Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 405
33 609
113
na jó,tényleg meghülyült a világ.
https://hu.ign.com/gran-torino-1/65...-az-azsiaiak-ellen-iranyulo-rasszizmust-tapla


iderakok egy 2009-es kritikát is.

Minenki áldozat akar lenni, mert ebből hasznot lehet húzni, minimum erkölcsi felsőbbséget vindikálni. Na vajon kiknek a példáját követve, és kiktől tanulták? Ma már mindeki üldözött, kivéve a fehér keresztény hetero férfit. Illetve ő is érezheti magát szubjektíve üldözöttnek bizonyos, a nyugati világban, főleg az "angloszférában" eluralkodott hangulatkeltés miatt, csak ha ennek hangot ad, arra hangos gúny a válasz a haladók részéről. :)
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány and tarzaan

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 285
55 525
113
Minenki áldozat akar lenni, mert ebből hasznot lehet húzni, minimum erkölcsi felsőbbséget vindikálni. Na vajon kiknek a példáját követve, és kiktől tanulták? Ma már mindeki üldözött, kivéve a fehér keresztény hetero férfit. Illetve ő is érezheti magát szubjektíve üldözöttnek bizonyos, a nyugati világban, főleg az "angloszférában" eluralkodott hangulatkeltés miatt, csak ha ennek hangot ad, arra hangos gúny a válasz a haladók részéről. :)


Nem, azok a rémiszto képződmények...
 

Gari

Well-Known Member
2020. szeptember 13.
550
1 543
93
Minenki áldozat akar lenni, mert ebből hasznot lehet húzni, minimum erkölcsi felsőbbséget vindikálni. Na vajon kiknek a példáját követve, és kiktől tanulták? Ma már mindeki üldözött, kivéve a fehér keresztény hetero férfit. Illetve ő is érezheti magát szubjektíve üldözöttnek bizonyos, a nyugati világban, főleg az "angloszférában" eluralkodott hangulatkeltés miatt, csak ha ennek hangot ad, arra hangos gúny a válasz a haladók részéről. :)
"Ma már mindeki üldözött, kivéve a fehér keresztény hetero férfit. Illetve ő is érezheti magát szubjektíve üldözöttnek bizonyos, a nyugati világban, főleg az "angloszférában" eluralkodott hangulatkeltés miatt"
Ez nálunk is nagy divat lett, a magyar kormánypropagandából 0/24-ben árad a "Brüsszelben üldözik a magyareNbert" című műsorszám, mert ebből politikai hasznot lehet húzni. Aki nem kapcsolja ki idejében ezt a mocskot, az komolyan azt hiheti, hogy nyugaton már életveszélyben forog a magyarsága miatt amint kiteszi a lábát a reptérről. Persze ennek ellenére minden műrettegő NER oligarcha ott vesz házat, oda járatja a gyerekét iskolába, ott jachtozik stb, nem a kies "Azerbadgánban". A melós sem a voronyezsi Vörös Október Traktorgyárban vendégmunkás, hanem a haldokló nyugaton. De közben engedelmesen retteg.
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
"Ma már mindeki üldözött, kivéve a fehér keresztény hetero férfit. Illetve ő is érezheti magát szubjektíve üldözöttnek bizonyos, a nyugati világban, főleg az "angloszférában" eluralkodott hangulatkeltés miatt"
Ez nálunk is nagy divat lett, a magyar kormánypropagandából 0/24-ben árad a "Brüsszelben üldözik a magyareNbert" című műsorszám, mert ebből politikai hasznot lehet húzni. Aki nem kapcsolja ki idejében ezt a mocskot, az komolyan azt hiheti, hogy nyugaton már életveszélyben forog a magyarsága miatt amint kiteszi a lábát a reptérről. Persze ennek ellenére minden műrettegő NER oligarcha ott vesz házat, oda járatja a gyerekét iskolába, ott jachtozik stb, nem a kies "Azerbadgánban". A melós sem a voronyezsi Vörös Október Traktorgyárban vendégmunkás, hanem a haldokló nyugaton. De közben engedelmesen retteg.
Juli te tuti továbbképzésen voltál és azt kell mondjam 5-ös lett a bizonyítványod ! Csak rossz helyen tolod (tudom a parancs az parancs itt -is- kell ) az ipari szintű hülyeséget ! De csináld marha jókat lehet röhögni az írásaidon ! Azért azt szívesen megnézném melyik NGO-tól kapod a fizudat !
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 138
15 764
113
na jó,tényleg meghülyült a világ.
https://hu.ign.com/gran-torino-1/65...-az-azsiaiak-ellen-iranyulo-rasszizmust-tapla


