Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 575
15 555
113
Köszönöm a hozzászólásokat. Valszeg a Google hibája volt, Chrome delete és újratelepítés..... Megoldódott.... Nagyon háklis az Avastom.
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 736
76 819
113
Nem lehetne, hogy a rendszer küld értesítést ha a postjaink törlésre kerültek?
Illetve hogy át lettek helyezve? /Az áthelyezésekről is random módon küld/
Mit nem talász és melyik topikban volt? Ha jól látom, a Nyugat-Európa topikban lett ma néhány hozzászólásod törölve. Legegyszerűbben úgy tudod megtalálni az áhelyezett hozzászólásaidat, ha emlékszel belőle két egymást követő szóra és beírod a keresőbe.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Mit nem talász és melyik topikban volt? Ha jól látom, a Nyugat-Európa topikban lett ma néhány hozzászólásod törölve. Legegyszerűbben úgy tudod megtalálni az áhelyezett hozzászólásaidat, ha emlékszel belőle két egymást követő szóra és beírod a keresőbe.
Nincs konkrét, amit keresnék. Általában gondoltam, hogy lehetne, mert pár nappal később már
nem feltétlenül emlékszem, aztán lehet keresgélni.
Arra van egyébként vmi, hogy melyik áthelyezésekről jön értesítés és melyikekről nem?
+a törlésről infó lehet szintén hasznos lehetne
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 736
76 819
113
Nincs konkrét, amit keresnék. Általában gondoltam, hogy lehetne, mert pár nappal később már nem feltétlenül emlékszem, aztán lehet keresgélni.
Arra van egyébként vmi, hogy melyik áthelyezésekről jön értesítés és melyikekről nem? +a törlésről infó lehet szintén hasznos lehetne
Nem tudom. Más meg arra panaszkodik, hogy túl sok értesítést kap.
 
  • Tetszik
Reactions: SirHiggins

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 068
9 065
113
Azt hittem azért a buzigyerekezésnek lesz a csendes törlésen kívül vmi díja.
Úgy látszik egyre magasabb az ingerküszöb o_O

Tájékoztatom őlordságát, hogy még én sem tolom 0-24-ben a fórumon a jelenlétet... :) Ma kb. egész nap a kertben voltam, 15-20 percet voltam napközben gép előtt - ebbe belefért, hogy töröljem az említett kommentet. Az értékelésére most került sor.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Tájékoztatom őlordságát, hogy még én sem tolom 0-24-ben a fórumon a jelenlétet... :) Ma kb. egész nap a kertben voltam, 15-20 percet voltam napközben gép előtt - ebbe belefért, hogy töröljem az említett kommentet. Az értékelésére most került sor.
Ééén csak fellőttem az éterbe a kérdést, neem feltétlenül Neked.
Fölfelé nem érdeklődünk ugye :D

Kert... én azzal ideologizálom meg, hogy miért csak a felét nyírom le, hogy a másik fele megmarad a rovaroknak.
 
  • Tetszik
Reactions: endre

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 199
23 656
113
Tájékoztatom őlordságát, hogy még én sem tolom 0-24-ben a fórumon a jelenlétet... :) Ma kb. egész nap a kertben voltam, 15-20 percet voltam napközben gép előtt - ebbe belefért, hogy töröljem az említett kommentet. Az értékelésére most került sor.

Nem szeretnek kukacoskodni, de nincs a kertben legalabb 4G??? Jooooo, 5 ne legyen, de azert a 4… En ezt kicsit gaznak erzem. :D
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 511
67 985
113
Tájékoztatom őlordságát, hogy még én sem tolom 0-24-ben a fórumon a jelenlétet... :) Ma kb. egész nap a kertben voltam, 15-20 percet voltam napközben gép előtt - ebbe belefért, hogy töröljem az említett kommentet. Az értékelésére most került sor.
Speciel megoldhatnád úgy, hogy VR szemüvegen előtted van a HTKA és mögötte áttetsző háttérként a kert élő képe bevetítve, esetleg még a jobb alsó sarokban egy kis ablakban láthatnád magadat kívülről a térfigyelő kamera képét is átirányítva csak a jobb tájékozódás végett. :D Egy billentyűzet az alkarodra szíjazva, akupakk az öveden és szépen tudsz kertészkedni miközben felidegesíted magad a HTKA-n. :D
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 565
10 925
113
Gyors megjegyzés.

Alapvetően nem cél, hanem végső megoldás a bannolás. Ezt abból is láthatjátok, hogy többnyire csak törlés van, figyelmeztetés nélkül.

