Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Rommel28

Active Member
2010. április 19.
116
66
28
Ez nem a carnamadre/arrota nevű user? Olvassatok vissza ebben a topicban márc, ápr környékére. Ő volt rágerjedve erre a diktatúra, demokrácia témára, mert nem sikerült felfogni, hogy ez egy magánoldal. Párszor bannolva lett.
 
2016. szeptember 6.
58
0
6
Érdekes, hogy a magukat csak értelmesnek tartó -hú, de messze is vannak ettől!!- tagok, nem képesek másra, csak a beíró személyével való foglalkozásra, és még véletlenül sem az általa írt tartalomra reagálásra! Ez így nem más, mint folytonosan, ismétlődően elkövetett személyeskedés az adott taggal szemben!! Az is érdekes -már, hogy is lenne az, amikor a megnevezés erre konkrétan rámutat!-, hogy ezt a diktatúramoderatura nem csak az elkövetőkkel szembeni szabályszegés miatt adható szankcionálással sújtja, hanem, mint jeleztem már a Mackensen moderátor felé, a kollektív bűnösség elve alapján ítél.
 
T

Törölt tag 1526

Guest
Szerintem az egyes topikoknál irreleváns, hogy ki nyitotta a témát úgyhogy ha a fórummotor ezt engedi el lehetne hagyni a neveket és az avatarjuk helyett lehetne egy állandó képet rendelni a topikokhoz, egy olyat ami kapcsolatban áll a témával. A technikai topikoknál értelemszerűen az adott technika képe kerülhetne oda. Kis munka lenne mindegyikhez hozzárendelni egy jellemző képet de a végén sokkal jobban nézne ki az egész. Ki lehetne adni közösségi projektbe, hogy lehet jelölni topik képet és akkor könnyen összegyűlnének már csak be kéne illeszteni. Akit az érdekel, hogy ki nyitotta a témát az továbbra is megnézhetné ha az első bejegyzéshez lapoz.

A biztpol szekcióban mivel területi alapon vannak a témák egy kis térkép lehetne a topik ikonja. Csak ne összevissza válogatott térképek legyenek, hanem egységes formátumúak. Lehetne használni a wikipédia térképeit mert az egységes, van belőle kis méretű és szabadon felhasználható. De egy blank térképből könnyen készíthető tetszőleges ikon bármelyik témához, ha lenne rá igény én szívesen csinálnék ilyeneket. És a bizpol szekciónak jót tenne egy rendezés, a többi részleg koncepció alapján lett csoportosítva, de ott nem látszik koncepció csak ömlesztve lett ahogy épp kialakult. Lehetne mondjuk 7 fő csoport a 6 földrésszel és egy egyéb csoporttal és ezekbe beilleszthető lenne az összes meglévő topik.

Szerintem a tematikus topik ikonok sokkal jobban mutatnának mint a vegyes avatarok meg üres helyek, látványosabb lenne tőlük a fórum, de azt nem tudom, hogy a fórummotor ezt lehetővé teszi-e.
 
  • Tetszik
Reactions: Veér Ispán

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 286
55 525
113
Van topik ami a gyalogsági harccal,vagy a gyalogsági harcászattal foglakozik,esetleg gyalogsági akciók kielemzése,gyalogsági harcmodor(ok),taktikák?
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 061
113
Szerintem az egyes topikoknál irreleváns, hogy ki nyitotta a témát úgyhogy ha a fórummotor ezt engedi el lehetne hagyni a neveket és az avatarjuk helyett lehetne egy állandó képet rendelni a topikokhoz, egy olyat ami kapcsolatban áll a témával.

Gyárilag nem tud ilyet a motort, de vannak ilyen bővítmények hozzá, ha jól emlékszem.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Megvan annak a diszkret baja, amikor a cagnamedre nevu forumozo kitiltasa utan visszajon egy ujabb eszetlen nicknevvel es szamonkeri az adminon a nevet.:D
 
  • Tetszik
Reactions: fip7
2016. szeptember 6.
58
0
6
Megvan annak a diszkret baja, amikor a cagnamedre nevu forumozo kitiltasa utan visszajon egy ujabb eszetlen nicknevvel es szamonkeri az adminon a nevet.:D
Számon kértem volna? Vagy értelmezési problémád miatt, nem voltál képes azt a helyén kezelni? Mellesleg, miért csak a személyemmel foglalkozol Te is, csak a személyeskedés megy, és nem az általam beírt tartalomhoz írsz valamit? Buta vagy hozzá, és csak és csakis erre a szintre vagy képes?
Megjegyzem, ez a zeal, számomra egy semmitmondó nicknév. Mit akar ez jelenteni? Míg Mackensenről írtam, hogy a választás miért eshetett erre, így a Tied esetében, ez igencsak nem történhet meg részemről.
----
A folytonosan megtett személyeskedések hagyása, a moderatúra gerinctelenségére mutat rá!! Céltudatosság áll mögötte, ami még gusztustalanabbá teszi a megengedőt, hiszen provokátornak tekinthető a hallgatása, a szankcionálás kerülése.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Buta vagy hozzá, és csak és csakis erre a szintre vagy képes?
Nem lehet mindenki olyan agysebesz mint te. A csucson mindig csak egy hely van.:D
Megjegyzem, ez a zeal, számomra egy semmitmondó nicknév. Mit akar ez jelenteni?
Megnyugodhatsz, nem jelent semmi alparit (cagnamadre) es nem sert senkit sem. A gugli kereso bemutatasaig mar nem szeretnek lesullyedni. Persze ha okosabb lennel (meg ennel is:D) akkor egybol tudnad.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7
2016. szeptember 6.
58
0
6
Nem lehet mindenki olyan agysebesz mint te. A csucson mindig csak egy hely van.:D
Szerencsétlen! Ezzel épp magadat minősítetted le. Megint csak személyeskedni tudtál, mert ennyi ésszel rendelkezel csak.

Megnyugodhatsz, nem jelent semmi alparit (cagnamadre) es nem sert senkit sem. A gugli kereso bemutatasaig mar nem szeretnek lesullyedni. Persze ha okosabb lennel (meg ennel is:D) akkor egybol tudnad.
Ennyire nem tudok szintalatti lenni, még egy röpke időre sem, hogy válaszolni tudjak rá.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
cagnamedre:
Csak szarkasztikus voltam, de latom nem ment at.


Mac: szerintem ma hetfo van. :)
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Nem, ma még szombat van. Holnap vasárnap és holnapután hétfő ;)
Amúgy lenne egy kérdésem a nagyérdeműhöz: úgy érzem egy csomó topikot össze lehetne vonni, ugyanis eléggé kihaltak. Általánosabb témákra kéne cserélni őket.
A megoldás amire gondoltam a következő:
1) Létrehozok egy új általánosabb topikot
2) Ebbe bemásolom a régebbi topikok tartalmát
3) A régebbi topikokat átmásolom egy Arhívum alfórumba
Egy ilyet létre is hoztam a tüzérségi alfórumban. Létrehoztam egy Ázsiai tüzérségi eszközök topikot és oda bemásoltam a kínai és DK tüzérségi topikok tartalmát.
Lett egy Arhivum topik is a szárazföldi erőknél és oda lettek átmásolva az eredetiek.
Bármi észrevétel, javaslat, KRITIKA mind jöhet.