Szimpatizánsok és fóbiások kávéháza

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.
W

Wilson

Guest
Szegény ördög, de hát ebből a hozzászólásodból is világosan látszik, hogy jogosan aggódom a pszichés állapotodért...már csak tőlem 9 oldalnyi anyagot gyűjtöttél össze, te jó Ég...mindenkiről dossziéd van? Csak szólok, ha más még nem mondta volna, ez tényleg aggasztó. Ráadásul most már a fogaim kiveretéséről fantáziálsz, pedig ebből a körmérkőzéses megfogalmazásból is érződik, hogy nem vagy egy kocsmába járó típus. Ennyit tényleg nem ér a fórum, hogy fenyegetőzz is, ráadásul egy perccel előtte még vérig vagy sértve valami nem létező tiszteletlenségen... Tudod mit, tényleg óvatosabb leszek veled, mert labilis vagy, és tényleg nem ér ennyit az egész. Slava Ukraini ;)
Te eszednél vagy? Nem gyűjtöttem rólad semmit sem össze, csak beírtam a keresőbe a te nicknevedet és az enyémet egyből lesz 9 oldalnyi válogatás. Gondolom ez neked új információ ,javaslom próbáld ki, ott találod a jobb felső sarokba.

A labilis idegállapotodat illetve mentális és szellemi képességedet jól jelzi, hogy csak egy ilyen hozzászólásra futotta tőled,és még egy egyszerű kereső funkciót sem használsz a fórumon.

Ja és még annyit, hogy én nem fenyegettelek semmilyen erőszakkal, sajnos ez a helyzet ha nem tudsz szöveget értelmezni.
 

Ember

Well-Known Member
2022. április 21.
975
8 224
93
Fogalmad sincs arról mennyit fórumozok ,úgyhogy teljes tévedésben vagy ezzel kapcsolatban, amellett, hogy semmi közöd sincs hozzá, és még egyszer azzal, hogy azt írta, hogy felesleges kétszer leírnom ugyanazt (ami mellesleg nem igaz) bizony felszólított.

Ha neked hiányosak az ismereteid ezzel kapcsolatban arról nem tehetek.

Még valamit a "hisztérikus vagdalkozasról" , mivel én semmilyen formában nem szólítok fel , vagy bármilyen arra mutató magatartást nem folytatok, hogy én bárkit bármire utasítsak a fórumon, így jogosan várom el ,hogy ezt más is tiszteletben tartsa a személyek tekintetében, ugyanez igaz a személyeskedésre és minősítgetésekre is.

Remélem ezt egyszer és mindenkorra sikerült tisztázni veled, mert már kezd fárasztó lenni ez a veled ez ügyben folytatott iszapbirkozas.
Na végre most már értem! Tehát ha valaki azt írja neked, hogy felesleges volt valamit kétszer leírnod, azzal szerinted felszólít valamire....hát ez szerintem eléggé félreértelmezése valaminek, de gondolom ha most azt írom, hogy talán nincs igazad, akkor azt is inzultusnak veszed. Sajnálom, hogy nem safe space számodra ez a fórum, de tényleg, ha ilyen érzékeny a lelkivilágod, akkor nehéz lehet neked egy ilyen háborús tematikájú topic. Ráadásul az a sok agresszió, ami Ukrajnában történik...
Tudod mit reméljük így vagy úgy, de sosem ér el ide ez a háború. Tegyél érte te is azzal, hogy nem támogatod ukrajna totális felfegyverzését, abból sosem lesz béke. És hát ha a tényeknél maradunk, 2014 óta hihetetlen mennyiségű provokációt követtek el az ukránok, csoda, hogy 8 évig tűrték az oroszok. Most viszont annál kevesebben fognak szenvedni, minél hamarabb sikerül lefegyverezni az őrjöngő kijevi rezsimet, ezt te is beláthatod.
 
W

Wilson

Guest
Cccc, nem véletlenül kellett Wilsonnak szólnom, hogy vigyázzon mert esetleg Wilson felszóltja, ha esetleg olyan értelmezést mer kiírni mint én és hát engem felszóóólított, hogy ne merészeljek értelmezni, mert még a végén az olvasók nem azt az értelmezést látják, amit ő szeretett volna. :D Persze Wilson ezért Wilsont nem szólítja fel értelemszerűen, hanem csendben sunnyog az ügyben. :D
Hogy egy klasszikust idézték"what". Ezt azt hittem már tisztáztuk, én leírtam, hogy azt az ominózus hozzászólást milyen céllal írtam, illetve mi volt a háttere, amit te még úgy látom még mindig kétségbevonsz, Amihez persze jogod van.
 