iderakok egy 2009-es kritikát is.

Nem akarok hazudni, de kéjes kárörömmel olvasom az ilyen cikkeket.

Jó nézni ahogy ráomlik a jenkikre a saját sz*uk.

Világ életemben rühelltem az ottani WASP bandát.

Amúgy az USA-ban a kelet-ázsiai amerikaiak azok a népcsoport, akiket tényleg negatívan diszkriminálnak, mert amíg pl. a szinesek a fehéreknek szánt standard felvételi pontszámnál kevesebbért is bekerülhetnek egy egyetemre/főiskolára, nekik több pontot kell elérniük.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 138
15 764
113
Beszélgetés EU-ról, BTK-ról és más társadalmi kérdésekről:

Jó beszélgetés volt, Toro párszor megfogta Puzsért, aki csak saját korábbi paneljeit tudta ismételgetni (a legutóbbi Öt-ben pl. Hont is jól helyre tette a Turul szobor kapcsán).



Érdemes meghallgatni a Partizánon Schiffer kétrészes interjúját (+ korábbról a Gajdicsos interjút is) + Vona utóbbi pár videóját.

Puzsér amúgy továbbra is értelmes figura, de azért FAM-ot jobban bírom.
 

Gari

Well-Known Member
2020. szeptember 13.
550
1 543
93
Juli te tuti továbbképzésen voltál és azt kell mondjam 5-ös lett a bizonyítványod ! Csak rossz helyen tolod (tudom a parancs az parancs itt -is- kell ) az ipari szintű hülyeséget ! De csináld marha jókat lehet röhögni az írásaidon ! Azért azt szívesen megnézném melyik NGO-tól kapod a fizudat !
" azt kell mondjam 5-ös lett a bizonyítványod"
Köszönöm az elismerést, jól esik!
"Azért azt szívesen megnézném melyik NGO-tól kapod a fizudat !"
Na mégis mit gondolsz? Természetesen Soros fizet.
(De ki az a Juli?)
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 285
55 525
113
Beszélgetés EU-ról, BTK-ról és más társadalmi kérdésekről:



Nem igazán értem,hogy Puzsér ki is itt?
Mármint milyen minőségben,vagy ki álltal megválasztva,esetleg milyen közfeladatot ellátva szerepel itt?Ő lenne a politikai Berki k. ?
Simán kiabál,hogy nyomatékot adjon a mondanivalójának,túl gesztikulál mindent,sóhajtozik,nekem túl sok a személye.
A mi hazánk meg kezd hülyeségekbe energiát fektetni,a halálbüntetés hülyeség,és felejtős is,én biztos nem szavazok rájuk ha ez bennemarad a programjükba,a bérrabtartás megint ökörség,itthon is lehetne szigorú(bb) börtön(öket) építeni,vagy a mostaniakban a rabtartást szigorítani.
 

