Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

T

Törölt tag 1711

Guest
Visszajelzés:

10:43-kor kezdtem el átolvasni az ukrán háború topikját a 99333. hsz-től, ami tegnap este 23:39-kor került ki.
11:14-kor végeztem vele, akkor a 99492. hsz. volt az utolsó.
Bő fél óra alatt átolvastam 8 oldal 159 hozzászólását, számos hírt, több véleményt, 3-4 külső hivatkozást (miközben meg is reggeliztem).
Öregtankos, phaidros és Wilson kiemelkedően sok hasznos, érdekes infót osztott meg a jelzett intervallumban.
A vélemény / elemzés kategória nyertese nálam Sniper hsz-e volt.
Egy hsz-nél sem éreztem azt, hogy moderátorért kellene kiáltanom, pedig nálam nincs (és nem is lesz) ignore-n senki.

Van türelmed, én sokszor csak az utolsó oldalt futom át, ott is avtomat, beta meg ilyenekre dobok egy röhögős smile-t olvasás nélkül, kijec bohóca ignore-on, wilson-nál megnézem a hosszát, ha nem fér a képernyőre akkor azt is átugrom.
Érdemi infókat úgyis chug-ról szedem.
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 830
48 521
113
Van türelmed, én sokszor csak az utolsó oldalt futom át, ott is avtomat, beta meg ilyenekre dobok egy röhögős smile-t olvasás nélkül, kijec bohóca ignore-on, wilson-nál megnézem a hosszát, ha nem fér a képernyőre akkor azt is átugrom.
Érdemi infókat úgyis chug-ról szedem.
Chug?
 

ZeiG

Well-Known Member
2017. április 4.
856
4 719
93
Van türelmed, én sokszor csak az utolsó oldalt futom át, ott is avtomat, beta meg ilyenekre dobok egy röhögős smile-t olvasás nélkül, kijec bohóca ignore-on, wilson-nál megnézem a hosszát, ha nem fér a képernyőre akkor azt is átugrom.
Érdemi infókat úgyis chug-ról szedem.
Most végeztem 23 oldallal, kellett hozzá 70 perc... :D
De megérte, kb. minden lényeges napi infót lehalásztam + sok-sok lényegtelen érdekességet.

  • Az orosz bejelentés az "első szakasz" lezárásáról és a következő lépések bejelentése vitte a pálmát. (Tuti dezinformacija!)
  • Erdogan mester szemforgató diplomáciai manőverei is figyelemre méltók,
  • A benini megmondóember nyilatkozata (by Wilson) volt a legérdekesebb,
  • A lengyelek elborult akciótervéről már másutt is olvastam, itt jó volt látni, hogy nem csak én gondolom elmebeteg ötletnek,
  • Jön az amerikai palagáz... Ez sem volt újdonság, de nyugtáztam, hogy jól spekuláltam, amikor még a háború előtt azt gondoltam, hogy a rossz hatásfokkal kitermelhető gázuknak kell az európai piac.
  • Volt egy jól animált térkép a napi mocorgásról, meg egy másik az általános helyzetről - és egy harmadik, a háttérben, az orosz bejelentéshez: Ami Ukrajna é-k-i részét nem jelölte orosz ellenőrzés alatt - na, ez volt a legmeglepőbb infó, hogy amit még a nyugati mainstream is orosznak színez, azt ők nem???
  • És volt sok jó hsz. a helyzet elemzéséről,
  • Meg végre jelezte valaki, hogy ijesztően sok balf@szkodás látszik a videókon, pl. csípőből lövöldözés, fegyverlóbálás, magányosan szédelgő tankok, stb...

Mindez minimális hisztivel, személyeskedéssel. Szóval teljesen rendben van szerintem a topik.
Van pár irritáló stílusban írott hsz.... de minden hsz. az íróját minősíti, senki mást, szóval ha felzaklat, akkor tudhatom, hogy a hiba az én készülékemben van! :D
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 893
56 746
113
Most végeztem 23 oldallal, kellett hozzá 70 perc... :D
De megérte, kb. minden lényeges napi infót lehalásztam + sok-sok lényegtelen érdekességet.

  • Az orosz bejelentés az "első szakasz" lezárásáról és a következő lépések bejelentése vitte a pálmát. (Tuti dezinformacija!)
  • Erdogan mester szemforgató diplomáciai manőverei is figyelemre méltók,
  • A benini megmondóember nyilatkozata (by Wilson) volt a legérdekesebb,
  • A lengyelek elborult akciótervéről már másutt is olvastam, itt jó volt látni, hogy nem csak én gondolom elmebeteg ötletnek,
  • Jön az amerikai palagáz... Ez sem volt újdonság, de nyugtáztam, hogy jól spekuláltam, amikor még a háború előtt azt gondoltam, hogy a rossz hatásfokkal kitermelhető gázuknak kell az európai piac.
  • Volt egy jól animált térkép a napi mocorgásról, meg egy másik az általános helyzetről - és egy harmadik, a háttérben, az orosz bejelentéshez: Ami Ukrajna é-k-i részét nem jelölte orosz ellenőrzés alatt - na, ez volt a legmeglepőbb infó, hogy amit még a nyugati mainstream is orosznak színez, azt ők nem???
  • És volt sok jó hsz. a helyzet elemzéséről,
  • Meg végre jelezte valaki, hogy ijesztően sok balf@szkodás látszik a videókon, pl. csípőből lövöldözés, fegyverlóbálás, magányosan szédelgő tankok, stb...

