Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

csak1nick

Member
2017. február 4.
42
57
18
Pontosan. Az meg vérciki, hogy egyesek meg ideológiát gyártanak, hogy a 60:40 az nem 60:40... Ja, persze, alternatív tények...
latest



Semmi fellengzős nincs benne. Két nagy téma van az oldalon, és ebből az oldal alapvető profilja a HT. A számok megadták az arányt. Senkit nem érdkel, hogy hány topikban van szétrakva a tartalom. Attól, mert több topikot csinálnak mindenről, attól nem lesz több olvasó. Bárki nyithat topikot...

Az is nevetséges, hogy a biztpolosok mennyire erőlködnek, hogy bizonyítsák (?) önnön fontosságukat...
Mennyire bonyolult megfogalmazás neked az, amit kérdésként feltettem egy matematikai egyenlet felállítására? mert EL-beszélni, azt nagyon tudsz, azt éárzékelteted, de nagyon.
Meg mi az, hogy te eldöntöd, hogy senkit nem érdekel? Végig kérdeztél mindenkit, hogy ezt ki is jelenthesd, és senki nem mondott rá mást, vagy a királynak tekinted magad nézet hozta ki belőled?
Mintha a meg nem válaszolással erőlködnél te azon, hogy az a rész a tuti, amit te képviselsz. Parancsolós a viselkedésed, és nem is kicsit. Cáfold a meglátásomat, ha tudod, és tedd bele azt az alsós matek egyenletet is, ami majd megmutatja, melyikünknek is van igaza a témában. Egyszerűt kértem, szerintem.
Segítek, hogy ne mond azt, hogy megdolgoztatlak:
Általános haditechnikai témák: Témák száma: 1079 db
Biztonságpolitika: Témák száma: 31 db

60%-os látogatottsága van az 1079 db témát magába foglaló topiknak, míg 40%-os látogatottságot tudhat magáénak a 31 db témás topik.
Legyen az össz látogatottság száma 100ezer.db.
60% ->> 60ezer, ami eloszlik 1079 részre ->> 60.000/1079 = 55,6 látogatás/téma
40% ->> 40ezer, ami eloszlik 31 részre ->> 40.000/31 = 1291,3 látogató/téma

Ha tévedek, beismerem a tévedéseimet, van gerincem, és eredeti.
 
M

molnibalage

Guest
Mennyire bonyolult megfogalmazás neked az, amit kérdésként feltettem egy matematikai egyenlet felállítására? mert EL-beszélni, azt nagyon tudsz, azt éárzékelteted, de nagyon.
Meg mi az, hogy te eldöntöd, hogy senkit nem érdekel? Végig kérdeztél mindenkit, hogy ezt ki is jelenthesd, és senki nem mondott rá mást, vagy a királynak tekinted magad nézet hozta ki belőled?
Mintha a meg nem válaszolással erőlködnél te azon, hogy az a rész a tuti, amit te képviselsz. Parancsolós a viselkedésed, és nem is kicsit. Cáfold a meglátásomat, ha tudod, és tedd bele azt az alsós matek egyenletet is, ami majd megmutatja, melyikünknek is van igaza a témában. Egyszerűt kértem, szerintem.
Segítek, hogy ne mond azt, hogy megdolgoztatlak:
Általános haditechnikai témák: Témák száma: 1079 db
Biztonságpolitika: Témák száma: 31 db

60%-os látogatottsága van az 1079 db témát magába foglaló topiknak, míg 40%-os látogatottságot tudhat magáénak a 31 db témás topik.
Legyen az össz látogatottság száma 100ezer.db.
60% ->> 60ezer, ami eloszlik 1079 részre ->> 60.000/1079 = 55,6 látogatás/téma
40% ->> 40ezer, ami eloszlik 31 részre ->> 40.000/31 = 1291,3 látogató/téma

Ha tévedek, beismerem a tévedéseimet, van gerincem, és eredeti.
Látom továbbra is fullba tolod a kretént...

A kérdés az volt, hogy a BIZTPOL téma vagy a HT téma vonz többeket. Kurvára lényegetelen, hogy a tartalom hány topikban oszlik el. Nézd már meg, hogy a HT topikok hány topikja teljesen inaktív. Miért? Mert minden kis repülőgépnek és témának külön topikja van. Naná, hogy száz felé oszlik a sok komment.

A BIZPOL részen meg pörög pár topik, mert nincs BIZTPOL és 150 országra szétdobva.

Tiszta óvóda...
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 435
69 211
113
Ja nem, bocsi rossz fület nyitottam le:

  1. Légvédelmi radar

    Válaszok:
    180
    Megtekintések:
    6 214
  2. Visszajelzések
    Válaszok:
    2 819
    Megtekintések:
    56 383
  3. Biztpol ukrán

    Válaszok:
    52 010
    Megtekintések:
    3 164 255
  4. MH fejlesztési irányok

    Válaszok:
    14 757
    Megtekintések:
    579 434
  5. Szuhoj Pak-Fa

    Válaszok:
    2 912
    Megtekintések:
    157 757
  6. Biztpol Közel kelet

    Válaszok:
    6 086
    Megtekintések:
    288 961
  7. Biztpol nyugat Európa

    Válaszok:
    4 772
    Megtekintések:
    215 441
  8. 2A36 ágyú
    Válaszok:
    11
    Megtekintések:
    774
  9. Bizpol Kína
    Válaszok:
    3 023
    Megtekintések:
    123 811
  10. Kantin Magyarország
    Válaszok:
    4 783
    Megtekintések:
    100 551
 

