Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 613
26 010
113
Szerintem az lenne a legjobb ha minden érintett egy lépést hátralépne és ebben a nagy kánikulában inna egy hideg sört lenyugodna egy kicsit és egy kicsit értékelné a korlátozás és maszk mentes időszakot.Én minden egyes fórum lakó (legyen az bannolt vagy bannolatlan) egészségére iszok most egy hideg sört:):).
Halleluja ! Én már ittam ! Kettőt is igaz csak 0.33-asat ! De jó az indítvány !
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
3 977
13 987
113
Ez ugye az amikor megmondják nekünk mit kell igazságnak tekinteni ! Nincs olyan , hogy igazság az egy szubjektív valami ! Van az én , te , ő meg a mások véleménye de az igazság az mindig relatív lesz !
Filozófiailag igazad van, de ettől még vannak általános igazságok, mint pl. hogy a Föld gömbölyű, a Nap körül kering.. Stb.
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Abszolút jóindulattal mondom, hogy semmi értelme a modikat arra kérni, hogy egy személyt bannoljanak ez már a múltkor sem működött:):)
...megtehet bármit mert neki semmi sem számít...

Ez egy idézet a Majka - "Belehalok" című számból. :D Van ott még más is, érdemes meghallgatni ! ;)


Egy másik klipen

 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 219
119 874
113
..."kérdezném a tarifákat"
A komának több mint egy éven keresztül kellett többszöri többhónapos kitiltás után is fogyatékosnak lennie de olyan módon, hogy az már vállalhatatlan volt. És azt tudjátok ti is, hogy az én türelmem a végtelenség határait súrolja szóval el tudod képzelni...

igaziigaz néven futott szerintem még van nyoma a fórumon a ténykedésének.

https://forum.htka.hu/members/igaziigaz.2426/
 
W

Wilson

Guest
...megtehet bármit mert neki semmi sem számít...

Ez egy idézet a Majka - "Belehalok" című számból. :D Van ott még más is, érdemes meghallgatni ! ;)


Egy másik klipen


Nézd szerintem tök jó értelmes hozzászólásaid vannak és az is világosan látszik számomra, hogy jó pár dologhoz jól értesz, ha tanácsolhatok neked abszolút jóindulatúan valamit akkor az az lenne, hogy engedd el ezt az ogrés dolgot , mivel a moderációt úgy sem tudod befolyásolni,és csak elpocsékold az energiáidat erre a dologra amit annyi más sokkal fontosabb,értelmesebb dologra tudnál felhasználni:).
 
K

kamm

Guest
magyarossan Bannhammer 3 NNNN-el. :D
Ezeken mindig olyan joizuen felrohogok, random, itthon avagy valami kavezoban - olyannyira, hogy ha valaki van a kozelben, az mindig onkentelenul vigyorogni kezd, pedig fogalma sincs, micsoda sajatos poen ez nekunk, kulhoni magyaroknak... juTYUUb, baszki, azon peldaul minden itteni magyar vigyorogni kezd onkentelenul. :D

BaNNNNNNNNNNNNhammer (3x4 N) :cool:
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Abszolút jóindulattal mondom, hogy semmi értelme a modikat arra kérni, hogy egy személyt bannoljanak ez már a múltkor sem működött:):)
Na látod pontosan ezért szállt el a valóságtól, "mert megtehette" ! :D:D

Most élőben megnézheted egy újabb ámokfutását ogretankHU-nak ! :D

Éppen ideje már a számára egy nevelő célzatú kitiltás. Bőven megszolgálta már, tehát megalapozott az indítványom ! :D

Egyébként mindig akkor megy ez a cirkusz amikor betép. Most is "kortyolgat" saját bevallása szerint is. :)

Így talán megtanulná egyszer hogyha betép akkor ne álljon neki hülyeséggel teleírogatni meg faszbuk mémekkel telerakni a HTKA FÓRUMOT ! Ezt már rengetegszer megcsinálta. Bűntetlenül. :D Ilyenkor nagyon szeret kötözködni.

Nekem semmi bajom vele ha betép, te is betéphetsz vele együtt, egymás nyakába borulva, csak így srnki ne itt csinálja a feszkót és ne itt irogassa tele hülységgel meg tiltott dolgokkal a topicokat. Ennyi a részemről a kérés.