Ember

Well-Known Member
2022. április 21.
975
8 224
93
Te eszednél vagy? Nem gyűjtöttem rólad semmit sem össze, csak beírtam a keresőbe a te nicknevedet és az enyémet egyből lesz 9 oldalnyi válogatás. Gondolom ez neked új információ ,javaslom próbáld ki, ott találod a jobb felső sarokba.

A labilis idegállapotodat illetve mentális és szellemi képességedet jól jelzi, hogy csak egy ilyen hozzászólásra futotta tőled,és még egy egyszerű kereső funkciót sem használsz a fórumon.

Ja és még annyit, hogy én nem fenyegettelek semmilyen erőszakkal, sajnos ez a helyzet ha nem tudsz szöveget értelmezni.
Igen, eszemnél vagyok. Ismerem a kereső funkciót, de valahogy sosem jutott még eszembe, hogy beírjam a nicknevedet az enyémmel együtt és számolgassam meg bogarásszam a találatokat, de ha neked ez a hobbid, csak nyugodtan. Nekem nem labilis az idegállapotom, félreolvastál valamit, mert a te labilis állapotodról volt szó :) Látod én nem sértődöm meg, hogy a fogaim kiveretése után most már a szellemi és mentális képességeimet ócsárolod :D Amúgy azért vagyok szellemi toprongy, mert nem írom be a keresőbe, hogy Wilson+Ember? :D Nem mondtam, hogy fenyegetsz, csak fantáziálsz valami kocsmai verekedésről ahol az én fogaimat verik ki, hát te tudod, ha neked ez a kulturált fórumozás akkor hajrá. Ja, értelmezni sem tudok, de nyilván te nem személyeskedsz, csak kb a mai napod az én gyalázásommal telik, vajon miért? Mert merészeltem ellenvéleményt megfogalmazni az ukránjaidról. Közlöm, hogy még nem ukrajnában vagyunk, itt még szólásszabadság van, és hiába őrjöngsz, igenis az ukrán kormánysajtóval ellentétes vélemények is napvilágot láthatnak itt. Látod milyen iszapbirkózás lesz, ha ugyanabban a stílusban tolom az ipart mint te?
 
W

Wilson

Guest
Na végre most már értem! Tehát ha valaki azt írja neked, hogy felesleges volt valamit kétszer leírnod, azzal szerinted felszólít valamire....hát ez szerintem eléggé félreértelmezése valaminek, de gondolom ha most azt írom, hogy talán nincs igazad, akkor azt is inzultusnak veszed. Sajnálom, hogy nem safe space számodra ez a fórum, de tényleg, ha ilyen érzékeny a lelkivilágod, akkor nehéz lehet neked egy ilyen háborús tematikájú topic. Ráadásul az a sok agresszió, ami Ukrajnában történik...
Tudod mit reméljük így vagy úgy, de sosem ér el ide ez a háború. Tegyél érte te is azzal, hogy nem támogatod ukrajna totális felfegyverzését, abból sosem lesz béke. És hát ha a tényeknél maradunk, 2014 óta hihetetlen mennyiségű provokációt követtek el az ukránok, csoda, hogy 8 évig tűrték az oroszok. Most viszont annál kevesebben fognak szenvedni, minél hamarabb sikerül lefegyverezni az őrjöngő kijevi rezsimet, ezt te is beláthatod.
Szerintem meg a pontos értelmezése ennek a dolognak, és szerintem valamit csúnyán benéztél, nem én támogatom Ukrajna felfegyverzését. De szerintem minden népnek joga van a saját országát szülőföldjét megvédeni, ha ezt pedig külső hatalmak támogatják a lelkük rajta, volt már ilyen a történelemben jó párszor és lesz még a jövőben is ebben biztos lehetsz.
És veled ellentétben én semmi esélyt nem látok Ukrajna lefegyverzésére ez szerintem 99% eséllyel egy befagyott konfliktus lesz ,és csak a határai a kérdéssesek.

