Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 838
30 983
113
Szerintem unjátok meg. Van egy admin / cenzor / diktátor (attól függően, hogy kinek mennyire gázolt a kis lelkébe) és most ő igazgatja a fórumokat. Teszi ezt pont úgy ahogy akarja és senkinek semmi köze hozza (a megbízóján kívül).
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
<blockquote rel="panoz">
Én olvastam ulippot vagy mondjuk aki miatt még sírnak szatomit, mindketten a kedvenceim, mert tárgyilagosan közöltek olyan aspektusáról a háborúknak amihez az itteni orosz médiaelnyomás miatt nem jutottam volna hozzá.
Megértem ha néha nekik is felment a pumpa és bant eredményezett, nehéz bírni azt hogy egyedül van a lövészárokban az egész vörös hadsereggel szemben. Kapott ő annyi hideget meleget az oroszoktól, hogy azoknak is elég lenne 10 év banra.

</blockquote>
Át kellett volna jelentkezni a másik useredre, onnan dícsérni magadat! ;)
 

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
1 102
3 069
113
<blockquote>Másrészről értem én hogy meg kell tartani MB...de ha hadják neki továbbra is ezt az ordenáré stílust akkor a laiki....és a többiek fognak innen elhúzni.
Ja értem, az nem "ordenáré" stílus, hogy érvek nélkül "vitázik" valaki? Még a szó használata is hízelgő zsoltira vagy egyesekre nézve..

Ezt azért nem hiszem el,hogy ebben az országban csak egy ember tudja a végső igazságot....
Szó sincs végső igazságról. Csak éppen a rakéta kinematika tisztázva volt. Ez kőkemény fizika.

Az RCS kapcsán meg semmiféle érvet nem tudtak hozni, hogy mitől lenne huszad az RCS-es az új rakétának, ami centrie ugyanúgy néz ki, csak handabandáztak...

szóval tisztelettel mondom kérem tegyen valamit a stílus megfékezésére
Aha. És a vég nélkül trollkodókkal mi van? Hányszor kell még elmondani, hogy a stílusnak nem csak az a része, hogy csúnya, ha valaki kurvaanyázik. Az érvek nélküli folyamatos baromság posztolása szerintem nem a stílus része? Azt szerinted nem kellene megfékezni...? Hm...?</blockquote>


De egyértelműen !
Csak értsd meg légyszíves így nem beszelhetsz másokkal akarhogy is trollkodnak veled, egy ilyen szakmai tudással rendelkező ember ezen túl kell tudjon lépni.
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
<blockquote rel="panoz"><blockquote rel="panoz">
Én olvastam ulippot vagy mondjuk aki miatt még sírnak szatomit, mindketten a kedvenceim, mert tárgyilagosan közöltek olyan aspektusáról a háborúknak amihez az itteni orosz médiaelnyomás miatt nem jutottam volna hozzá.
Megértem ha néha nekik is felment a pumpa és bant eredményezett, nehéz bírni azt hogy egyedül van a lövészárokban az egész vörös hadsereggel szemben. Kapott ő annyi hideget meleget az oroszoktól, hogy azoknak is elég lenne 10 év banra.

</blockquote>
Át kellett volna jelentkezni a másik useredre, onnan dícsérni magadat! ;)
</blockquote>

Eeeehehehhe :D
 

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 464
11 538
113
Aha. És a vég nélkül trollkodókkal mi van? Hányszor kell még elmondani, hogy a stílusnak nem csak az a része, hogy csúnya, ha valaki kurvaanyázik. Az érvek nélküli folyamatos baromság posztolása szerintem nem a stílus része? Azt szerinted nem kellene megfékezni...? Hm...?

Az a különbség, hogy a felmenő emlegetése egy konkrét, könnyen bizonyítható dolog,, az érvek nélküli folyamatos baromságot meg oldalakon keresztül lehet művelni - ha nem tartalmaz káromkodást.
Ott is káromkodás lesz az eredménye - a monitorok ülők részéről ;-)
Azt nehezebb megfogni - kétségtelenül ügyesebb megoldás.

Azért előbb-utóbb a topicot olvasók ezt is szóvá teszik.
Persze tudom ez nem vigasztal.
 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 390
11 372
113
Nem tudom, ki hogy van vele, de amit Mack művel a szíriás topikban, az messze idegesítőbb, mint a trollok fröcsögése.
Szarért kell belemászkálni mindenbe? valami elfojtott sérelmek törtek a felszínre? :D
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 724
80 099
113
Mack

Most még is honnan a bűbánatból fogok tájékozódni a személyautók légellenállásáról?
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
Nem tudom, ki hogy van vele, de amit Mack művel a szíriás topikban, az messze idegesítőbb, mint a trollok fröcsögése.
Szarért kell belemászkálni mindenbe? valami elfojtott sérelmek törtek a felszínre? :D

Nem rémlik, hogy bármit is műveltem volna a szír topikkal.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 068
9 065
113
Vasárnap estére van tervezve, ha esetleg valami mégis közbejönne, akkor hétfő este lesz a váltás.
 

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Jé!
Töröltetek néhány megjegyzésemet?
Pedig nem is anyáztam, mint egyesek!
Gratulálok!
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 068
9 065
113
Úgy tervezze mindenki a ma estét, hogy a Block 6-ra frissítés miatt 22:00-kor leállításra kerül a fórum. Előre is elnézést azoktól, akik éppen akkor írnának nagyban valamit.

Egy füst alatt átkerül új, nagyobb virtuális szerverre az egész oldal.

Lényeg a lényeg, valamikor iccaka már az új szerverre, a befrissített oldalra fog mutatni a htka.hu domain, de reggelre biztosan mindenkit az új felület fogad majd. Ha esetleg hibásan jelenne meg, akkor ctrl+f5-el noszogassátok meg a böngészőt a gyorsítótára frissítésére.

Ahogy ilyenkor mindig, most is kint lesz egy, a tudnivalókat röviden taglaló bejegyzés az oldalon, tessék majd átfutni.

De azért ide is írom: holnaptól a fórum kezeli kizárólagosan a felhasználóbázist, ott kell bejelentkezni. <b>Nem pánikba esni, hogy nem tudtok belépni! :)</b> A régi jelszavaitokkal nem fog menni, csináljatok egy jelszócserét és utána már működni fog a bejelentkezés.

Tegnap egyébként lement a főpróba probléma nélkül, nem számítok arra, hogy különösebb gondok lennének - aztán majd meglátjuk Murphy mit reagál erre a bátor kijelentésre... :)