UFO / UAP (Unidentified Aerial Phenomena)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Horizon

Well-Known Member
2019. február 27.
1 928
7 772
113
Számtalan modern és korábbi megfigyelés van, ami hitelt érdemlően bizonyítja számomra a létezésüket.
Emellett érdemes lenne megnézned a történelmet is:
Persze, a leghitelesebb bizonyíték számomra az volt, amikor saját magam láttam ezt a jelenséget.
Ezt a London-os mókát már 2 éve kitárgyaltuk:
Ha megfigyeled 1:51-nél van egy maszkolási hiba a kép rázkódása miatt, a jobb alsó pötty becsúszik a ház sarka elé. Kamu, de jól néz ki, még csodálkozó járókelőket is beszervezett. :)
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 649
3 240
113
Ennyire ne legél már korlátolt légyszives, és probáld értelmezni a kérdést...
Nem azt kérdeztem, hogy fel kell-e, vagy hogyan, hanem mi a felkészülés, miben felkészültebb egy hívő, egy tagadótól? Vagy ötödször írom le, ha ezt képtelen vagy értelmezni, hadjuk a picsába!

Ismételten nem ez volt a kérdés... Nem ezt nem tudom elképzelni...


A felvétel valódi, valódi hamisítvány...
Ha látod szuperment az égen lebegni te előbb a nézelődőket kezded videózni? Hát persze... Teljesen racionális reakció.
Könnyen hamisitható, nincs hiteles forrás, időpont, semmilyen megerősítés. Ennél még én is láttam hitelesebb UFO jelenséget.
Mondjuk annyiban, hogy legalább az ő tudata betudja fogadni azt, amit te még most sem akarsz. Nem állhatnak elő a semmiből vele, hogy már réges-rég felvettük velük a kapcsolatot. Így is lesz, akit ez villámcsapásként fog érni.

Ha nem a nézőket kezdte el volna videózni, te akkor is azt mondanád rá hogy hamisítvány, szóval ebből a szempontból tökmindegy. A videó in medias res-el kezdődik, fut az ember az elején.
 

tomcat1

Well-Known Member
2014. december 30.
2 418
2 767
113
Nehéz a konteos logikát követni..
Ha holdra szállásról, vagy 9/11-ről van szó akkor a kormány a mumus, most hogy ők jönnek elő igencsak kétes felvételekkel meg hirtelen minden ok, hiszen csak a társadalom érdekében cselekszenek..

@Leonidas fentebb egy kommentben leírja, hogy a fejlett technikáink fegyvereink érdekli őket, meg azt is, hogy mennyire le vagyunk maradva fejlettségben hozzájuk képest... LOGIC FAIL!


Különben is, mi Sumérok, Szíták, Etruszkok Kelták, Hunok, Szittya Magyarok egyébként is a Szíriuszról jöttünk, és itt van a Föld csakrája Magyarország szívében, a gondviselés akaratából a bolygó emberi Civilizációjának letéteményesei vagyunk.. :)
A mindennek is összemosása már megy. De építő jellegű kritika az nincs.
Ha legalább az lenne, akkor lekezelő stilus is emészthető lenne.
 
  • Tetszik
Reactions: merleg

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 161
14 750
113
Mondjuk annyiban, hogy legalább az ő tudata betudja fogadni azt, amit te még most sem akarsz. Nem állhatnak elő a semmiből vele, hogy már réges-rég felvettük velük a kapcsolatot. Így is lesz, akit ez villámcsapásként fog érni.

Ha nem a nézőket kezdte el volna videózni, te akkor is azt mondanád rá hogy hamisítvány, szóval ebből a szempontból tökmindegy. A videó in medias res-el kezdődik, fut az ember az elején.
Hanyagoljuk a percepciót ha kérhetem, főleg úgy, hogy csak a sokadik nekifutásra sikerült végre legalább érintőlegesen válaszolnod a feltett kérdésre.
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 649
3 240
113
Hanyagoljuk a percepciót ha kérhetem, főleg úgy, hogy csak a sokadik nekifutásra sikerült végre legalább érintőlegesen válaszolnod a feltett kérdésre.
Mert most sem értem, hogy ezen még is mit nem lehet érteni? Ha egyik napról a másikra tennék meg a bejelentést, az kiszámíthatatlan reakciókat váltana ki, de így, hogy lépésről-lépésre egyre többet és többet és nyíltabban is beszélnek róla, így elfogják érni, hogy előbb-utóbb még te is elfogadd a tényt, hogy nem csak hogy nem vagyunk egyedül, de itt is vannak! Sokkal simább lesz az átmenet így.
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 161
14 750
113
A mindennek is összemosása már megy. De építő jellegű kritika az nincs.
Ha legalább az lenne, akkor lekezelő stilus is emészthető lenne.
Ezt speciel nem gúnynak szántam, inkább poénnak! Ki is raktam a szmájlit.
Egyébként igazad van.