Az is nyílt titok, hogy az Ukránokkal szimpatizálok ebben a háborúban, és szerintem jobban teszed ha ezt tudomásul veszed, vegyél példát rólam, ha nekem sikerül elfogadnom minden oroszpárti fórumozó álláspontját így a tiédet is ebben a dologban akkor ez neked is menni fog.

Ami pedig a lelkivilágom érzékenységet illeti azért nem kell aggódnod.
 

Ember

Well-Known Member
2022. április 21.
975
8 224
93
Én nem követek el semmit , és pláne nem viselem rosszul a dolgokat, amit tőlem látsz az csak reakció, ha valaki normális hangnemben szólít meg azzal szemben én is normális hangnemet ütök meg, de akiből ki jön a "paraszt" annak én is hasonló stílusban fogok válaszolni, (szem előtt tartva Eszterházi híres mondását :"Egy bizonyos színt felett nem megyünk egy bizonyos színt alá" ) mivel ezen a fórumon nem működik a tartsd oda a másik orcadat is gyakorlat.
Csak szólok, hogy a paraszt azt már csak a belpesti libtard szubkultúrában szitokszó. Esterházy nevét legalább írhatnád helyesen ha már szem előtt tartod a híres mondását, és ha ama bizonyos szint felett állónak gondolod magad. Jézust próbáltad idézni? Elég nagy gyakorlati orcátlanság tőled :D
 

Ember

Well-Known Member
2022. április 21.
975
8 224
93
Szerintem meg a pontos értelmezése ennek a dolognak, és szerintem valamit csúnyán benéztél, nem én támogatom Ukrajna felfegyverzését. De szerintem minden népnek joga van a saját országát szülőföldjét megvédeni, ha ezt pedig külső hatalmak támogatják a lelkük rajta, volt már ilyen a történelemben jó párszor és lesz még a jövőben is ebben biztos lehetsz.
És veled ellentétben én semmi esélyt nem látok Ukrajna lefegyverzésére ez szerintem 99% eséllyel egy befagyott konfliktus lesz ,és csak a határai a kérdéssesek.

Az is nyílt titok, hogy az Ukránokkal szimpatizálok ebben a háborúban, és szerintem jobban teszed ha ezt tudomásul veszed, vegyél példát rólam, ha nekem sikerül elfogadnom minden oroszpárti fórumozó álláspontját így a tiédet is ebben a dologban akkor ez neked is menni fog.

Ami pedig a lelkivilágom érzékenységet illeti azért nem kell aggódnod.
A Donbasz és a Krím az oroszok szülőföldje, a többi legyen ahogy gobdolod.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0
W

Wilson

Guest
Igen, eszemnél vagyok. Ismerem a kereső funkciót, de valahogy sosem jutott még eszembe, hogy beírjam a nicknevedet az enyémmel együtt és számolgassam meg bogarásszam a találatokat, de ha neked ez a hobbid, csak nyugodtan. Nekem nem labilis az idegállapotom, félreolvastál valamit, mert a te labilis állapotodról volt szó :) Látod én nem sértődöm meg, hogy a fogaim kiveretése után most már a szellemi és mentális képességeimet ócsárolod :D Amúgy azért vagyok szellemi toprongy, mert nem írom be a keresőbe, hogy Wilson+Ember? :D Nem mondtam, hogy fenyegetsz, csak fantáziálsz valami kocsmai verekedésről ahol az én fogaimat verik ki, hát te tudod, ha neked ez a kulturált fórumozás akkor hajrá. Ja, értelmezni sem tudok, de nyilván te nem személyeskedsz, csak kb a mai napod az én gyalázásommal telik, vajon miért? Mert merészeltem ellenvéleményt megfogalmazni az ukránjaidról. Közlöm, hogy még nem ukrajnában vagyunk, itt még szólásszabadság van, és hiába őrjöngsz, igenis az ukrán kormánysajtóval ellentétes vélemények is napvilágot láthatnak itt. Látod milyen iszapbirkózás lesz, ha ugyanabban a stílusban tolom az ipart mint te?
Te írtad, hogy nem tudom bizonyítani az állításaimat a vitakulturád kapcsán, így aztán prezentáltam neked egy példát erre tőled.És azért írtam a 9 oldalnyi válogatást , hogy felesleges ezt a témát erőltetned, és nem kell hozzá sem bogaraszni sem számolgatni mivel a fórum motor ki ír mindent.

