Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 623
21 321
113
Különben igazad van. @Avtomat és @SirHiggins is hireket szállit.De csak ebben.A rovat alig olvasható,90% propi.
Megjegyzem, @Wilson is bevallottan oroszbarát,és ez engem egy cseppet sem zavar-mert nem propihuszár.
Pontosabban 'NATO' híreket :D szerintem -bár pár oroszt is tettem be, ha számomra érdekesnek tűnt.
Ami zavar az UA topicban, az az, hogy számtalanszor bekerülnek belpol dolgok is (Szíjjártó stb), amik egyrészt nem oda valók, másrészt meg igen erős önuralom kell hozzá, hogy megállja az ember, hogy beleálljon.
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Kijev szelleme mögül hány troll írhat vajon?
Ullipo idejében mikor lépre futott illetve érezhetően kiesett a trollkodásból. Akkor mindig (a hozzászólások szerkesztésében némi színvonalú emelkedés volt tapasztalható ) elővettek egy magasabb IQ al megáldott egyént.

kijev bohóca az maga ulippo...
Színpadias távozás után új "vicces" account ami pár nap alatt átment full agitpropba...
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 657
55 318
113
Pontosabban 'NATO' híreket :D szerintem -bár pár oroszt is tettem be, ha számomra érdekesnek tűnt.
Ami zavar az UA topicban, az az, hogy számtalanszor bekerülnek belpol dolgok is (Szíjjártó stb), amik egyrészt nem oda valók, másrészt meg igen erős önuralom kell hozzá, hogy megállja az ember, hogy beleálljon.
Gyengék az idegeid. :)
 
M

molnibalage

Guest
Értem, de bezzeg a márkizay az meg maradhat ugye?
Az miben gazdagít és az összes hasonló beböfögés?

Ez van az, hogy én is kb. elhagyni tervezem a fórumot.
Az energetika villamos topikra néha ránézek, de HT jellegű komment kvázi eltűnt a topikról.

Cifu már kvázi nem szól hozzá, Hpasp, rudi lelépett,
Allesmor az elmúlt 3 hétben szinte eltűnt, kb. az AGM-69 videót tette be.
Galcolm szokott érdekeseket írni, de csak ritkán ő is.
Emel meg ugye meghalt.

Boki már legalább nem képspammel, de hülyeségspammel, amikor betette a román MiG-21-es lelövését, amit ő sem hitt el. (Akkor minek tette be...?)


Őszintén, hol van a tartalom?

Vastaps. Ezt sikerült elérni.
Évekkel ezelőtt szóltam, hogy ez lesz a vége, ha teret engednek ennek a belpol hülyeségnek, ahelyett, hogy kivágták volna jurgent, zealt és az összes többit, aki ezt idehozta, ami aztán persze tovébbgörgette a szarcunamit. Nem pofozgatni a szart. 1-3 figyelmeztetés és aztán viszlát.
Ez odáig fajult, hogy jurgent anno figyelmeztetni kellett, hogy a fél oldalas propi (!) aláírását tessék már eltüntetni.
Csodálatos volt, hogy két sort böfögött és az oldalt elfoglalta a hülyesége. Persze az, hogy most is propi aláírása van, senkit nem zavar.

HTKA. számomra élt 2007-2021 között.
Kicsit élte csak túl apámat.
Valahol örülök, hogy ezt legalább nem látja.
 

Nagy Csaba

Well-Known Member
2017. július 26.
1 332
2 414
113
Értem, de bezzeg a márkizay az meg maradhat ugye?
Az miben gazdagít és az összes hasonló beböfögés?

Ez van az, hogy én is kb. elhagyni tervezem a fórumot.
Az energetika villamos topikra néha ránézek, de HT jellegű komment kvázi eltűnt a topikról.

Cifu már kvázi nem szól hozzá, Hpasp, rudi lelépett,
Allesmor az elmúlt 3 hétben szinte eltűnt, kb. az AGM-69 videót tette be.
Galcolm szokott érdekeseket írni, de csak ritkán ő is.
Emel meg ugye meghalt.

Boki már legalább nem képspammel, de hülyeségspammel, amikor betette a román MiG-21-es lelövését, amit ő sem hitt el. (Akkor minek tette be...?)


Őszintén, hol van a tartalom?

Vastaps. Ezt sikerült elérni.
Évekkel ezelőtt szóltam, hogy ez lesz a vége, ha teret engednek ennek a belpol hülyeségnek, ahelyett, hogy kivágták volna jurgent, zealt és az összes többit, aki ezt idehozta, ami aztán persze tovébbgörgette a szarcunamit. Nem pofozgatni a szart. 1-3 figyelmeztetés és aztán viszlát.
Ez odáig fajult, hogy jurgent anno figyelmeztetni kellett, hogy a fél oldalas propi (!) aláírását tessék már eltüntetni.
Csodálatos volt, hogy két sort böfögött és az oldalt elfoglalta a hülyesége. Persze az, hogy most is propi aláírása van, senkit nem zavar.

HTKA. számomra élt 2007-2021 között.
Kicsit élte csak túl apámat.
Valahol örülök, hogy ezt legalább nem látja.
sajnos nagyon hasonlóak az érzéseim...... a hozzászólásod után ránéztem, hogy a nem biztpol jellegű topicokban van-e valami érdekesség, infó, vagy valami hírmorzsa legalább, és szinte nulla...... viszont a fostenger lassan de biztosan szétárad az egész fórumon..... én ugyan hadi technikából nem voltam tartalom gyártó, csak aluminium témában tudok érdekességgel szolgálni az oldalra, de egyre kevesebb kedvem van hozzá, mert ez a HTKA, ez nem az ami miatt jó pár éve csatlakoztam, és nagyon megszerettem..... ezt próbáltam ugyan @Tcat -nak jelezni egy nem is oly régi hozzászólásban, pont itt, de hiába az ukrán topic-ban bevezetett szigorú szabályozás, ez már nem "az a HTKA"
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
38 144
73 703
113
...... a hozzászólásod után ránéztem, hogy a nem biztpol jellegű topicokban van-e valami érdekesség, infó, vagy valami hírmorzsa legalább, és szinte nulla......
Mi az, ami érdekelne?

