Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 934
53 514
113
Én a hozzászólás kreditet pénzért árulnám! De komolyan! napi 3 hsz mondjuk ami alanyi jogon jár (össz karakterszámra és link-szmára is korlátozva), és lehet feltölteni az egyenleget amúgy! :)

Aki jó kontentot tol mondjuk cikksorozatban, kap majd az admintól kvótát rá.




A tech topikokon kivul.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 847
18 961
113
De miért a második kérdése az volt a rohattfattyú melókeresőnek, hogy mennyi a fizu. A rohadék.
Simán csak irigy van, hogy nekem futná a shitposztolásra? Mert Szerintem sokat javulna a színvonal, ha lenne nyomás hogy jó posztok szülessenek csak. Nem lenne napi 4 videó beposztolva piroson átmenő autsósokról. A T-72 felújítás ára már kijött volna a témára pazarolt posztokból!
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 027
66 480
113
Simán csak irigy van, hogy nekem futná a shitposztolásra? Mert Szerintem sokat javulna a színvonal, ha lenne nyomás hogy jó posztok szülessenek csak. Nem lenne napi 4 videó beposztolva piroson átmenő autsósokról. A T-72 felújítás ára már kijött volna a témára pazarolt posztokból!
Mocskosul szeretném ha bevezetnék a fájdalom alapú társadalmat. Minden ugyanígy menne, csak nem pénzzel, hanem fájdalommal lehetne fizetni a termékekért és szolgáltatásokért. Visszatérnék erre a nyálverésre veled aztán.

Na de a fikción kívül, fröcsög belőled némi anyagiasság miután a napokban kárhoztattál egy munkakeresőt az anyagiassága miatt. Kis önmérséklet gondolom ezután nem ártana.
 
  • Imádom
Reactions: Kim Philby

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 663
27 831
113
Simán csak irigy van, hogy nekem futná a shitposztolásra? Mert Szerintem sokat javulna a színvonal, ha lenne nyomás hogy jó posztok szülessenek csak. Nem lenne napi 4 videó beposztolva piroson átmenő autsósokról. A T-72 felújítás ára már kijött volna a témára pazarolt posztokból!
Ha beindul a HTKA p2w shitposting akkor a végén még a War Thunder is átveszi az üzleti modellt :D Mikrotranzakciók helyett prémium shitpost csekkek :D
 
G

Galthran

Guest

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 847
18 961
113
Mocskosul szeretném ha bevezetnék a fájdalom alapú társadalmat. Minden ugyanígy menne, csak nem pénzzel, hanem fájdalommal lehetne fizetni a termékekért és szolgáltatásokért. Visszatérnék erre a nyálverésre veled aztán.

Na de a fikción kívül, fröcsög belőled némi anyagiasság miután a napokban kárhoztattál egy munkakeresőt az anyagiassága miatt. Kis önmérséklet gondolom ezután nem ártana.
Az anyagiasság és a bunkóság két külön dolog. Van aki meg tudja különböztetni, van aki nem.

Kiváló transznő lehetnél ezek szerint! (ezt nem anyagiasságnak szánom!)

(Nem munkakereső volt, hanem gyakornoki pozíciót kereső volt. Az pedig, hogy egy gyakornok mennyi hasznot hajt... azt van aki tudja, van aki nem. Én már mentoráltam párat.)
 
G

Galthran

Guest
Régebben is volt, hogy azzal jöttek, ha ök nem hozzák a biztpol tutibiztos agitprop mentes sz@rjaikat akkor a fórum kihalna! Hát nem.
a jemeni vagy délamerikai biztpol topikban nicns gáz. nyilván abban ami vmilyen szinten érint minket: európai , usa, orosz témakör meg néha kína
szal szerintem nem a biztpol résszel van a baj hanem hogy nincs kordában tartva igazán keményen a frekventált része
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 179
113
A konklúziót levonva akkor most már simán lehet személyeskedni és qrva anyázni ? Vagy csak egyeseknek ? Ketteseknek meg tilos ? Hát akkor lesz ahogy lesz majd kiderül ! A vakló is ha elhagyja Diósgyőrt majlát ! LOL

Nem, nem lehet. Ugyanakkor a jelenleg még alkalmazottak szerint mindenkinek jár egy retorzió nélküli törlés még ha olyan durva eset is volt, mint ami volt.

Mindenesetre neked speciel sokkal több törölt kommented van személyeskedés miatt, szóval picit furcsállom a megjegyzést. Mindamellett, hogy abban természetesen nincs vita, hogy nem volt vállalható hangvételű, amit páran, köztük te is kaptatok.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 179
113
Az én mobiltelefonom kergült meg vagy a fórum motor?
Amikor a telómat használom nem tudok linket berakni, idézni, stb..

Ha esetleg minden gomb inaktív, akkor BB code módban van a szerkesztő. A floppy ikon előtti: '[ ]' gombbal lehet visszakapcsolni a standard módot. Vagy nem ez a szitu?

Ez a vörös függőleges vonal a "Kiemelt témák" mentén újdonság? Eddig sosem láttam. o_O

Emlékeim szerint igen :)
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
9 529
29 737
113
ott is legyen fizetős. Nekem belefér fizetni, hogy beszólogathassak annak akinek akarok!
Elitizmus! Akinek van pénze, lehet véleménye? :eek:
Mocskosul szeretném ha bevezetnék a fájdalom alapú társadalmat. Minden ugyanígy menne, csak nem pénzzel, hanem fájdalommal lehetne fizetni a termékekért és szolgáltatásokért. Visszatérnék erre a nyálverésre veled aztán.

