Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

FilcTroll

Well-Known Member
2017. december 18.
1 758
4 690
113
Hét év passzív olvasás után kértem új jelszót, hogy be tudjak lépni és ignorálni tudjak rögtön 10 embert. A [Belpol] topikok olyan szinten olvashatatlanok - főleg a magyar - a sok propaganda anyagtól, hogy már csak az Ukrán helyzetet követem meg Molni bejegyzéseit. Pedig a Direkt36 cikke nyomán bőven volna miről beszélni a magyar állam/kormány IT biztonsági szerencsétlenkedéséről, melyet szakmabeliként rettentően fáj végignézni. Igen ez lehet nem haditechnikai - de az ukrán konfliktus nyomán a terület jelentős felértékelődése zajlik.
Ott van erre a jó kis kibertopik, ott meg lehet rágni. Olvasnám!
 
M

molnibalage

Guest
Hét év passzív olvasás után kértem új jelszót, hogy be tudjak lépni és ignorálni tudjak rögtön 10 embert. A [Belpol] topikok olyan szinten olvashatatlanok - főleg a magyar - a sok propaganda anyagtól, hogy már csak az Ukrán helyzetet követem meg Molni bejegyzéseit. Pedig a Direkt36 cikke nyomán bőven volna miről beszélni a magyar állam/kormány IT biztonsági szerencsétlenkedéséről, melyet szakmabeliként rettentően fáj végignézni. Igen ez lehet nem haditechnikai - de az ukrán konfliktus nyomán a terület jelentős felértékelődése zajlik.
Hát, túl sokat itt már nem fogsz olvasni tőlem, de egy ideig még maradok. Aztán majd meglátom.
 

Filter

Well-Known Member
2021. január 7.
2 593
14 618
113
Hát, túl sokat itt már nem fogsz olvasni tőlem, de egy ideig még maradok. Aztán majd meglátom.
Pont nem kellene hagyni hogy egy bejáratott platform le legyen gyakva.
Kibicként ugatok de akkor is...
Én szimpla végfelhasználóként tudtam eddig a HT dolgokhoz hozzászólni, illetve a személyes tapasztalataim osztottam meg.
Ha valami nem volt kerek ,kérdeztem, tanultam....
Voltak nekem is téveszméim, ugye látják Kecsót, vagy Clausewitz művei.
Aztán Hpasp, Negan,Masztiff, Te,stb elmondták hogy mi a valós helyzet.
Értelmeztem, felfogtam, újra definiáltam.
Az hogy a site tartalomgyártó egyénei miatt elkezd ragadni a sár, nem kellene hogy eltántorítson.
Az hogy nem értek egyet pl Veled néhány kérdésben, nem azt jelenti hogy "örihari" dedós szinten.
Azért vannak itt még szakemberek....
Ozzy,Gorka,Dudi,Ranger, Phaidros, Szegcsab,Kurfürst,stb.....
Mindenkinek megvan a saját homokozója.....ugatom én.....
Nem fogok egyikőtök lexikális tudásával sem versenyezni....mert nem tudok.
Én csak 5 kontinensen jártam meg 6 háborút. Amit tudok, azt ezekben tanultam.
Ennyi tapaszatlatból tudok véleményt formálni, és tapasztalatot megosztani.
Peace.
 
M

molnibalage

Guest
Pont nem kellene hagyni hogy egy bejáratott platform le legyen gyakva.
Kibicként ugatok de akkor is...
Én szimpla végfelhasználóként tudtam eddig a HT dolgokhoz hozzászólni, illetve a személyes tapasztalataim osztottam meg.
Ha valami nem volt kerek ,kérdeztem, tanultam....
Voltak nekem is téveszméim, ugye látják Kecsót, vagy Clausewitz művei.
Aztán Hpasp, Negan,Masztiff, Te,stb elmondták hogy mi a valós helyzet.
Értelmeztem, felfogtam, újra definiáltam.
Az hogy a site tartalomgyártó egyénei miatt elkezd ragadni a sár, nem kellene hogy eltántorítson.
Az hogy nem értek egyet pl Veled néhány kérdésben, nem azt jelenti hogy "örihari" dedós szinten.
Azért vannak itt még szakemberek....
Ozzy,Gorka,Dudi,Ranger, Phaidros, Szegcsab,Kurfürst,stb.....
Mindenkinek megvan a saját homokozója.....ugatom én.....
Nem fogok egyikőtök lexikális tudásával sem versenyezni....mert nem tudok.
Én csak 5 kontinensen jártam meg 6 háborút. Amit tudok, azt ezekben tanultam.
Ennyi tapaszatlatból tudok véleményt formálni, és tapasztalatot megosztani.
Peace.
A videó írásos formában meg lesznek osztva, de a kommentelési szándék egyre kevésbé van meg bennem.
Nem látszik az egész értelme. Túl sokan nem tanulnak semmiből és senkitől miközben a szezont keverik a fazonnal.
 

