UFO / UAP (Unidentified Aerial Phenomena)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 802
30 697
113
Az, hogy beteg vagyok vagy egészséges, annak semmi köze ahoz ahonnan elindultunk. Mert ez most kezd afelé elhajlani, amikor lent az alföldön megáldatják a pópával az új Dacia Logan-t, hogy ne legyen balesetük, és mégis lesz. Nem hiszek a mesékben, a megfogható, mérhető, dolgokkal vagyok csak meggyőzhető. Ez a galaktikus tanács engedi-nemengedi a technológiát dolog amit előadtál pedig nagyon nem jött be.
 
  • Tetszik
Reactions: ms07 and fip7

ms07

Well-Known Member
2012. október 19.
3 679
5 493
113
Amit beidéztél,abban mi volt vallásos?Nem vagyok vallásos,így lehetetlen reklámoznom bármit is,kérdésekre válaszoltam,reagáltam,mint mindenki ezen az oldalon.
Tudod,ezt hívják kommunikációnak.
Ami neked képzelgés,az nekem nem,sanszos,hogy fordítva is így van.:rolleyes:
Csak mert valamit még nem értesz,nem tapasztaltál meg,attól az még korántsem vallás,vagy igehirdetés,ha vennéd a fáradtságot,és utána járnál,annak amit írtam,akkor kb 3 perc alatt rájönnél magad is,de egyszerűbb ha csitítgatod,aki nem volt rest,és utána ment a dolgoknak.,mert aki nem áll be a sorba,az csak hülye lehet mi?
:)
Miért vágja le a biztit egyből,ha bárki más,máshonnan/más nézőpontból is látja ezt a világot?
Szép színes ez a világ.;)

Figyu, egyrészt állítólag nem vagy semminek a tagja, hívője, szóval ezek szerint magadnak képzelgeted be ezt az egészet, akkor hogyan olvassak utána? :D Másrészt, amit eddig ide a topikokba leírtál róla, eszement baromságnak tűnik, időpazarlás csak utána olvasni. Amúgy, ha kicsit kidugnád a fejed ebből a képzelt világból, te is utána olvashatnál dolgoknak, pl haditechnikának, mert amiket itt szoktál kérdezni, az eléggé amatőr szint, és mivel ez egy haditechnikai oldal, így aki itt van, az már alapból tudjon bizonyos egyszerűbb dolgokat. Ez az oldal nem a képzelgések, "vallás" terjesztéséről szól, más se ír ide Jézus dolgairól, pedig biztos van itt aki benne hisz. És úgy látom, jó pár embert felhúzol a baromságaiddal.

Személyeskedés, offtopic OFF
 
  • Tetszik
Reactions: Pocok75

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 158
54 842
113
Figyu, egyrészt állítólag nem vagy semminek a tagja, hívője, szóval ezek szerint magadnak képzelgeted be ezt az egészet, akkor hogyan olvassak utána? :D Másrészt, amit eddig ide a topikokba leírtál róla, eszement baromságnak tűnik, időpazarlás csak utána olvasni. Amúgy, ha kicsit kidugnád a fejed ebből a képzelt világból, te is utána olvashatnál dolgoknak, pl haditechnikának, mert amiket itt szoktál kérdezni, az eléggé amatőr szint, és mivel ez egy haditechnikai oldal, így aki itt van, az már alapból tudjon bizonyos egyszerűbb dolgokat. Ez az oldal nem a képzelgések, "vallás" terjesztéséről szól, más se ír ide Jézus dolgairól, pedig biztos van itt aki benne hisz. És úgy látom, jó pár embert felhúzol a baromságaiddal.

Személyeskedés, offtopic OFF

Ettől kevesebbért kaptam már büntit,de nem számít,hős lettél.
Utána olvasok a haditechnikának,pl a htka-n,baj?Ha nem lennék amatőr,mit keresnék itt?
Engedd meg,hogy az utolsó mondataidra ne reagáljak,minősítenek azok téged maguktól is.
Felhúztalak?Tisztelj meg egy ingore-val.;)
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 723
56 985
113
papajoe

Én amikor létrehoztam ezt a topikot akkor annak a témáját komolyan gondoltam. Te meg jó pár hónapja csak ezoterikus butaságokkal OFF-olod tele. Gyakorlatilag szemetelsz. És igen, ez jó pár embert zavar, köztük engem is. Van aki finoman jelzi neked, van aki más hangnemben. Én csak arra kérlek, hogy ne off-olj tovább itt ilyen ezo szövegeket, mert senkit sem érdekelnek :)
 
