Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.
M

molnibalage

Guest
Inkább kerüld a biztpol topikot és kevesebbszer lépj be. A hülyeségeket meg ugord át.

Ha ma érkezne bárki új ide mit lát, mi megy?
A BIZTPOL pörög, a HTKA címből a HT nyomokban van jelen.

Hpasp, Cifu, Rudi és még páran lelépek, akik a technikai oldalról tolták meg az oldalt.


Mi van az oldalon? Huszonharmadjára is a kefír, aki mellett olyan hülyeségeket talál ki piacgazdaság és békeidőben, mintha hadigazdaság.
Vagy amikor olyan "színvonalra" zuhan vissza a topik, hogy a napfelkelte és naplemente színét magyarázni kell, szerintem az az, amit nem kellett volna elérni...

Allesmort sem láttam vagy két hete technikai topikban. Én sem érzem a kéztetést annyira maradni, amikor egy bokorugró kezdi húzni az ívet az air tasking orderről nekem...

Innentől fogva az oldal belátható időn belül odavezet, hogy kb. a NER lovagok hányják ide összes belpolhülyésüget, most már Urajnával összemixelve, meg ömlik a többi szenny. Amikor meg kicsit is technikai rész van, akkor az RCS-t összekeverik a NCTR-el és a fentiek.

Hát, ha ez a cél, ez a színvonal, akkor welcome, de egyre többen érik úgy, hogy ehhez nem adják a nevüket...
 

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 562
11 136
113
Inkább kerüld a biztpol topikot és kevesebbszer lépj be. A hülyeségeket meg ugord át.
A jelen helyzetben egyedül a bizpol MO topikot olvasgatom, de egyre kevésbé van hozzá kedvem, mert ott is csak LMBTQ propagandáról van szó ill. az ellenzék pocskondiázása a legfőbb téma (na nem mintha a kormány különb lenne). Ehhez pedig csak hozzájön, hogy a sok új futóbolond miatt a régiek, akik értéket adtak az oldalhoz, mind lelépnek.
 
  • Hűha
Reactions: Kim Philby
W

Wilson

Guest
Ha boki féle propagandisták, meg hasonló fényevők, vizelet ivó ámokfutók dühönghetnek a fórumon, akkor sajnos a normális emberek elhagyják a htka-t.
Tudjátok mi véleményem a moderalasról, bízom benne, változik az irány.
Miért nem csinálod úgy mint nyugger vagy mint pl én ,azokat akik számodra nem hoznak értékelhető információt, tedd ideiglenesen vagy végleg ignora sokkal átláthatóbbá válik a topik, és nem megy fel az egekbe a vérnyomásod.......:)
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 091
113
Ha ma érkezne bárki új ide mit lát, mi megy?
A BIZTPOL pörög, a HTKA címből a HT nyomokban van jelen.

Hpasp, Cifu, Rudi és még páran lelépek, akik a technikai oldalról tolták meg az oldalt.


Mi van az oldalon? Huszonharmadjára is a kefír, aki mellett olyan hülyeségeket talál ki piacgazdaság és békeidőben, mintha hadigazdaság.
Vagy amikor olyan "színvonalra" zuhan vissza a topik, hogy a napfelkelte és naplemente színét magyarázni kell, szerintem az az, amit nem kellett volna elérni...

Allesmort sem láttam vagy két hete technikai topikban. Én sem érzem a kéztetést annyira maradni, amikor egy bokorugró kezdi húzni az ívet az air tasking orderről nekem...

Innentől fogva az oldal belátható időn belül odavezet, hogy kb. a NER lovagok hányják ide összes belpolhülyésüget, most már Urajnával összemixelve, meg ömlik a többi szenny. Amikor meg kicsit is technikai rész van, akkor az RCS-t összekeverik a NCTR-el és a fentiek.

