Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

W

Wilson

Guest
Tisztelt krisss! Mutass nekem 1 olyan "ikont", mely azt jelenti, hogy: "Nem értek egyet!" Ha találsz, ígérem hogy mostantól azt fogom használni - bár félek, néhány nap után Téged az is irritálni fog. Szóval ha nem bírod a kritikát, ne látogass fórum oldalakat...!!!
Szerintem itt az ideje @Tcat ,hogy létrehozzatok a fórumban egy Formosa formulát a "nem értek egyet" szmájli létrehozásával....
 
K

kamm

Guest
Nem érdemeltek meg :p

6c8mev.png
thank-you-drag-queen.gif
 
  • Hűha
Reactions: pöcshuszár

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 627
76 583
113
Szerintem itt az ideje @Tcat ,hogy létrehozzatok a fórumban egy Formosa formulát a "nem értek egyet" szmájli létrehozásával....
Vagy esetleg letiltani az összes hangulatjelet, mémet stb., mindent ami a közösségi média hatására jelent meg a fórumon, és visszatérni a hagyományos fórum formátumra, ahol értelmes emberek értelmes mondatokat írva kulturáltan beszélgetnek haditechnikáról?
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
19 996
38 295
113
Vagy esetleg letiltani az összes hangulatjelet, mémet stb., mindent ami a közösségi média hatására jelent meg a fórumon, és visszatérni a hagyományos fórum formátumra, ahol értelmes emberek értelmes mondatokat írva kulturáltan beszélgetnek haditechnikáról?
A mémeket max a humor rovatban engedném.
Like az mondjuk maradhatna, mert ahogy a te esetedben is sokszor azt is jelenti hogy "köszi az infót". :)
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 830
48 515
113
Ezt alapszabályként ki lehetne írni mindenhova - pláne az ukrán-topikban. Tök tényszerűen leírom, hogy milyen eszközt küldtek éppen oda, forrást is mellékelek - erre meg jönnek a röhögő fejek...:confused:
Tényszerűen leírod, hogy a görögök mit fognak küldeni, csakhogy ők meg német IFV-k leszállításához kötik azt - csak ez utóbbi apróságot már nem írtad le ;)
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 818
47 165
113
Vagy esetleg letiltani az összes hangulatjelet, mémet stb., mindent ami a közösségi média hatására jelent meg a fórumon, és visszatérni a hagyományos fórum formátumra, ahol értelmes emberek értelmes mondatokat írva kulturáltan beszélgetnek haditechnikáról?
Esélytelenek vagytok :D !
 
  • Vicces
Reactions: Pogány

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 525
10 701
113
Vagy esetleg letiltani az összes hangulatjelet, mémet stb., mindent ami a közösségi média hatására jelent meg a fórumon, és visszatérni a hagyományos fórum formátumra, ahol értelmes emberek értelmes mondatokat írva kulturáltan beszélgetnek haditechnikáról?
Pont azért előnyös, mert ha valakinek kifejtendő mondanivalója nincs, akkor ennyivel letudhatja, nem keletkezik rengeteg felesleges tartalom.
Ellenben nagyon elszaladt egy-két emberrel a shitpost vonat, rendet vághatnál. Köszi.
 

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 802
4 966
113
Vagy esetleg letiltani az összes hangulatjelet, mémet stb., mindent ami a közösségi média hatására jelent meg a fórumon, és visszatérni a hagyományos fórum formátumra, ahol értelmes emberek értelmes mondatokat írva kulturáltan beszélgetnek haditechnikáról?
Szerintem a fórum az text only. Semmilyen videó előnézet kép v kép előnézet nem kellene, csak linkek. Szerintem profilkép sem kell. Néhányan azzal is csak trollkodnak. A visszajelzéseknél is lehet, hogy csak a like kellene maradjon... vagy inkább az sem. Mindenki értelmes mondatokban kifejtheti a véleményét.
 
M

molnibalage

Guest
Szerintem a fórum az text only. Semmilyen videó előnézet kép v kép előnézet nem kellene, csak linkek. Szerintem profilkép sem kell. Néhányan azzal is csak trollkodnak. A visszajelzéseknél is lehet, hogy csak a like kellene maradjon... vagy inkább az sem. Mindenki értelmes mondatokban kifejtheti a véleményét.
Egy jó ábra többet mond ezer szónál is.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Szerintem profilkép sem kell.
Akkor neked mééé van? Kötelező? Fegyvert tartottak a fejedhez? Vagy csak szerettél volna valami űbernagyot mondani, másokra rálicitálni úgy, hogy magad sem vagy benne következetes?

Szerintem szöveget sem kellene engedélyezni. Még a végén valaki pl. ironizál, vagy reagál valami számodra nem tetszőt, ne adj Isten, tróóólkodik. Én simán betiltatnám a szöveget. És akkor nem lenne se szakmaiatlan, se sértő, se ironizáló, se trollkodó fórumbejegyzés.

{Ja és mielőtt... ez egy szakmai hozzászólás volt, de most komolyan; ki lehet találni, hogy melyik katonai területről.}