Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 682
9 310
113
Mack, alapvetően egyetértek veled, de a kommentekbe való beleírás szerintem rossz ötlet. Bízom benned, így nem gondolom, hogy nem kívánt módosítást hajtanál végre, de attól még rossz érzés, hogy olvasom valakinek a hozzászólását és tudom, hogy van olyan rész, amit nem ő írt bele. Szerintem a hozzászólások terén kövesd Yoda mester szavait a megfelelő értelemben: Töröld vagy ne töröld, de sohase módosítsd! Ha hozzá akarsz fűzni valamit egy hozzászóláshoz lehet hogy inkább válaszolnod kéne rá, idézned a kritikus részt és úgy tenni hozzá megjegyzést.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
<blockquote rel="haubagoi">én szóltam előre, hogy atlantista :)

Vagy centralista. Csak Moszkvából nézve mindenki atlantista.</blockquote>

hasonlóan, Washingtonból nézve meg mindenki moszkovita, aki nem ért egyet - de szerintem ezt hagyjuk, beta :)
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
Mack, alapvetően egyetértek veled, de a kommentekbe való beleírás szerintem rossz ötlet. Bízom benned, így nem gondolom, hogy nem kívánt módosítást hajtanál végre, de attól még rossz érzés, hogy olvasom valakinek a hozzászólását és tudom, hogy van olyan rész, amit nem ő írt bele. Szerintem a hozzászólások terén kövesd Yoda mester szavait a megfelelő értelemben: Töröld vagy ne töröld, de sohase módosítsd! Ha hozzá akarsz fűzni valamit egy hozzászóláshoz lehet hogy inkább válaszolnod kéne rá, idézned a kritikus részt és úgy tenni hozzá megjegyzést.

Jön az új motor és akkor több lehetőség lesz.
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
ilyen rövid idő alatt ennyiszer még a béta panoz ulippo trio sem verte ki nálam a biztosítékot ennyiszer.

Ez megtisztelő, és meglepő számomra hogy egy olyan topictársam mond rólam véleményt, akiről azt se tudtam ma reggelig hogy létezik. Kicsit híres vagyok.

Én olvastam ulippot vagy mondjuk aki miatt még sírnak szatomit, mindketten a kedvenceim, mert tárgyilagosan közöltek olyan aspektusáról a háborúknak amihez az itteni orosz médiaelnyomás miatt nem jutottam volna hozzá. Olyan szabad világ bokija vagy krokomachai. Remélem ulippo is visszajön.
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
Én olvastam ulippot vagy mondjuk aki miatt még sírnak szatomit, mindketten a kedvenceim, mert tárgyilagosan közöltek olyan aspektusáról a háborúknak amihez az itteni orosz médiaelnyomás miatt nem jutottam volna hozzá.
Megértem ha néha nekik is felment a pumpa és bant eredményezett, nehéz bírni azt hogy egyedül van a lövészárokban az egész vörös hadsereggel szemben. Kapott ő annyi hideget meleget az oroszoktól, hogy azoknak is elég lenne 10 év banra.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 857
47 392
113
Tu-22M topikot kicsit kitakarítottam.
Igen jól sikerült, azt picit sérelmezem, hogy gyönyörűen láthatóan megmaradtak olyan részek igaz áthúzva, de SIMÁN jól olvashatóan, ahol édes anyukámat becsmérli egy jól nevelt nagy tudású és méltán elismert tagja a kis közösségünknek, illetve elég sok engem becsmérlő hozzászólása, burkolt és attól nyíltabb lesajnálása még át sem lett húzva, míg nekem egy KOMPLETT hozzászólásom eltűnt, ahol mindösszesen az engem becsmérlő(ami természetesen megmaradt) hozzászólására össze vissza egy BOHÓC jelzővel illettem.

Amúgy még rád sem haragszom ez miatt igazán, jól bírom a kettős mércét is.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
Nem tudom mihez kezdjek vele, ugyanis van bennük releváns információ.
Nem akarok beletörölni kommentekbe, mer az már módosításnak minősülne.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 857
47 392
113
Nem tudom mihez kezdjek vele, ugyanis van bennük releváns információ.
Nem akarok beletörölni kommentekbe, mer az már módosításnak minősülne.

