Sport

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
4 868
27 424
113
Kiss színes. Portugál rádión hallgatom (onlány), van egy ilyen perverzióm, na.
A bejelentkező szignál: "Rádio Internaçional és Rádio África egyidejű adás. Élőben Dohából - mindenki válogatottja. (kiemelés tőlem) Na hát ennyit a gyarmatokról.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: phaidros and fip7

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 281
14 196
113
Nem olvastam magát a lapot, de tudtam mivel keresték a kenyerüket. A hírt olvastam,amikor jött,h mi történt velük. Na,hát az volt az egyetlen eset amikor nevettem a charlie hebdoval kapcsolatban... csak az irónia miatt... Fekete humor...nem vagyok rá büszke,dehát ez van.

Amúgy rossz az alapfelállásod.
Már eleve egy egoista,gőgös (modernista) álláspont a tiéd. Levezetem,hogy miért...

A helyes hozzáállás,hogy mindenkinek megadjuk a tisztelet. Idősnek,fiatalnak, kisebbségnek,többségnek.

Tágabb értelemben a más kultúráknak is megadjuk a tisztelet. A muszlimoknak is,a hinduknak,buddhistáknak, zsidóknak minden ilyen közösségnek vagy vallásnak. Tiszteletben tartjuk azt amit gondolnak a világról,vagy amiben hisznek, a jelképeiket, függetlenül attól,hogy mi mit gondolunk erről... Butaság..nem butaság..hihető...nem hihető stb.

Ha ez megvan, nagy baj már nem történhet.:D Erre a nyakamat rá merem tenni.

Csak ugye ez nagyon sokszor nincsen meg sajnos..ritkán van meg a tisztelet. Ebből születik a baj..majd a súlyos baj és végül a katasztrófa,mint ami a poénos hebdóékkal.

Gúnyt űznek olyan dolgokból amik más embereknek,közösségeknek fontos. Nem tartják tiszteletben a másik ember szokásait,hitét,hagyományit.

Nem csak a vallásra kell itt gondolni..a különféle nemzetek tragédiáira,sorscsapásaira,bármi lehet kényes téma,ebből nem csinálunk viccet.

Egy normális ember ezt tudja, mert érzi belülről,hogy ez így helyes, hogy vannak dolgok, amivel nem viccelünk.

Akinek ezt külön mondani kell,az a bunkó... A bunkók pedig ne csodálkozzanak,ha néha pofánbasszák őket. Hm...ez van... ez a bunkóság életformájával együttjár.

Hebdóéknak lehet a francia mórickás karikatúráknál kellett volna maradni és akkor mindez nem történik meg. ;)

(Ne offoljunk,ha van repost a társadalmi folyamatokban folytassuk szerintem)
Levezetem hogy mièrt vagy hülye,idióta.

Ha nevettèl fegyvertelen emberek lemèszárlásán akkor hülye,idióta vagy.

Tágabb értelemben a más kultúráknak is megadjuk a tisztelet. A muszlimoknak is,a hinduknak,buddhistáknak, zsidóknak minden ilyen közösségnek vagy vallásnak. Tiszteletben tartjuk azt amit gondolnak a világról,vagy amiben hisznek, a jelképeiket, függetlenül attól,hogy mi mit gondolunk erről... Butaság..nem butaság..hihető...nem hihető stb.
Saját magadnak mondasz ellent.

Hiszen akkor az újságírókat is tiszteletben kellett volna tartani, az ő világnèzetűk miatt.

Nem lemèszárolni.

Tehát azèrt is hülye,idióta vagy mert ellentmondasz magadnak.

Akinek ezt külön mondani kell,az a bunkó... A bunkók pedig ne csodálkozzanak,ha néha pofánbasszák őket. Hm...ez van... ez a bunkóság életformájával együttjár.
Pofonnbasszák?

Ami ott törtènt az szerinted pofonbaszás volt?

Mivel az írásod annyi idiotizmusa tartalmaz, ezèrt fel sem tètelezem, hogy átvitt èrtelemben írtad.

Na ezèrt is hülye, idióta vagy. ;)

Kretèn.
 
  • Imádom
Reactions: Kopi2000

Molon Labe

Well-Known Member
2020. július 26.
2 040
10 852
113
Levezetem hogy mièrt vagy hülye,idióta.

Ha nevettèl fegyvertelen emberek lemèszárlásán akkor hülye,idióta vagy.


Saját magadnak mondasz ellent.

Hiszen akkor az újságírókat is tiszteletben kellett volna tartani, az ő világnèzetűk miatt.

Nem lemèszárolni.

Tehát azèrt is hülye,idióta vagy mert ellentmondasz magadnak.


Pofonnbasszák?

Ami ott törtènt az szerinted pofonbaszás volt?

Mivel az írásod annyi idiotizmusa tartalmaz, ezèrt fel sem tètelezem, hogy átvitt èrtelemben írtad.

Na ezèrt is hülye, idióta vagy. ;)

Kretèn.
:D:D:D

Gyere a társadalmas topikba, ne itt offoljunk.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 785
30 559
113
Mivel a buzizászlós karszalagot betiltották, az EP hirtelen hozott egy határozatot, amiben a FIFA-t rendszerszintű korrupcióval vádolják.

