T-14 Armata

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
<blockquote rel="haubagoi"><blockquote rel="boki">Koalicija -SzV Armata platformon a rajzon.

Lesz majd kétcsövű is?

(mondjuk 2025-ig :D, 2020-ig csak egy csőre futotta szerintem)
</blockquote>

Az elso elképzelés szerint kétcsovu lett volna a Koalicija -Szv.Lásd a Koalicija-Szv topikot.</blockquote>

Tudom, de a kérdésem arra vonatkozott, hogy lesz-e később kétcsövű változat is.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 857
113
<blockquote rel="boki"><blockquote rel="haubagoi"><blockquote rel="boki">Koalicija -SzV Armata platformon a rajzon.

Lesz majd kétcsövű is?

(mondjuk 2025-ig :D, 2020-ig csak egy csőre futotta szerintem)
</blockquote>

Az elso elképzelés szerint kétcsovu lett volna a Koalicija -Szv.Lásd a Koalicija-Szv topikot.</blockquote>

Tudom, de a kérdésem arra vonatkozott, hogy lesz-e később kétcsövű változat is.</blockquote>

A kozeljovoben nem valószinu.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 114
82 857
113
Vjacseszlav Khalitov: Jelenleg 20 Armata platformon lévo tank és BMP tesztje folyik, amelyek 2016-2017-ben lesznek rendszeresítve.
http://rusnovosti.ru/posts/410379
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
KyWAt.jpg

ZxajB.jpg

kBLgi.jpg

HF4fh.jpg

nkpGC.jpg

OT9IJ.jpg

7COpy.jpg
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
Nagyon szupi az armata belseje! Szerintem ez minden fiatal álma aki harckocsizó akar lenni.

Most nem azért hogy leszóljam de az m1a2 hogy veszik fel az embert lövegtöltőnek?
Vagy akadnak olyanok akik csak arra jelentkeznek? Vagy egy szerencsés munkanélkülit oda tesznek? vagy benne van az egész harckocsi képzésben és imádkozzon hogy irányzó legyen? vagy hogy van ez?
 
T

torsen

Guest
Most nem azért hogy leszóljam de az m1a2 hogy veszik fel az embert lövegtöltőnek?
Vagy akadnak olyanok akik csak arra jelentkeznek? Vagy egy szerencsés munkanélkülit oda tesznek? vagy benne van az egész harckocsi képzésben és imádkozzon hogy irányzó legyen? vagy hogy van ez?

Gondolj bele, nem olyan szar meló az! A haverom T-55-n szolgált Szabadszálláson(jellemző a célirányos munkaerő kiválasztásra, hogy 192cm magas, ketté hajtva fért be a tankba) és azt mesélte, amit el is lehet képzelni, hogy a töltőkezelő csak kucorgott és kucorgott, nem csinált semmit. Elvileg a dolga az lett volna, hogy 40 db lőszert betöltsön, de a szovjet doktrina szerint egy hk. harctéri élettartama kb. 8 perc volt, (ezt így közölték velük akiképzésen, csak hogy a harci morált erősítsék!!!) így még a 40 "malacot" se tudta volna betömködni a csőbe... csak szépen ücsörögve várta volna, hogy koppan a elg. első pct. gránátja a tornyon. Ez minden fiatal álma! No meg az Armata :)
 

krokomach

Well-Known Member
2010. április 27.
10 729
11 461
113
http://rusnext.ru/news/1458397655
Megkezdték az Armata sorozatgyártását.
Szergej Csemezov, a Rosztech vezérigazgatója, egy újságíró kérdésére válaszul elmondta, hogy az Armata tömeggyártását már megkezdték.
 

kalapacs

Member
2015. november 27.
565
3
18
Nagyon szupi az armata belseje! Szerintem ez minden fiatal álma aki harckocsizó akar lenni.

Most nem azért hogy leszóljam de az m1a2 hogy veszik fel az embert lövegtöltőnek?
Vagy akadnak olyanok akik csak arra jelentkeznek? Vagy egy szerencsés munkanélkülit oda tesznek? vagy benne van az egész harckocsi képzésben és imádkozzon hogy irányzó legyen? vagy hogy van ez?

A folyamat a kovetkezo.

Az illeto bemegy egy toborzo irodaba vagy eppen elkuldi jelentkezeset online. Ezek utan behivjak egy felmeresre ahol egeszsegugyileg es kepessegileg is megvizsgaljak. ( teszt hegyek ((matek, fizika, foldrajz,egyszeru es bonyolultabb logikaifeladvanyok stb )) Ha ez megvan akkor kap egy listat hogy milyen beosztasokra alkalmas es valaszt kettot harmat prioritas szerint. Tovabbmegy a felveteli folyamaton es ha a hatralevo par kisebb vizsgalaton beszelgetesen nem bukik meg akkor a valasztott beora megkapja a szerozdest a behivoval.

Miert lesz valaki toltokezelo Abramsen ? Ket lehetoseg van. Vagy azert mert ez az alma ( barmilyen furcsa is ) vagy mert a felveteli eredmenyei alapjan kompromisszumot kell kotnie es pl nem lehet vezeto de akkor is almai vasdarabjan akar szolgalni.

Raadasul ez a burkoltan altalad lesajnalt melo erre fele tisztes megelhetest ad akar egy 17 eves sichedernek is amire epitve hazat autot vehet csaladot alapithat.

Mi a helyzet a Magyar T-72 es lovegiranyzo fizujaval ? Lehet belole csaladot alapitani ?
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Hát szar ügy, és még töltőkezelő sem lehet az ember T-72-esen. Bármennyire is akarna...
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 614
79 823
113
Hát most na Oroszország nem lehetőségek hazája,nem lehetsz az aki lenni akarsz. :D
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 614
79 823
113
kalapacs

ezt én is tudom azért kérdeztem,hogy szerinted ez hány forint az egyik (apa)szülőtől?