekertem le még 2014-ben augusztusában délben indulva... :)
Felfoghatatlan számomra az a teljesítmény, amit ezek a bringások leadnak.
Mármint egy szakasz és mért Watt értékben is. Ez nekem majd négy órámba került, ha jól emlékszem.
A 11-es úton a bogdányi egyenesben ahol éppen csúcson mentem 30-31-l úgy ment el szólóban egy srác mellettem mintha állnék.
persze profi bojban pörögve én is mentem már(nem megyek) 40-45l de amit ezek tesznek főleg az emelkedőn...
én kérek elnézést
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 977
14 029
113

A szakág vezetői esetleg küldtek oda pár ifjú szakembert ellesni/eltanulni, hogy hogyan honosította sikeresen --akorábbi külföldi és haza próbálkozásoktól eltérően-- a korszerű edzési módszereket és alkalmazza hazai edzőknél nagyságrenddel sikeresebben a sport-pszichológiai módszereket, jó arányban megoldva, elkerülve a sajnos "szokásos" magyar csapat-sportos "leblokkolást" és a "tökéletesen-nyertes-helyzetből-is tudunk-veszíteni" képességet.

...de az is lehet, hogy örül a "szakma", htha ismát lehet folytatni a milliárdos, évtizedeken át művelt pénz-szívattyúzást!

Személy szerint én örülnék, ha be tudná fejezni az elkezdett munkát, az utódok kinevelésével együtt !!! ...ez még egy "kis" prémiumot is érne a hazai sportnak! ...szerintem.


+, ha ez nem menne=> Rossi elmenne, ugyezzel a kitétellel az új edzővel szemben támasztott "kívánság-listán":
...úgy emléxem egy korábbi, sikeres Hertha-edző szabaddá vált! :oops:


.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 937
82 710
113
A gyerek még nem is élt 1992-ben, de lehet, hogy az apját fejbeverték a kommandósok kint.

 

formosa1

Well-Known Member
2016. augusztus 30.
1 575
978
113
A Tour mai napján az összetettben vezető Vingegaard elnyerte a nézők szimpátiáját és 3 szakasszal a vége előtt szinte biztosan nyerte a sárga és a pöttyös trikót is - ami persze mellékes a szimpátiához képest...
 

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 915
24 604
113
Btw, csak hogy ilyen lényegtelen infók is legyenek itt:
Szilágyi Áron egyéniben világbajnok lett, a kard csapat meg ezüstérmet vívott ki magának, nagy csatára késztettve az abszolút esélyes koreaiakat.
Ha Szatmári folytatja a fejlődését (ne feledjük, még Szilágyi is fiatal vívó), és Gémesi Csanád Decsi páros továbbra is tudja hozni megbízhatóan a dolgot, vagy Decsi helyére találunk egy ifjú titánt, az olimpiára már lehet esélyesként megyünk ki.