UFO / UAP (Unidentified Aerial Phenomena)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 800
30 663
113
Annyira amennyire gondolom, hogy be vagy rúgva. Én nem menekülök, de sokszor az is megoldás. Na mind1, úgy látom elég elképesztő nézeteid vannak a világról és annak működéséről, hagyom higgy amiben akarsz, de az nem nekem való.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and ms07

tomippo

Well-Known Member
2016. május 16.
3 311
10 244
113
Annyi mindenképp van, hogy látszik, a több fényéves utazásokra a sima hatás-ellenhatás alapján működő, az üzemanyagkészlet egészét vagy nagytöbbségét magával hordozó űrhajók teljesen alkalmatlanok.

A megoldás az orrunk előtt van csak nem vettük észre eddig. (nem a féregjárat)

 

ms07

Well-Known Member
2012. október 19.
3 671
5 477
113
Akarsz fogadni?
A mély űr nem olyan mint az ország légtere,hogy hülyegyerek vesz egy 20forintos drónt,és berepül vele a reptér légterébe. :rolleyes:
Megvannak az egyezmények oda is,azok a fajok akik használják benne vannak egy szabvány rendszerben(meg,még sok minden másban is),ami nekünk még nem menne,tekintve a vezető 1 %-unkat,ott is mindent/mindenkit fenyegetésnek látnának,és így kuss a pofánknak,majd ha felnövünk hozzá,szeretettel várnak.
Szerinted mit fejlesztenek a részecske gyorsítókban,ingyen áramot,kifogyhatatlan erőforrást?
Persze,hogy nem fegyvert,hogy is juthatott az eszembe ilyen...
Megjegyzem,mindjárt megyünk haza,itt hagyjuk az anyagi világot,akkor meg nem kell jármű,mivel nem lesz idő,nem lesz sebesség sem,gondolat sebességével közlekedünk majd.
A nyomi fajok,a csöves térhajtóműveikkel,meg millió szoros fénysebességükkel,legfeljebb annyit érnek majd nekünk,mint bodri bádog tálja.
;)

Megkérdezhetem melyik szekta/"egyház" húzott magába esetleg milyen minőségi cuccot tolsz? Van pár hardcore hitgyülis, jehovás ismerősöm, de ennyire durván még ők se nyomják :D
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and 2ndt

ms07

Well-Known Member
2012. október 19.
3 671
5 477
113
Nem szeretnők ünneprontó lenni,de mi jelentősége,hogy 1 részecske tud e a gyorsítóban fénysebességgel haladni? De tényleg?
Lennének itt fontosabb megoldandó kérdések is.

A részecskegyorsítók nem azért vannak, hogy tudjunk gyors, fénysebességes hajtóműveket létrehozni pl. A gyorsítókban tulajdonképp nem is a sebesség az eredmény, hanem az ütköztetéskor végbemenő folyamat, létrejövő reszecskék, ami által tudnak következtetni a világegyetem keletkezésére, plusz megtalálták a Higgs-bozont is. Olvass utána kicsit :)
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 112
54 600
113
Megkérdezhetem melyik szekta/"egyház" húzott magába esetleg milyen minőségi cuccot tolsz? Van pár hardcore hitgyülis, jehovás ismerősöm, de ennyire durván még ők se nyomják :D


Auto didakta vagyok :D,na jó, az elején,kell segítség,aztán már megyek magamtól.
:rolleyes:
Egyébként meg kéretik figyelmesebben olvasni,nemrég leírtam nemesfém fórumtársnak,hogy merre induljon,ha érdekli a téma,mert ez így kb olyan tőletek,mintha jelentéktelenségem elkezdené Dudit oktatni a t72 témakörben,amit kb 5évesen láttam kívülről,a Tuzséri vasút állomáson,de sosem ültem benne,vagy vezettem,lőttem vele, de azért jól megmondom a tutit.:oops:
Picit tájékozódjatok,majd ti is tudni fogtok,nem hinni,meg vallani,vagy tudatmódosítókat feltételezni.:D
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 112
54 600
113
A részecskegyorsítók nem azért vannak, hogy tudjunk gyors, fénysebességes hajtóműveket létrehozni pl. A gyorsítókban tulajdonképp nem is a sebesség az eredmény, hanem az ütköztetéskor végbemenő folyamat, létrejövő reszecskék, ami által tudnak következtetni a világegyetem keletkezésére, plusz megtalálták a Higgs-bozont is. Olvass utána kicsit :)


Nem lehet ne a gyorsító árából mondjuk egy-egy zsírosdeszkát adni a rászorulóknak inkább?
Vagy odadni a gmo-t fejlesztő cégeknek,hogy nesztek itt a profitotok,csak ne csinálj atok semmit,sokkal többet tesztek az emberiségért?
Szükségtelen feltalálni a kanálba a mélyedést megint,milliók éheznek afrikában,stb.
De csak nálunk is lenne mire költeni a gyorsító árát,ha csak magunkon szeretnők segíteni.
Következtetni a világegyetem keletkezésére....
Ohh,mama.:oops:
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 800
30 663
113
Nem lehet ne a gyorsító árából mondjuk egy-egy zsírosdeszkát adni a rászorulóknak inkább?

