Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 678
9 307
113
Jó hogy szóltok :) A HTKA-hoz egyedi e-mail címem van, újra kellett regisztrálnom, mert már elavult.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 068
9 065
113
Aki esetleg olyan okokból záródik majd ki, hogy már nem működő email cím van megadva a profiljában és a fórumcsere előtt nem volt jelenése módosítani, az nyilván dobjon majd egy emailt valamelyik HTKA-s email címre.

Igyekszem figyelni a napokban ezen email címeket :)
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 068
9 065
113
No, megtörtént az átállás, az ezzel kapcsolatos észrevételekkel ne tessék spórolni!
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 838
30 983
113
A "trophy point"-okat be lehet váltani HTKA-s pólóra meg bögrére esetleg Tcat aranyrúdjai közül néhányra? A Home viszont nem a főoldalra visz, hannem a fórum főoldalára, így mindig a linket kell átírjam ha a főoldalra akarok menni. Vagy csak én nem látom ahova kattintanom kellene?
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 838
30 983
113
Nincsenek meg a követett fórumjaim. Csodálkoztam is, hogy nem történt semmi. Ez is át lesz hozva az új motorra vagy kezdhetek neki gyűjtögetni?
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 838
30 983
113
A régi jútúb videókat nehéz lesz visszanézni, mert az új motorban nem a linket kell direkt bevágni a hozzászólásba (mert akkor csak a link fog megjelenni) hanem van a Media (ugyanúgy, mint a régi motornál amibe a képek linkjét illesztettük be) és abba kell a videó linkjét bevágni.

Amit még látok, hogy a többszörös idézeteket nem kezeli tökéletesen. Vagyis ha idéztek valakit egy válaszban, aztán idézték a választ, akkor nem csak a legutolsó idézett reész jelenik meg és a ráadott válasz, hanem az egész előző beszélgetéssorozat, ráadásul ömlesztve, mintha nagyrésze a legutolsó hozzászólás része lenne.
 

Phoenix

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
555
1 261
93
Ha nem találnátok esetleg a jelszó-törlés után az emailt, csekkoljátok a spam mappát. Nekem volt olyan kedves és oda tette a gmail.
 
M

molnibalage

Guest
Az idézeteket egyelőre manuálisan szúrom be, mert az idéz gomb kiir ugyan valamit, de a szövegmezőbe nem kerül semmi. (Az idézet gomb jobbról a negyedik opció alatt van, ha valaki eseteg nem találja meg.)
 

weasel007

Well-Known Member
2011. július 15.
3 802
8 481
113
Én valahogy éreztem, hogy spam mappa lesz , ezért is találtam meg:) Köszönet a sok melóért amit az oldal fejlesztéséért végeztek.
 

lgabo

Well-Known Member
2015. március 18.
998
810
93
Hát én nem osztom a lelkesedést :-( biztos oka volt az átállásnak, de sokkal rosszabb lett mint volt
egyelőre nem látom hol mutatná, hogy melyik topikot olvastam már és melyiket nem
ha rákattintok nem ugrik oda ahol abba hagytam
nem hozott át semmit a másikból, a levelezés követhetetlen lett
számomra nagy csalódás volt a reggeli htka-zás
 

lgabo

Well-Known Member
2015. március 18.
998
810
93
Hát én nem osztom a lelkesedést :-( biztos oka volt az átállásnak, de sokkal rosszabb lett mint volt
egyelőre nem látom hol mutatná, hogy melyik topikot olvastam már és melyiket nem
ha rákattintok nem ugrik oda ahol abba hagytam
nem hozott át semmit a másikból, a levelezés követhetetlen lett
számomra nagy csalódás volt a reggeli htka-zás

jó közben már látom, hogy zöld pötty mutatja az új bejegyzéses topikot, de hiába megyek vissza az előbb olvasott topikra az első bejegyzésre ugrik, ha rákattintok az utoljára olvasottra akkor meg a július 31-dikire
 
M

molnibalage

Guest
Hát én nem osztom a lelkesedést :-( biztos oka volt az átállásnak, de sokkal rosszabb lett mint volt
egyelőre nem látom hol mutatná, hogy melyik topikot olvastam már és melyiket nem
ha rákattintok nem ugrik oda ahol abba hagytam
nem hozott át semmit a másikból, a levelezés követhetetlen lett
számomra nagy csalódás volt a reggeli htka-zás
Pedig csak olvasni kéne a képernyőt...
Ott van a kék csík alatt a feke csík rész, a jobb szélén ott van a új hozzászólások gomb és kilistázza azokat a topikokat, ahol új HSZ volt. A list felett meg olvasottá lehet tenni őket. Két kattintás az egész.

A fórummotornak végre normális formázási lehetősége vannak, pl. pontokba szedett lista, kép és videó beszúrása rendesen, stb.

Így néz ki egy normális fórummotor, csak ez továbbra is össze van kapcsolva a cikkekkel, amiben a HTKA egyedi.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 838
30 983
113
Van egy olyan a menüben, hogy fórumok megjejölése olvasottként. Azzal kiiktatod a zöld pöttyöket és utána tényleg csak a frisseket jelöli be.
 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 391
11 373
113
Hát örülök, hogy valakinek tetszik, de szerintem egy okádék ez a megjelenés.
Az ellenörző robottal is birkóztam vagy tíz percet, mert elég eltérő a véleményünk arról, hogy hol van közlekedési tábla és hol nincs...