Világos, és értem én a gondod, csak azért TALÁN ha egy bohócért a komplett hozzászólásom törlődött, akkor a kurva anyázós, gyök2-s, trollozós, ostobázósnak is menni kéne. VAGY, mert megmondom őszintén, mivel saját magát minősíti vele, és engem nem zavar hogy ki mit irkál az éteren keresztül, tehát felőlem OKÍTÓ szándékkal áthúzva a többieknek megmutatni, hogy na ez az amit NEM szabad(na még NEKI sem) majd a türelmi idő lejárta után, hogy kurva-anyázunk, lefaszozzuk a másikat, és etc. szóval azokat amiket molni menetrend szerint csinál, meghagyod, akkor viszont kutya kötelességed lett volna az én legutolsó hozzászólásomat is meghagyni, MAXIMUM a bohócot áthúzod.

Persze TE vagy mod, azt csinálsz ITT amit akarsz, ezt csak azért írtam komolyan jó tanácsként, mert nem mindenki ennyire megértő a munkásságoddal, mint pl. én. Tudom hogy nem könnyű, de amíg alapvetően nem azonos szabályrendszerben fociztak a kis homokozónkban embereket, addig nem lesz riszpekted, az fix.
 

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
1 104
3 075
113
Akkor én most megyek és kitöltök egy lottószelvényt... :DDDD

Azt nem értem 41 éves fejjel,hogy lehet az egy ilyen komoly oldalon ekkorát hibázni,hogy megengedik valakinek hogy beleírogasson más gondolataiba.Vagy töröljék az egészet vagy hozzá se nyúljanak.
Másrészről értem én hogy meg kell tartani MB...de ha hadják neki továbbra is ezt az ordenáré stílust akkor a laiki....és a többiek fognak innen elhúzni.
Ezt azért nem hiszem el,hogy ebben az országban csak egy ember tudja a végső igazságot....szóval tisztelettel mondom kérem tegyen valamit a stílus megfékezésére.
 

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
1 104
3 075
113
Elnézést lehet rosszul fogalmaztam megváltoztatod az értelmét

Itt egy példa arra, hogy mit csináltam. Nem változtattam semmit az íráson, csak ide alá írtam, ha úgy éreztem, hogy valami baj van. Azután pedig aláírtam és kiemeltem a részt.
-Mack-
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
Micsoda??? Soha egy komment értelmét sem változtattam meg.
A komment aljára írtam, ha valami konkrét kivetnivalóm volt vele szemben.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 857
47 392
113
<blockquote rel="cinikus">Akkor én most megyek és kitöltök egy lottószelvényt... :DDDD

Azt nem értem 41 éves fejjel,hogy lehet az egy ilyen komoly oldalon ekkorát hibázni,hogy megengedik valakinek hogy beleírogasson más gondolataiba.Vagy töröljék az egészet vagy hozzá se nyúljanak.

</blockquote>
Én megértem azt hogy van info ami érdekes lehet, egy vélemény ami gondolatébresztő, egy nézőpont ami érték, és ezért nem törlik ki a teljes irományt. Attól függetlenül, és ezzel nem Mac-et akarom bántani, én még olyat nem láttam fórumon, ahol volt egyáltalán modi, de meghagyták a moderátor tudomására jövetele után is bár áthúzva de tökéletesen olvashatóan azt a részt, részeket, ahol az egyik tag pl a másik kurva anyját szidta/lefaszozta. Ebben most mi különlegesek leszünk, úgy néz ki.

Ahogy írtam, a legnagyobb gondod én mivel engem ért inzultus, NEM is ebben látom, hanem hogy a következetesség teljes hiánya is párosult ehhez, akkor amikor a másik érintett teljes hozzászólása viszont törlésre került, ilyen sértések után egy BOHÓC-ért. Ez így nagyon nem jó irány, szerintem.

<blockquote rel="cinikus">

Másrészről értem én hogy meg kell tartani MB...de ha hadják neki továbbra is ezt az ordenáré stílust akkor a laiki....és a többiek fognak innen elhúzni.
Ezt azért nem hiszem el,hogy ebben az országban csak egy ember tudja a végső igazságot....szóval tisztelettel mondom kérem tegyen valamit a stílus megfékezésére.

Igen, erre látok én is esélyt, hogy nem lesz hosszú távon nyerő ez a stílus, az meg pláne nem, ha ehhez párosul még majd az egyik szemében a gerendát sem, a másikéban a szálkát is...
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
Zsolti, kitöröltem minden személyeskedő kommentet. Anyud nyugodtan alhat.
Ezen kívül kitöröltem minden OFF-ot is, beleértve a sajátjaimat is.