Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

K

Kopi2000

Guest
Ez a szexizmus!


Ja, az origos cikkek is ocsmany modon ferditenek, szexistak es kb. ugy demonizaljak a homoszexualisokat, transznemueket, mint a nemet nacik a zsidokat...
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Szerintem tultolod, tultoljatok azt, amit ti az uj nyugati dicatnak tartatok.... De mindegy....
Majd kérdezd meg pl.: @ozymandias -t, vagy más nyugatra szakadt hazánk fiát, hogy mennyire van napirenden a túltolt PC kultúra ott, Európa azon fertályán. De ide is eléggé be van folyva a pl.: netflix, Disney , mindenféle sorozatok által.
 
K

Kopi2000

Guest
Majd kérdezd meg pl.: @ozymandias -t, vagy más nyugatra szakadt hazánk fiát, hogy mennyire van napirenden a túltolt PC kultúra ott, Európa azon fertályán. De ide is eléggé be van folyva a pl.: netflix, Disney , mindenféle sorozatok által.
Az en ismeroseim semmi ilyenrol nen tudok. Pedig a volt nejem Becsben el, a baratnom is Ausztriaban dolgozik, tole sem hallottam meg egyetlen ilyen remsztorit sem.... Azert nem minden utcasarkon botlanak bele ilyenbe...
 

kétkedő

Well-Known Member
2021. január 9.
2 973
17 197
113
Majd kérdezd meg pl.: @ozymandias -t, vagy más nyugatra szakadt hazánk fiát, hogy mennyire van napirenden a túltolt PC kultúra ott, Európa azon fertályán. De ide is eléggé be van folyva a pl.: netflix, Disney , mindenféle sorozatok által.
Ezért is csesztem ki az összes szennycsatornát a tv. vételi körzetéből.
Hogy még fizessek is érte, hogy megrontják az embert. Hát a jó kurva......!
Hülye aki nézi ezeket a debil csatornákat!
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Az en ismeroseim semmi ilyenrol nen tudok. Pedig a volt nejem Becsben el, a baratnom is Ausztriaban dolgozik, tole sem hallottam meg egyetlen ilyen remsztorit sem.... Azert nem minden utcasarkon botlanak bele ilyenbe...
Én meg igen, hallottam. Meg mi a rémsztori, kinek hol az ingerküszöbe.
De igazából nem is az extrém -"rémisztő"- dolgok a veszélyesek.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Ezért is csesztem ki az összes szennycsatornát a tv. vételi körzetéből.
Hogy még fizessek is érte, hogy megrontják az embert. Hát a jó kurva......!
Hülye aki nézi ezeket a debil csatornákat!
Nekünk sincs. Elég kevés műsort nézünk amúgy is a tv-ben. Csak sajnos azért bele-bele fut az ember más felületeken is.
 
  • Tetszik
Reactions: enzo and kétkedő
K

Kopi2000

Guest
Én meg igen, hallottam. Meg mi a rémsztori, kinek hol az ingerküszöbe.
De igazából nem is az extrém -"rémisztő"- dolgok a veszélyesek.
Jol van csak rettegjel, ahogy azt a kormanypropi elvarja egy jo hazafitol...Ezt a kerdest MO-on a kormanyod tolja 1000-rel. Ha nem lenne kormanypropi ezen a teruleten, marginalis lenne az, amit hallok errol a teruletrol.... Tapasztalni pedig 30 eve nem tapasztaltam semmi ilyet, nem ert el az LMBTQ tema egyaltalan... Pedig van ket fiatal fiam, BP-en elnek es Ok is nagy marhasagnak tartjak az egesz kormanyhisztit. De kell egy gumicsont a valasztoknak, hogy ne az aktualis es fontos tarsadalmi kersesekkel foglalkozzanak, hanem minden nas faszsaggal....
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 343
55 847
113



Ok,nekünk is kell having 2 másnapossági szabadság,meg ugyanannyi " hú de bekajáltam tegnap pacalból" szabadság, és még 2 nap "hú de felbasztam magam az eu- s szankciós politikán" szabadság is.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 933
56 888
113
Ez a szexizmus!


Na, basszus. Ennyi degenerált idióta...
 
  • Dühítő
Reactions: fip7 and Kim Philby

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 343
55 847
113
Nem ertelek, mire akarsz kilyukadni? Kerlek arnyald! De, ha arra celzol, hogy mi a nemi identitasom, ki kell abranditsalak, en a hozzam illo noket szeretem...



Szerintem arra céloz,hogy reggel 6kor már veled van tele a topik,menj már dolgozni,fizess adót legalább, foglald el magad,senkit sem.érdekel a nemi identitásod .
 

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 574
15 552
113
Na, ha arról van szó, hogy mi, férfiak is szülhetünk, akkor nekünk is jár a menstruációs szabadság. Ha egyik oldalon lesz@juk a természetet, mert haladunk a korral, akkor a másik oldalnak is haladni kell. Vagy, netán csak egyik irányban működik a dolog? Fel vagyok háborodva! Igenis jár nekünk a menstruációs szabadság!
Mert mi is szülhetünk!
Mert mi is lehetünk anyák... pardon 2. szülők.
Mert elviseljük a menstruáló párunkat :)
Éljen az anyatermészet!
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 502
67 954
113
Nem ertelek, mire akarsz kilyukadni? Kerlek arnyald! De, ha arra celzol, hogy mi a nemi identitasom, ki kell abranditsalak, en a hozzam illo noket szeretem...
Nem érdekel, kit szeretsz, arra a sunyiságra hívtam fel a figyelmet, ahogyan megfogalmaztad ezen buzeráns férfiak mibenlétét, amit ha kommunikációs formulaként elfogadnék, máris lopnád befelé a többi buziimádó-perverz nyugatosodásod szójátékát is.