Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Irsai Olivér

Well-Known Member
2019. június 7.
1 750
5 888
113
Ez érdekes...
Ha valakinek rámész a profiljára és megnézed az aktivitását akkor látszik egy másik taggal topicon kívül folytatott üzenet váltása?
Ez jól van így?
Lsd.: Torsen vs. Veér István?

Szerintem a profilbejegyzés az azért az és nem privát üzi, mert azt broadcastra használ(hat)od. Torsen azt mindenkinek is írta.
 
K

kamm

Guest
Ez érdekes...
Ha valakinek rámész a profiljára és megnézed az aktivitását akkor látszik egy másik taggal topicon kívül folytatott üzenet váltása?
Ez jól van így?
Lsd.: Torsen vs. Veér István?

Ez azert van, mert @torsen (veletlenul vagy szandekosan) a profiljan hagyott uzenetben valaszolt neki, idezve az eredeti kerdest (privat uzenet helyett.)
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 061
113
Nincs ezekbol valami archiv? Kivancsi lennek. Az UFO tema elegge felporgott idekinn is es sajat maganak is revidealnom kellett az allaspontomat a tenyek lattan, hatha volt ott is valami erdekes...

Kb. akkortájt törölgettem, mikor felétek reggel 8 - fél 9 volt, szóval ha addig nem nézted és lemaradtál róla -- nos akkor nem vesztettél semmit :)

(Nem a topic témájába vágó kommentek mentek a levesbe, hanem haubagoi dühkitörése. Vagy a fene tudja mi jött rá. Nem rémlik, hogy csinált volna ilyet korábban, pedig azért itt van már egy ideje.)
 
W

Wilson

Guest
Kb. akkortájt törölgettem, mikor felétek reggel 8 - fél 9 volt, szóval ha addig nem nézted és lemaradtál róla -- nos akkor nem vesztettél semmit :)

(Nem a topic témájába vágó kommentek mentek a levesbe, hanem haubagoi dühkitörése. Vagy a fene tudja mi jött rá. Nem rémlik, hogy csinált volna ilyet korábban, pedig azért itt van már egy ideje.)
Volt azért mostanában egy két furcsa megjegyzése,de lehet az az oka, hogy összejöttek neki a dolgok.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 801
25 404
113
Zenebutikban nem lehetne megoldani, hogy lájkolhasd a saját hozzászólásodat is? :D
/Ha visszahallgatsz egy zenét ez jut eszedbe. Szerintem sokan vannak így... Hasznos lenne! Persze csak egy ötlet./ :) :D

Platon & Joolay - Over (Alexander Pierce Remix)
..
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Van egy kis problémám postírásnál.

Kb. 3-4 hete hol használhatatlanná válik a szöveg eszköztár kiszürkül és minden eszköz / almenü elérhetetlenné válik.

Esetlegesnek látom az előfordulását, van hogy új postánál is de van hogy csak a válasznál lesz használhatatlan. Nem találtam rendszert az előfordulásának. Az említett időszakban volt hogy "megjavult" és működött új postánál és válasznál is. Perpillanat épp nem működik ennél a post írásánál sem. :)

Rendszer: mobil Android11, Google Chrome, minden frissítés automatice jön, tehát naprakész.

Gondoltam esetleg szögelsz valamit a motoron Tcat, ezért nem szóltam eddig. Postot írni tudok, csak így kellemetlen.

Esetleg félrenyomtam valami beállítást és az lehet a baj? (nem lehetett szándékos ha így lenne, nem állítgattam semmit hónapok óta.

Sokan panaszkodtak a témáknál az első (régi) postra ugrásra. Én a "követett témák"-at és az értesítéseket használtam csak, de ezek mindig jól működtek (az új motorral).
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 061
113
Kb. 3-4 hete hol használhatatlanná válik a szöveg eszköztár kiszürkül és minden eszköz / almenü elérhetetlenné válik.

Legvalószínűbb, hogy BB code módba váltott a szerkesztőfelület. Bár akkor illene úgy is maradnia :) Mindenesetre az eszköztár jobb oldalán, a lemez ikontól balra van a kapcsolója: '[ ]'. Nézd majd meg, hogy azzal mit csinál.
 
Last edited:

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Legvalószínűleg, hogy BB code módba váltott a szerkesztőfelület. Bár akkor illene úgy is maradnia :) Mindenesetre az eszköztár jobb oldalán, a lemez ikontól balra van a kapcsolója: '[ ]'. Nézd majd meg, hogy azzal mit csinál.
Nagyon köszi! Az volt a baja.

Valami rémlett hogy lehet ilyen gondja és a motor megjegyzi az ilyet, de nem ugrott be. Olyan sűrűn nem váltogatott át. Nemrég kapott a telefon egy nagyobb rendszerfrissítést. Előtte kb. 1,5 hétig meghalt valamiért a Twitter videók lejátszása, bele is fulladt úgy 6-8 másodperc után. Ez egy új telefon, gondoltam hogy majd küld hibajelentést a gyártónak és megoldják. Jól saccoltam, valami szoftveres gigszer volt, valami beszökhetett az A11-re. Erről is rémlett valami, hogy beállítás problem lesz. Szóval nincs semmi baja a motornak. Itt váltott valami miatt át, talán mellé ütöttem véletlenül. Mégegyszer köszönöm az útbaigazítást.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 145
113
Legvalószínűbb, hogy BB code módba váltott a szerkesztőfelület. Bár akkor illene úgy is maradnia :) Mindenesetre az eszköztár jobb oldalán, a lemez ikontól balra van a kapcsolója: '[ ]'. Nézd majd meg, hogy azzal mit csinál.
Nekem telón volt olyan gondom, hogy komolyabb link/idézet/média beillesztése során kijelölt szöveghez visszugrik folyton a szerkesztő, ami miatt ezen funkciók elérhetetlenné válnak a szerkesztő sávban. Aki ilyennel találkozik, ott javaslom kijelölés közben újjat a kijelzőn tartva görget annyira az oldalt, hogy újra visszajön a szerkesztő rész második sora is. És a görgetés elengedése nélkül a másik újjal már lehet használni a funkció gombokat.
 
K

kamm

Guest
Nekem telón volt olyan gondom, hogy komolyabb link/idézet/média beillesztése során kijelölt szöveghez visszugrik folyton a szerkesztő, ami miatt ezen funkciók elérhetetlenné válnak a szerkesztő sávban. Aki ilyennel találkozik, ott javaslom kijelölés közben újjat a kijelzőn tartva görget annyira az oldalt, hogy újra visszajön a szerkesztő rész második sora is. És a görgetés elengedése nélkül a másik újjal már lehet használni a funkció gombokat.

Engem is megorjitenek ezek a mobilos hibai a motornak, mint pl ez avagy amikor bizonyos mobil bongeszokben megorul es ismetelgeti az elobb begepelt szot, miutan lerakom mashova a kurzort...
 

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 325
20 748
113
Engem is megorjitenek ezek a mobilos hibai a motornak, mint pl ez avagy amikor bizonyos mobil bongeszokben megorul es ismetelgeti az elobb begepelt szot, miutan lerakom mashova a kurzort...
Biztos, hogy ezek a motor hibái? Nem inkább az Androidé vagy a rá húzott kezelőfelületé?
A Windows kék halált se a Microsoft okozta, hanem az a sok beképzelt programozó, aki nem volt képes normálisan megírni egy meghajtót.
 
  • Tetszik
Reactions: kamm and Leonidas