Megfogalmaztam kritikát a videóval kapcsolatban meg mással is. A válasz az volt "jobb ha elhiszem mert ez biztos valódi, meg nem lehet hamisítvány". Vagy, hogy a "Pataki Attila hazudik, mert sosem kedveltem" stb. Van aki szimplán mindent UFO-nak nevez, majd rossznéven veszi, ha ezt számon kéri az ember, vagy jön a Vágó Pistázás. Van akinek a sima szövegértéssel is gondja vannak.

Nem csak az építő kritikát kellene számonkérni, de a haszonló minőségű reakciót is akkor.
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 649
3 240
113
Ezt speciel nem gúnynak szántam, inkább poénnak! Ki is raktam a szmájlit.
Egyébként igazad van.

Megfogalmaztam kritikát a videóval kapcsolatban meg mással is. A válasz az volt "jobb ha elhiszem mert ez biztos valódi, meg nem lehet hamisítvány". Vagy, hogy a "Pataki Attila hazudik, mert sosem kedveltem" stb. Van aki szimplán mindent UFO-nak nevez, majd rossznéven veszi, ha ezt számon kéri az ember, vagy jön a Vágó Pistázás. Van akinek a sima szövegértéssel is gondja vannak.

Nem csak az építő kritikát kellene számonkérni, de a haszonló minőségű reakciót is akkor.
"A válasz az volt "jobb ha elhiszem mert ez biztos valódi, meg nem lehet hamisítvány".
Mert az sokkal jobb, hogy " azért hamisítvány, mert nem lehet igazi".
Majd ha hozol bizonyítékot, ami egyértelműen bizonyítja, hogy hamisítvány, akkor el lesz ismerve, hogy hamisítvány.
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 161
14 750
113
Mert most sem értem, hogy ezen még is mit nem lehet érteni? Ha egyik napról a másikra tennék meg a bejelentést, az kiszámíthatatlan reakciókat váltana ki, de így, hogy lépésről-lépésre egyre többet és többet és nyíltabban is beszélnek róla, így elfogják érni, hogy előbb-utóbb még te is elfogadd a tényt, hogy nem csak hogy nem vagyunk egyedül, de itt is vannak! Sokkal simább lesz az átmenet így.
Na, egy lépéssel közelebb vagyunk, hogy legalább belátod, hogy nem érted a kérdést. Ez nem is szégyen, igyekszem kicsit jobban körül írni.

Már tárgyaltuk egyébként, hogy a társadalom jelentős részén nem változtatnak ezek a videók, mert vagy mély vallásos (lehet valami isteni jelenséget látna bele) , vagy közömbös nem érdekli, vagy mert már eddig is hitt bennük,vagy akkor sem hinné el ha a maga látná..

Megtippelni is nehéz, hogy milyen reakciókat válltana ki az egyes népcsoportokbol, egy elismert hiteles harmadik tipusú találkozás. (ebben egyet értünk)
Ahogy az sem egy értelmű, hogy hogyan reagálnának azok akik már hisznek az idelátogatókban.

Pont a vázoltak miatt, miben áll a felkészítés amit a kormány lassan adagol, és szerintem elég gagyin, mitől lesz mondjuk a nagyanyám felkészültebb ha holnap megmutatom neki a videót, hogy nézd Mama, itt vannak az élienek, és mit mondjak neki hogyan készüljünk fel, és mire?
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 161
14 750
113
"A válasz az volt "jobb ha elhiszem mert ez biztos valódi, meg nem lehet hamisítvány".
Mert az sokkal jobb, hogy " azért hamisítvány, mert nem lehet igazi".
Majd ha hozol bizonyítékot, ami egyértelműen bizonyítja, hogy hamisítvány, akkor el lesz ismerve, hogy hamisítvány.
Ne ferdítsünk kérem! nem azt írtam, hogy azért hamisítvány mert nem lehet igaz!