Filter

Well-Known Member
2021. január 7.
2 593
14 618
113
A videó írásos formában meg lesznek osztva, de a kommentelési szándék egyre kevésbé van meg bennem.
Nem látszik az egész értelme. Túl sokan nem tanulnak semmiből és senkitől miközben a szezont keverik a fazonnal.
Maximálisan igazad van....
Érzékelem hogy a hadiditechnikához totálisan analfabéta egyének osztják az észt....
Elemeznek....,kommentálnak.....
Igazat adok Neked, de na...
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 893
56 747
113
A videó írásos formában meg lesznek osztva, de a kommentelési szándék egyre kevésbé van meg bennem.
Nem látszik az egész értelme. Túl sokan nem tanulnak semmiből és senkitől miközben a szezont keverik a fazonnal.
Tovább kell fejlődni. Fiatal vagy, itt irsz jó 10 év óta. Azóta a körülmények is sokat változtak, új médiaformák jönnek létre stb. Naiv azt hinni, hogy 70 éves korodban is itt kellene kommentelj. :)
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 094
33 165
113
A videó írásos formában meg lesznek osztva, de a kommentelési szándék egyre kevésbé van meg bennem.
Nem látszik az egész értelme. Túl sokan nem tanulnak semmiből és senkitől miközben a szezont keverik a fazonnal.
Lételemed a vita.Plusz visszajelzés,hogy mi az,mit jobban ki kell bontanod.Urambocsá,időnként még magad is tanulsz belőle ;) .
Aki meg szándékossan nem akar valamit megérteni,azt át kell ugorni.A vakhit nem tudomány.(bár magam is mostmár rendszeresen kiakadok a sok hülyeségen,de még van némi érték is).

Más.Nem lehetne szétvállasztani a visszajelzésekben a szmájlikat a tényleges hozzászólásoktol?Meg kéne egy értetlenkedő és egy nem értek egyet szmájli is.
 

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 802
4 966
113
Ehhez nem kell külön gomb. Átmész a topikba, ahol szeretnél rá válaszolni, és beidézed oda a hozzászólást. Működik.
Igen, mindenesetre lehet, hogy a modik dolgált megkönnyíteni, ha a hozzászóló fél is még aszerkesztési időn belül nem csak szerkeszthetné a válaszposztját, hanem át is helyezhetné másik topikba. Persze nem tudom hányan használnák, de szerintem a modik tehermentesítése mindent megér... na jó egy egyedi fejlesztést nem, de ha a motor tudná, vagy egy modul :)
Másik: az impulzusposztolást talán csökkentené, ha nem lehetne kikerülni az előnézetet, és lenne egy legalább 10 másodperces késlesltetés mielőtt küldésre lehetne nyomni.... igen tudom felnőtteket nevelni reménytelen :D
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 062
113
Ma úgy 95% feletti arányban a lomtárnak írtatok az ukrán topicban. 580 poszt ment a darálóba.
Új módszerem: adott oldalon kijelölöm az összes hozzászólást, végigpörgetem az oldalt és az a hozzászólás amiről max. 5 mp alatt nem dönthető el, hogy hír, vagy ahhoz kapcsolódó vélemény az marad a darálóban. Így jártatok.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 062
113
Szolgálati közlemény azoknak akik csak híreket akarnának olvasni az ukrán topikban: jelenleg az esti, reggeli átpörgetés az optimális ehhez.

A pár nappal ezelőtti "lomtárnak írtok" megjegyzésem az ugyanis nem egyszeri alkalomra értendő. Általában minden nap este rászánok 1 órát és ilyenkor az aznapi termésből átlagosan 400 környéki komment megy a kukába.

Ismerhettek, szeretem a szitukat időnként rajzfilm snittekkel illusztrálni. Nos kb. olyan az ottani off-topik napi újraépülése mint a videóban a Peter vs. az amishok jelenet... :)

 

Madár Fokker

Well-Known Member
2017. december 17.
511
1 408
93
Szolgálati közlemény azoknak akik csak híreket akarnának olvasni az ukrán topikban: jelenleg az esti, reggeli átpörgetés az optimális ehhez.