Én naponta átlagosan 10-20 friss hírt linkelek a haditechnikai topikokba... van itt még 2-3 ember, aki ugyanezt csinálja. A külföldi hírek itt jelennek meg először mint téma és a magyar híreket is itt beszéljük ki a leggyorsabban. Kb. egy tucat médium, híroldal, blog veszi innen az információit és ugyanennyi facebook csoport is.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 095
113
Mi az, ami érdekelne?

Én naponta átlagosan 10-20 friss hírt linkelek a haditechnikai topikokba... van itt még 2-3 ember, aki ugyanezt csinálja. A külföldi hírek itt jelennek meg először mint téma és a magyar híreket is itt beszéljük ki a leggyorsabban. Kb. egy tucat médium, híroldal, blog veszi innen az információit és ugyanennyi facebook csoport is.
Nem fűzöl hozzá felsőbbrendű kioktatást, úgyhogy ez nem olyan. :D
 

BJani

Well-Known Member
2020. január 28.
1 413
3 687
113
Értem, de bezzeg a márkizay az meg maradhat ugye?
Az miben gazdagít és az összes hasonló beböfögés?

Ez van az, hogy én is kb. elhagyni tervezem a fórumot.
Az energetika villamos topikra néha ránézek, de HT jellegű komment kvázi eltűnt a topikról.

Cifu már kvázi nem szól hozzá, Hpasp, rudi lelépett,
Allesmor az elmúlt 3 hétben szinte eltűnt, kb. az AGM-69 videót tette be.
Galcolm szokott érdekeseket írni, de csak ritkán ő is.
Emel meg ugye meghalt.

Boki már legalább nem képspammel, de hülyeségspammel, amikor betette a román MiG-21-es lelövését, amit ő sem hitt el. (Akkor minek tette be...?)


Őszintén, hol van a tartalom?

Vastaps. Ezt sikerült elérni.
Évekkel ezelőtt szóltam, hogy ez lesz a vége, ha teret engednek ennek a belpol hülyeségnek, ahelyett, hogy kivágták volna jurgent, zealt és az összes többit, aki ezt idehozta, ami aztán persze tovébbgörgette a szarcunamit. Nem pofozgatni a szart. 1-3 figyelmeztetés és aztán viszlát.
Ez odáig fajult, hogy jurgent anno figyelmeztetni kellett, hogy a fél oldalas propi (!) aláírását tessék már eltüntetni.
Csodálatos volt, hogy két sort böfögött és az oldalt elfoglalta a hülyesége. Persze az, hogy most is propi aláírása van, senkit nem zavar.

HTKA. számomra élt 2007-2021 között.
Kicsit élte csak túl apámat.
Valahol örülök, hogy ezt legalább nem látja.

Szerintem a megoldás az lenne, ha magadtól kérnéd a modikat, hogy bannoljanak a biztpol fórumcsoportól.
Neked megmaradna az idegrendszered ép állapotban, mi meg a fenti rívások helyett olvashatnánk rendes haditechnikai tartalmakat tőled.
Win-win! :);)
 
M

molnibalage

Guest
Szerintem a megoldás az lenne, ha magadtól kérnéd a modikat, hogy bannoljanak a biztpol fórumcsoportól.
Neked megmaradna az idegrendszered ép állapotban, mi meg a fenti rívások helyett olvashatnánk rendes haditechnikai tartalmakat tőled.
Win-win! :);)
Nem írhatok, de nem is olvasom már.
Csak a bűze azoknak már máshol is érezhető annak és a belpolnak is.
Amiatt léptek le sokan.
 

Loki19

Well-Known Member
2019. március 21.
259
343
63
Nem vagyunk egyformák, de én sohasem értettem a "nem nézek x. csatornát, olvasok y. oldalt" típusú hozzáállást. Nem fogok az 1 perces (ál)híradók miatt lemondani a kedvenc sportjaimról, a főcsatornákon ömlő agitprop miatt a szintén ott látható kiváló filmekről, sorozatokról, dokukról stb.
Felnőtt emberként kibírom, hogy ne foglalkozzak velük, ahogy 10+ éves itteni csendes olvasóként az örmény ill. a mostani ukrán konfliktust leszámítva soha nem jártam a biztpol-belpol stb. féle egyéb zavaros topikokban. Ilyen - sőt ennél sokkal rosszabb - dühöngők minden fórumos oldalon vannak, itt ráadásul tényleg komoly - bár azért nem feltétlenül következetes - munkát tesznek bele a modik, hogy kigyomlálják ezeket.
De ha nem bírjuk megállni a belenézést, még mindig ottvan az általam is csak most - a már említett 10+ év alatt nem volt rá szükségem itt... - felfedezett ignore funkció, pár nap alatt már a modik beavatkozása előtt is sikerült a legdurvább vadhajtásokat megnyesegetni.
Szóval azért vannak alternatívák az "ide se jövök többet" belengetése előtt, írom ezt úgy, hogy megértem, sőt egyetértek a kilépők meglátásaival.
 
Status
Not open for further replies.