Ha neked az nem bizonyíték, hogy a faszi nem úgy reagál egy ilyen elképesztő jelenségre, ahogy mindannyian tennénk, és előbb a bámészkodókat kezdi venni, ha az nem bizonyíték, hogy senki nem vállalja az ott tartozkodókból, és a készítő is ismeretlen, nem bizonyíték, hogy nincs eredeti forrás anyag, nem bizonyíték, hogy másodpercre kikockázva látható benne a szerkesztett hiba, az sem bizonyíték hogy egy fix security kamera sem vette fel, vagy egy on-board autós, bringás nem kapta le a 9milliós Londonban, akkor neked nem tudom mi bizonyíték lenne meggyőző..
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 649
3 240
113
Na, egy lépéssel közelebb vagyunk, hogy legalább belátod, hogy nem érted a kérdést. Ez nem is szégyen, igyekszem kicsit jobban körül írni.

Már tárgyaltuk egyébként, hogy a társadalom jelentős részén nem változtatnak ezek a videók, mert vagy mély vallásos (lehet valami isteni jelenséget látna bele) , vagy közömbös nem érdekli, vagy mert már eddig is hitt bennük,vagy akkor sem hinné el ha a maga látná..

Megtippelni is nehéz, hogy milyen reakciókat válltana ki az egyes népcsoportokbol, egy elismert hiteles harmadik tipusú találkozás. (ebben egyet értünk)
Ahogy az sem egy értelmű, hogy hogyan reagálnának azok akik már hisznek az idelátogatókban.

Pont a vázoltak miatt, miben áll a felkészítés amit a kormány lassan adagol, és szerintem elég gagyin, mitől lesz mondjuk a nagyanyám felkészültebb ha holnap megmutatom neki a videót, hogy nézd Mama, itt vannak az élienek, és mit mondjak neki hogyan készüljünk fel, és mire?
Nem kell ez a leereszkedő hangnem, igenis értem a kérdést. A válaszom:
De igenis változtatnak. Már idéztem egyszer az alábbi kommentet: "It is now obvious that we all owe the UFO community a big apology for calling them bonkers for all these decades."
Még pár évig csinálják a propagandát, aztán hidd el, hogy a társadalom jelentős része elfogja fogadni ezt a jelenséget. Egyelőre még csak a tengeren túlon kezdett el látványos lenni a dolog, de ide is elfogják majd hozni.
" vagy mély vallásos (lehet valami isteni jelenséget látna bele)"
Most utaltál a paleo asztronautikára. Ebbe most ne is menjünk bele. A vallások pedig megfognak gyengülni, az igazán fanatikusak maradnak majd meg, ők a lapos földhívők. ( a keresztényeknek és a lapos földhívőknek jelentős metszete van, mert a Biblia szerint lapos a Föld) Ők eddig sem voltak tényezők, ez után sem lesznek azok. A társadalom peremét képviselik. A Közel-Keleten lehet, hogy lesznek problémák, de az eddig sem volt egy rózsás hely.

"Ha neked az nem bizonyíték, hogy a faszi nem úgy reagál egy ilyen elképesztő jelenségre"
Emberünk fut a videó elején. De futás közben is ránéz azért az égre.Utána valóban ráközelít az egyik járókelőre, de ez nem bizonyít semmit. Sőt, nálam ez még növeli is a videó értékét, mert kiderül belőle, hogy nem csak ő látja.
" senki nem vállalja az ott tartozkodókból"
Ha vállalná, az mit segítene? Ha jelentkezne x ember, akkor el hinnéd hogy valódi?
"készítő is ismeretlen"
Egy csomó helyre feltették, honnan tudná meg bárki is, hogy melyik az eredeti szerinted?
"másodpercre kikockázva látható benne a szerkesztett hiba"
Nekem nem sikerült megtalálni a szerkesztett hibát, lehet, hogy az én szemem a rossz. De ha megmutatod/mondod hogy mit kellene látni melyik résznél, akkor ígérem ,hogy megnézem újra.
" fix security kamera sem vette fel, vagy egy on-board autós, bringás nem kapta le a 9milliós Londonban, akkor neked nem tudom mi bizonyíték lenne meggyőző.."
Ez így nem igaz, mások is felvették, korábban linkeltem a Tower Bridge-s videót, ami ugyanazon a napon, ugyanazt a jelenséget vette fel. Meg az eredeti videón látszik, hogy a járókelők közül többen is kameráznak.
 
