Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 814
30 836
113
A kezdőlapon a képek sarkában szokta írni, hogy az adott cikkhez hány hózzászólás érkezett. Most az a számláló hiányzik. A fórum viszont jó gyors és ez fasza :) A kezdőlap és az azon belüli lépkedés viszont kicsit lassabban reagál nálam.
 
M

molnibalage

Guest
Amen. A fórum viszont villámgyors. Kis kozmetika és a borzalmes emlékek hamar elhalványulnak majd.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Válasz a legelső oldalon:
http://htka.hu/kozosseg/discussion/44201/haditehnikai-kvizjatek/p1
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
A linkelt videók nem játszhatóak le a fórumban, Chrome alatt biztosan nem.
 

desertfox

Active Member
2012. szeptember 18.
1 966
10
38
Azt hittem az Én netem miatt volt olyan lassú egyes témák behívása. :D szóval nem az az Én készülékembe volt a hiba :D
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 060
113
No, kiderült miért nem frissült rendesen, a hírek közzétételekor a főoldal. Tömören: néha válogatott módon tudom megszívatni magam figyelmetlenségből :)
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 814
30 836
113
A fórumon amikor az értesítések logójára kattintok (kis Földgömb) akkor megjelenik egy egész lista felsorakoztatva minden hozzászólást egyenként. Pl ha van 3 új Szíriával kapcsolatos és új 5 kvízjátékkal, meg az összes többi régi ugyanúgy benne van az értesítések között. Meg lehetne valahogy oldani, hogy csak az adott topikot tegye ki oda a listába és ne hozzászólásként az összes régi meg új hozzászólást ömlesztve?
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
*BUG*
Az orosz-kínai gyakorlat híre alatt az egész kapcsolódó topikot hozza be, az első oldaltól.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 814
30 836
113
Nem csak ott, pl a Gripen E-s cikknél 17 oldalnyi hozzászólást tölt be a cikk alá. Amit még látok, hogy a főoldalon a "Legújabb hozzászólások" alatt nem frissíti rendesen, hanem egy régebbi adatbázisból tölti be. Ezen belül még érdekes, hogy más más adatbázisból tölti be a "Legújabb hozzászólásokat" pl a Gripenes- és az Orosz-Kínai hadgyakorlatos cikkek mellett.
 
D

danielblack

Guest
MIKOR LESZ ÚJRA OLYAN H AZ ELMÚLT 24 ÓRA HOZZÁSZÓLÁSAI???????????????????????????????????????
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
danielblack

Nekem is hiányzik kicsit, de szerencsére most meg lett olyan, hogy ha belépsz, jobboldalt felül a profilodnál van egy "Legfrissebb beszélgetések" opció, ami időrendben kilistázza azokat a topikokat, a legfrissebbtől visszafelé, ahová komment érkezett.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 814
30 836
113
van az idézés funkció, nem a hozzászólás jobb felső sarkábn, hanem a szövegdoboznál ahol írom a hozzászólást. Megnyomta, beírtam az idézett szövegrészt, de amikor elküldtem a hozzászólást, akkor nem jelölte másként az idézetet, még egy idézőjelet sem rakott oda és másképp sem emelte ki.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 060
113
... de amikor elküldtem a hozzászólást, akkor nem jelölte másként az idézetet, még egy idézőjelet sem rakott oda és másképp sem emelte ki.

Igen, ha nem az idézés gombot használod, akkor nem kerül az idézett blokk körüli HTML elembe az az azonosító, ami alapján a stíluslap megformázza. Bővítettem úgy a stíluslapot, hogy ez ne legyen gond, akkor is kiemelje, ha az ikonsor idézés gombját használod.

Annyi, hogy ha a szövegdoboz ikonsorában lévő idézés gombot használod, akkor nem fogja kiírni, hogy kitől idéztél. Ha megnézed a Szíria topicos hozzászólásod, akkor látszik, hogy már rendben van :)
 
M

molnibalage

Guest
A saját beszélgetéseknél a Közel-kelet topik állandóan fel van tüntetve. Hogyan lehet törölni? Egyáltalán hogyan kerül oda és mit jelent?
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 060
113
A régi fórumban a tiéd volt ott az első hozzászólás, ami a migrálás során úgy került értelmezésre, hogy te voltál a létrehozója. Azért látszik állandó jelleggel a "Saját beszélgetések" menüpont alatt.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 066
9 060
113
Chrome kivételével a youtube videók kissé kilógtak. Mondjuk itt a chrome volt a hunyó, ott is "illett volna" kilógnia, csak sunyi módon átméretezte :D

De most már rendben van mindegyik böngészőben, jó méretben ágyazza be a videókat.

Apropó, a videó beágyazásához csak az URL címét kell új sorba rakni, a többit elvégzi a fórum.
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 580
76 466
113
Szerettem volna létrehozni egy "Nemzetközi hadgyakorlatok" témát ide: http://htka.hu/kozosseg/categories/42062

Vagy figyelmetlen voltam és már nem lehet ilyet csinálni?