Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 063
113
1-1 nagy változással nem lehet mindenki elégedett, - főleg, ha nem is a leggördülékenyebben van végrehajtva - de azon vagyunk, hogy mindenki a lehető legelégedettebb legyen. Így tényleg használjátok ezt a topicot a kifogásolt dolgok jelzésére.

Nem magunknak csináljuk az oldalt, hanem nektek, így nyilvánvalóan meghallgatásra kerülnek az itt felsoroltak. Az más kérdés, hogy megvalósítva is lesz-e adott kérés :) De megfontolás tárgya lehet minden itt felvetett dolog.

Amúgy lassan időszerű lesz az olvasói kérdőív összeállítása a nagy változásokkal kapcsolatos visszajelzések miatt. csak pár módosítást még eszközölünk előtte.
 

Unio

Member
2011. május 5.
663
3
18
<a title="Tcat profiljának megtekintése" href="http://htka.hu/kerekasztal/tagok/tcat/">Tcat</a>

Kösz a válaszokat, akkor az én részemről megnyugodtam ;).

Az amit a témanyitással kapcsolatban kérdeztem, az a probléma létezik vagy csak én olvastam,értettem félre valamit? Amúgy hosszú még az a lista, vagy már fogynak a megoldani valók?

Én ezért mondom/írom, hogy jó lesz ez, csak még sok a javítani való, talán lehet, hogy jobb lett volna várni az új oldallal anno, kb + még egy hónap, bár mi is irkáltuk itt, hogy hol van már, ott vagyunk már?! :D.
 

nani1980

Well-Known Member
2010. október 30.
705
1 950
93
Részben Unio-nak válaszolnék! igazad van, de mégsincs!

Ez az oldal is, mint minden más, egy szolgáltatás számunkra, akik használjuk, olvassuk!

Ugyan olyan ez mint egy kávézó! Ha színpatikus bemész, ha nem az, kihagyod! Én most csak azért járok be, mert annyira szerettem a régit. De ez rettenetesen ellenszenves!  (persze lehet azt mondani, hogy akkor nem kell idejönni, de azt hiszem ez messze állna a szerkesztőktől) Tcat sem reagált a kommentjeimre, ezáltal arra következtetek, hogy nagyon messze járok az elképzeléseiktől. Tudom, hogy egy fecske nem csinál nyarat, de  de ha az az egy fecske sokat pofázik... Max lelökik a drótról :D

Szóval! Nem lehetne párhuzamosan futtatni a régi oldalt? Az úgy ahogy volt jó!  Egy két icipici apróságot finomítani persze lehetne...

Az biztos, hogy én szépen lassan le fogok szokni a HTKA-ról mert ez így nem tetszik. Hiába nem akarok, hiába akarok én csapatot építeni. Tudat alatt egyszerűen nem a HTKA ugrik már be ha bekapcsolom a gépet és betöltöm az első oldalt.... :( :( :(
 

Unio

Member
2011. május 5.
663
3
18
nani:

44379 said:
persze lehet azt mondani, hogy akkor nem kell idejönni, de azt hiszem ez messze állna a szerkesztőktől

A szerkesztők és senki más nem mondana ilyet, sőt! Nagy kár lenne ha bárki más innen "elmenne", mert én itt még (szerencsére) nem találkoztam olyan emberrel, akire azt mondanám/gondolnám, hogy de jó lenne ha elhúzna a francba, még ha volt is 1-2 civakodásom másokkal, az már más kérdés ha én elmennék, akkor nem sírna utánam senki. Pá,kis aranyom pá!  :D.

