1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Szuhoj Szu-27, -30, -33, -35 "Flanker"

Diskurzus a(z) '4/4+/4.5 generációs vadászbombázók' témában - GrGLy által indítva @ 2013. január 6..

1. dudi

dudi Well-Known Member

Ma a Távol-Keleten több modern technika van mint Nyugaton.Lehet,hogy az arány már nem olyan mint eddig még mindig meg van a különbség.

2. hurci10

hurci10 Well-Known Member

Hol települ a 38. iap? Én Belbekre tippelnék, csak nem tudom, hogy ott befejezték-e már a beton felújítását.

3. boki

boki Well-Known Member

Belbek.Már régebben befejezték és már stratégok is leszállhatnak.

fishbed, Galcom and hurci10 like this.
  4. boki

boki Well-Known Member

Nyugati katonai körzetben több van.

5. borisz

borisz Well-Known Member

Azért ez engem annyira nem győzött meg :)

6. boki

boki Well-Known Member

Idei Makszon bemutatják a Szu-47 Berkut-ot is, először hivatalosan. 1999-ben a MAKSZ-on mutatták be először még Szu-37 néven, majd 2001-ben már Szu-47 Berkut megnevezés alatt.

fip7, Rotten878 and fishbed like this.
  7. emel

emel Well-Known Member

A mellette álló gép meg egy Tu-155 kísérleti gép (átépített 154-es), a világ első folyékony hidrogénnel üzemelő repülőgépe!! Ebből az egymás mellé állításból is látszik, hogy a Berkut is ugyanilyen egyedi, technológia-kísérleti gép volt.

fip7, misinator and fishbed like this.
  8. Allesmor Obranna

Allesmor Obranna Well-Known Member

Sz-37 volt, nem Szu-37.
    Sokan keverik.
    Szóval volt Sz-37, mint kísérleti gép, majd hogy behúzzák rá a támogatást, "harci" projektet csináltak belőle Szu-47-es számozás alatt.
    Értitek, Szu-27, Szu-37 (T-10M-11), Szu-47,... emiatt lett a PAK-FA T-50-es Szu-57.

Nagy Csaba, Bleroka, therob and 4 others like this.
  9. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

A Szu-37 az nem a kacsaszárnyas, TVC-s volt, ami a kétféle barna-srága terepmintát kapta? Alig pár évig hívták annak, azt abból is valami Szu-35-öt csináltak, aminek semmi köze a mai Szu-35-höz.

Nagy Csaba and Bleroka like this.
  10. boki

boki Well-Known Member

Szu-37

Nagy Csaba, Rotten878 and molnibalage like this.
  11. boki

boki Well-Known Member

Jogos...
    Sz-37, Szu-47

Sajnos nincs idő ellenőrizni az orosz cikkeket, hogy pontosan írnak-e most , hogy a MAKSZ van.:)

12. boki

boki Well-Known Member

13. arbalest

arbalest Well-Known Member

Csak rátették, vagy inregrálták is hozzá.

14. boki

boki Well-Known Member

Idővel...

15. Allesmor Obranna

16. borisz

borisz Well-Known Member

Volt korábban is SzU-35 és -37 is.
    Annak a 35-nek (elvileg SzU-27M) nem volt kacsa szárnya és együléses volt, a 37-nek meg volt.

17. Roni

Roni Well-Known Member

18. Allesmor Obranna

Neeeeem. Minden úgy van, ahogy molnibalage állítja. T-10M/Szu-27M/Szu-35/Szu-37/Szu-35UB családfa tekintetében kérdezzetek engem. Molnibalage is tőlem tudja. Szerénytelenségem oka: ha álmomból fölkeltenek is, elmondom mind a 16 példány történetét.

vendeg2, Terminator, fishbed and 5 others like this.
  19. weasel007

weasel007 Well-Known Member

16 ?! :eek:

20. borisz

borisz Well-Known Member

Az angol Wikit vettem alapul. Ott 14 db-ot írnak, mint SzU-35, ami eredetileg SzU-27M volt. :(

Ezen oldal megosztása