Hát, ha ez a cél, ez a színvonal, akkor welcome, de egyre többen érik úgy, hogy ehhez nem adják a nevüket...
Mivel ezek a technikai emberek elmentek, a technikai topikokba esélyesen nem azok fognak írni, akik a biztpolba írnak, ami a technikai embereket nem érdekli, mert nem technikai topik, tehát teljesen elkülönülő helyeken végső konzekvenciaként levonhatjuk, hogy a technikai topikok azért nem mennek, mert a technikai topikokba írók elmennek, mert zavarja őket, hogy mások a biztpolba írják meg a véleményüket. Ebből fakadóan kijelenthetjük tehát, hogy a biztpolosok elüldözték a technikai topikokból őket azzal, hogy a biztpol topikokba írtak, nem pedig a technikai topikokban nyomták a felületes ismereteiket, amiket gyűlöltek volna a technikai topikokba már nem író szaktudással is bíró emberek. Szóval @Tcat ez a te hibád, mert azt hitted, hogy a fórumot elhagyóknak van önálló akarata, közben pedig nincs, mert látod hová fajult az a gonosz emberi szabadság, amit nem nyomtál el. :D
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 091
113
Az ignore struccpolitika. Nálam senki nincs ignorálva, mindenki véleménye lehet érdekes.
Viszont a hozzászólások alkalmasnak a közösségi vélemény befolyásolására, a hangulatkeltésre.
Így mindenkinek van felelőssége, aki ide ír.
Ja, a politikusoknak meg mentelmi joga is van hozzá és még pénzt is szereznek közben belőle. Goyrsan vedd el mindenki mástól a jogot, hogy beszélni merjen. Szemét rohadt szabadság, fujj-fujj.
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 506
10 091
113
Ja, a politikusoknak meg mentelmi joga is van hozzá és még pénzt is szereznek közben belőle. Goyrsan vedd el mindenki mástól a jogot, hogy beszélni merjen. Szemét rohadt szabadság, fujj-fujj.
A baj ott van, ha a sok hülye beszél, a kevés értelem meg el van nyomva. Ez sem szabadság. Sajna a hülyeség a többség mindenhol, hol nincs kigyomlálva.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 647
55 274
113
Ha ma érkezne bárki új ide mit lát, mi megy?
A BIZTPOL pörög, a HTKA címből a HT nyomokban van jelen.

Hpasp, Cifu, Rudi és még páran lelépek, akik a technikai oldalról tolták meg az oldalt.


Mi van az oldalon? Huszonharmadjára is a kefír, aki mellett olyan hülyeségeket talál ki piacgazdaság és békeidőben, mintha hadigazdaság.
Vagy amikor olyan "színvonalra" zuhan vissza a topik, hogy a napfelkelte és naplemente színét magyarázni kell, szerintem az az, amit nem kellett volna elérni...

Allesmort sem láttam vagy két hete technikai topikban. Én sem érzem a kéztetést annyira maradni, amikor egy bokorugró kezdi húzni az ívet az air tasking orderről nekem...

Innentől fogva az oldal belátható időn belül odavezet, hogy kb. a NER lovagok hányják ide összes belpolhülyésüget, most már Urajnával összemixelve, meg ömlik a többi szenny. Amikor meg kicsit is technikai rész van, akkor az RCS-t összekeverik a NCTR-el és a fentiek.

Hát, ha ez a cél, ez a színvonal, akkor welcome, de egyre többen érik úgy, hogy ehhez nem adják a nevüket...
A hozzászólásoddal egyetèrtek, de a szükségtelen NER-ezéssel ugyanarra a szintre süllyedsz ( teljesen feleslegesen) amit kritizálsz.
Èrdemes lenne ezen elgondolkozni...
 
