Szimpatizánsok és fóbiások kávéháza

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 321
113
Én is de nekem most csak a Moszkvics jutott :D
Én továbbra is várom Őfelsége legkiválóbb Külügyminisztériumának és/vagy diplomáciai képviseletének
megkeresését, de nagggyon kussolnak :(
Pedig a DB5-ért 0-24 osztanám a bölcsességeimet, pár napig bírnám /vagy amíg az amfmn kitartana - bár az német találmány LoL/.
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 379
24 796
113
Unalmas lehet neked, hogy rendre az orrod alá dörgölöm, de én nem unom!

Inkább az az unalmas, hogy abban kimerül az érved a videó mellett, nézzétek meg mégegyszer! Ez az érved!

A YT csatornáról meg annyit, hogy a srác aki csinálja saját bevallása szerint is csak egy képzettség nélküli amatőr!
Screenshot-2023-03-29-19-40-00-1.png

Ez legalább korrekt a részéről.

Amivel nincs is semmi baj, bizonyára akadnak értelmes összeollózott videói is, de ez nem változtat a lényegen, hogy az linkelt videó egy klikkhajhász faszság!
Ez a csatorna számodra lehet, hogy valami magas szintű tudományos ismertető státuszban van, ami maganügyed, hogy honnan tájékozodsz, de számomra már ezzel és a korábbi Gravitációt előadó videóval is bizonyította, hogy nem komolyan vehető.
Ki mondta, hogy az a csatorna tudományos dokumentáció? Olvasd már el mit írtam. Ez normál, de hétköznapi nyelven megfogalmazott, de tudományos tézisekre támaszkodó anyagok.

Néz, nekem az az elgondolásom, hogy az általad említett videókat nem nézted végig és így nem alakult ki benned összkép ezekről, elhamarkodottan, indulatoktól fűtve jelezted a véleményedet.

Most sem értem ezeket a dühkitöréseidet! Legyen már nyugi!
 

Vipera kapitány

Well-Known Member
2021. május 11.
940
8 105
93
Én továbbra is várom Őfelsége legkiválóbb Külügyminisztériumának és/vagy diplomáciai képviseletének
megkeresését, de nagggyon kussolnak :(
Pedig a DB5-ért 0-24 osztanám a bölcsességeimet, pár napig bírnám /vagy amíg az amfmn kitartana - bár az német találmány LoL/.
Meg a parfümök, az elegáns öltönyök a luxus a bombázó csajok, síelés, repülőzés, utazás és most nem is kell megmenteni a világot...csak a francia riviérán autókázni ...és mindent a Birodalom fizet!!
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 956
19 257
113
Ki mondta, hogy az a csatorna tudományos dokumentáció? Olvasd már el mit írtam. Ez normál, de hétköznapi nyelven megfogalmazott, de tudományos tézisekre támaszkodó anyagok.

Néz, nekem az az elgondolásom, hogy az általad említett videókat nem nézted végig és így nem alakult ki benned összkép ezekről, elhamarkodottan, indulatoktól fűtve jelezted a véleményedet.

Most sem értem ezeket a dühkitöréseidet! Legyen már nyugi!
Valahogy az az érzésem, hogy te meg ezeket a videókat nem nézted végig, és amíg nem nézted végig, ezért amíg nem nézted végig, nem alakult ki az összekép benned ezekről, és azért indulatoktól tűtve jelezted itt a véleményed. Nézd végig, utána kommentelj majd.


Ha azután sem érted mi a gond veled, nézd meg őket újra, de ne indulatoktól fűtve, hátha!
 
  • Tetszik
Reactions: Nagy Csaba

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 321
113
Meg a parfümök, az elegáns öltönyök a luxus a bombázó csajok, síelés, repülőzés, utazás és most nem is kell megmenteni a világot...csak a francia riviérán autókázni ...és mindent a Birodalom fizet!!
16217979.jpg


Hát ehhez képest lónak a f.sza. Lett helyette mínusznak a mínuszába menetel az állatorvos miatt :D
 
  • Tetszik
Reactions: Vipera kapitány

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
3 983
14 003
113
Ki mondta, hogy az a csatorna tudományos dokumentáció? Olvasd már el mit írtam. Ez normál, de hétköznapi nyelven megfogalmazott, de tudományos tézisekre támaszkodó anyagok.
..Hatásvadász módon összeollózva.