  • Tetszik
Reactions: jani22 and ms07

ms07

Well-Known Member
2012. október 19.
3 679
5 493
113
Az lenne a legegyszerűbb, hogy létrehozol egy ezo topicot, és akit esetleg érdekel, az mehetne oda neked, elmélkedni a galaktikus tanácsról pl. A többi topicot meg hanyagolnád a világnézeteddel
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 430
11 290
113
Ja,pár száz éve kondicionálnak minket a természetünk ellen,ideje lenne visszatérni a természetünkhöz,ha már van olyanunk.
Papajoe, szerintem az emberi önzőség, kapzsiság, hatalomvágy nem pár száz éves, hanem az írott (és momentán elfogadott) történelem végig erről szólt.
Az ember úgy-ahogy megosztja a javait, tudását a közvetlen rokonságával, utódaival . (Persze erre is van ellenpélda; pl. testvérháborúk stb.)
De nem osztja meg az egész világgal. Vannak kivételek, pl. amikor Molni rengeteg munkával leírja nekünk, amit összeszedett a haditechnikáról, meg egyéb fórumokon megosztjuk tapasztalatainkat kísérletezgetéseinkről /Pl. én is/.
De bocs, nem fogom huszadjára is a hipermarket parkolójában odaadni az aprómat - a láthatóan (!) alkesznak, amikor van egy családom, s inkább rájuk költöm.
Most akkor én kifordultam az eredeti természetemből?
Talán akkor lenne így, ha törzsközösségben élnénk, s ezzel az értékkel, amit csak a családomra költök, azzal a településem közösségét rövidíteném meg.
Egykori sógorom dolgozott Szibériában a 90-es évek elején. Ő mondta, hogy ott egyszerűen nincs értéke az embernek, mert annyian vannak, mint a...a...az oroszok.
Na most momentán az emberiség lélekszáma csak azért nem tűnik túl nagynak, mert a természeti erőforrásokat úgy menedzseljük, mint a sáskajárás, plusz mondhatni természetellenes technológiákkal egészítjük ki, amit sáska üzemmódban nem tudunk megszerezni.
Szerintem.
A Föld és az emberiség történetének ebben a korában - amikor már khm. kezdünk túl sokan lenni - egyszerűen nem fog működni az önzetlenség, de fog pl. a CERN, meg a Bayer konszern.
Majd ha megint jön egy pöppet nagyobb meteorit, vagy egy Krakatau turbo és meghagyja az emberiség 10 -20 százalékát, akkor talán beszélhetünk az önzetlenségről, mert ha nem vész el a tudás, mondjuk tíz év ( kitisztul a légkör stb. ) után, annak felhasználásának újra felpörgetésével röhögve fogja tudni eltartani magát az emberiség.
...már ha az emberiség is megváltozik közben...de nem fog; volt rá pármillió éve.
Energiaátadás. Egy másik sógorom foglakozik pránanadi gyógyítással.
Ha fáj valamim, tud segíteni rajta - nyilván valamilyen mértékben.
Megpróbáltam utánaolvasni, de nekem ez túl misztikus, vagy ha jobban tetszik, akkor magas (...mint nyúlnak a lórács)
Tehát nem foglalkozok vele.
Mondhatod, hogy földhözragadt vagyok. De ez azért nem teljesen igaz, hiszen - munkahelyemnek köszönhetően - neurológus által volt részem hipnózis élményében.
Kíváncsi lennék, hogy itt a fórumon hány százalék merne egy ilyen lehetőséggel élni;)

De ha már UFO topik.
Én azt gondolom, hogy - figyelembe véve azt, hogy jelenleg mennyit és hogyan érzékelünk a világegyetemből - hogy egyszerűen túl nagy ahhoz, hogy csak a Földön alakult volna ki élet, illetve általunk értelmesnek mondott faj:)
Az más kérdés, hogy az időablak - az emberiség aktív elektromágneses kisugárzást produkáló korszakának rövidségét figyelembe véve - mennyire kicsi ahhoz, hogy legyen esélyünk érzékelni földönkívüli életet.
Ha meg már itt tartunk.
Általunk ismert világegyetem... de mi van azon túl?
S mi van az azon túl azon túl? Semmi? Semmi az van?;)
S mi volt az ősrobbanás előtt?
S az mióta tartott az ősrobbanásig?
S akkor még én vagyok a szkeptikus...
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
S mi volt az ősrobbanás előtt?
S az mióta tartott az ősrobbanásig?
.


