Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 431
33 735
113

Kiemelt idézet, Aldous Huxley:

Today we are faced, I think, with the approach of what may be called the ultimate revolution, the final revolution, where man can act directly on the mind-body of his fellows…we are in process of developing a whole series of techniques which will enable the controlling oligarchy who have always existed and presumably will always exist to get people to love their servitude. This is the, it seems to me, the ultimate in malevolent revolutions shall we say, and this is a problem which has interested me many years and about which I wrote thirty years ago, a fable, Brave New World, which is an account of society making use of all the devices available and some of the devices which I imagined to be possible making use of them in order to, first of all, to standardize the population, to iron out inconvenient human differences, to create, to say, mass produced models of human beings arranged in some sort of scientific caste system.

1962-ben: "közeledik az, amit a végső forradalomnak, a végső forradalomnak nevezhetünk, ahol az ember közvetlenül hathat társai testére-lelkére... egy egész sor olyan technika kifejlesztésén dolgozunk, amelyek lehetővé teszik az irányító oligarchia számára, akik mindig is léteztek és feltehetően mindig is létezni fognak, hogy az embereket rávegyék a szolgaságuk megszerettetésére. Ez a, úgy tűnik nekem, a rosszindulatú forradalmak, mondhatni, végső változata, és ez egy olyan probléma, amely már sok éve foglalkoztat, és amelyről harminc évvel ezelőtt írtam egy mesét, a Szép új világot, amely arról szól, hogy a társadalom felhasználja az összes rendelkezésre álló eszközt, és néhány olyan eszközt, amelyet lehetségesnek képzeltem, felhasználva azokat, hogy mindenekelőtt egységesítse a népességet, hogy kisimítsa a kényelmetlen emberi különbségeket, hogy mondhatni tömegesen előállított, valamiféle tudományos kasztrendszerbe rendezett emberi modelleket hozzon létre."

Pedig asszem a közösségi médiára Aldous mester sem gondolt anno...
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113

Kiemelt idézet, Aldous Huxley:



1962-ben: "közeledik az, amit a végső forradalomnak, a végső forradalomnak nevezhetünk, ahol az ember közvetlenül hathat társai testére-lelkére... egy egész sor olyan technika kifejlesztésén dolgozunk, amelyek lehetővé teszik az irányító oligarchia számára, akik mindig is léteztek és feltehetően mindig is létezni fognak, hogy az embereket rávegyék a szolgaságuk megszerettetésére. Ez a, úgy tűnik nekem, a rosszindulatú forradalmak, mondhatni, végső változata, és ez egy olyan probléma, amely már sok éve foglalkoztat, és amelyről harminc évvel ezelőtt írtam egy mesét, a Szép új világot, amely arról szól, hogy a társadalom felhasználja az összes rendelkezésre álló eszközt, és néhány olyan eszközt, amelyet lehetségesnek képzeltem, felhasználva azokat, hogy mindenekelőtt egységesítse a népességet, hogy kisimítsa a kényelmetlen emberi különbségeket, hogy mondhatni tömegesen előállított, valamiféle tudományos kasztrendszerbe rendezett emberi modelleket hozzon létre."

Pedig asszem a közösségi médiára Aldous mester sem gondolt anno...
A közösségi média a korábbi tömegmédia egy továbbfejlődése. Ugyanúgy irányított, idolok bemutatása történik, akikhez a konformizmusra nevelt "egyének" hasonlítani akarnak.
 

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 431
33 735
113
De miért nem lesz akkor buzi?? Sokkal trendibb lenne, könnyebb lenne a beilleszkedés a közösségbe.

"Leszbikus transznő" lesz inkább szerintem, vagyis a gyakorlatban csak sima nőnek öltöző férfi, mert nyiszáltatni nem fog természetesen. Esetleg hormont szed, amitől megnő a csecse. Az ilyenek terrorizálják most a bohócvilág online felületei szerint a leszbikus nőket, hogy muszáj velük szexeljenek, vagy "terf"-eknek lesznek bélyegezve. :D
Buzi csak akkor lesz, ha eleve megvolt benne ez a hajlam, de nyilván van ilyen is.
 
  • Vicces
Reactions: Pogány and SilvioD

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 319
55 712
113
"Leszbikus transznő" lesz inkább szerintem, vagyis a gyakorlatban csak sima nőnek öltöző férfi, mert nyiszáltatni nem fog természetesen. Esetleg hormont szed, amitől megnő a csecse. Az ilyenek terrorizálják most a bohócvilág online felületei szerint a leszbikus nőket, hogy muszáj velük szexeljenek, vagy "terf"-eknek lesznek bélyegezve. :D
Buzi csak akkor lesz, ha eleve megvolt benne ez a hajlam, de nyilván van ilyen is.



Elvesztettem a fonalat.... :confused:
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 473
67 839
113
Elvesztettem a fonalat.... :confused:
Megértelek, mert addig tiszta, hogy buzik fasisztáznak máshogy buzulókat, de ugyanakkor rendkívülnfasiszta módon egysíkúan, hiszen nem részletezte, hogy ez a sérült férfi, hogy a maguk nőiségével tisztában levő nőket szerető nőktől várná, hogy a kirekesztesző férfiakkal szemben nőnek tekintsék a farkával együtt, vagy a saját magukat az ő nyomorának inverzében férfinak tekintő nőket kényszerítené erre? Esetleg az olyan megcsonkított férfiakat, akik nőnek képzelik magukat? Szóval ne strapáld magad. :D
 
K

kamm

Guest
Hm, hány ilyen eset volt?
Rengeteg.