Szükségtelen feltalálni a kanálba a mélyedést megint,milliók éheznek afrikában,stb.

Afrikában meg máshol nem azért éheznek a szegények, mert nincs világviszonylatban elég kaja, hanem azért, mert nem tudják megvenni. Ha eteted őket az egy véget nem érő folyamat, max annyit érsz el, hogy a 12 kicsi néger / család tényleg megéri a felnőtt kort és nem hull ki 80%-uk, akkor meg lesz aki meginduljon az EU fele.

Vagy odadni a gmo-t fejlesztő cégeknek,hogy nesztek itt a profitotok,csak ne csinálj atok semmit,sokkal többet tesztek az emberiségért?
A kis Rockefeller nagyon sír az utcán. Oda megy valaki és megkérdi mi a gond. "Az, hogy elvesztettem az egydollárosomat" - és keservesen sír tovább. Megsajnálja a másik és ad neki egy dollárt, de a kis Rockefeller továbbra megállíthatatéanul zokog. "Most mi a gond?" - kérdezi a pasas aki adta a dollárt. "Az, hogy most már lenne két dollárom" - nehogy azt hidd, hogy ha odaadnád önként és dalolva a Monsantonak a jövőbeli tervezett profitját, csak hogy ne csináljon semmit, egy másik cégen keresztűl ugyanúgy nem fogna neki a termelésből származó profitját ugyanúgy megkeresni.

De csak nálunk is lenne mire költeni a gyorsító árát,ha csak magunkon szeretnők segíteni.
Nem csak pénz kérdése, sokmindenre nincs politikai akarat vagy engedély EU-tól, USA-tól, Izraeltől, stb.

Következtetni a világegyetem keletkezésére....
Ohh,mama.:oops:
Pedig azt mondják erre van, mondjuk gyakorlati haszna én sem tudom, hogy hol és mikor fog lecsapódni, ugyanúgy, mint a Higgs boson felfedezésének.
 

ms07

Well-Known Member
2012. október 19.
3 671
5 477
113
Nem lehet ne a gyorsító árából mondjuk egy-egy zsírosdeszkát adni a rászorulóknak inkább?
Vagy odadni a gmo-t fejlesztő cégeknek,hogy nesztek itt a profitotok,csak ne csinálj atok semmit,sokkal többet tesztek az emberiségért?
Szükségtelen feltalálni a kanálba a mélyedést megint,milliók éheznek afrikában,stb.
De csak nálunk is lenne mire költeni a gyorsító árát,ha csak magunkon szeretnők segíteni.
Következtetni a világegyetem keletkezésére....
Ohh,mama.:oops:

Ha mindig csak a rászorulókat segélyeznéd, akkor pl internet se lenne, és akkor hol terjeszthetnéd az igét? gondolj bele :D Nem lehet mindent éhező gyerekekben, kórházakban mérni, kb a tudomány legfontosabb dolog a világban. A CERN-nek is meg lesz a maga haszna, ha még ma nehezen is látni. Amúgy egyikünk se reklámozza itt az oldalon a vallását, mi lenne ha Te is ilyen téren csendben maradnál? Egyáltalán nem bántásból, de már az is rossz, hogy neked ilyen képzelgéseid vannak, nem kellene az ilyesmit terjeszteni.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 419
11 254
113
Papajoe, ami kérdéseket felteszel, azok mondhatni pont ellentétesek az emberi természettel:(.
Ez van.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 112
54 600
113
Afrikában meg máshol nem azért éheznek a szegények, mert nincs világviszonylatban elég kaja, hanem azért, mert nem tudják megvenni. Ha eteted őket az egy véget nem érő folyamat, max annyit érsz el, hogy a 12 kicsi néger / család tényleg megéri a felnőtt kort és nem hull ki 80%-uk, akkor meg lesz aki meginduljon az EU fele.


A kis Rockefeller nagyon sír az utcán. Oda megy valaki és megkérdi mi a gond. "Az, hogy elvesztettem az egydollárosomat" - és keservesen sír tovább. Megsajnálja a másik és ad neki egy dollárt, de a kis Rockefeller továbbra megállíthatatéanul zokog. "Most mi a gond?" - kérdezi a pasas aki adta a dollárt. "Az, hogy most már lenne két dollárom" - nehogy azt hidd, hogy ha odaadnád önként és dalolva a Monsantonak a jövőbeli tervezett profitját, csak hogy ne csináljon semmit, egy másik cégen keresztűl ugyanúgy nem fogna neki a termelésből származó profitját ugyanúgy megkeresni.


Nem csak pénz kérdése, sokmindenre nincs politikai akarat vagy engedély EU-tól, USA-tól, Izraeltől, stb.