Az idő (legalábbis a mi fogalmaink, érzékelésünk szerint,) értelmezhetetlen a kb. 13.8 milliárd évvel ezelőtt bekövetkezett esemény előtt. :) Mert az (idő is) akkor jött létre. Hogy előtt, vagy azon túl mi van? Ezekre keressük most a válaszokat. :)
 
  • Tetszik
Reactions: jani22

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
papajoe

Én amikor létrehoztam ezt a topikot akkor annak a témáját komolyan gondoltam. Te meg jó pár hónapja csak ezoterikus butaságokkal OFF-olod tele. Gyakorlatilag szemetelsz. És igen, ez jó pár embert zavar, köztük engem is. Van aki finoman jelzi neked, van aki más hangnemben. Én csak arra kérlek, hogy ne off-olj tovább itt ilyen ezo szövegeket, mert senkit sem érdekelnek :)

Nekem "fura érzéseim" vannak vele, meg az általa mondottakkal kapcsolatban. Részeiben elgondolkodtató, de nem áll össze koherens egésszé... Ennél jobban nem tudom megfogalmazni. :)
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 158
54 842
113
Flip7,ms07 100%-ig magamra ismerek a reakcióitokban,magam is voltam ilyen.Érzek némi fogalomzavart nálatok,ezoterikus azt jelenti az online idegen szavak szótára szerint,hogy csak a beavatottak számára elérhető.
Kicsit olyanok vagytok mint az inkvizíció anno,ami szerintetek nem úgy van,az nincs is/hülyeség/és különben is.
Nyilvános fórum,vagyis bárkinek lehet véleménye,az azonosítatlan repülő tárgyak témában,na bumm,kié ilyen,kié olyan.
Azért akármennyire szemét is,páran belekérdeztek,érdekli őket,lám,van akinek tapasztalata is van arról,hogy áramlik az az energia,ami szerintetek eszement hülyeség,baromság,és javította a fórumtárs állapotát.Nem mellesleg ad-hoc jelleggel ide citálta valaki Jézust,meg valami galaktikus tanácsot,mintha bármikor is említettem volna,szerintem ez a butaság.
Amíg nem tudjátok magatokról,hogy hogyan működtök,vagy a világunkról annyit tudtok,amit mások elmondanak nektek,addig hogyan akartok bármit is tudni,megérteni azokról,akik más világokból jönnek ide hozzánk?
Gondolom azt is tudtátok,hogy aki valaha is számított/számít a tudományban,az mind nagyon magas szinten vágja ezeket,amiket magyarázok nektek,vagy komolyan vallásos,de minimum használ pár alternatív gyógymódot,minő véletlen mi?
Természetesen eszemben sincs kioktani senkit,vagy ráerőltetni bármit is,csak picit tájékozódjatok mielőtt beleálltok valakibe,az emberi kommunikációnak vannak elvárható minimumai,legalább azt tartsuk be egymással.
Köszönöm.
Természetesen amennyiben a T. moderátor(ok) szerint ennek a témának egy vonalú véleményezése lehet,meghajlok a véleményük előtt.
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Vagy nem látom át eléggé, mert nincs is mit, vagy pedig túlságosan is. :D De persze annak is van némi esélye, hogy ő látja jól, csak még nem eléggé, de mi még annyira sem. Mondom ezt, mint agnosztikus, vagyis szkeptikus, de azért hinni vágyó (de csakis az "igazságban", ha van olyan). :D
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Flip7,ms07 100%-ig magamra ismerek a reakcióitokban,magam is voltam ilyen.Érzek némi fogalomzavart nálatok,ezoterikus azt jelenti az online idegen szavak szótára szerint,hogy csak a beavatottak számára elérhető.
Kicsit olyanok vagytok mint az inkvizíció anno,ami szerintetek nem úgy van,az nincs is/hülyeség/és különben is.
Nyilvános fórum,vagyis bárkinek lehet véleménye,az azonosítatlan repülő tárgyak témában,na bumm,kié ilyen,kié olyan.
Azért akármennyire szemét is,páran belekérdeztek,érdekli őket,lám,van akinek tapasztalata is van arról,hogy áramlik az az energia,ami szerintetek eszement hülyeség,baromság,és javította a fórumtárs állapotát.Nem mellesleg ad-hoc jelleggel ide citálta valaki Jézust,meg valami galaktikus tanácsot,mintha bármikor is említettem volna,szerintem ez a butaság.
Amíg nem tudjátok magatokról,hogy hogyan működtök,vagy a világunkról annyit tudtok,amit mások elmondanak nektek,addig hogyan akartok bármit is tudni,megérteni azokról,akik más világokból jönnek ide hozzánk?
Gondolom azt is tudtátok,hogy aki valaha is számított/számít a tudományban,az mind nagyon magas szinten vágja ezeket,amiket magyarázok nektek,vagy komolyan vallásos,de minimum használ pár alternatív gyógymódot,minő véletlen mi?
Természetesen eszemben sincs kioktani senkit,vagy ráerőltetni bármit is,csak picit tájékozódjatok mielőtt beleálltok valakibe,az emberi kommunikációnak vannak elvárható minimumai,legalább azt tartsuk be egymással.
Köszönöm.
Természetesen amennyiben a T. moderátor(ok) szerint ennek a témának egy vonalú véleményezése lehet,meghajlok a véleményük előtt.