Mindenesetre én megértem a problémádat, és ha belül az ember valamit nem szeret vagy nem bír megszokni, akkor elég nehéz annak ellentmondani, de ne ad fel, én most is úgy gondolom, hogy csak szokni kell, nekem is az első 4-6 nap eléggé "rossz" volt, de ma már elfogadható + amiket írt Tcat, és ha azokat megtudja/tudják oldani, akkor szerintem hamarosan még jobb lesz az oldal. Elmenésen meg ne gondolkodjon senki,  sőt még jöjjetek többen, és írjatok, mert én a cikkeken/híreken kívül a hozzászólások miatt kedveltem meg anno ezt az oldalt, és ennek így is kell maradnia! Ha kell, akkor minden egyes ember fejéhez pisztolyt szorítok csak, hogy írjanak! :D.
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 736
76 788
113
Az ez előtti felületkialakítás mikor indult? Azzal is sok probléma volt? Nem emlékszem már.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113
Tcat:

Igen, nekem a lépcsőzetesebb szimpatikusabb, de ha nem az lesz, bármily okból is, akkor sem fogok a kardomba dőlni :)

Eddig is elvoltam a jelenlegi, általam lapos (csak idő, és nem szál alapú rendezéssel működő) kinézettel is. Amúgy is alapvetően keveset kommentálok, inkább csak trollkodnicsipkelődni szeretek, mivel úgy vélem, hogy szokszor az a legjobb módja gondolatébresztésnek, úgyhogy ha mégis a fent említett halált választanám, sem változna sok az oldalon.

Ráadásul korábban a komment blokk túl keskeny mivoltát is felhánytorgattam, kifogásoltam, hogy egy yt videó sem fér ki. A lépcsős elrendezés ezt tovább súlyosbátaná.

Mindemellett ismét javasolnám az m.htka.hu domain szolgálatba állítását a mobil nézettel, úgy, hogy aki ezt a címet ekresi fel, az asztali böngészőn is egy minimáldizájnos, mobilra optimalizált oldalt kapjon (pl: http://m.hwsw.hu/ ). Így sokan egy olyan kompromisszumot kapnának (akik nem használank rss-t, amit hirtelen nem is tudok, hogy ezen az oldalon van-e?), amivel az új formával elégedetlenül is kiegyezhetnek.

nani1980: nem lehet mindig visszafele menni. Nem is érdemes. Azt, hogy a régiben mi volt jobb, úgy célserű megfogalmazni, hogy alternatívát társz a jobbításra. A régit is karban kell tartani, még ha azonos adatbáziból is működik esetleg, és lehet, hogy régebbi verzión lehet csak kiszolgálni, ami biztonsági hibákat tartalmaz. Kétszer annyi munkával két nem igazán jó dolgot fenntartani rosszabb, mint egy kis "társadalmi vita" után egy, de átlagosan magasabb minőségű oldalt készíteni. Nyitva áll előtted a lehetőség, hogy érvelj, és igényeid szerint a magad képére (is) formáld az oldalt. Nem azt kell akkor lebegtetni, hogy elmégy, mert akkor mindenki vállat von. Igenis konkrét dolgokat kell mondani, különban tesznek az ember fejére. Ha azt mondod az építésznek, hogy valami szép házat szeretnél, mert annak jó családias a hangulata, akkor ne reklamálj, ha nem azt kapod, amit elképzeltél. Lenin is megmondta: Specifikáció, Specifikáció, Specifikáció! (azt hiszem kezd a munka az agyamra menni)

 

 

 
 

nani1980

Well-Known Member
2010. október 30.
705
1 950
93
Unio

A hozzászólásokat én talán többet olvasgattam mint a cikkeket. A cikket egyszer elolvassa az ember, és ha 2 napig nincs új cikk, akkor két napig nem is olvasom az oldalt. Max betöltöm, és nyugtázom, hogy nincs új infó! Ellenben új komment mindig volt! Meg lesz is persze. Ebből kifolyólag ha jól belegondolok, a kommentek miatt sokkal többször léptem fel mint a cikkek miatt.  nem adom amúgy fel! :) És jómagam is próbálgattam , ha egyszerűen is de népszerűsíteni az oldalt! Nagyon sok cikket, de inkább a cikkekből fakadó kommentet linkeltem be ismerőseimnek már. Bár, azt is nyugtáznom kellett sajnos, hogy ismerőseim közt ez a fajta érdeklődési kör , már már a deviancia kategóriája! Pedig , annak ellenére, hogy ellene vagyok most bármiféle helikopterbeszerzésben, talán még nem volt ilyen borús jövő előttünk, és nem ártana szélesebb körrel megismertetni kicsit azt, hogy mi is az a haditechnika. De sajnos a brigbradörrel meg a roma énekes tehetségkutatókkal  nem nagyon lehet versenyezni ma egy ilyen specializált érdeklődési körrel.
 

