Hogy én hogy értem mit érthet alatta Musk?
Gondolom egy elméleti határ. Ha le szeretném fordítani, akkor mondjuk cirka egy óra lehet, amíg egy Super Heavy-t felhelyeznek az indítóállásra, a tetejére tesznek egy Starship-et, feltankolják, majd elindítják a világűrbe, a Super Heavy leválik mondjuk 70-80km magasan, lefékez és visszatér az indítóállás mellé.
A Starship esetében pedig nagyjából 8 órába kerülhet az, hogy megpakolják, felhelyezik a Super Heavy orrára, elindul a világűrbe, pályára áll, végrehajtja a feladatát (kiengedi a műholdakat a bendőjéből, vagy a benne lévő felesleges hajtóanyagot áttankolják egy másik Starship-be, bedokkol egy űrállomásra, stb.), majd deorbitál, visszatér a légkörbe és leszál.
Gyakorlati szerinten ez aligha megvalósítható, inkább arról szól ez a rész, hogy mind a Super Heavy, mind a Starship sokszorosan újrahasznosítható lesz majd, ha teljesen kiforr, mondjuk 10 év múlva.
De hát az Űrrepülőgép is úgy indult, hogy miután leszáll, pár nap kell csak az átvizsgáláshoz, a következő útra való felkészítéséhez, majd elindításához. Ebből lett nagyjából 5-6 hónap...
A Super Heavy esetén az egy napon belüli két indítás is szép eredmény, és brutális lehetőségeket jelent. Gyakorlatilag elég lehet egy maréknyi (3-4db) Super Heavy ahhoz, hogy több tucatnyi Starship űrhajót tudj indítani amikor csak kell.