1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

T-14 Armata

Diskurzus a(z) 'Harckocsik' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 6..

1. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Az orosz haderő következő generációs harckocsija

2. boki

boki Well-Known Member

Úgy néz ki, hogy az Armata bemutatása az idei Nyizynij Tagili kiáálításon (2013 szeptember) elmarad. A program fél évet késik, mivel az orosz cégek késnek, ill. nem tudnak megbírkozni azúj tuzvezeto rendszerrel. Ezért lehet, hogy a fehérorosz Peleng céghez fordulnak az optikai berendezések  szállítása miatt. (ok szállítják a T-90S -be)

3. Roni

Roni Well-Known Member

jaaaj ne már !

Már 2010-ben ígérték az új tankot akkor törölték az egészet most 3 év után újra kibasznak a néppel?

Ki nem szarja le a tűzvezető rendszert az f-35 is kirakták hajtómű nélkül akkor mivan ?

Vagy ha ennyire zavarja őket akkor egy életnagyságú makettet rakjanak  ahogy a vadászbombázóknál szokták .

4. boki

boki Well-Known Member

A gyárto-fejleszto Uralvagonzavod  egyik illetékese szerint nem fogják idén szeptemberben  RAE 2013 kiállításon bemutatni az új harckocsit mivel szigoruán titkos a fejlesztése és nem akarják mutogatni kozonség elott.

Szerintem késésben vannnak a fejlesztéssel így csak 2014-ben lesz prototípus.

5. Roni

Roni Well-Known Member

nem akarják mutogatni a közönség előtt ? jézusom mi lesz az?  egy korát meghaladó típus aminek nem lesz párja a föld kerekén?

Előbb lesz a pakfa szolgálatba mint ez

6. boki

boki Well-Known Member

Márciusi hírek szerint gondjuk akadt az uj tuzvezeto rendszer fejlesztésével, szerintem ott a hiba. Az hogy nem akarják bemutatni, egy elterelo "hadmuvelet".

7. therob

therob Active Member

Valamelyik oldalon már T-14 Armata a neve ebből már gyanítható volt, hogy 2014-ben lesz a bemutató vagy gyártás kezdés. Ha már az gépkarabélyuk AK-12 akkor tank lehet akár T-14 is.

8. boki

boki Well-Known Member

Mégis elkészult az Armata lánctalpas platformon alapulo új orosz harckocsi prototípusa az RAE 2013-ra. De csak a politikai elitnek mutatják be. A hírek szerint magasan automatizált irányíto rendszerrel rendelkezik....
    Roni
    mégis hamarabb lesz Armata mint Pak-fa.:)))

9. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Miért csak a politikai elitnek? Én most akarom látni!!!

10. boki

boki Well-Known Member

Én is. :))

11. joker

joker Well-Known Member

Ezért kellett volna jelöltesd magad a legutóbbi választáson, s akkor most (talán) láthatnád :D

12. gacsat

gacsat Well-Known Member

Itt azt írják, hogy bemutatják:
    http://hungarian.ruvr.ru/2013_09_06/Nyizsnyij-Tagilban-bemutatjak-a-legujabb-orosz-pancelozott-harckocsit/

13. borisz

borisz Well-Known Member

Van páncél nélküli harckocsi is?

14. boki

boki Well-Known Member

Igen , bemutatják a politikai elitnek zárt ajtok mogott.

15. dudi

dudi Well-Known Member

Kit érdekel a teszt??Képet mutassanak róla.

16. boki

boki Well-Known Member

Ha lesz teszt-lesz kép is. :)

17. boki

boki Well-Known Member

dudi
    Ha tudnád micsoda szuperlatívokat írnak -nyilatkoznak az oroszok errol a tankrol....:) pl.
    A jovoben robotizált változata is lehet.
    http://ria.ru/arms/20130907/961498862.html

18. Mackensen

Mackensen Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Kíváncsi vagyok, hogy bevállalják e a kétfős személyzetet.

19. dudi

dudi Well-Known Member

Automata torony vagy nem?

Én arra szavazok,hogy igen.

20. dudi

dudi Well-Known Member

Mackensen

A két fő kevés minimum 3 kell:vezető,parancsnok,irányzó.

Ezen oldal megosztása