  • Vicces
Reactions: Zaphod Beeblebrox

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 649
3 240
113
Egyébként elég csak a koronavírus járványra gondolni: tavaly az emberek jelentős része még nem akarta egyáltalán felvenni a vakcinát, ma meg már átléptük az 5 milliomodik embert is. A kérdés: mi változott tavaly óta? A válasz: semmi, csak elmondták mindennap tízmilliárdszor, hogy oltasd be magad.
Na, ugyanez lesz a földönkívüliekkel is.
 

gergo55

Well-Known Member
2014. július 16.
4 181
10 695
113
Nem kell ez a leereszkedő hangnem, igenis értem a kérdést. A válaszom:
De igenis változtatnak. Már idéztem egyszer az alábbi kommentet: "It is now obvious that we all owe the UFO community a big apology for calling them bonkers for all these decades."
Még pár évig csinálják a propagandát, aztán hidd el, hogy a társadalom jelentős része elfogja fogadni ezt a jelenséget. Egyelőre még csak a tengeren túlon kezdett el látványos lenni a dolog, de ide is elfogják majd hozni.
" vagy mély vallásos (lehet valami isteni jelenséget látna bele)"
Most utaltál a paleo asztronautikára. Ebbe most ne is menjünk bele. A vallások pedig megfognak gyengülni, az igazán fanatikusak maradnak majd meg, ők a lapos földhívők. ( a keresztényeknek és a lapos földhívőknek jelentős metszete van, mert a Biblia szerint lapos a Föld) Ők eddig sem voltak tényezők, ez után sem lesznek azok. A társadalom peremét képviselik. A Közel-Keleten lehet, hogy lesznek problémák, de az eddig sem volt egy rózsás hely.

"Ha neked az nem bizonyíték, hogy a faszi nem úgy reagál egy ilyen elképesztő jelenségre"
Emberünk fut a videó elején. De futás közben is ránéz azért az égre.Utána valóban ráközelít az egyik járókelőre, de ez nem bizonyít semmit. Sőt, nálam ez még növeli is a videó értékét, mert kiderül belőle, hogy nem csak ő látja.
" senki nem vállalja az ott tartozkodókból"
Ha vállalná, az mit segítene? Ha jelentkezne x ember, akkor el hinnéd hogy valódi?
"készítő is ismeretlen"
Egy csomó helyre feltették, honnan tudná meg bárki is, hogy melyik az eredeti szerinted?
"másodpercre kikockázva látható benne a szerkesztett hiba"
Nekem nem sikerült megtalálni a szerkesztett hibát, lehet, hogy az én szemem a rossz. De ha megmutatod/mondod hogy mit kellene látni melyik résznél, akkor ígérem ,hogy megnézem újra.
" fix security kamera sem vette fel, vagy egy on-board autós, bringás nem kapta le a 9milliós Londonban, akkor neked nem tudom mi bizonyíték lenne meggyőző.."
Ez így nem igaz, mások is felvették, korábban linkeltem a Tower Bridge-s videót, ami ugyanazon a napon, ugyanazt a jelenséget vette fel. Meg az eredeti videón látszik, hogy a járókelők közül többen is kameráznak.
Jó lenne látni az összes felvételt erről az esetről....
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 161
14 750
113
Nem kell ez a leereszkedő hangnem,

Nem annak szántam. Komolyan írtam, hogy többre tartok, egy "nem tudom a választ" , vagy egy "nem értem a kérdés", mint a halandzsát.
igenis értem a kérdést.
Örülök, hogy végre sikerült!
A válaszom:
De igenis változtatnak. Már idéztem egyszer az alábbi kommentet: "It is now obvious that we all owe the UFO community a big apology for calling them bonkers for all these decades."
Még pár évig csinálják a propagandát, aztán hidd el, hogy a társadalom jelentős része elfogja fogadni ezt a jelenséget.
Ok, de ebből nem következik egyenesen, hogy jobban tudná le reagálni.
Ahogy az sem egyértelmű, hogy ezeknek a videók hatásosabbak lennének mint a mozifilmek.
Mondom, ha komolyan ez a szándék, jobban bele, kellene állni.
Egyelőre még csak a tengeren túlon kezdett el látványos lenni a dolog, de ide is elfogják majd hozni.
" vagy mély vallásos (lehet valami isteni jelenséget látna bele)"
Most utaltál a paleo asztronautikára. Ebbe most ne is menjünk bele. A vallások pedig megfognak gyengülni, az igazán fanatikusak maradnak majd meg, ők a lapos földhívők. ( a keresztényeknek és a lapos földhívőknek jelentős metszete van, mert a Biblia szerint lapos a Föld)
Ez biztos?
Ők eddig sem voltak tényezők, ez után sem lesznek azok. A társadalom peremét képviselik
Ne becsül alá, az USA-ban élő radikális protestáns, keresztény tömegeket.
. A Közel-Keleten lehet, hogy lesznek problémák, de az eddig sem volt egy rózsás hely.