nani1980

Well-Known Member
2010. október 30.
705
1 950
93
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=308986849154630&set=a.195287183857931.59603.116276405092343&type=1&theater

 
 

Kuruc71

Member
2010. április 20.
829
7
18
A helyzet az hogy en piszkosul becsulom azt az erofeszitest amit ennek a lapnak a tagjai tesznek azert hogy magyar nyelven egy egyre szinvonalasabb haditechnikai oldalt hozzanak letre.

 

Respect

De tenyleg

 

Ebbol kifolyolag javasolnam hogy hozzatok letre egy PAYPAL donation szamlat hogy ha valaki ugy gondolja ( es en igy gondolom ) akkor tudjon titeket tamogatni ami alltal a munkatokat meg magasabb szinten tudjatok elvegezni.

 

 
 

Unio

Member
2011. május 5.
663
3
18
A hozzászólásokban nagyon sok a tanító,oktató típusú, meg persze a vicces, olykor trollkodó is, ugye annak van meg az íze, én is azért szeretem őket olvasni;).

44384 said:
Bár, azt is nyugtáznom kellett sajnos, hogy ismerőseim közt ez a fajta érdeklődési kör , már már a deviancia kategóriája! Pedig , annak ellenére, hogy ellene vagyok most bármiféle helikopterbeszerzésben, talán még nem volt ilyen borús jövő előttünk, és nem ártana szélesebb körrel megismertetni kicsit azt, hogy mi is az a haditechnika. De sajnos a brigbradörrel meg a roma énekes tehetségkutatókkal nem nagyon lehet versenyezni ma egy ilyen specializált érdeklődési körrel.

Igen! Sajnos ez a nagy probléma. Ismerősökről jut eszembe, ha valaki haditechnika fan, akkor összeteheti a kezét, hogy találjon olyan embert, akivel tud erről beszélgetni és nem arról szól a téma, hogy a beszélgető partner válasza kb ilyen: a Tigris tank legyőzhetetlen, a t-72-es kilövi az Abramset, a SS-18 Sátán meg valószínűleg Hitler egyik gonosz hadosztálya :D. Nekem a baráti/ismerősi köröm "sajnos" vér pacifista és így nekik a Sereg meg a fegyverek a Top 100 fontos téma listán a 200 helyen van kb :). Persze volt néha pozitív meglepetések velük kapcsolatban, ahogy ezt anno a CG-n is kifejtettem, de sajnos átlagemberek, a mi fajtánk meg itthon nagyon undergroundba van, ami persze nem is baj, csak hát ugye jó lenne, hogyha a mi hangunkat is meghallgatnák végre:S. Na én ezért járok ide, mert itt összeröffenhetek azokkal az emberekkel, akik élőben valószínűleg egy korsó sör vagy egy pohár bor mellett nem lehetne a nagy távolságok vagy kevés idő miatt;). NA de nem offolok tovább, elnézést;).
 

nani1980

Well-Known Member
2010. október 30.
705
1 950
93
Kuruc

HIHETETLENÜL EGYETÉRTEK VELED  AZ  ELSŐ GONDOLATOD KAPCSÁN!

Még az adományvonalat is támogatnám!  Pár ezer forintot küldenék is, vagy ne legyen a nevem Nani1980 :)     ( te meg indulj ki az auszi fizetésekből :)  )

De valójában nincs igazad ezzel az adományozós dologgal.  Elméletileg azzal köszönjük meg ,átvitt értelemben egy oldalnak azt, hogy létrejött, hogy látogatjuk! És ezáltal értékesebbé tesszük az ott reklámozni kívánó cégek részére! Persze ez csak nagy általánosságban igaz! Mivel ez a téma, nagyon spec, így valószínűleg aránytalanul több munkát kell belefektetni, mintha a rózsaszín bugyokókról nyitna valaki egy oldalt!