Más is írt már ide betépve, de nem is titkolta, és nem csinált semmi felfordulást. Vele semmi bajom. :) De az ogre nem ilyen. (nem fogom elárulni ki volt az, bárki tudhatta aki itt olvasott)

Továbbra is kérném a moderációt ogretankHU 1hónapos "kényszerszabadságolására". Alaposan megdolgozott érte az elmúlt 1 év alatt, megérdemli a jutalmat. Akár többszörösen is megérdemelné.
 
W

Wilson

Guest
Most élőben megnézheted egy újabb ámokfutását ogretankHU-nak ! :D

Éppen ideje már a számára egy nevelő célzatú kitiltás. Bőven megszolgálta már, tehát megalapozott az indítványom ! :D

Egyébként mindig akkor megy ez a cirkusz amikor betép. Most is "kortyolgat" saját bevallása szerint is. :)

Így talán megtanulná egyszer hogyha betép akkor ne álljon neki hülyeséggel teleírogatni meg faszbuk mémekkel telerakni a HTKA FÓRUMOT ! Ezt már rengetegszer megcsinálta. Bűntetlenül. :D Ilyenkor nagyon szeret kötözködni.

Nekem semmi bajom vele ha betép, te is betéphetsz vele együtt, egymás nyakába borulva, csak így srnki ne itt csinálja a feszkót és ne itt irogassa tele hülységgel meg tiltott dolgokkal a topicokat. Ennyi a részemről a kérés.

Más is írt már ide betépve, de nem is titkolta, és nem csinált semmi felfordulást. Vele semmi bajom. :) De az ogre nem ilyen. (nem fogom elárulni ki volt az, bárki tudhatta aki itt olvasott)

Továbbra is kérném a moderációt ogretankHU 1hónapos "kényszerszabadságolására". Alaposan megdolgozott érte az elmúlt 1 év alatt, megérdemli a jutalmat. Akár többszörösen is megérdemelné.

Nézd én értem,hogy benned ez feszültséget okoz,de a múltkor elértél ezzel valamit?Az emlékeim szerint semmit,'ezen a fórumon a modikra ilyen módon nem lehet hatni.
 
  • Tetszik
Reactions: kamm and ogretankHU

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Nézd én értem,hogy benned ez feszültséget okoz,de a múltkor elértél ezzel valamit?Az emlékeim szerint semmit,'ezen a fórumon a modikra ilyen módon nem lehet hatni.
Nem akarok én "hatni" a modikra, ez nem egy irodalmi színpad vagy színház ahol hatni kell a közönségre. :) Én csupán azt kérem hogy a szabályzat szerint osszák ki neki a jutalmat amiért sokszorosan megdolgozott. Semmi érzelem csak szabályzat betűje és szelleme szerint. Ennyi. :)

Egyébként ogre már megpróbált hatni a modikra többször is. Azt is ferde szemmel néztem, bár engem nem érintett. :D Vannak szabályok amit be kéne tartania. Nem szokta, soha semmit. :D Olyan mint a vaddisznók, akiket nem állít meg semmi, a legerősebb kerítést is széttépik és átjárnak rajta mintha ott sem lenne. Az ogre is ilyen. :D
 

arbalest

Well-Known Member
2011. január 11.
8 305
17 398
113
Ezt most én a konkrét esettől teljesen függetlenül írom:
Annak idején az egyetlen büntim kapcsán én semmiféle figyelmeztetést nem kapta. o_O
Egy nyilvánvaló provokációra válaszoltam viccesen (Hofi-t idézve), és még az indoklásban is benne van, hogy ott a smile! BAAAM, ment a bünti.
Szóval ne nagyon várjon senki figyelmeztetéseket... :oops:
Akkor passz, én még nem kaptam, régebben pár embernél utólag derült ki, hogy pm-ben kaptak figyelmeztetést. Merleg is vihogó smile-t rakott rá.
 

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 273
14 173
113
A komának több mint egy éven keresztül kellett többszöri többhónapos kitiltás után is fogyatékosnak lennie de olyan módon, hogy az már vállalhatatlan volt. És azt tudjátok ti is, hogy az én türelmem a végtelenség határait súrolja szóval el tudod képzelni...

igaziigaz néven futott szerintem még van nyoma a fórumon a ténykedésének.

https://forum.htka.hu/members/igaziigaz.2426/
Nekem hiányzik. :(
 
Status
Not open for further replies.