Tényleg, a múltkor olvastalak, csak épp nem mindig lépek be.... Szóval, ha nem vagyok (és nem vagyok) megkeresztelve, akkor fórom van? :D
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 158
54 842
113
Papajoe, szerintem az emberi önzőség, kapzsiság, hatalomvágy nem pár száz éves, hanem az írott (és momentán elfogadott) történelem végig erről szólt.
Az ember úgy-ahogy megosztja a javait, tudását a közvetlen rokonságával, utódaival . (Persze erre is van ellenpélda; pl. testvérháborúk stb.)
De nem osztja meg az egész világgal. Vannak kivételek, pl. amikor Molni rengeteg munkával leírja nekünk, amit összeszedett a haditechnikáról, meg egyéb fórumokon megosztjuk tapasztalatainkat kísérletezgetéseinkről /Pl. én is/.
De bocs, nem fogom huszadjára is a hipermarket parkolójában odaadni az aprómat - a láthatóan (!) alkesznak, amikor van egy családom, s inkább rájuk költöm.
Most akkor én kifordultam az eredeti természetemből?

Valójában nem az általad megteremetett dolgok megosztásról szól a dolog,hanem arról,hogy arra megtanítani a többieket,hogy ők is meg tudják teremteni maguknak.A tanulás nem az,hogy valaki más odaad mindent,egy életen át,hanem egyzser,párszor odaadja,és odaadja a tudást is hozzá,hogy,hogyan lehet neked is olyanod.Természetesen semmi sincs ingyen,neked sem jött ingyen a 100 forintos,te is adtál érte időt,energiát,tudást,akármit,hogy legyen neked,tegye mag ő is.



Talán akkor lenne így, ha törzsközösségben élnénk, s ezzel az értékkel, amit csak a családomra költök, azzal a településem közösségét rövidíteném meg.
Egykori sógorom dolgozott Szibériában a 90-es évek elején. Ő mondta, hogy ott egyszerűen nincs értéke az embernek, mert annyian vannak, mint a...a...az oroszok.
Na most momentán az emberiség lélekszáma csak azért nem tűnik túl nagynak, mert a természeti erőforrásokat úgy menedzseljük, mint a sáskajárás, plusz mondhatni természetellenes technológiákkal egészítjük ki, amit sáska üzemmódban nem tudunk megszerezni.
Szerintem.

Az sem járható út,hogy minden közös,mert akkor oda lesz a motiváció,minek hajtsak,ha úgyis csak ugyanannyim lehet mint másnak,nem?
Itt is el van hantolva a négylábú,addig,amíg nem kezdtük el a semmiből előállítani a színes papírfecniket,amin valós tulajdont lehet venni,addig nem állt fent a veszély,hogy x magán vállalkozás annyi ilyet nyomtathat,amivel befolyásolhatja az egész bolygó fejlődési irányát,sebességét.Mára a vak is látja,hogy a vezető gazdasággal rendelkező országok,attól lettek vezetők,hogy abból fejlődtek,amit nem is termelhettek volna meg,ha nem lett volna előre kinyomtatva a semmiből.


