Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
@Mackensen
gioo 7 hetes buntetese ellen hol lehet tiltakozni? Itt atugrom azt a reszt ahol kifejtem a velemenyem es lehengerloen ervelek. Mindenkinek konnyebb lesz igy. Meggyoztelek? :)
 
  • Tetszik
Reactions: silurusglanis

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 379
14 044
113
Nem 7 hetes csak egy és a Szír topikra vonatkozik csak. Minden más topikba tud posztolni.
Csak már meguntam törölgetni a hullás posztokat. Annak ellenére, hogy már többször is leírtam, hogy nem tegyetek ki közvetlenül olyanokak, csak a linket.
 
  • Tetszik
Reactions: jani22

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 655
26 145
113
Nagyobb szigor kell, ezért 2 sört kell innod :)
Meg 10 Jagert és 5-5 Tequilat meg Absinthot, aztán be kell csajozz és reggel posztold a Csajok (vagy az Anonim alkoholisták Klubja) topikba, hogy ki mellett ébredtél :D


A Grigorovics áthajózott a megfelelő topicba :)
Nagyon szépen köszönöm az áthajóztatást [:)].

Annyit még, hogy a többletként kirótt sörös témakört full teljesítettem, a nehézvíznél (joker, ezt nem kellett volna), csak részeredményeket sikerült elérnem. Ennek kompenzálásaképpen :)D) elmosogattam a töltött káposzta készítés hozamánál jelentkező edény, kés és evőeszközös trutyikat.

Maradok tisztelettel, & Boldog Ünnepeket és BÚÉK. :)
 

weasel007

Well-Known Member
2011. július 15.
3 804
8 490
113
Gratula, hogy immáron 20 000 fölé kúszott az oldalt követők száma! A csatolt 20-as képről nem tudok nyilatkozni :)
 
  • Tetszik
Reactions: Pocok75

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Nagyon szépen köszönöm az áthajóztatást [:)].

Annyit még, hogy a többletként kirótt sörös témakört full teljesítettem, a nehézvíznél (joker, ezt nem kellett volna), csak részeredményeket sikerült elérnem. Ennek kompenzálásaképpen :)D) elmosogattam a töltött káposzta készítés hozamánál jelentkező edény, kés és evőeszközös trutyikat.

Maradok tisztelettel, & Boldog Ünnepeket és BÚÉK. :)
Áááá!
Te túl fiatal vagy a nehézvízhez, Joker meg túl öreg a szoknyavadászathoz.;) Éhes disznó makkal álmodik! Én, már csak tudom!:rolleyes:
A fórum tagjainak és ránk felvigyázóknak (időnként szőrös szívű, de nem szőröstalpú): KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET és BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNOK!
 
  • Tetszik
Reactions: jani22 and fip7

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Áááá!
Te túl fiatal vagy a nehézvízhez, Joker meg túl öreg a szoknyavadászathoz.;) Éhes disznó makkal álmodik! Én, már csak tudom!:rolleyes:
A fórum tagjainak és ránk felvigyázóknak (időnként szőrös szívű, de nem szőröstalpú): KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET és BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNOK!
Juj!
Kimaradt a legfontosabb a hozzászólásodból: TE VAGY A VILÁG LEGJOBB MOSOGATÓGÉPE!:D
 
  • Tetszik
Reactions: jani22

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 813
305
83
Nagyon szépen köszönöm az áthajóztatást [:)].

Annyit még, hogy a többletként kirótt sörös témakört full teljesítettem, a nehézvíznél (joker, ezt nem kellett volna), csak részeredményeket sikerült elérnem. Ennek kompenzálásaképpen :)D) elmosogattam a töltött káposzta készítés hozamánál jelentkező edény, kés és evőeszközös trutyikat.

Maradok tisztelettel, & Boldog Ünnepeket és BÚÉK. :)
A magas labdát "leszokták csapni"!:p Ne csüggedj! Jók a hozzászólásaid. Ezt, viszont komolyan mondom!
 
  • Tetszik
Reactions: jani22

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Hogyan lehet kitörölni a szövegbeviteli mezőből azt a hozzászólást (piszkozatot), amit nem küldtem el és nem is akarom elküldeni?
(Hiába törlöm ki Delete-el, ha visszamegyek az oldalra, ismét ott lesz megint.)
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 655
26 145
113
Hogyan lehet kitörölni a szövegbeviteli mezőből azt a hozzászólást (piszkozatot), amit nem küldtem el és nem is akarom elküldeni?
(Hiába törlöm ki Delete-el, ha visszamegyek az oldalra, ismét ott lesz megint.)
Szerintem ez a

Bünti

Emlékeztet arra, hogy mekkora (ökör...get) nem jót akartam írni. :)

Jó ez így. :D
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 071
9 082
113
Hogyan lehet kitörölni a szövegbeviteli mezőből azt a hozzászólást (piszkozatot), amit nem küldtem el és nem is akarom elküldeni?
(Hiába törlöm ki Delete-el, ha visszamegyek az oldalra, ismét ott lesz megint.)

A fórum által már vázlatnak elmentett hozzászólás törlése a következőképpen történik: a szövegmező feletti ikonsor végén a floppy ikonra kattints -> Vázlat törlése
 

arbalest

Well-Known Member
2011. január 11.
8 462
18 029
113
Az F-35 topikból az 1814. hsz-t légy szíves tegyétek át a J-31 topikba! Úgy tűnik, sok volt a bejgli XD Köszi! :D
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 415
56 251
113
Kb 1 hét alatt elfelejti a fórum,hogy hol jártam az olvasással,visszatesz a topik legelső lapjára,ez normális?