Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 469
18 526
113
Igen alapból én is így állok hozzá a dolgokhoz, de egy idő után mindenkinél elszakadhat az a bizonyos cérna....
Én nem állítom, hogy az a jó ahogyan én kezelem ezeket a helyzeteket! Nálam is van határ és szakad a cérna! Na meg rugják úgy el azt a bizonyos pöttyöst, hogy szerencsétlen Dévényi Tibi bácsi nem győz utánna szaladni!
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson
W

Wilson

Guest
Én nem állítom, hogy az a jó ahogyan én kezelem ezeket a helyzeteket! Nálam is van határ és szakad a cérna! Na meg rugják úgy el azt a bizonyos pöttyöst, hogy szerencsétlen Dévényi Tibi bácsi nem győz utánna szaladni!
Szerintem egy bizonyos határig ez a jó módszer, de meg vannak azok a határok amikor sarkára kell állnia az embernek...
 
W

Wilson

Guest
Erre van a kitiltás.
Nézd, vissza, hogy én miért kaptam büntit! o_O
Igen egyetértek veled , de ez meg már a moderáció kérdése, amiről lehet ugyan véleménye az embernek, de egy adott fórumon a moderáció olyan amilyen, szerintem vagy együtt tud vele "élni" az ember vagy nem , ha nem akkor
"más vízekre kell eveznie az embernek".
 
  • Tetszik
Reactions: pöcshuszár

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 139
113
Csak sajat tapasztalataim írtam ide!
Komoly előnyöd van az ilyen dolgokban. A többiek talán nem tudják, de a mentőben muszáj nagyon gyorsan alkalmazkodni az emberekhez, műszakonként akár 20-szor is, különben neked is nehéz napod lesz. Az itón meg muszáj egész nap jól kijönni bárkivel, akivel éppen összezárt a sors, és nincs olyan, hogy csak a jó fej betegeket látod el. Ehhez képest redgreg még fiatal, és nem is emberekkel dolgozik, csak a néhány munkatársát kell elviselnie. Lehet kap még az élettől néhány pofont, mire leesik neki, hogy az embereket nem szabad élve felboncolnia, mindegy kinek van igaza. :rolleyes:
 
W

Wilson

Guest
Komoly előnyöd van az ilyen dolgokban. A többiek talán nem tudják, de a mentőben muszáj nagyon gyorsan alkalmazkodni az emberekhez, műszakonként akár 20-szor is, különben neked is nehéz napod lesz. Az itón meg muszáj egész nap jól kijönni bárkivel, akivel éppen összezárt a sors, és nincs olyan, hogy csak a jó fej betegeket látod el. Ehhez képest redgreg még fiatal, és nem is emberekkel dolgozik, csak a néhány munkatársát kell elviselnie. Lehet kap még az élettől néhány pofont, mire leesik neki, hogy az embereket nem szabad élve felboncolnia, mindegy kinek van igaza. :rolleyes:
Alapvetően még egyet is értek veled, de a hozzászólásod végét (egyetlen betűt lehagyva) én a moderáció helyébe kiraknám a biztpol Magyarország fejlécébe....:)

" az embereket nem szabad élve felboncolni, mindegy kinek van igaza."
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 506
10 088
113
Komoly előnyöd van az ilyen dolgokban. A többiek talán nem tudják, de a mentőben muszáj nagyon gyorsan alkalmazkodni az emberekhez, műszakonként akár 20-szor is, különben neked is nehéz napod lesz. Az itón meg muszáj egész nap jól kijönni bárkivel, akivel éppen összezárt a sors, és nincs olyan, hogy csak a jó fej betegeket látod el. Ehhez képest redgreg még fiatal, és nem is emberekkel dolgozik, csak a néhány munkatársát kell elviselnie. Lehet kap még az élettől néhány pofont, mire leesik neki, hogy az embereket nem szabad élve felboncolnia, mindegy kinek van igaza. :rolleyes:
Nagyon gonosz vagyok, de akihez idomulni kell a mentőben, mert nehogy má' megsértődjön, az vagy elmebeteg, vagy mehetne BKV-val is a baja miatt nyugodtan.

Hú, basszus, ez a "Visszajelzések és javaslatok" topic...
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 139
113
  • Tetszik
Reactions: krisss

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 469
18 526
113
Komoly előnyöd van az ilyen dolgokban. A többiek talán nem tudják, de a mentőben muszáj nagyon gyorsan alkalmazkodni az emberekhez, műszakonként akár 20-szor is, különben neked is nehéz napod lesz. Az itón meg muszáj egész nap jól kijönni bárkivel, akivel éppen összezárt a sors, és nincs olyan, hogy csak a jó fej betegeket látod el. Ehhez képest redgreg még fiatal, és nem is emberekkel dolgozik, csak a néhány munkatársát kell elviselnie. Lehet kap még az élettől néhány pofont, mire leesik neki, hogy az embereket nem szabad élve felboncolnia, mindegy kinek van igaza. :rolleyes:
Még reagálok a hozzászólásodra, utána viszont én sem rombolnám tovább a topikot! Ez inkább a " Beszélgető" topikba illene!
Hát nyilván próbálsz alkalmazkodni, de inkább a szituációhoz mint az emberhez, persze valamilyen szinten a beteghez is! Hazudnék, ha nem így lenne! De itt van a másik oldala is ami problémás szokott lenni, a kinek mihez van joga! Mert attól, hogy valaki fizeti a TB-t még nem jogosítja fel arra, hogy velem lenézően, csicska módjára beszéljen csak azért mert adót fizet! Én vagyok értük nem ők értem! Vagy ha esetleg a kollegára értetted akivel egy kocsin dolgozok, az is más! Mert persze nálunk is vannak konfliktusok és persze, hogy sokszor nem azzal dolgozol akivel szeretnél! :) Az ITO meg hát még nehezebb! Még a mentőbe addig tart a kapcsolat még a beteget le nem adod az SBO-n, addig itt 12 óráig össze vagy zárva vele! Ott sokszor kell a tolerancia! Dobáltak már meg kenyérdarabbal meg pelusból kihalászott, galacsinná gyúrt kakival is! Van ilyen Istenem!
Na, de tényleg nem rombolnám a topikot ezzel a témával és elnézést kérnék mindenkitől akit itt ez zavar! Teszem hozzá jogosan!
Ha már visszajelzések javaslatok; a Járványok topikot időszerű lenne sajnos megint takarítani! A @Tcat álltak kiposztolt szabályok sajnos csak 2-3 napig " se" működtek!
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
Én is nagyon sajnálom, hogy elment! Valahol megértem! Nagyon eldurvultak a kommunikációk mostanában! Ez a Járványok, fertőzések topik magasan viszi a prímet! Senkit nem akarok megbántani, de ennyi agyrémet az összes topikból nem szednél össze mint onnan! Bezárásra ítélve!!!!!!!
Mi a francnak olvasod? Szerintem hónapok óta nem nyitottam meg; és nem is hiányzik. Ki lehet bírni nélküle. (Most a Magyarország biztpol topiccal is erre törekszem.)
 

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 469
18 526
113
Mi a francnak olvasod? Szerintem hónapok óta nem nyitottam meg; és nem is hiányzik. Ki lehet bírni nélküle. (Most a Magyarország biztpol topiccal is erre törekszem.)
Ez lesz! Nem fogom olvasni! Egy időben próbáltam kicsit tudományosan megfogalmazni magát a betegséget, írogattam, volt aki értékelte meg aki nem, mert nem....de nem fogok odajárni!
 
Status
Not open for further replies.