A Föld és az emberiség történetének ebben a korában - amikor már khm. kezdünk túl sokan lenni - egyszerűen nem fog működni az önzetlenség, de fog pl. a CERN, meg a Bayer konszern.
Majd ha megint jön egy pöppet nagyobb meteorit, vagy egy Krakatau turbo és meghagyja az emberiség 10 -20 százalékát, akkor talán beszélhetünk az önzetlenségről, mert ha nem vész el a tudás, mondjuk tíz év ( kitisztul a légkör stb. ) után, annak felhasználásának újra felpörgetésével röhögve fogja tudni eltartani magát az emberiség.
...már ha az emberiség is megváltozik közben...de nem fog; volt rá pármillió éve.


Ne gondold túl,azért vagyunk itt ennyien,mert itt a finálé,mindannyian hazamegyünk,valójában már le is járt az időnk,csak kaptunk még egy kis hosszabbítást,hogy találjunk vissza magunkhoz/ébredjünk fel,ez meg is fog történni mindenkinél,akár tetszik neki,akáér nem. :D Úgy képzeld el,hogy eléri a kritikus tömeget azok száma,akik már nem alszanak annyira,és ők húzzák fel magukkal a többieket.Ez lehet sok módon,megtapasztalhatod az éber állapotodat egy érdekes betegség okán,vagy egy baleset,sérülés okán,háborúban,akármi,de a másképp is,elindulsz az úton,és leszoksz a egódról,megtapasztalod ki is vagy valójában,és teszel az előbbiekre,ha profi szintig jutsz,bármikor kikapcsolhatod a porhüvelyt,kibújsz belőle,és mehetsz haza.Pl egy bizonyos szinttől annyira le tudod csitítani az agyad,az egód,hogy elhagyhatod a testet úgy,hogy az működik,de te kivül vagy,és mehetsz bárhová,bármilyen sebességgel,jármű nélkül,látsz,hallasz,érzékelsz mindent,tudatos vagy mindenre,majd visszabújsz a testedbe,és éled az életed tovább,de tudod,hogy ez csak játék itt.Ezt sokan megélik a klinikai halál állapotában is,látja a testét a kocsi alatt ami leütötte,a családjára gondol,és már ott is van mellette,hallja őket,látja őket,miután visszatért a testébe el tudja mondani mit beszéltek,mit csináltak akkor,stb.Talán ez nem rébusz.


Energiaátadás. Egy másik sógorom foglakozik pránanadi gyógyítással.
Ha fáj valamim, tud segíteni rajta - nyilván valamilyen mértékben.
Megpróbáltam utánaolvasni, de nekem ez túl misztikus, vagy ha jobban tetszik, akkor magas (...mint nyúlnak a lórács)
Tehát nem foglalkozok vele.
Mondhatod, hogy földhözragadt vagyok. De ez azért nem teljesen igaz, hiszen - munkahelyemnek köszönhetően - neurológus által volt részem hipnózis élményében.
Kíváncsi lennék, hogy itt a fórumon hány százalék merne egy ilyen lehetőséggel élni;)


A nagyfőnök nemhagyott egyedül itt a kiképző bázison :D ,a lényege a szimbólumos harmonizáló rendszereknek,hogy mivel te itt a legalsó létsíkon szerepelsz,a nagyfőnök adott neked szolgákat,akik össze tudnak kapcsolni a "központi erőforrással" és áramoltatnak neked + energiát a testeid harmóniájának megőrzése,helyreállítása érdekében.Több rendszer is van,a szellemlényeket akik neked ezt fentartják,itt,ebben a világban angyaloknak nevezzük,mikor elvégzel egy ilyen tanfolyást,hozzájuk kapsz jelszót :D,berajzolod a megfelelő szimbólumot,azon keresztül jön a megfelelő energia.


De ha már UFO topik.
Én azt gondolom, hogy - figyelembe véve azt, hogy jelenleg mennyit és hogyan érzékelünk a világegyetemből - hogy egyszerűen túl nagy ahhoz, hogy csak a Földön alakult volna ki élet, illetve általunk értelmesnek mondott faj:)
Az más kérdés, hogy az időablak - az emberiség aktív elektromágneses kisugárzást produkáló korszakának rövidségét figyelembe véve - mennyire kicsi ahhoz, hogy legyen esélyünk érzékelni földönkívüli életet.


