T-62

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 781
17 328
113

• Tetszik
Reactions: fishbed

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 781
17 328
113
Az nem csak a tornyon van neki? Igazából nyilván nem kútfőmből szoptam a képet és a kérdést.A háromból csak az elsőnek más a frontrésze.Azt is felvetették,hogy esetleg javítás miatt tér el.

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
30 480
26 895
113
Az nem csak a tornyon van neki? Igazából nyilván nem kútfőmből szoptam a képet és a kérdést.A háromból csak az elsőnek más a frontrésze.Azt is felvetették,hogy esetleg javítás miatt tér el.
Nem a teknő homlokpáncélján is van.

Telak2

Well-Known Member
2016. október 28.
1 094
1 221
113
A bejelölt 62-es a korai szériás BDD-t kapta, a többi a fő szériát. Lényegi külömbség nincs, valószínűleg csak a rögzítés/karbantartás/gyártás egyszerűsítése vagy ilyesmi miatt változtatták meg az oroszok. Ez a pótpáncél szerintem azonos lehet a T-55M/AM verzióéval, ami nálunk is szolgált.

D

danielblack

Guest
A bejelölt 62-es a korai szériás BDD-t kapta, a többi a fő szériát. Lényegi külömbség nincs, valószínűleg csak a rögzítés/karbantartás/gyártás egyszerűsítése vagy ilyesmi miatt változtatták meg az oroszok. Ez a pótpáncél szerintem azonos lehet a T-55M/AM verzióéval, ami nálunk is szolgált.

Azon a pótpáncélon csak én látom bele, hogy az egy lekopott magyar jelzés? XD