Pedig azt mondják erre van, mondjuk gyakorlati haszna én sem tudom, hogy hol és mikor fog lecsapódni, ugyanúgy, mint a Higgs boson felfedezésének.


Te is tudod,hogy mi volt amit képletesen értettem. :rolleyes:
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 112
54 600
113
Ha mindig csak a rászorulókat segélyeznéd, akkor pl internet se lenne, és akkor hol terjeszthetnéd az igét? gondolj bele :D Nem lehet mindent éhező gyerekekben, kórházakban mérni, kb a tudomány legfontosabb dolog a világban. A CERN-nek is meg lesz a maga haszna, ha még ma nehezen is látni. Amúgy egyikünk se reklámozza itt az oldalon a vallását, mi lenne ha Te is ilyen téren csendben maradnál? Egyáltalán nem bántásból, de már az is rossz, hogy neked ilyen képzelgéseid vannak, nem kellene az ilyesmit terjeszteni.


Amit beidéztél,abban mi volt vallásos?Nem vagyok vallásos,így lehetetlen reklámoznom bármit is,kérdésekre válaszoltam,reagáltam,mint mindenki ezen az oldalon.
Tudod,ezt hívják kommunikációnak.
Ami neked képzelgés,az nekem nem,sanszos,hogy fordítva is így van.:rolleyes:
Csak mert valamit még nem értesz,nem tapasztaltál meg,attól az még korántsem vallás,vagy igehirdetés,ha vennéd a fáradtságot,és utána járnál,annak amit írtam,akkor kb 3 perc alatt rájönnél magad is,de egyszerűbb ha csitítgatod,aki nem volt rest,és utána ment a dolgoknak.,mert aki nem áll be a sorba,az csak hülye lehet mi?
:)
Miért vágja le a biztit egyből,ha bárki más,máshonnan/más nézőpontból is látja ezt a világot?
Szép színes ez a világ.;)
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 800
30 663
113
Pedig a vallás, a földönkívüliek és a mese nagyon keveredett pár hozzászólásodban, az egészet meg rébuszokban adtad elő. Ha van valami egész más elképzelésed a dolgokról, szerintem jobb ha konkrétumokat írsz le róla, mert hanem csak hittérítésnek fog tűnni, ami kibassza a biztosítékot sokaknál, mint vasárnap délelőtt a becsengető Jehova tanúja.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 112
54 600
113
Pedig a vallás, a földönkívüliek és a mese nagyon keveredett pár hozzászólásodban, az egészet meg rébuszokban adtad elő. Ha van valami egész más elképzelésed a dolgokról, szerintem jobb ha konkrétumokat írsz le róla, mert hanem csak hittérítésnek fog tűnni, ami kibassza a biztosítékot sokaknál, mint vasárnap délelőtt a becsengető Jehova tanúja.


Mi voolt rébusz?Világosan leírtam, mi az ember hármassága,teljesen érthetően írtam a csakrákról,a bolygónk galaxisunkban betöltött szerepéről,az ittlétünk céljáról,értelméről.Wolframnak világosan leírtam,hogyan,mivel érdemes elkezdeni,hogy elérjen oda,ahol már más érzékkel is érzékeli a világot,amiben élünk,bő 1 évtizede elkezdtem,mert érdekelt a dolog,azóta elértem valahová,sok mindent látok amit ti nem,sok mindent be tudok harmonizálni a testemben/ bárkiében,aki kéri,napi rutin az említett energia megcsapolása,másoknak való áramoltatása,van tudásom,és tapasztalatom mindarra amiről beszélek,azért mondtam,hogy nem osztom az észt olyanról,amihez nem értek.
Ha elkezded amit wolframnak írtam,hagy ne ismételjem meg,te is eljutsz oda,vagy ameddig akarsz,ha megállítod az agyad,meghallhatod a nagyfőnököt,elérhetsz olyan infókat,tudást,amit le vallásoztok.Semmi különleges nincs ebben,csak venni kell a fáradtságot,időt,pénzt,és kész,rátok vár minden.Nincs + 1 fejem,végtagom,vagy különleges képességem,ez mind tanulható,elsajátítható,mindenkiben benne van,minden ember képes rá.
Olvass vissza.
Egyébként magam is pont ilyen szkeptikus voltam,majd azért is kipróbáltam,és elkezdett működni,ennyi az egész.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 112
54 600
113
papajoe said:
sok mindent látok amit ti nem,sok mindent be tudok harmonizálni a testemben
papajoe said:
ha megállítod az agyad,meghallhatod a nagyfőnököt,elérhetsz olyan infókat,tudást,amit le vallásoztok
Pl ez volt rébusz, de nem csak ez. Na de akinek ez kell, majd biztosan érdeklődik utána.

Ez komoly?
Ezt is érthetően leírtam,hogy mit láthatsz pl. az aurában,és abból amit látsz,mire lehet következtetni.
Rébusz a harmónia a testben?Voltár már beteg?No,az a diszharmónia,akkor tudod mi a harmónia.