"Ha neked az nem bizonyíték, hogy a faszi nem úgy reagál egy ilyen elképesztő jelenségre"
Emberünk fut a videó elején. De futás közben is ránéz azért az égre.Utána valóban ráközelít az egyik járókelőre, de ez nem bizonyít semmit. Sőt, nálam ez még növeli is a videó értékét, mert kiderül belőle, hogy nem csak ő látja.
" senki nem vállalja az ott tartozkodókból"
Ha vállalná, az mit segítene? Ha jelentkezne x ember, akkor el hinnéd hogy valódi?
"készítő is ismeretlen"
Egy csomó helyre feltették, honnan tudná meg bárki is, hogy melyik az eredeti szerinted?
"másodpercre kikockázva látható benne a szerkesztett hiba"
Nekem nem sikerült megtalálni a szerkesztett hibát, lehet, hogy az én szemem a rossz. De ha megmutatod/mondod hogy mit kellene látni melyik résznél, akkor ígérem ,hogy megnézem újra.
" fix security kamera sem vette fel, vagy egy on-board autós, bringás nem kapta le a 9milliós Londonban, akkor neked nem tudom mi bizonyíték lenne meggyőző.."
Ez így nem igaz, mások is felvették, korábban linkeltem a Tower Bridge-s videót, ami ugyanazon a napon, ugyanazt a jelenséget vette fel. Meg az eredeti videón látszik, hogy a járókelők közül többen is kameráznak.
Jó ezt hadjuk.

Javasolnék egy kis kísérletet.
Ha van időd látogass fel egy 9gag vagy hasonló oldalra, és kezdJ el WTF videókat nézni, majd döntsd el valódi vagy fake, és csak utána nézz bele a kommentekbe.
A jól megcsinált videók között mindig lesz egy kettő amiröl elhinnénk hogy valodi pedig fake, és olyan is ami hamisnak tűnik mégis valódi.
Csak egy kis önismereti játék, hogy mennyire kritikus, vagy épp hiszékeny is az ember.

Én is simán be szoktam nyelni pár jól megrendezett videót.

A Londoni videó nálam elvérzett a már taglalt okok miatt.
 

gergo55

Well-Known Member
2014. július 16.
4 181
10 695
113
Csak ezt a kettőt találtam:

Lehet, hogy létezik még más felvétel is, de azt vagy nem találtam meg idáig, vagy nem tették fel.
Ha ezek tényleg egymástól függetlenül készültek, akkor az is megerősíti a valódiságukat.
Vagy a hamisítók olyan fineszesek, hogy két, látszólag független felvételt készítettek... :)
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 649
3 240
113
Nem annak szántam. Komolyan írtam, hogy többre tartok, egy "nem tudom a választ" , vagy egy "nem értem a kérdés", mint a halandzsát.

Örülök, hogy végre sikerült!

Ok, de ebből nem következik egyenesen, hogy jobban tudná le reagálni.
Ahogy az sem egyértelmű, hogy ezeknek a videók hatásosabbak lennének mint a mozifilmek.
Mondom, ha komolyan ez a szándék, jobban bele, kellene állni.

Ez biztos?

Ne becsül alá, az USA-ban élő radikális protestáns, keresztény tömegeket.



Jó ezt hadjuk.

Javasolnék egy kis kísérletet.
Ha van időd látogass fel egy 9gag vagy hasonló oldalra, és kezdJ el WTF videókat nézni, majd döntsd el valódi vagy fake, és csak utána nézz bele a kommentekbe.
A jól megcsinált videók között mindig lesz egy kettő amiröl elhinnénk hogy valodi pedig fake, és olyan is ami hamisnak tűnik mégis valódi.
Csak egy kis önismereti játék, hogy mennyire kritikus, vagy épp hiszékeny is az ember.

Én is simán be szoktam nyelni pár jól megrendezett videót.

A Londoni videó nálam elvérzett a már taglalt okok miatt.
"
Nem annak szántam. Komolyan írtam, hogy többre tartok, egy "nem tudom a választ" , vagy egy "nem értem a kérdés", mint a halandzsát.