W

Wilson

Guest
Az ignore struccpolitika. Nálam senki nincs ignorálva, mindenki véleménye lehet érdekes.
Viszont a hozzászólások alkalmasnak a közösségi vélemény befolyásolására, a hangulatkeltésre.
Így mindenkinek van felelőssége, aki ide ír.
Igazat adok neked abban, hogy struccpolitika,de ha azt látod, hogy amit az illető hozzátesz a fórumhoz annak a tartalomnak, számodra csak pl 5% a hasznos a maradék 95%-l miatt meg szívmasszázst kell magadon végezni, akkor szerintem hasznos dolog az ignore gomb....
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 091
113
Min? Hogy pl mit csinál itt mondjuk jurgen?
Mi a szintre süllyedés abban, ha nevén nevezzük a gyereket?
A polkorrekt faszkodással is teljesen teli van a tököm.
Nem nagyon láttam jurgent a technikai topikokban megszólalni. Agitprop huszár, teljes meggyőződéssel, latjuk mind. Viszont azokban a topikokban az amik erre szolgálnak. Korábban a Magyarország biztpolban volt aktív, meg a társadalmi folyamatokba teszi be amivel épp szembesül, meg ugye mostmár a belpolban tolja. Van rá belpol topik amit ugyanúgy látogat mint te. Ellenben nem láttam még hogy technikai topikot rombolt volna. Ő nem megy oda, hogy aztán sírjon miatta, te ellenben igen, odamész ahol jurgen is van aztán sírsz miatta.
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 506
10 091
113
Igazat adok neked abban, hogy struccpolitika,de ha azt látod, hogy amit az illető hozzátesz a fórumhoz annak a tartalomnak, számodra csak pl 5% a hasznos a maradék 95%-l miatt meg szívmasszázst kell magadon végezni, akkor szerintem hasznos dolog az ignore gomb....
Egy embert már ignoráltam, nem sokkal utána kitiltották 2 évre... :)
 

GrGLy

Banhammer
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2011. június 6.
2 438
611
113
Ez jó.

Tudjátok mi véleményem a moderalasról, bízom benne, változik az irány.

vs.

Így mindenkinek van felelőssége, aki ide ír.

Nem jó, hogy nem vágunk ki mindekit, akinek nem tetszik a véleménye, másrészről az ide írók felelőssége, hogy mit írnak le.

Nem akarom rád kisarkítani @mindenen kívül , de az itt panaszkodók nagyrésze nagyjából ezen rugózik.
Miért nem csinálunk rendet, de csak azokat moderáljuk, ami nem tetszik.
Ha persze elkezdünk igazán moderálni, akkor meg sír mindenki, hogy miért lett törölve ez meg az, XY miért lett kitiltva, nem jó az egész, jobb esetben csak itthagyja az oldalt, rosszabb esetben ügyvédek beszélik meg.

Én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy a fórumozók nem tudják használni a fórumot. Minden eszköz adott, hogy csak olyanok információ, olyan hozzászólás jusson el hozzátok, ami érdekel titeket.
Van egy nagyon jó mondás, hülyékkel ne állj le vitatkozni. A legtöbb hsz. abból születik, hogy mindenki a másikat akarja meggyőzni a saját igazáról. Hogy az a valaki most pro-orosz, pro-ukrán, pro-kormány, pro-eu, pro-biotikum, az már világnézeti kérdés, kinek hogy van belőve a skálája.
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 418
46 278
113
Az ignore struccpolitika. Nálam senki nincs ignorálva, mindenki véleménye lehet érdekes.
Viszont a hozzászólások alkalmasnak a közösségi vélemény befolyásolására, a hangulatkeltésre.
Így mindenkinek van felelőssége, aki ide ír.
Ezzel egyetértek, de ha az Ukrán topicot akarod követni, akkor elkerülhetetlen az ignore használata. Hja és még így is gyakran kimarad 4-5-10 oldal...
 

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 506
10 091
113
Ezzel egyetértek, de ha az Ukrán topicot akarod követni, akkor elkerülhetetlen az ignore használata. Hja és még így is gyakran kimarad 4-5-10 oldal...
Az ukrán topicban mindig ugyanaz megy, a kevés objektív információt meg 20x belinkelik. Ha az oldalak 5-10%-át elolvassa valaki, már nem marad le semmiről.
 
Status
Not open for further replies.