Mindez minimális hisztivel, személyeskedéssel. Szóval teljesen rendben van szerintem a topik.
Van pár irritáló stílusban írott hsz.... de minden hsz. az íróját minősíti, senki mást, szóval ha felzaklat, akkor tudhatom, hogy a hiba az én készülékemben van! :D
Te egy kiegyensúlyozott, pozitiv életfelfogàsú ember kell legyél, szöges ellentétben egy jópár fórumtárssal. :)
 

ZeiG

Well-Known Member
2017. április 4.
856
4 719
93
Te egy kiegyensúlyozott, pozitiv életfelfogàsú ember kell legyél, szöges ellentétben egy jópár fórumtárssal. :)
Köszi, igyekszem! :)
Néha kemény meló nem berágni történéseken, híreken, kommenteken, de ha tényleg baj van a hiszti mögött (világjárvány, háború, apokalipszis), akkor tényleg fontos, hogy higgadt maradjon az ember és ne a kis sztárallűrjein rugózzon.
Ha pedig a majré csak vihar a biliben... akkor eleve színtiszta idiotizmus felhúzni rajta magamat. :)
Bevallom, ezt néha nehéz észben tartanom... :D
Viszont a fórumon ezt nagyon jól lehet fejleszteni!
 

Raszputyin

Well-Known Member
2022. február 20.
1 582
4 824
113
Gvozgyika nagyobbat repült mint egy lőszerrekeszes T-72 tornya :D :hadonaszos:

Egyébként azt tudjátok miért van, hogy az orosz-gyűlölők gyakran választanak maguknak orosz-szovjet vonatkozású nevet itt a fórumon??
Érdekes, mert azt gondolná az ember, hogy amit utálnak, azt kerülni próbálnák...
vagy netán gonoszságból-megtévesztésből?
Hogy elsőre orosz-barátnak tűnjenek?
Ez azért érdekes, mert a Nyugat-ellenesek nem választanak maguknak nyugatos neveket...
 

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 254
37 138
113
Egyébként azt tudjátok miért van, hogy az orosz-gyűlölők gyakran választanak maguknak orosz-szovjet vonatkozású nevet itt a fórumon??
Érdekes, mert azt gondolná az ember, hogy amit utálnak, azt kerülni próbálnák...
vagy netán gonoszságból-megtévesztésből?
Hogy elsőre orosz-barátnak tűnjenek?
Ez azért érdekes, mert a Nyugat-ellenesek nem választanak maguknak nyugatos neveket...
Akkor a kivétel erõsíti a szabályt mer én erőteljesen nyugat ellenes vagyok.
 
  • Imádom
Reactions: Kim Philby

Fundin

Well-Known Member
2019. június 22.
712
2 692
93
Melyik része és milyen témában?
Mert egészem alter univerzumokat ismerhet meg itten az ember minden téren...
No az bizony igaz. :) Muszáj szűrni fejben. Mondjuk én nem bánom legfeljebb röhögök a monitor előtt vagy ha nagyon felesleges elolvasni amit az illető 10 ből 9 szer ír ignorálom. Jobban zavar ha oldalakon át azt kell olvasnom,hogy kinek az apja erősebb vagy,hogy kinek mi volt az anyukája előző foglalkozása.
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 573
32 065
113
Egyébként azt tudjátok miért van, hogy az orosz-gyűlölők gyakran választanak maguknak orosz-szovjet vonatkozású nevet itt a fórumon??
Érdekes, mert azt gondolná az ember, hogy amit utálnak, azt kerülni próbálnák...
vagy netán gonoszságból-megtévesztésből?
Hogy elsőre orosz-barátnak tűnjenek?
Ez azért érdekes, mert a Nyugat-ellenesek nem választanak maguknak nyugatos neveket...

Akkor a kivétel erõsíti a szabályt mer én erőteljesen nyugat ellenes vagyok.
Azért ki ne maradjak a nyugatellenesek névsorából, angoln/orosz kettősügynök neve mögé bújva! :oops:
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 573
32 065
113
Szerintetek miért akarja a VK, hogy regisztrálás nélkül ne nézhessek rajra videókat? :eek: (érdemes regisztrálni rá?)
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 650
3 246
113
Szerintetek miért akarja a VK, hogy regisztrálás nélkül ne nézhessek rajra videókat? :eek: (érdemes regisztrálni rá?)

Szerintem nem érdemes, újonnan regisztrálóktól már telefonszámot kér. Persze kinek hol van az ingerküszöbe, én telefonszámot nem adnék meg, annyiból meg szerencsés vagyok, hogy még korábban regisztráltam rá, amikor még anonimabb oldal volt.
 
  • Imádom
Reactions: Kim Philby