Értitek, nem mult kedden vagy tavaly nyáron, amikor pont ugyanennyire volt korrupt, mert akkor nem érdekelt senkit (és tulajdonképpen most sem), hanem miután a német csapat bevette a lompost, bármennyire is próbálták eltakarni a szájukat.
 

embersarkany

Well-Known Member
2014. augusztus 22.
749
4 013
93
316157501_5641101045972018_8598363728183554236_n.jpg
ritka egy nagy bunkóság ez úgy egyébként.
ahogy a többi "tiltakozó" is csak egy tahó ...

olyan ez, mintha elmennél valahová vendégségbe, majd közlöd, hogy szar a kaja, ronda a háziasszony, és különben sem értesz egyet a nézeteikkel ..
akkor meg mi a fenének mentél oda????
legyenek szívesek tiszteletben tartani a házigazda szokásait! kínában sem véletlen van ott a köpőcsésze :)
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 965
82 832
113

Irán válaszolt az LMBTQ propira, bár kellett hozzá egy Schumacher-Battiston szintű ütközés, ahol viszont a VARnak köszönhetően ki is állították a walesi kapust ...
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
24 965
82 832
113
Na, picsafejűek a FIFAnál és az UEFAnál! Most akkor mégse lehet bevinni a politikát a sportba, kivétel, ha azovos fosban terpeszt valaki vagy szivárványos rongyot hord a testén?

 

DTheo

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
1 165
3 452
113
Nekem valami olyasmi dereng, hogy ez a kifakadása pont a lengyel-ukrán közös rendezésű eb miatt volt, amikor is elvileg minden "le volt zsírozva" számunkra, aztán valami "csoda" folytán (korrupcióra ne tessenek gondolni) nem mi nyertünk...

"Ukrajna és Lengyelország rendezheti a 2012-es foci-Eb-t, derült ki, miután a cardiffi városházán szerdán valamivel fél 12 után Michel Platini e két ország nevét tartalmazó borítékot kinyitotta. A szavazás már az első körben eldőlt, az UEFA végrehajtó bizottsága 8:4 arányban szavazott a keletiekre az olaszok ellenében. Magyarország és Horvátország egyetlen szavazatot sem kapott."

Szóval ennek volt egy erős áthallása számomra az ukrán topikban... : D

Szerk.: Közben meg is lett a teljes:
 

DTheo

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
1 165
3 452
113
Erről egy nagyon jó kis sorozat jutott eszembe. Abból egy részlet:

Régen az ncore-on is fent volt, ha jól emlékszem, de csak angol nyelven találtam meg:
https://www.dailymotion.com/video/x6nzsao
Sajnos csak egy évad készült el, mivel az utolsó részben a két "műsorvezetőből" az egyik megsérült egy Teakwondo edzésen.

Szerk.: Ha valaki tudja esetleg, hogy honnan lehet jó minőségben letölteni, az küldjön egy üzenetet, vagy ossza meg itt velünk, előre is köszönöm.
 

PFZ

Well-Known Member
2022. március 23.
2 089
9 061
113
Nekem valami olyasmi dereng, hogy ez a kifakadása pont a lengyel-ukrán közös rendezésű eb miatt volt, amikor is elvileg minden "le volt zsírozva" számunkra, aztán valami "csoda" folytán (korrupcióra ne tessenek gondolni) nem mi nyertünk...

"Ukrajna és Lengyelország rendezheti a 2012-es foci-Eb-t, derült ki, miután a cardiffi városházán szerdán valamivel fél 12 után Michel Platini e két ország nevét tartalmazó borítékot kinyitotta. A szavazás már az első körben eldőlt, az UEFA végrehajtó bizottsága 8:4 arányban szavazott a keletiekre az olaszok ellenében. Magyarország és Horvátország egyetlen szavazatot sem kapott."

Szóval ennek volt egy erős áthallása számomra az ukrán topikban... : D

Szerk.: Közben meg is lett a teljes:
Valóban, több jelentés lehet, szándékosan úgy szerkesztettem ahogy :) de van egy olyan is, hogy üssenek agyon, ha értem a látogatás célját :)
 
  • Tetszik
Reactions: DTheo

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 374
55 022
113
Erről egy nagyon jó kis sorozat jutott eszembe. Abból egy részlet:

Régen az ncore-on is fent volt, ha jól emlékszem, de csak angol nyelven találtam meg:
Sajnos csak egy évad készült el, mivel az utolsó részben a két "műsorvezetőből" az egyik megsérült egy Teakwondo edzésen.

Szerk.: Ha valaki tudja esetleg, hogy honnan lehet jó minőségben letölteni, az küldjön egy üzenetet, vagy ossza meg itt velünk, előre is köszönöm.

Ismerem a sorozatott, elég jó. Sajnos tényleg nagyon eltűntették, pedig érdekelne magyar szinkronnal HD-ben.
 
  • Tetszik
Reactions: DTheo

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
3 983
14 003
113
Erről egy nagyon jó kis sorozat jutott eszembe. Abból egy részlet:

Régen az ncore-on is fent volt, ha jól emlékszem, de csak angol nyelven találtam meg:
Sajnos csak egy évad készült el, mivel az utolsó részben a két "műsorvezetőből" az egyik megsérült egy Teakwondo edzésen.

Szerk.: Ha valaki tudja esetleg, hogy honnan lehet jó minőségben letölteni, az küldjön egy üzenetet, vagy ossza meg itt velünk, előre is köszönöm.
2007-ben kijött sorozat DVD minőségnél jobbra ne számíts!
Magyarul ez lett volna az Élő fegyver? Semmi nyomát nem találtam.
Angolul le lehet kalózkodni a teljes szezont 5.5Gb;
 
  • Tetszik
Reactions: hayate and DTheo

DTheo

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
1 165
3 452
113
2007-ben kijött sorozat DVD minőségnél jobbra ne számíts!
Magyarul ez lett volna az Élő fegyver? Semmi nyomát nem találtam.
Angolul le lehet kalózkodni a teljes szezont 5.5Gb;
Köszönöm szépen! Volt egy gyatra magyar szinkron (már majdnem narráció-szintű hozzá).

Szerk.: Valamiért nem tudom letölteni, de lehet hogy csak én vagyok szerencsétlen.