Örülök, hogy végre sikerült!"
Nem lehet, hogy inkább te nem akartad megérteni az eddigi válaszokat véletlenül?
"Ok, de ebből nem következik egyenesen, hogy jobban tudná le reagálni.
Ahogy az sem egyértelmű, hogy ezeknek a videók hatásosabbak lennének mint a mozifilmek.
Mondom, ha komolyan ez a szándék, jobban bele, kellene állni."

Nézd, egyik pillanatról a másikra nem állhatnak elő azzal, hogy bocs, de végig hazudtuk az elmúlt 70-80 kitudja mennyi évet. Már miért is ne lenne egyértelmű? A videók mögött a Pentagon van, a mozifilmek mögött meg ki lenne? Úgy beszélnek róla, mint egy biztonsági ügyről, ennél komolyabban nem lehet venni a témát. Meg hogy álljanak bele jobban? Ennél is? Szerintem ott az USA-ban ennél nehezebben tudnának jobban beleállni. Továbbra is napirenden lesz a téma a jövőben, június 1-én egy fontos határidő fog lejárni, lsd. lent.
"Ne becsül alá, az USA-ban élő radikális protestáns, keresztény tömegeket."
Nem becsülöm őket alá, ők maradhatnak hülyék örökre is. Senkit sem fognak érdekelni. Azonban az emberek többsége elfogja ezt a tényt fogadni, mert nem akarnak majd egy táborba kerülni a lapos földesekkel.
"Ez biztos?"
Igen, június 1-ig van a határidő!
Az majd ad egy újabb löketet az ügynek. Szerintem várjuk ki a június 1-ét, nem tudjuk előre mit fognak mondani/jelenteni.
 
  • Tetszik
Reactions: gergo55

tomippo

Well-Known Member
2016. május 16.
3 315
10 286
113
Csak ezt a kettőt találtam:

Lehet, hogy létezik még más felvétel is, de azt vagy nem találtam meg idáig, vagy nem tették fel.

Ez most komoly hogy 10 év után valaki még mindig hisz ezekben? 20$-ért csináltathatsz ilyet fiverren a margit híd feletti ufókról, egyetlen olyan felvétel nincs amiről felmerülhetne egyáltalán hogy valódi UFO van rajta(nem földönkívüli hanem titkos amcsi prototípus pl)
 
  • Tetszik
Reactions: jani22

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 649
3 240
113
Ez most komoly hogy 10 év után valaki még mindig hisz ezekben? 20$-ért csináltathatsz ilyet fiverren a margit híd feletti ufókról, egyetlen olyan felvétel nincs amiről felmerülhetne egyáltalán hogy valódi UFO van rajta(nem földönkívüli hanem titkos amcsi prototípus pl)
Akkor csináltass.
 

tomippo

Well-Known Member
2016. május 16.
3 315
10 286
113
"
Nem annak szántam. Komolyan írtam, hogy többre tartok, egy "nem tudom a választ" , vagy egy "nem értem a kérdés", mint a halandzsát.

Örülök, hogy végre sikerült!"
Nem lehet, hogy inkább te nem akartad megérteni az eddigi válaszokat véletlenül?
"Ok, de ebből nem következik egyenesen, hogy jobban tudná le reagálni.
Ahogy az sem egyértelmű, hogy ezeknek a videók hatásosabbak lennének mint a mozifilmek.
Mondom, ha komolyan ez a szándék, jobban bele, kellene állni."

Nézd, egyik pillanatról a másikra nem állhatnak elő azzal, hogy bocs, de végig hazudtuk az elmúlt 70-80 kitudja mennyi évet. Már miért is ne lenne egyértelmű? A videók mögött a Pentagon van, a mozifilmek mögött meg ki lenne? Úgy beszélnek róla, mint egy biztonsági ügyről, ennél komolyabban nem lehet venni a témát. Meg hogy álljanak bele jobban? Ennél is? Szerintem ott az USA-ban ennél nehezebben tudnának jobban beleállni. Továbbra is napirenden lesz a téma a jövőben, június 1-én egy fontos határidő fog lejárni, lsd. lent.
"Ne becsül alá, az USA-ban élő radikális protestáns, keresztény tömegeket."
Nem becsülöm őket alá, ők maradhatnak hülyék örökre is. Senkit sem fognak érdekelni. Azonban az emberek többsége elfogja ezt a tényt fogadni, mert nem akarnak majd egy táborba kerülni a lapos földesekkel.
"Ez biztos?"
Igen, június 1-ig van a határidő!
Az majd ad egy újabb löketet az ügynek. Szerintem várjuk ki a június 1-ét, nem tudjuk előre mit fognak mondani/jelenteni.
Nem kell júni 1-ig várni