Nem először tartunk itt,mármint ezen a bolygón,hogy ilyen technikánk van.A világegyetem összes lénye tudja,hogy itt vagyunk,hogy kik vagyunk,csak mi nem :D .Hagyott itt a nagyfőnök őrzőket,hogy csak azok jöhetnek ide,akiknek ő megengedte,nincsenek véletlenek.



Ha meg már itt tartunk.
Általunk ismert világegyetem... de mi van azon túl?

Nincs túl,mert végtelen.
S mi van az azon túl azon túl? Semmi? Semmi az van?;)
S mi volt az ősrobbanás előtt?

Gondolkodni kezdett a nagyfőnök,és úgy gondolta,hogy jobban fejlődik,többet tapasztalhat meg,ha felosztja önmagát,és a teremtményein keresztül is szerez tapasztalatokat.


S az mióta tartott az ősrobbanásig?


Nem mindegy?Akkor még csak ő volt. :D


S akkor még én vagyok a szkeptikus...


Ne ragadj le az időnél,végtelen ideje tart,és végtelen ideig fog tartani a teremtés,kitágul,vagyis teremt,majd ciklusonként megunja a nagyfőnök,és összeszedi a játékait,amit addig teremtett,egy egészen kicsi helyre,majd kezdi újra,újabb,és újabb tapasztalatokat gyűjtve,fenntartja a fejlődést.
:)
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 158
54 842
113
Tényleg, a múltkor olvastalak, csak épp nem mindig lépek be.... Szóval, ha nem vagyok (és nem vagyok) megkeresztelve, akkor fórom van? :D


Hát,leírhatom neked miért,kik,és kiknek hozták létre a kereszténységet,meg,hogy mi a megkeresztelés,és majd eldöntöd,hogy fór e.
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Hát,leírhatom neked miért,kik,és kiknek hozták létre a kereszténységet,meg,hogy mi a megkeresztelés,és majd eldöntöd,hogy fór e.

Én szívesen venném. :) Amúgy is, szerintem a vallások (x évvel ezelőtt lefektetett babonás, vagy hatalmi érdekeket szolgáló dogmák igen nagy része) baromság. És bocs, ha ezzel sértek bárkit is, de igazából nem érdekel.
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 575
25 730
113
Én szívesen venném. :) Amúgy is, szerintem a vallások (x évvel ezelőtt lefektetett babonás, vagy hatalmi érdekeket szolgáló dogmák igen nagy része) baromság. És bocs, ha ezzel sértek bárkit is, de igazából nem érdekel.
Tiszteletem.

(A zárójeles résszel egyetértek. Az új know how lenyomta a jövőképpel nem rendelkezőket.)

Mindig nyitott voltam mások gondolataira, de a mit "papajoe" felvezetsz, nem ide való. Nincs megfogható, a való világhoz közvetlenül köthető eleme. Nem látom értelmét én sem - mint ahogy korábban jelezték -, hogy itt ezzel kellene bővebben foglalkozni. Ne nyissunk erre az oldalra szárnyaló gondolatoknak topicot. Néha el lehet kalandozni, de hosszan nem kellene.

Ennek jegyében, lassan jön a BÚÉK:
Hazai UFO
"Óhhh doktor úr, stb"

https://forum.htka.hu/threads/zenebutik.502/page-22

:D
 
  • Tetszik
Reactions: wolfram and fip7

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 158
54 842
113
Tegnap,egy titkos helyről,az rtl klub híradójából tudom,hogy meghalt egy tudósnő,akinek legnagyobb felfedezése volt,hogy van valamilyen sötét energia,meg sötét anyag,ami mindent irányít,és ellát energiával,és,hogy kb a 4-5%-át látjuk az egész világnak,mármint az anyagi része annyi,amit látunk.
Hogy mik vannak.

:D
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 575
25 730
113
Itt a térugrásról készült titkosított kép.

brazil-napkutya-1024x576.jpg


Hipperűrből ide tartanak:

starmap-zeta-ret.gif
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 575
25 730
113
Napiufo.hu-ról vetted? Érdekes egy oldal :)
Küldök egy ilyet: :)

Valójában amit leírtam történetet, hogy megy Zéta Reticuli rendszerbe, csak illusztrációnak szántam. A látvány kedvéért!

Lehet azért ott is olvasgatni, végszükség esetén. :D