És ismét szövegértés, nem fantáziáltam a fogaid kivereserol, csak jeleztem, hogy ez a stílus ami te abban a hozzászólásban is képviselsz még egy kocsmában is fizikai erőszakba torkolna.

Ami pedig a te "gyalazasodat illeti" nagyon jellemző rád, hogy még neked áll feljebb, hogy hasonló stílusban fogok válaszolni ,ahogy te megszólítottál , én elsőre nem fogok senkivel sem személyeskedni, de ha (mint ebben az esetben te) valaki "paraszt" üzemmódban kezd kommunikálni az irányomban azzal szemben én is így fogok kommunikálni.

Tehát nem rajtam hanem a vita partneremen múlik a kommunikáció színvonala, nem értem, hogy ezt még nem tanultad meg velem kapcsolatban.

És azt sem tudtad meg felfogni ,hogy nem a véleményeddel van baj , hanem azzal a stílussal ahogy azt mások felé közvetíted.
 

Ember

Well-Known Member
2022. április 21.
975
8 224
93
Te írtad, hogy nem tudom bizonyítani az állításaimat a vitakulturád kapcsán, így aztán prezentáltam neked egy példát erre tőled.És azért írtam a 9 oldalnyi válogatást , hogy felesleges ezt a témát erőltetned, és nem kell hozzá sem bogaraszni sem számolgatni mivel a fórum motor ki ír mindent.

És ismét szövegértés, nem fantáziáltam a fogaid kivereserol, csak jeleztem, hogy ez a stílus ami te abban a hozzászólásban is képviselsz még egy kocsmában is fizikai erőszakba torkolna.

Ami pedig a te "gyalazasodat illeti" nagyon jellemző rád, hogy még neked áll feljebb, hogy hasonló stílusban fogok válaszolni ,ahogy te megszólítottál , én elsőre nem fogok senkivel sem személyeskedni, de ha (mint ebben az esetben te) valaki "paraszt" üzemmódban kezd kommunikálni az irányomban azzal szemben én is így fogok kommunikálni.

Tehát nem rajtam hanem a vita partneremen múlik a kommunikáció színvonala, nem értem, hogy ezt még nem tanultad meg velem kapcsolatban.

És azt sem tudtad meg felfogni ,hogy nem a véleményeddel van baj , hanem azzal a stílussal ahogy azt mások felé közvetíted.
Jól van már, leszállnál rólam, úgyis törölve lesz az egész thread :D Nagyon rossz a agyaaaad Simple Jack.
 
  • Tetszik
Reactions: Molon Labe

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 078
10 239
113
Csak szólok, hogy a paraszt azt már csak a belpesti libtard szubkultúrában szitokszó. Esterházy nevét legalább írhatnád helyesen ha már szem előtt tartod a híres mondását, és ha ama bizonyos szint felett állónak gondolod magad. Jézust próbáltad idézni? Elég nagy gyakorlati orcátlanság tőled :D
Esterházy nevét legalább írhatnád helyesen
köszönjük.
Miért ne idézhetné Jézust?
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson
W

Wilson

Guest
Csak szólok, hogy a paraszt azt már csak a belpesti libtard szubkultúrában szitokszó. Esterházy nevét legalább írhatnád helyesen ha már szem előtt tartod a híres mondását, és ha ama bizonyos szint felett állónak gondolod magad. Jézust próbáltad idézni? Elég nagy gyakorlati orcátlanság tőled :D
Na erről beszélek, nézd meg ezt a hozzászólásodat süt belőle a "vallási türelmetlenség" és a kioktató stílus és a minősítgetés, miközben azt sem vetted észre, hogy a paraszt idézőjelben, van és még az Eszterházy nevében is belekötsz, miközben az egy szimpla elírás.Az baj veled, hogy te úgy érzed, hogy mindenkit kioktatgathatsz, abbéli meggyőződésedben, hogy csak neked lehet igazad, de hidd el nekem tévedsz a világ nem fekete és fehér, és máson személyének a tiszteletben tartása nem a gyengeség jele.
 