Na de a fikción kívül, fröcsög belőled némi anyagiasság miután a napokban kárhoztattál egy munkakeresőt az anyagiassága miatt. Kis önmérséklet gondolom ezután nem ártana.
Abban élünk, csak már hozzászoktál. :oops: Még langyos a víz....:rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: zeal and Pogány

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 847
18 961
113
Elitizmus! Akinek van pénze, lehet véleménye? :eek:
Bárkinek lehet. Napi max 3 postot javaslok az elmondására. Afelett fizessen. Nem kell drága legyen. Egy szál cigi árát mondjuk sokallnád egy kommentért? Elitizmus, hogy a cigiért fizetni kell? Azt meg tudják eléggé alsó osztálybeli emberek is engedni maguknak. Sokminden csak döntés kérdése, hogy mit engedhetsz meg maganak, és mit nem. Én a dohányzást nem engedhetem meg magamnak például, vagy a legtöbb drogot. Sokminden mást meg igen, amire más azt mondja, hogy túl drága.
 
  • Vicces
Reactions: Kim Philby

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 027
66 480
113
Bárkinek lehet. Napi max 3 postot javaslok az elmondására. Afelett fizessen. Nem kell drága legyen. Egy szál cigi árát mondjuk sokallnád egy kommentért? Elitizmus, hogy a cigiért fizetni kell? Azt meg tudják eléggé alsó osztálybeli emberek is engedni maguknak. Sokminden csak döntés kérdése, hogy mit engedhetsz meg maganak, és mit nem. Én a dohányzást nem engedhetem meg magamnak például, vagy a legtöbb drogot. Sokminden mást meg igen, amire más azt mondja, hogy túl drága.
De legyen ám regisztrációs díj is, sőt, kommenthitel opció. És mivel mindenki csak azt engedheti meg magának amit te, ez legyen kötelező a teljes lakosságnak 16 éves kor felett, hogy feherítsük a gazdaságot és zöld irányba haladjunk az úton. Mer' így zöld-fehér, tehá fradi, tehát a vezetés kedveli, tehát mindenkinek jó, mert neked jó. Örülök, hogy @Tcat nem így gondolkodik mint te.

Másrészt ha már ennyire a pénz legyen az Isten, akkor viszont miért nem fizetnek nekünk az ilyen pénzimádók mint te az itt kifejtett brainstorming, hírgyűjtő, elemző tevékenységünkért sok témában? Az már gáz lenne mi? Te zsebedben turkálnék az meg szar, mert te akarsz mindenkiében. Annyiszor fordult elő már mindenféle témában kirobbant vitákban ez.

Rendre nagyon hamar előfordul a mindenki zsebébe nyúlás mint opció. Ha összegyűjteném ezeket és ez mind kötelezően be is lenne fizetve, még te Veér Van Pénzem István is szépen leoboázhatnád magad, pedighát ugye biztosan csupa szuper dologért kellene fizetni, hogy tehesd amit ma szabadon tehetsz. Hogy a Menekülés Nyú Drcenből című klasszikussal éljek, járdadíj mikor legyen bevezetve?

Vagy csak a te fizetős mások zsebében turkálós elgondolásod a tuti, mindenki más sátáni, elanyagiasodó, parazita ugyanezért? :rolleyes:
 
  • Tetszik
Reactions: ogretankHU
W

Wilson

Guest
Bárkinek lehet. Napi max 3 postot javaslok az elmondására. Afelett fizessen. Nem kell drága legyen. Egy szál cigi árát mondjuk sokallnád egy kommentért? Elitizmus, hogy a cigiért fizetni kell? Azt meg tudják eléggé alsó osztálybeli emberek is engedni maguknak. Sokminden csak döntés kérdése, hogy mit engedhetsz meg maganak, és mit nem. Én a dohányzást nem engedhetem meg magamnak például, vagy a legtöbb drogot. Sokminden mást meg igen, amire más azt mondja, hogy túl drága.
Nem adnék neki sok időt és kiürülne a fórum....
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
9 529
29 737
113
Mocskosul szeretném ha bevezetnék a fájdalom alapú társadalmat. Minden ugyanígy menne, csak nem pénzzel, hanem fájdalommal lehetne fizetni a termékekért és szolgáltatásokért. Visszatérnék erre a nyálverésre veled aztán.

Na de a fikción kívül, fröcsög belőled némi anyagiasság miután a napokban kárhoztattál egy munkakeresőt az anyagiassága miatt. Kis önmérséklet gondolom ezután nem ártana.

https://kepkuldes.com/image/udWOli
 
  • Vicces
Reactions: Pogány

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 813
4 986
113
Hmmm sok F2P játék üzleti modelljében az időgyorsításért fizetsz (gyorsabb javítás/építés) itt a ban lejáratát lehetne gyorsítani. Ha nagyon belejöttök lesz fizetett moderátor :D
Kár, hogy a rá épülő bürökrácia miatt marhára nem éri meg ... szval ez a fizessünk nem kifizetődő, amíg nincs egy bizonyos minimumforgalom, de azt nehogy már egy fórumon a személyeskedéssel pörgessük fel...
 
Status
Not open for further replies.