Amugy az emlitett kokos sztori errol az uriemberrol/hölgyről/whatever szólt anno:

nintchdbpict000205412776.jpg




Mondjuk nekem Naomi Campbell még jobban be is jott anno igy kukaskent, a hosszú combjaival, meg bakancsban: :D

naomi-campbell-celebrity-community-service.jpg
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: kiskrumpli and enzo

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 293
68 369
113

Ezen a két kommenten jót röhögtem:

Gábor Birtok Knapp30 perce
Pedig egy hős volt a kis dzsukesz, mert kevés az olyan kokeró, amelyik egyedül emberkedik…

  • BAN ♻ Gábor Birtokegy perce
    ez eleve már valami v2.0 "c" kategóriás lehet, mert fizetni akart (csak azt nem tudta, hogy nem a Kis Pipában van).
Viccen kivul, el lehet menni aztan felesegul venni egy ciganylanyt.
Aki megnyeri oket aze a karpat medence. Egyszeruen nem ertem mire ez a fintorgas. Vagy idoben lepunk vagy lep majd mas. Ezt allamilag kene megfogni. Szamoljatok mar ossze mennyi gyereket lattok! Ennyi nincs egy kisvarosban! 20 ev mulva ezek mind lebabaznak es lesznek 5x ennyien minimum. Ne fintorogjatok,szulnek nekunk a ciganyok.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 806
25 415
113

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 319
55 712
113
Viccen kivul, el lehet menni aztan felesegul venni egy ciganylanyt.
Aki megnyeri oket aze a karpat medence. Egyszeruen nem ertem mire ez a fintorgas. Vagy idoben lepunk vagy lep majd mas. Ezt allamilag kene megfogni. Szamoljatok mar ossze mennyi gyereket lattok! Ennyi nincs egy kisvarosban! 20 ev mulva ezek mind lebabaznak es lesznek 5x ennyien minimum. Ne fintorogjatok,szulnek nekunk a ciganyok.



Ja, de az arával jön a kicc'salád is....
Inkább a mi csajainknak kék szulni 3-4 kis, takarmánydinnye feju íjfeszítot.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 899
56 761
113
Megértelek, mert addig tiszta, hogy buzik fasisztáznak máshogy buzulókat, de ugyanakkor rendkívülnfasiszta módon egysíkúan, hiszen nem részletezte, hogy ez a sérült férfi, hogy a maguk nőiségével tisztában levő nőket szerető nőktől várná, hogy a kirekesztesző férfiakkal szemben nőnek tekintsék a farkával együtt, vagy a saját magukat az ő nyomorának inverzében férfinak tekintő nőket kényszerítené erre? Esetleg az olyan megcsonkított férfiakat, akik nőnek képzelik magukat? Szóval ne strapáld magad. :D
Jézus Mária! Miről maradtam (megint) le?
 
  • Vicces
Reactions: kamm and Pogány

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 015
87 736
113

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Semmi közünk hozzá. Így járt.
 

kétkedő

Well-Known Member
2021. január 9.
2 973
17 197
113
Ja, de az arával jön a kicc'salád is....
Inkább a mi csajainknak kék szulni 3-4 kis, takarmánydinnye feju íjfeszítot.
Azt várhatod, hogy a mi elkényelmesedett lányaink szüljenek. Baccni azt igen! Jó sokat! De gyerek az ne legyen, mert belerondít ábrándos (Adriás, úszómedenceházas, sportautós, szűzmilliomos, stb.) terveikbe;).
A takarmánydínye fejjel egyet értek, jó sok kellene, CSAK én itt Bp-en legtöbbször kizárólag uborka fejű kisgyereket látok. Hogy honnan ered ez a kis korban látható uborkafej, nem tudom. De elég rusnya az biztos. Amolyan Alien-es:).
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 319
55 712
113
Azt várhatod, hogy a mi elkényelmesedett lányaink szüljenek. Baccni azt igen! Jó sokat! De gyerek az ne legyen, mert belerondít ábrándos (Adriás, úszómedenceházas, sportautós, szűzmilliomos, stb.) terveikbe;).
A takarmánydínye fejjel egyet értek, jó sok kellene, CSAK én itt Bp-en legtöbbször kizárólag uborka fejű kisgyereket látok. Hogy honnan ered ez a kis korban látható uborkafej, nem tudom. De elég rusnya az biztos. Amolyan Alien-es:).




Akkor így jártunk, én megtettem a magamét 2 fiam van, mi már nem pocsékoltuk hiába a levegot itt, nekem még ami van az élheto lesz, viszonylag, a többi meg az o gondjuk.
Megjegyzem, azért szuletik sok gyerek nekunk is, gombamód nonek ki az új házak a földböl a rezeda szagu kis falumban, minden ház pár új kis ijfeszítot is jelent.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 293
68 369
113
Nah ennek is kellett a muszlim fax, meg Svedorszag, most meg oldja meg a problemajat a magyar igazsagugyminiszter. Mintha annak ettol nem volna jobb dolga. Az egesznek meg szerencsetlen kislany issza meg a levet, evekig szivni fog, vagy eletre...
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 015
87 736
113