Nagyon vakvágányra tud amúgy vinni egy ilyen pénzezés! Annyi sosem jönne be belőle, hogy ne okozzon több kárt mint hasznot!

De a szerkesztőknek én személy szerint felajánlom, hogy ha Vas megyében , Celldömölk környékén járnak, egy támogatói , gumicsrére, vagy futóműállításra szeretettel várom őket!

Unio

Tapasztalatom szerint ennél rosszabba a helyzet! Én úgy látom, hogy sokan már már, elítélik ha valaki haditechel foglakozik! Ráadásul, szerintem még itt is túl sok a pacifizmus! Ami pedig a legrosszabb, hogy évek óta nem találkoztam egy emberrel sem, akivel akár csak 5 percet lehetett volna ezekről beszélgetni. Vagy akiket el tudnék csalni egy egy Haditeches múzeumba, kiállításra , stb stb
 
D

danielblack

Guest
Sok mindent megszoktam már, az a generáció vagyok aki az informatikai fejlődésnek a megtapasztalója volt, és rengeteg új oldal fejlesztését, formálódását nyomon követte, és sorra alkalmazkodott mindenhez. Én RENGETEG fórumnak vagyok aktív tagja, és azokat kivétel nélkül megszoktam és kiismertem pár nap alatt. Azonban ez az új oldal, nagyon ellenszenves, pedig sokat látott fiatal ember vagyok :-D ..... ááhhhhh. Ha a régi oldal tökéletes volt, 1-2 kisebb hiányosságot leszámítva, akkor miért kell egy teljesen új, és kiforratlan oldalt létrehozni?? Bőven elég lett volna azt a pár hiányosságot pótolni a régi oldalon (pl.: szövegformázás-szerkesztés, mobil verzsön :-D ) most lehet, hogy sok törzsgyökeres htka-s át áll majd nagy nehezen erre a struktúrára, de ugye a htka célja az, hogy mégtöbb emberrel kedveltesse meg a haditechnikát, és mégtöbb embert arra sarkalljon, hogy használja az oldalt. Na, de ha egy érdeklődő ide téved, és szembesül ezzel az átláthatatlansággal, akkor nem hiszem, hogy maradni fog, főleg ha idősebb is az illető... márpedig nagyon érdekes dolgokat tudna megosztani velünk például 1-2 egykori katonatiszt....
 
D

danielblack

Guest
És megértem a szerkesztők álláspontját, is mert rengeteg munkájuk van az új oldalban, azonban tényleg felesleges egy majdnem tökéletes oldalt kidobni és egy újat fabrikálni, hogy majd hónapok-évek, és számtalan munkaóra után, fele olyan szerethető legyen mint a régi oldal......
 

Unio

Member
2011. május 5.
663
3
18
nani:

Igen van rosszabb, pláne ha szereted a military cuccokat, na akkor még a végén azt hiszik, hogy valami szélsőséges-politikai,katonai alakulathoz tartozol jobb és baloldalról egyaránt, pedig csak szereted a tartós, jól rejtő ruhákat:). Na velem már történt ilyen párszor, de inkább az idősebbek néznek furán rám, a fiatal kb le se sz*rja, pedig még nem vagyok hú de öreg.:)

Srácok, uraim! Ne adjátok fel, jó lesz ez;). Ha makacskodtok, akkor rátok küldöm a pandákat, vagy Mackensen kínai ismeretlen típusú nemezis pszhjával foglak titeket riogatni, vhúú vhúú!
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
612
113
Nos Uraim és Hölgyeim (utóbbiak remélhetőleg akadnak köztünk :) )!

Végre hazasunnyogtam a munkából, így van időm kifejteni, hogy miért lett leváltva a BLock 4-es HTKA.