Ember

Well-Known Member
2022. április 21.
975
8 224
93
Na erről beszélek, nézd meg ezt a hozzászólásodat süt belőle a "vallási türelmetlenség" és a kioktató stílus és a minősítgetés, miközben azt sem vetted észre, hogy a paraszt idézőjelben, van és még az Eszterházy nevében is belekötsz, miközben az egy szimpla elírás.Az baj veled, hogy te úgy érzed, hogy mindenkit kioktatgathatsz, abbéli meggyőződésedben, hogy csak neked lehet igazad, de hidd el nekem tévedsz a világ nem fekete és fehér, és máson személyének a tiszteletben tartása nem a gyengeség jele.
Másodszor is sikerült szimplán elírnod kedves "parasztozó", szint alá nem menő, másik orcáját odatartani kívánó, de tiszteletben nem tartott személyű Wilson. Csak közben meg lájkolgatod ladagrant halott oroszait, ezerrel tolod az ukrán háborús propagandát, és fűt-fát megvádolsz mindennel, mintha te lennél itt a civilizáció letéteményese, közben az én fogaim meg már egy kocsmában is körmérkőzést játszanának. Az oroaz agresszor meg a honvédő ukrán mellett most már itt ez a tisztelet mint beakadt lemez, amit vita helyett alkalmazol egy ideje. Ideje lenne tükörbe nézned. Én ha gondolod törlöm magamat, mert látom, hogy te rendesen eszedet veszted ha valaki más véleményen van és annak hangot is ad. Jó lesz Wilson? Előbb utóbb csak elfogyunk mind ruszkibérencek ;)
 

Ember

Well-Known Member
2022. április 21.
975
8 224
93
Én szállják le rólad , hiszen rád sem "másztam" nem én hanem te kezdtél bele ebbe az egész dologba.
Te kezdted az egészet, amikor azt hallucináltad, hogy te itt bármire is fel lettél szólítva. De persze mit várok valakitől aki szerint az oroszok minden előzmény nélkül háborúzni kezdtek. Mindegy elég volt, megyek innen, mert ha ennyire fontos neked uralni a fórumot akkor legyen meg az akaratod, addig sem élőben szekálsz valakit.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 078
10 239
113
Én szállják le rólad , hiszen rád sem "másztam" nem én hanem te kezdtél bele ebbe az egész dologba.
Jaj, tényleg többnyire egyetértek veled, az oroszok genyók, a fidesz lop és tök béna. (amúgy az ukránok meg hülyék és szintén lopnak, akár az összes magyar párt, kivéve a kutyákat, ők elszívják közösen)
Engedj már el néha dolgokat reagálás nélkül, felnőtt vagy, nem?
Személyeskedik, ignore. Ha meg már úgy is stressz a fórum, akkor ideje felállni és elmenni pecázni.
 
W

Wilson

Guest
Másodszor is sikerült szimplán elírnod kedves "parasztozó", szint alá nem menő, másik orcáját odatartani kívánó, de tiszteletben nem tartott személyű Wilson. Csak közben meg lájkolgatod ladagrant halott oroszait, ezerrel tolod az ukrán háborús propagandát, és fűt-fát megvádolsz mindennel, mintha te lennél itt a civilizáció letéteményese, közben az én fogaim meg már egy kocsmában is körmérkőzést játszanának. Az oroaz agresszor meg a honvédő ukrán mellett most már itt ez a tisztelet mint beakadt lemez, amit vita helyett alkalmazol egy ideje. Ideje lenne tükörbe nézned. Én ha gondolod törlöm magamat, mert látom, hogy te rendesen eszedet veszted ha valaki más véleményen van és annak hangot is ad. Jó lesz Wilson? Előbb utóbb csak elfogyunk mind ruszkibérencek ;)


Megint ferdítesz mivel egyrészt nem szokásom se ladagrant se más halott oroszait lajkolgatni, nyugodtan utána nézhetsz, és abban is ferdítesz, hogy én fűt fát megvádolok mindennel,
és még egyszer elmondom neked ne ferdíts és ne hazudj velem kapcsolatban , engem nem zavar ha valaki más véleményen van , én veled ellentétben mások személyét és véleményét tiszteletben tartom, idéz tőlem akárcsak egyetlen hozzászólást is amelyben én valakit a véleménye vagy a meggyőződése miatt támadtam, direktbe?