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
9 015
30 376
113
Nem igazán értem,hogy Puzsér ki is itt?
Mármint milyen minőségben,vagy ki álltal megválasztva,esetleg milyen közfeladatot ellátva szerepel itt?Ő lenne a politikai Berki k. ?
Simán kiabál,hogy nyomatékot adjon a mondanivalójának,túl gesztikulál mindent,sóhajtozik,nekem túl sok a személye.
A mi hazánk meg kezd hülyeségekbe energiát fektetni,a halálbüntetés hülyeség,és felejtős is,én biztos nem szavazok rájuk ha ez bennemarad a programjükba,a bérrabtartás megint ökörség,itthon is lehetne szigorú(bb) börtön(öket) építeni,vagy a mostaniakban a rabtartást szigorítani
Tudtommal Puzsér ilyen mindenhez is ért ember
 

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 325
20 748
113
A mi hazánk meg kezd hülyeségekbe energiát fektetni,a halálbüntetés hülyeség,és felejtős is,én biztos nem szavazok rájuk ha ez bennemarad a programjükba
Nincs olyan párt amivel mindenben egyetértenél. Toroczkai programjában ennél csúnyább - gazdasági - bajok is vannak.

Kezeljük viszont a helyén!
Ő most azért küzd, hogy elérje az 5 %-ot és bekerüljön a Parlamentbe. Ami évi fix pénzt, saját lábon állást jelent. Más lesz a helyzet ha már 15 % felett vannak.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 932
87 304
113
Nem igazán értem,hogy Puzsér ki is itt?
Mármint milyen minőségben,vagy ki álltal megválasztva,esetleg milyen közfeladatot ellátva szerepel itt?Ő lenne a politikai Berki k. ?
Simán kiabál,hogy nyomatékot adjon a mondanivalójának,túl gesztikulál mindent,sóhajtozik,nekem túl sok a személye.
A mi hazánk meg kezd hülyeségekbe energiát fektetni,a halálbüntetés hülyeség,és felejtős is,én biztos nem szavazok rájuk ha ez bennemarad a programjükba,a bérrabtartás megint ökörség,itthon is lehetne szigorú(bb) börtön(öket) építeni,vagy a mostaniakban a rabtartást szigorítani.
Puzsér egy mandátum nélküli Hadházy Ákos.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 932
87 304
113
Nincs olyan párt amivel mindenben egyetértenél. Toroczkai programjában ennél csúnyább - gazdasági - bajok is vannak.

Kezeljük viszont a helyén!
Ő most azért küzd, hogy elérje az 5 %-ot és bekerüljön a Parlamentbe. Ami évi fix pénzt, saját lábon állást jelent. Más lesz a helyzet ha már 15 % felett vannak.
Abból semmi se lesz. Ha lesz, a következő miniszterelnököt Dobrev Klárának fogják hívni ...
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 602
25 012
113
Nem igazán értem,hogy Puzsér ki is itt?
Mármint milyen minőségben,vagy ki álltal megválasztva,esetleg milyen közfeladatot ellátva szerepel itt?Ő lenne a politikai Berki k. ?
Simán kiabál,hogy nyomatékot adjon a mondanivalójának,túl gesztikulál mindent,sóhajtozik,nekem túl sok a személye.
A mi hazánk meg kezd hülyeségekbe energiát fektetni,a halálbüntetés hülyeség,és felejtős is,én biztos nem szavazok rájuk ha ez bennemarad a programjükba,a bérrabtartás megint ökörség,itthon is lehetne szigorú(bb) börtön(öket) építeni,vagy a mostaniakban a rabtartást szigorítani.
Puzsérrt már akkor untam, amikor a showder klubban megjelent, azóta sem változott semmit, stílusa rossz, mondanivalója értelmetlen. Tulajdonképpen valami aktuálpolitikát akar csinálni csak szélkakasnak is szar, egyszerű feltűnési viszketegsége van.
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 602
25 012
113
Most minden rossz nélkül, de Az arany embert én is levenném, nem középiskolába való, nehezen olvasható, csak kiöli a gyerekből azt a kis olvasási vágyat amit talán magában hordoz.
Mondjuk én általánosból kukáznék minden komoly művet, azok helyét bővíteném amiből a gyerek választhat magának, minden felkúszna középiskolába (Egri Cs., Légy jó mindhalálig, A fösvény, képzelt beteg, Abigél...)
Azt hiszem 5.-ben volt nálunk kötelező az Egri csillagok meg egy másik amire nem emlékszek, jóformán középiskola végéig megutáltatta velem az olvasást.