Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 608
10 372
113
Ez lesz! Nem fogom olvasni! Egy időben próbáltam kicsit tudományosan megfogalmazni magát a betegséget, írogattam, volt aki értékelte meg aki nem, mert nem....de nem fogok odajárni!
Még jobb megoldás, ha átnevezik járvány tagadó ls oltásellenes topicnak, és nyitnak még egyet, mely durván moderált hülyeség ellen. Az elsőbe lehet járni dühöngeni, a másodikba meg informálódni.
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
Ne fárasszál már te is.
Útszéli? Akkor magyarázd már meg, hogy mit keres még itt pl. Oregtank vagy még páran?
Akik annyit személyeskedtek csak az utóbbi 2-3 hónapban, hogy a két kezemen nem tudom megszámolni.

Mondom, ha én modernálnák itt a BMS4 fórumának mércéje szerint alsó hangon egy tucat ember itt perbanon lenne már itten.
Nem pár hete. Évek óta.
A bagoly mondja ........... Hagyjál már ! Neked kell a "kurvaanyázást" magyarázni ? Mennyit pihentél érte fél évet ?
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
@Wilson nem vagyunk egyformák tudom! Ha tudnád munkám során mennyi atrocitás ér! És nem feltétlen fizikai bántalmazásra értem! Azért naponta nem vernek minket! :D A szóbeli bántalom is ide tartozik, abból azért jut majdnem minden napra! De attól tartom magamat többre, hogy ezeket nem veszem fel és tudok valaki arcába úgy mosolyogni, és tudom nem sértve, inteligensen konkrétan elhajtani a halál f...-ra, hogy hidd el sokkal jobban fáj az a másiknak! Lehet ezt szépen is intézni!
Azt azért nem hiszem , hogy hagyod , hogy a fejedre xarjanak ?
 
  • Tetszik
Reactions: Venom85
W

Wilson

Guest
Csak egy ötlet: mit szólnátok, ha lenne egy ignore toplista? Csak a júzer neve, és egy szám, hogy hány júzernél van ignorra téve. Lehet, hogy segítene belátni az érintetteknek, hogy valamit nem jól csinálnak. De lehet, hogy nem. :D
Szerintem nem lenne hatása....
 
G

Galthran

Guest

Giskard

Well-Known Member
2021. szeptember 25.
4 154
13 566
113
sztem időhiány, mostanában nem posztolt sokat

jókat írsz de a gondd hogy ugyanezt csinálod. múltkor is becsaptál a neresek közé, szal ugyanez csak fordítottja

és szép! legalábbis én :D
ezzel a fejjel a heros 3 ban nem lehettel nagyon sikeres játékos :) (csak a szépre írtam)
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 454
56 489
113
Olyan lett ez a topik,mint az okos kutya,amelyik a saját farkát kergeti...
Ecc'erűen moderálnia kellene a júzereknek saját magukat,és ahelyén kezelni a HTKA-t a saját életükben,és a saját életét a HTKA-ban,ennek mókának,kellene lennie mindenki életében,nem csatatérnek,nem kell mindenre reagálni,mindent megmagyarázni,minden vitát megnyerni,ha beledöglünk/kibannolnak is.
Kb ennyi.
Ja,a pár nagyképernyősre meg demonstratíve nem kék válaszolni senkinek,aztán vagy észreveszi magát,vagy vitázhat magával,itt elsősorban a mondanivalót kellene szívecskés sztaniolpapírba csomagolni,nem le baromállatozni a másikat,meg "tudás nélkül írogatsz" formulát mellőzni,kezdésnek.
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 866
4 156
113
Redgreg önként kérte a törlését.

Elege lett a sok bunkó beszólásból, amit néhány kollégától kapott...

Hát ez elég szomorú...

De köszönöm a választ mindenkinek.

sztem időhiány, mostanában nem posztolt sokat

Az, hogy átment "Guest" státuszba és befeketedett a neve is, nem éppen időhiányra utal...


de ha gondolod írok nekiu

Talán az is lehet, hogy nem akarja az orrunkra kötni, de ha neked nem gond, akkor megkérdezheted tőle.
 
  • Tetszik
Reactions: Venom85 and Blitz97

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 152
113
Bocs, te is két centira állsz az igonre-tól.
@molnibalage
Nem nekem írtad, de....

AHAHAAHAAA

(Csak így 4 szemközt megkérdezem, hogy egy ilyen kijelentéstől mit vársz? Majd mindenki jól meghunyászkodik? Az ignore listádat real time szinkronizálja a cosa nostra? Vagy valami irgalmatlanul összehányt kopott melegítőfelsőt lehet nyerni, ha felkerül rá valaki?
Embereld már meg magad! Itt felnőtt emberek vannak - többnyire :) - regisztrálva! )
 
M

molnibalage

Guest
@molnibalage
Nem nekem írtad, de....

AHAHAAHAAA

(Csak így 4 szemközt megkérdezem, hogy egy ilyen kijelentéstől mit vársz? Majd mindenki jól meghunyászkodik? Az ignore listádat real time szinkronizálja a cosa nostra? Vagy valami irgalmatlanul összehányt kopott melegítőfelsőt lehet nyerni, ha felkerül rá valaki?
Embereld már meg magad! Itt felnőtt emberek vannak - többnyire :) - regisztrálva! )
Csak, hogy ne erőltesse magát azzal, ha velem akar kommunikálni.
A hülyeség pufferem nem végtelen.
 
  • Vicces
Reactions: ogretankHU

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 093
33 222
113
@molnibalage
Nem nekem írtad, de....

AHAHAAHAAA

(Csak így 4 szemközt megkérdezem, hogy egy ilyen kijelentéstől mit vársz? Majd mindenki jól meghunyászkodik? Az ignore listádat real time szinkronizálja a cosa nostra? Vagy valami irgalmatlanul összehányt kopott melegítőfelsőt lehet nyerni, ha felkerül rá valaki?
Embereld már meg magad! Itt felnőtt emberek vannak - többnyire :) - regisztrálva! )
Nem kell komolyan venni,csak felkapja a vizet és igy adja ki magábol.Kitünő cikkiró a mi Molnink,de szörnyű türelmetlen vitapartner.Eleinte csodálkoztam is rajta,hogy a szépen letisztult cikkirói stiljével szemben milyen hübelebalázs türelmetlen vitapartner,de most már megszoktam.Különben szerintem mióta követem a HTKA-t,észrevehetően kevésbé hevesek a reakciói most,mint régebben.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 454
56 489
113
Nem kell komolyan venni,csak felkapja a vizet és igy adja ki magábol.Kitünő cikkiró a mi Molnink,de szörnyű türelmetlen vitapartner.Eleinte csodálkoztam is rajta,hogy a szépen letisztult cikkirói stiljével szemben milyen hübelebalázs türelmetlen vitapartner,de most már megszoktam.Különben szerintem mióta követem a HTKA-t,észrevehetően kevésbé hevesek a reakciói most,mint régebben.




Becsajozott. ;)
Neked sem ártana.... :rolleyes: