Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Kezdd csak el aztan majd ha nagyon felremegy valami akkor reklamalunk.
A forumokban az olvasatlan hozzaszolasok szamat meg lehetne valahogy jeleniteni?
 
  • Tetszik
Reactions: notaricon

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 061
113
A forumokban az olvasatlan hozzaszolasok szamat meg lehetne valahogy jeleniteni?

A héten nagyobbrészt lezártam folyamatban lévő munkákat, a jövő hetem egyelőre úgy néz ki elég laza lesz, szóval a terv az, hogy a fórum, illetve az oldal kapcsán beígért módosításoknak utánanézek, megcsinálom.
 
  • Tetszik
Reactions: notaricon and zeal

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
@Mackensen
Szerintem a mostani egy nagyon bevált rendszer, lehet, hogy ma még kihalt, holnap pedig több hetes pörgésnek indul (lsd. Szu-27 topik).
Ne fáradozz vele, jó ez így ahogy van.

Ez OK, de csinálhatnék egy topikot orosz vadászgépek általános és meghagynám a Szu27 és PAKFA topikot külön?
De mondjuk a tüzérségnél lehet elég lenne 3-4 általános topik is.
Végül is, bárhogy is legyen az eredeti topikokat nem törlöm, hanem átteszem az archívumba, ahonnan bármikor vissza lehet tenni őket. Szóval a dolgok visszafordíthatóak.
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Ez OK, de csinálhatnék egy topikot orosz vadászgépek általános és meghagynám a Szu27 és PAKFA topikot külön?
De mondjuk a tüzérségnél lehet elég lenne 3-4 általános topik is.
Végül is, bárhogy is legyen az eredeti topikokat nem törlöm, hanem átteszem az archívumba, ahonnan bármikor vissza lehet tenni őket. Szóval a dolgok visszafordíthatóak.
Nekem mondjuk így is nehézséget okoz visszakeresni dolgokat, pedig a fórumszerkezet eléggé specifikált.
Ugye az ázsiai tüzérséges témát most összevontad, azt mondom nézzük meg hogyan funkcionál, utána meglátjuk merre tovább.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Ázsiaiba benne van vagy 3 kínai és a DK K9 löveg. Önmagában egyik sem pörög.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 096
82 754
113
Szerintem is maradjon így ahogy van . Típusonként az olvasó jobban megismeri az adott haditechnikát, vissza tudja keresni információ szerzés céljából stb.
Így van megszokva. Esetleg ott változtass ahol évek óta alig van forgalom.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and nyugger

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
cagnamadre
Ne gondold ennyire tul a dolgokat. (Mindenki hulye, ongyilkos, de majd te offline lerendezed stb) Ez csak egy forum. Tudomasul kell venned, hogy itt nem mindenki kivancsi a velemenyedre es csak kevesen osztjak a nezeteidet. Ne is lepodj meg ezen. Szinte biztosra veszem, hogy a valo vilagban is talalkoztal mar a jelenseggel. Jah es itt sem tartozik neked senki semmifele magyarazattal. Kikerheted magadnak, lehetsz ideges is, de nem fog mukodni.
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Oké, te már olyan okos vagy hogy gondolatot is tudsz olvasni, és tudod hogy egyenesen nézlek gyengének vagy irányt akarok előtte váltani? :)
Ezt az eszmei magasságot én nem akarom elérni, mert még megszédülnék a sok eszemtől nagy magasságban - hozzád hasonlóan.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Szerintem is maradjon így ahogy van . Típusonként az olvasó jobban megismeri az adott haditechnikát, vissza tudja keresni információ szerzés céljából stb.
Így van megszokva. Esetleg ott változtass ahol évek óta alig van forgalom.
Így is vissza tudja keresni, mivel megmaradnak.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Rendben, akkor egyelőre még összevonom a kínai tankokat egy topikba és szünet. Megnézzük, hogy működik a dolog és utána meglátjuk.
 
2016. szeptember 6.
58
0
6
Személyeskedő hsz-aimnak törlése, amik válaszok voltak, megfelelő, azaz megegyező tartalommal és stílusban megírt válaszok? Velem szemben senki sem személyeskedett, ugye, csak én vagyok az a mocsadék, aki így tesz a vele szemben fellépőkkel, ugye? Meg azt jkell büntetni, aki védekezik, és nem azt, aki betámad. Abnormális az, aki a védekezőt cseszteti, és nem a támadót! És mindez egy katonai témájú fórumon tö9rténik meg, bakker XD Ezek szerint, alkalmatlanok vagytok a magatok védelmére is, hiszen azt a másik megtámadásának élitek meg, és nem visszavágásnak a titeket ért offenzívára történő reakcióként. Ha ez bígy igaz, nem csoda, hogy a migrákkal, az általuk elkjövetett invázióval nem tudtok mit kezdeni, és álltok csak a sorsotokra várva, mint birka a vágóhíd kapuja előtt.

Csak kicsit feljebb tekerek itt, és mit találok? Ezt ->> #2245 Ez sem személyeskedés irányomba, hiszen nincs törölve, és nem is rólam tett megjegyzést a beírója. Csak az lenne az, ha elküldeném miatta keményen megfogalmazva melegebb éghajlatra. Jogos lenne, hiszen, mit képzelek én, hogy VISSZA merek ütni annak, aki felém hadonászott!!
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 816
57 693
113
Szerintem elég sok olyan specializált topik van ami eléggé pörög. (Szu-27, T-72, AK variánsok, stb...) Szerintem ott ahol 2-3 oldalnyi hozzászólás van azt meg kellene hagyni külön topiknak.
Az 1-2 oldalas topikokat lehetne bevonni olyan általános elnevezésű topikokba, mint pl.: Az orosz eredetű aktív védelmi rendszerek, vagy az orosz eredetű taktikai rakétafegyverek stb... Ezek szerintem jó pozitív példák.
 
  • Tetszik
Reactions: boki