Először is mert Tcat azt mondta, és amit megmond, az úgy van és nincs apelláta :D No, viccet félretéve többen írták azt, hogy a tökéleteset vagy közel tökéleteset minek változtatni, jobb úgy se lesz. Ez a tökéletesség csak is attól függ, hogy mi az oldal célja.

A Block 4-nek pont az volt a legnagyobb hátránya, amit itt sokan az előnyeként hoznak fel. Az eredeti oldal - ahogy @nani1980 is mondta - alapvetően ugye két fő részből állt: cikkekből/hírekből és hozzászólásokból. A hírek alá hozzá lehetett szólni, többségében a hírhez kapcsolódó, vagy ahhoz némileg köthető dolgokat (a nagyon szétoffolást nem néztük azért jó szemmel). Tehát egyéb, olvasói témák csak nagyon korlátozott módon merülhettek fel. Persze volt párhuzamosan fórum is, csak az újabb regisztráció miatt alig használta valaki, Mr. Lustaságok :p
Persze a fenti dolgok nem jelentenének akkora problémát, ha csak az lenne a célunk, hogy napi szinten híreket közöljünk le különböző katonai témákban. De ez csak részben célunk, a fő irányvonal az, hogy teret biztosítsunk minden haditechnikával kapcsolatos érdeklődésnek, eszmefuttatásnak, ezt minél szélesebb körben megosszuk és hogy egy alapvetően haditechnikai érdeklődésű közösséget építsünk. Ennek egyfajta folyománya is, hogy így lehetőségünk lenne egy afféle tudásbázist is kiépíteni, amely zömében a Ti hozzászólásaitokból állna. Erre a Block 4 csak nagyon korlátozottan volt alkalmas, muszáj volt keresni egy olyan mechanizmust, amiben a hírekkel/cikkekkel nem mi szabjuk meg a beszélgetés szűkebb kereteit, hanem Ti alakítjátok azokat. Emellett nem titkolt célunk, hogy az oldalon tovább erősítsük a tisztán haditechnikai vonalat, hogy ne vegyüljön a biztpol., belpol., külpoll., gazdasági témákkal olyan szorosan. Erre hír-kommentes formában szintén nem lenne lehetőségünk. Ezekre csak a fórumos forma tud elfogadható megoldást kínálni, ezért lettetek "a fejetekhez szorított pisztollyal" bekényszerítve a fórumba, ahol annak sok hibája ellenére máris megvannak a pozitív lépések, elég csak a @Mackensen által létrehozott Haditechnikai kvízjátékot megszemlélni, vagy például a Biztonságpolitikai alfórumot. Ezeknek eddig nem volt helye az oldalon (vagyis lett volna a már meglévő fórumban, de a hír alá kommentelés lehetősége elkényelmesítette az Kedves Olvasókat :) ).

Persze nem azt mondom, hogy a mostani felállás ideális, főleg, hogy elég nyögvenyelősre sikerült az átállás, és ahogy Tcat is írta, értetek csináljuk az oldalt, de így talán jobban megértitek, hogy miért próbálunk ebbe az irányba is terelni Titeket.

Nyilván lesznek, akik az új felállás miatt itt hagynak minket - és most csúnyán fogtok rám nézni :) -, de ez "benne van a pakliban", bármennyire is próbálunk, mindenkinek nem tudunk a kedvére tenni.

No és pár konkrét dolog a végére:

Régi és új HTKA párhuzamos futtatása: szinte kizárt, nem azért mert megvalósíthatatlan, hanem mert kezelhetetlen lenne. Néha így is gondot okoz nekünk az események követése az oldalon (a szerkesztőség nagy része csak estefelé "tenyészik" itt), így meg már egyszerre két oldalt is figyelnünk kéne (és felügyelet nélkül meg nyilván nem hagyhatjuk az oldalt, az sokat rontana a megítélésén, ha elkezdenének mindenféle tartalmak megjelenni nálunk).