A pár nappal ezelőtti "lomtárnak írtok" megjegyzésem az ugyanis nem egyszeri alkalomra értendő. Általában minden nap este rászánok 1 órát és ilyenkor az aznapi termésből átlagosan 400 környéki komment megy a kukába.

Ismerhettek, szeretem a szitukat időnként rajzfilm snittekkel illusztrálni. Nos kb. olyan az ottani off-topik napi újraépülése mint a videóban a Peter vs. az amishok jelenet... :)


Tizenkét kommentelő összetanakodék
Hogy az ukrán topikot telekommentelék.

Telekommentelék az topikot fél véka rubelért,
Fél véka hrivnyáért, vagy teljesen "ingyért".

Az kommenteléshez hozzá is kezdettek.
Amit írtak délig, törlődött estére,
Amit estig írtak, szublimált reggelre...
 

Kijev Szelleme

Well-Known Member
2022. március 1.
981
1 740
93
Szolgálati közlemény azoknak akik csak híreket akarnának olvasni az ukrán topikban: jelenleg az esti, reggeli átpörgetés az optimális ehhez.

A pár nappal ezelőtti "lomtárnak írtok" megjegyzésem az ugyanis nem egyszeri alkalomra értendő. Általában minden nap este rászánok 1 órát és ilyenkor az aznapi termésből átlagosan 400 környéki komment megy a kukába.

Ismerhettek, szeretem a szitukat időnként rajzfilm snittekkel illusztrálni. Nos kb. olyan az ottani off-topik napi újraépülése mint a videóban a Peter vs. az amishok jelenet... :)

Sziszifuszi küzdelem napi 400-at kigyomlálni tudva azt, hogy holnap is ugyanannyi lesz. Drákói a szabály, de mit sem ér ha nem kell betartani, pedig meg tudná oldani a problémát csak alkalmazni kéne.
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 999
23 153
113
Drákói a szabály, de mit sem ér ha nem kell betartani, pedig meg tudná oldani a problémát csak alkalmazni kéne.
Én speciel minden két-három hónapja regisztrált tagot kitennék a francba, főleg azokat, amelyek csak az ukrán és orosz biztpol topikokba irnak, mert nyilvánvalóan tudjuk kik ők. A régi tagok jellemzően tudják hogyan kell viselkedni és hogy mit engedhetnek meg maguknak a véleménykülömbségek ellenére is. Nekem pl. @boki és @Wilson irásai is emészthetőek, pedig két ellentétes oldalról meritenek jellemzően, nem úgy mint az új észosztó trolloké...

Ha van hired tedd be,...lehetőleg személyeskedő és provokativ cimadás vagy komment nélkül, mert különben ugyanott találod magad mint az elődöd (vagy az előző profilod, ha Te vagy az :rolleyes:)...
 
M

molnibalage

Guest
Én speciel minden két-három hónapja regisztrált tagot kitennék a francba, főleg azokat, amelyek csak az ukrán és orosz biztpol topikokba irnak, mert nyilvánvalóan tudjuk kik ők. A régi tagok jellemzően tudják hogyan kell viselkedni és hogy mit engedhetnek meg maguknak a véleménykülömbségek ellenére is. Nekem pl. @boki és @Wilson irásai is emészthetőek, pedig két ellentétes oldalról meritenek jellemzően, nem úgy mint az új észosztó trolloké...

Ha van hired tedd be,...lehetőleg személyeskedő és provokativ cimadás vagy komment nélkül, mert különben ugyanott találod magad mint az elődöd (vagy az előző profilod, ha Te vagy az :rolleyes:)...
Azért boki is elég nagy faszságokat ír sokszor.
Az meg mindennek a legalja volt, amikor bette a 21-es román lelövését, hogy az ukik voltak, amikor ő sem hiszi el.
Akkor minek tette be?
Ej...
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 999
23 153
113
Azért boki is elég nagy faszságokat ír sokszor.
Az meg mindennek a legalja volt, amikor bette a 21-es román lelövését, hogy az ukik voltak, amikor ő sem hiszi el.
Akkor minek tette be?
Ej...
Azt irtam, hogy "emészthetőek".
Persze a f@sság attól még f@sság marad, mindegy ki linkeli, vagy irja, és előbb utóbb ez ki is derül.