R0kaúr

Well-Known Member
2017. január 2.
373
377
63
vicc az a hiszti amit levertek, csak mert az jött ki adatnak, hogy nem a bizpolt nézi az emberek 99%
 
  • Tetszik
Reactions: ms07

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 071
9 080
113
60%-os látogatottsága van az 1079 db témát magába foglaló topiknak, míg 40%-os látogatottságot tudhat magáénak a 31 db témás topik.
Legyen az össz látogatottság száma 100ezer.db.
60% ->> 60ezer, ami eloszlik 1079 részre ->> 60.000/1079 = 55,6 látogatás/téma
40% ->> 40ezer, ami eloszlik 31 részre ->> 40.000/31 = 1291,3 látogató/téma

Csak ugye nem úgy működik a valóság, hogy topicarányosan szétosztjuk a forgalmat és máris megvan a megfelelőnek ítélt eredmény.
 
  • Tetszik
Reactions: molnibalage

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Kurvára lényegetelen, hogy a tartalom hány topikban oszlik el.
Azert lenyegtelennek nem neveznem. Ha a biztpolba van sorolva minden biztpol megjelolesu topik, de a technikaiba van sorolva minden egyeb (kantin, beszelgeto, visszajelzesek, humor, csajok stb) akkor az torz eredmenyt fog mutatni. Egy korrigalt eredmeny utan a 60% vajon mennyi lenne szerinted?
 

csak1nick

Member
2017. február 4.
42
57
18
Látom továbbra is fullba tolod a kretént...

A kérdés az volt, hogy a BIZTPOL téma vagy a HT téma vonz többeket. Kurvára lényegetelen, hogy a tartalom hány topikban oszlik el. Nézd már meg, hogy a HT topikok hány topikja teljesen inaktív. Miért? Mert minden kis repülőgépnek és témának külön topikja van. Naná, hogy száz felé oszlik a sok komment.

A BIZPOL részen meg pörög pár topik, mert nincs BIZTPOL és 150 országra szétdobva.

Tiszta óvóda...

Milyen engedéllyel rendelkezel, hogy leKRETÉNezhetsz? Mit hiszel te be magadról???

Lényegtelen, mi és mekkora részre oszlik szét? És még te állítod magadról, hogy van eszed, és az több is egy általános sulis 3. osztályba járóénál???

Csak az ukrán topik egymaga teljesítő képessége-> Megtekintések száma: 3.164.255!!
 
  • Tetszik
Reactions: bartinieffektus

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 379
14 044
113
Látom továbbra is fullba tolod a kretént...

A kérdés az volt, hogy a BIZTPOL téma vagy a HT téma vonz többeket. Kurvára lényegetelen, hogy a tartalom hány topikban oszlik el. Nézd már meg, hogy a HT topikok hány topikja teljesen inaktív. Miért? Mert minden kis repülőgépnek és témának külön topikja van. Naná, hogy száz felé oszlik a sok komment.

A BIZPOL részen meg pörög pár topik, mert nincs BIZTPOL és 150 országra szétdobva.

Tiszta óvóda...

Naigen ezt én is felvetettem már, hogy a sok apró topikot össze kéne vonni. Bizonyos haditechnikák esetén bőven elég lenne néhány általános topik.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 071
9 080
113
A két oldal közötti különbség csak az, hogy ez az oldal, az IQ száma miatt, nem minősíti a másikat! Húha, mire is mutathat ez rá? :D

Azért ez bátor kijelentés volt annak fényében, hogy állítólag régóta jársz ide, így látnod kellett már egysmást :D
 

csak1nick

Member
2017. február 4.
42
57
18
Csak ugye nem úgy működik a valóság, hogy topicarányosan szétosztjuk a forgalmat és máris megvan a megfelelőnek ítélt eredmény.
Ha valamit megcáfolsz, megkritizálsz, hogy az nem úgy van, akkor bizonyítsd is azt, hogy neked van ott igazad. A csak tagadás, az azt mutatja, hogy ellenkezni képes vagyok, de bizonyításra nem telik már. Írtam, bevallom, ha tévedtem, mert, ilyen gerincesnek neveltek az őseim. Ritkaság ma az ilyen, tudom, de bizonyíthatom, hogy létezik még a mai világban is ilyen ember.
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Mack, a PAK-FA topikban jó bő OFF beszélgetés folyt, szerintem egy csomó hsz.-t át kéne pakolni valahová máshová.
 

ms07

Well-Known Member
2012. október 19.
3 729
5 636
113
Olyat nem lehetne csinálni, hogy pl zárva lennének a Biztpol topikok, csak a legtöbbet oda író 3-4 személy (hírhozó) írhatna, tényeket, videókat, térképeket, de semmi drámát, hangulatkeltést, így kb hírfolyam lenne, nem lenne sárdobálás, gumiszoba, de tudnánk tájékozódni az adott konfliktusról.
 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 1526