Adományozás: én, személy szerint nagyon ellenzem, nagy részt azért, amit @nani1980 is írt. Nekem az az igazi elismerés, ha minél több embert sikerül "idecsábítani", illetve minőségi munkával elérni, hogy minél többen maradjanak is. A pénz ebbe csak belerontana, mert megeshet, hogy előbb-utóbb az anyagi oldalát kezdjük tekinteni az itt befektetett munkánknak (ugye mi se vagyunk szent emberek :D ). Mondjuk az oldal anyagi hátterét nem ismerem, elképzelhető, hogy Tcat egy hétig nem eszik, csak hogy tudja miből üzmeltetni a szervert :D

Veér István javaslata: "Véleményem szerint egy a főoldalon levő fórum, és a cikkek alatti kommentálási lehetőség, jól elválasztva, egy előnyösebb megközelítés lenne." - Ez egy járható út lenne, sőt, én jó ötletnek is tartom, DE... kemény megkötéseket kéne eszközölnünk. Kvázi a hír alá csak a hírről lehetne írni, a többi dolognak ott lenne a fórum és - ismerve a már mondhatni "begyöpösödött" kommentelési szokásokat :) -, keményen kéne moderálnunk, hogy ezt tartani is lehessen, ami egy eléggé ellenszenves lépés lenne. Ellenkező esetben - ha hagynánk, hogy arról beszéljetek, amiről akartok - a fórum megint a süllyesztőbe kerülne, csak néhány, nem szorosan kötődő topikban lenne aktivítás, a lényegi haditechnikai eszmefuttatások meg szétszóródnának a hírek alatt.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 063
113
44398 said:
... pláne ha szereted a military cuccokat, na akkor még a végén azt hiszik, hogy valami szélsőséges-politikai,katonai alakulathoz tartozol jobb és baloldalról egyaránt, pedig csak szereted a tartós, jól rejtő ruhákat:). Na velem már történt ilyen párszor, de inkább az idősebbek néznek furán rám, a fiatal kb le se sz*rja, pedig még nem vagyok hú de öreg.:)

Nemtom felétek mennyire hordják, itt Pécsett az utóbbi időben annyira nem láttam terepmintás nadrágban rohangálni népeket. Pár éve sokkal jellemzőbb volt. Aztán lehet csak én nem futok össze mostanában olyan gyakran az utcán ilyen ruházatban mászkálókkal.

Én amúgy speciel elég ritkán húzom fel a terepmintás BDU-t, akkor is erdőbe és általában nem is együtt a teljes kombót, hanem vagy nadrág, vagy zubbony, vagy mellény, mikor hogy. Egyrészt mert ami van nadrág az kissé nagy, meg van jobb minőségű sokzsebesem. Így nem is tapasztaltam megnézősdit. Idén 83 éves öreganyámnak meg kifejezetten tetszett :)

Mondjuk erdőbemenős hátizsák, válltáska, az szigorúan csak MOLLE-s lehet, még ha nem is aggatom fel általában zsebekkel. Jó a modularitás :)

/ON:

Talán észrevettétek, hogy a főoldalon a friss hírek dobozban megjelent egy kék mező, benn egy linkkel: http://htka.hu/hirek/

Mint sejthető ezen az oldalon az ÖSSZES hír listázva van a legújabbtól a legrégebbiig. Természetesen lapozható formában. Ez most így tök olyan, mint a Block 4 esetében volt. Szóval e tekintetben van választási lehetőség :)
 

nani1980

Well-Known Member
2010. október 30.
705
1 950
93
<a title="GrGLy profiljának megtekintése" href="http://htka.hu/kerekasztal/tagok/grgly/">GrGLy</a>

A Hazáért, és Értetek, hozzászokom! Isten engem úgy segéljen... :)
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 671
79 923
113
<a title="GrGLy profiljának megtekintése" href="http://htka.hu/kerekasztal/tagok/grgly/">GrGLy</a>

Arra nem gondoltatok,hogy egy hangyányi igény sincs a fórumra a részünkről?
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 043
113
Miért ne lenne igény? A mostani rendszerben észre sem veszed, hogy van fórum. Ugyanúgy kommentelheted a híreket, mint eddig.