Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

W

Wilson

Guest
Akkor neked mééé van? Kötelező? Fegyvert tartottak a fejedhez? Vagy csak szerettél volna valami űbernagyot mondani, másokra rálicitálni úgy, hogy magad sem vagy benne következetes?

Szerintem szöveget sem kellene engedélyezni. Még a végén valaki pl. ironizál, vagy reagál valami számodra nem tetszőt, ne adj Isten, tróóólkodik. Én simán betiltatnám a szöveget. És akkor nem lenne se szakmaiatlan, se sértő, se ironizáló, se trollkodó fórumbejegyzés.

{Ja és mielőtt... ez egy szakmai hozzászólás volt, de most komolyan; ki lehet találni, hogy melyik katonai területről.}
Szerintem meg legyen szöveg, de korlátozzuk le a hozzászólásokat egyetlen szóra és egy órában két hozzászólásra, így lényegesen egyszerűbb lenne a kommunikáció.....:):)
 

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 802
4 966
113
Akkor neked mééé van? Kötelező? Fegyvert tartottak a fejedhez? Vagy csak szerettél volna valami űbernagyot mondani, másokra rálicitálni úgy, hogy magad sem vagy benne következetes?

Szerintem szöveget sem kellene engedélyezni. Még a végén valaki pl. ironizál, vagy reagál valami számodra nem tetszőt, ne adj Isten, tróóólkodik. Én simán betiltatnám a szöveget. És akkor nem lenne se szakmaiatlan, se sértő, se ironizáló, se trollkodó fórumbejegyzés.

{Ja és mielőtt... ez egy szakmai hozzászólás volt, de most komolyan; ki lehet találni, hogy melyik katonai területről.}
-. . -- / - ..- -.. --- -.- / . --. -.-- . - ..-.. .-. - . -. .. / ...- . .-.. . -..
 
  • Tetszik
Reactions: phaidros

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 444
67 711
113
Kinek az Orbán, kinek a Gyurcsány... Egyik sem egy matyóhímzés.
Persze, ki is fejezi mindenki, hogy kit nem szeret, csak Negan mindig elcseszi vele az amúgy szerintem kiváló technikai vagy szervezeti ismeretei átadását, mert 100-ból 100-szor fröccsen ki belőle a NER-Óóóóbáááán!-Lölö... Feleslegesen. Szeretném, ha nem kapna ilyen hosszú tiltást emiatt aztán meg leszorítaná 100-ból 10-re ezt.
 
K

kamm

Guest
Persze, ki is fejezi mindenki, hogy kit nem szeret, csak Negan mindig elcseszi vele az amúgy szerintem kiváló technikai vagy szervezeti ismeretei átadását, mert 100-ból 100-szor fröccsen ki belőle a NER-Óóóóbáááán!-Lölö... Feleslegesen. Szeretném, ha nem kapna ilyen hosszú tiltást emiatt aztán meg leszorítaná 100-ból 10-re ezt.
:D

Tag: Pogány
Vétség: személyeskedés és alpári hangnem több topicban
Büntetés: 1 hét kitiltás
:cool:
 

formosa1

Well-Known Member
2016. augusztus 30.
1 575
978
113
Az mióta kritika, hogy mindent be viccesezel ? Az a kritika, ha válaszban leírod az adott személynek, hogy mivel nem értesz egyet...
Nem mindent, mert szinte az összes ikont használom, tehát ha tetszik valami, azt lájkolom. Az nem az én hibám, hogy egyes topikokban nagyrészt hülyeséget írogatnak. - Nincs időm mindenre több mondatos választ írni...
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 444
67 711
113
Nem mindent, mert szinte az összes ikont használom, tehát ha tetszik valami, azt lájkolom. Az nem az én hibám, hogy egyes topikokban nagyrészt hülyeséget írogatnak. - Nincs időm mindenre több mondatos választ írni...
Mert elviszi az időt, hogy minden normális hozzászólásra nevetést és minden progresszív marhaságra lájkot rakj az összes topikban. :D
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 914
123 365
113
Nem mindent, mert szinte az összes ikont használom, tehát ha tetszik valami, azt lájkolom. Az nem az én hibám, hogy egyes topikokban nagyrészt hülyeséget írogatnak. - Nincs időm mindenre több mondatos választ írni...
Hát nagyrészt képességed sincs a témák java részében egy értelmes többmondatos vàlasz megszülésére, szóval az egyszerűbb utat választod.