Visszajelzések és javaslatok

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
8 355
22 841
113
Engem az orjit meg, hogy telefonon masnapra eltunnek a kepek a kommentekbol, de az sem mindenhonnan, mig desktopon mind megmaradnak... vagy az is csak a cache miatt? Na, majd kiprobalom...
Nálam is előfordul. De nem az összes kép, igy esetlegesen.

kiskrumpli

Well-Known Member
2017. szeptember 29.
365
898
93
Lehet, hogy ilyenkor a képmegosztón ahova feltöltötték a képet, vagy a facebookon lejár a link érvényessége.

kiskrumpli

Well-Known Member
2017. szeptember 29.
365
898
93
En kizarolag az imgbb-t hasznalom, ott minden statikus link, orokre. :)
Van olyan oldal ahol be tudod állítani, hogy egy órán át, vagy 1 vagy 3 napig maradjon érvényes a link. Én a postimages.org-ot használom, ott a feltöltéskor kapsz egy olyan linket is amivel törölni tudod a képet.
De pl. a facebookon néhány hónapnál régebbi posztok vagy beszélgetések felkutatásakor rendszeresen a "URL signature expired" szöveg fogad :)

• Tetszik
Reactions: kamm

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
1 663
2 424
113
"Lelkes" fórumozók 3-4 témát is elkezdtek "bemelegíteni".

A HTKA az nem haditechnikai fórum ? ? ? :rolleyes:

Fennek

Well-Known Member
2010. május 8.
6 980
22 163
113
"Lelkes" fórumozók 3-4 témát is elkezdtek "bemelegíteni".

A HTKA az nem haditechnikai fórum ? ? ? :rolleyes:
OFF: Mostmár EU konform :)
Bár az EU még előírhatja, hogy minden fórumon a moderátorok között kell lennie egy LGBTQI+-nak is. .....
Mindeközben Mack és Tcat:

:D :D :D

ON: 2 nap alatt lecseng ez...lesz bőven más hír....sajnos. Ez csak a kezdet.

kamm

Well-Known Member
2019. február 23.
4 318
4 413
113
Szajer a Beszelgetobe valo szerintem, a bulvarerteke miatt. Ha a kovetkezmenyeirol akar valaki beszelgetni, az menjen valoban vmi biztpol/belpopl topicba, ha van olyan.

• Tetszik
Reactions: Wilson

fulcrum11

Active Member
2015. április 17.
154
139
43
Sziasztok!
Próbáltam visszakeresni, hogy volt-e már szó róla, de nem találtam, sorry ha mégis :)
Szóval lehetséges lenne egy éjszakai mód (sötét háttéren legyen világos szöveg) opció hozzáadása a beállításokhoz? Akár mint on/off gomb vagy mint egy második téma az oldal kinézetére.
Gyakran olvasom telón esténként és nagyon jól jönne.

Veér István

Well-Known Member
2011. február 14.
2 319
3 949
113
Sziasztok!
Próbáltam visszakeresni, hogy volt-e már szó róla, de nem találtam, sorry ha mégis :)
Szóval lehetséges lenne egy éjszakai mód (sötét háttéren legyen világos szöveg) opció hozzáadása a beállításokhoz? Akár mint on/off gomb vagy mint egy második téma az oldal kinézetére.
Gyakran olvasom telón esténként és nagyon jól jönne.
Vagy még jobb lenne, ha css media query alapján menne, és a rendszer nappali/éjszakai mód beállítását tiszteletben tartaná!

https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/@media/prefers-color-scheme

• Tetszik
Reactions: fulcrum11

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
1 444
2 676
113
Vagy még jobb lenne, ha css media query alapján menne, és a rendszer nappali/éjszakai mód beállítását tiszteletben tartaná!

https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/@media/prefers-color-scheme

Jó felvetés. Ismerem, bár nem használtam még. Utánanézek majd mik a lehetőségek a fórum theme fronton.

Egyelőre annyit tudok mondani, hogy jövő hét közepétől adtam ki magamnak az éves szabit, onnantól ütemeztem be elsődleges prioritásúnak azt a múlt homályába vesző kezdetű projectet, ami a fórum frissítését jelenti. Már nem merem visszanézni mikor lett belengetve. Ne, lécci, ne keresse elő senki! :D Azzal ugye jön választhatóként az anno demózott dark theme is.

Szóval a fa alá érkezik a frissítés.