Te magyarázod, hogy több videót nézzék a csatornáról "hogy bővüljön a látóköröd és okosodj." Hát Kösz de nem, elég nekem látni, hogy rád milyen rendkívül jó hatással van, a te látóköröd már olyan széles, hogy csuda!
Néz, nekem az az elgondolásom, hogy az általad említett videókat nem nézted végig és így nem alakult ki benned összkép ezekről, elhamarkodottan, indulatoktól fűtve jelezted a véleményedet.
Most mit kezdjek azzal, hogy nem.hiszed el, hogy megnéztem? Pedig igen! Egy fentebbi videóra tételesen válaszoltam, de ez az általad hozott fos arra se volt érdemes!
Most sem értem ezeket a dühkitöréseidet! Legyen már nyugi!
Azt észre vettem! Pedig már leírtam vagy egy fél tucatszor, hogy ha faszság az amit linkelsz vagy csúsztatás, nettó értelmetlen konteo azt annak érdeme szerint véleményezem ahogy tettem azt a múltban és teszem azt majd a jövőben is. Ahogy tapasztalhatod nem csak negatív irányban Ez van! Próbálkozhatsz az igazad megvédesével érvelessel -erre kísérletet sem teszel, oké.. ignorálhatsz, letilthatsz, vagy egyszerűen csak bekussolsz, elfogadva , hogy én így vélekedek a hozzászólásodrol... van egy rakat választási lehetőséged. Ehelyett te rendre ájtatoskodóan kiakadsz!
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 379
24 796
113
Ne b.ssz. már meg a k.r.a I...n f.sza, hogy a kib....tt k.r.a életbe lehet ilyen ki....ott ocsmányul beszélni? :)

Az l...n -t nem tudtam dekódolni :/
Szerintem el lett írva a "l...n", vagy nem magyar.

Tudományos alapossággal utána néztem a kérdésnek. :)

Itt lesznek a magyar 5 betűs, l-lel kezdődő és n-nel végződő szavak.

De úgy tűnik, hogy egyik sem méltó/passzol a szövegkörnyezethez. :D

lábán
lábon
lapon
latin
lazán
lében
lejön
leken
léken
lesen
levon
lovon


Esetleg az utolsó szó lenne? :D
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 379
24 796
113
..Hatásvadász módon összeollózva.

Te magyarázod, hogy több videót nézzék a csatornáról "hogy bővüljön a látóköröd és okosodj." Hát Kösz de nem, elég nekem látni, hogy rád milyen rendkívül jó hatással van, a te látóköröd már olyan széles, hogy csuda!

Most mit kezdjek azzal, hogy nem.hiszed el, hogy megnéztem? Pedig igen! Egy fentebbi videóra tételesen válaszoltam, de ez az általad hozott fos arra se volt érdemes!

Azt észre vettem! Pedig már leírtam vagy egy fél tucatszor, hogy ha faszság az amit linkelsz vagy csúsztatás, nettó értelmetlen konteo azt annak érdeme szerint véleményezem ahogy tettem azt a múltban és teszem azt majd a jövőben is. Ahogy tapasztalhatod nem csak negatív irányban Ez van! Próbálkozhatsz az igazad megvédesével érvelessel -erre kísérletet sem teszel, oké.. ignorálhatsz, letilthatsz, vagy egyszerűen csak bekussolsz, elfogadva , hogy én így vélekedek a hozzászólásodrol... van egy rakat választási lehetőséged. Ehelyett te rendre ájtatoskodóan kiakadsz!
Az arroganciád, vagdalkozásod alá rejted a szorongásod, hogy nem neked nem igazad és ez félelemmel tölthet el.

Túl sok időt szántam rád, menthetetlen vagy.
 
Status
Not open for further replies.