A fura az ,hogy pont azzal vádolsz, amit amióta felregisztráltál ide, folyamatosan csinálsz, egyszemélyes hadjáratot folytatsz az általad "ukrán propagandistáknak" titulált emberek ellen sokszor személyeskedve minősítgetve a másik személyét, és erre számtalan példát lehet hozni a hozzászólásaid közzül.

A "fogaid kapcsán" pedig már elmondtam neked, hogy ha nem tudod a szöveget értelmezni, arról nem tehetek.

És azt is közlöm veled, hogy mind az itteni tevékenységem kapcsán, mind a hétköznapi életemmel kapcsolatban minden további tekintetben tükörbe tudok nézni, És vitázni csak olyannal tudok aki nem kezd két hozzászóláson belül személyeskedni, érdekes módon csak két-három embernek (te köztük vagy) okoz ez problémát velem kapcsolatban.De velük szemben a már általam sokszor idézet, "amilyen az adjon isten olyan lesz a fogadj isten" szisztémát alkalmazom.

És végezetül azt csinálsz amit csak akarsz, nekem nem lesz jobb vagy rosszabb akkor sem ha maradsz akkor sem ha elmész erről a fórumról, ugyanis én veled ellentétben nem ruszkibérencekre és ukránbérencekre lebontva látom eme fórum tagjait és a világot.
 
  • Tetszik
Reactions: Ember
W

Wilson

Guest
Jaj, tényleg többnyire egyetértek veled, az oroszok genyók, a fidesz lop és tök béna. (amúgy az ukránok meg hülyék és szintén lopnak, akár az összes magyar párt, kivéve a kutyákat, ők elszívják közösen)
Engedj már el néha dolgokat reagálás nélkül, felnőtt vagy, nem?
Személyeskedik, ignore. Ha meg már úgy is stressz a fórum, akkor ideje felállni és elmenni pecázni.

Pecázás nagyon jó ötlet amúgy...:) de az elengedés dolog sem működik,( amellett ,hogy nagyon sok mindent elengedek nap
mint nap és elég nagy az ignore listám is) mivel mindig lesznek lelkes új arcok akik ott folytatják, ahol az előzőek abbahagyták.
 
W

Wilson

Guest
Te kezdted az egészet, amikor azt hallucináltad, hogy te itt bármire is fel lettél szólítva. De persze mit várok valakitől aki szerint az oroszok minden előzmény nélkül háborúzni kezdtek. Mindegy elég volt, megyek innen, mert ha ennyire fontos neked uralni a fórumot akkor legyen meg az akaratod, addig sem élőben szekálsz valakit.

Neked nagyon furcsa fogalmad vannak a dolgokról abban most már egészen biztos vagyok...

Amióta felregisztráltál ide, folyamatosan te találsz még engem és nem fordítva, és ne ferdíts, nem szokásom szekálni senkit veled ellentétben. Ami pedig az oroszokkal kapcsolatos kijelentésedet illeti megint valótlanságokat állítasz, mivel én semmi ilyet nem mondtam.
 

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 471
16 866
113
Másodszor is sikerült szimplán elírnod kedves "parasztozó", szint alá nem menő, másik orcáját odatartani kívánó, de tiszteletben nem tartott személyű Wilson. Csak közben meg lájkolgatod ladagrant halott oroszait, ezerrel tolod az ukrán háborús propagandát, és fűt-fát megvádolsz mindennel, mintha te lennél itt a civilizáció letéteményese, közben az én fogaim meg már egy kocsmában is körmérkőzést játszanának. Az oroaz agresszor meg a honvédő ukrán mellett most már itt ez a tisztelet mint beakadt lemez, amit vita helyett alkalmazol egy ideje. Ideje lenne tükörbe nézned. Én ha gondolod törlöm magamat, mert látom, hogy te rendesen eszedet veszted ha valaki más véleményen van és annak hangot is ad. Jó lesz Wilson? Előbb utóbb csak elfogyunk mind ruszkibérencek ;)
Wilson küldetést teljesít. Ezt várják el tőle,és ő mindenáron elvégzi a melót.
 
Status
Not open for further replies.