Ellenben amikor azt látni, hogy valaki a "Lol xd sergeant" színvonalon használja a fórumot és kedvenc elfoglaltsága, hogy egy másik fórumozót követ a hasonlóan körmönfont megfogalmazású beszólásaival topikról topikra, de azokban érdemi információt vagy gondolatot nem oszt meg.....
Na ebbe futott bele ogretank kolléga.
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 209
113
Gyors megjegyzés.

Alapvetően nem cél, hanem végső megoldás a bannolás. Ezt abból is láthatjátok, hogy többnyire csak törlés van, figyelmeztetés nélkül.

Ellenben amikor azt látni, hogy valaki a "Lol xd sergeant" színvonalon használja a fórumot és kedvenc elfoglaltsága, hogy egy másik fórumozót követ a hasonlóan körmönfont megfogalmazású beszólásaival topikról topikra, de azokban érdemi információt vagy gondolatot nem oszt meg.....
Na ebbe futott bele ogretank kolléga.


... Aki -- @ogretank -- követte a trollt, aki troll hetek óta követ másokat és folyamatosan rombolja a HTKA-t!

A moderáció hiányossága --lassúság, következetlenség-- miatt ma kezébe vette a dolgot, és ezért "hibás"(?): olyan nagyságrendű kitiltást kapott, mint amit a hetek óta folyamatosan gusztustalanul "bűnöző" --egyik-- troll!!!

... és a többi figyelmeztetést sem kap, folytatják !!! :confused:

U.I.: Elismerve, hogy tökéletes moderálás nincs. nem volt és nem is lehet/lesz soha!
...akkor is: :hadonaszos: !


,
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Segítséget szeretnék kérni, hogyan kell/lehet Youtube-videót úgy megosztani, hogy az általad akart pozíciótól és ne a legelejéről játssza le?
Mint pl. ez a megosztás itt.
Köszi előre is.
amikor ráklikkelsz a 'megosztás'-ra a video alatt, akkor ott az applikációk
és maga a link alatt van egy olyan, hogy kewzdés és egy pipálható négyzet.
Ha azt bejelölöd, akkor onnan fog indulni, ahol épp a video áll.
 
  • Tetszik
Reactions: PPP and Hortator

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 191
14 882
113
Segítséget szeretnék kérni, hogyan kell/lehet Youtube-videót úgy megosztani, hogy az általad akart pozíciótól és ne a legelejéről játssza le?
Mint pl. ez a megosztás itt.
Köszi előre is.
A link végébe bele írod manuálisan az időt. Pl; t=42s vagy t=8m

Bővebben itt;
 
  • Tetszik
Reactions: endre and Hortator

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 736
76 819
113
Segítséget szeretnék kérni, hogyan kell/lehet Youtube-videót úgy megosztani, hogy az általad akart pozíciótól és ne a legelejéről játssza le?
Mint pl. ez a megosztás itt.
Köszi előre is.
Ha laptopon nézed a youtube videót, akkor a videóra jobb egér gombbal kattintva megjelenik egy menü, amiben van egy olyan sor hogy "A jelenlegi időpontot tartalmazó Videó-URL másolása", erre kell kattintani és utána azt a linket fogja bemásolni egy beillesztésel a hozzászólásba.
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Na meg pont az hianyzott innen baszki! :D
ennek, nem annak. Csak nyakig pizzás vagyok, azt hittem a kevesebb karakter is elég lesz
1920px-ITS_Giuseppe_Garibaldi_%28C_551%29.jpg
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 776
28 786
113
ennek, nem annak. Csak nyakig pizzás vagyok, azt hittem a kevesebb karakter is elég lesz
1920px-ITS_Giuseppe_Garibaldi_%28C_551%29.jpg
Azt mondanám érdemes lenne akkor már a Cavour topikba (itt) belevenni a Garibaldit vagy átnevezni Olasz repülőgép-hordozók gyűjtőtopikra zárójelben utána az egységekkel. Mivel úgysem bővelkednek hordozókban a taljánok, így lehet jobb is lenne a jövőben egy gyűjtőtopik
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Azt mondanám érdemes lenne akkor már a Cavour topikba (itt) belevenni a Garibaldit vagy átnevezni Olasz repülőgép-hordozók gyűjtőtopikra zárójelben utána az egységekkel. Mivel úgysem bővelkednek hordozókban a taljánok, így lehet jobb is lenne a jövőben egy gyűjtőtopik
Micsoda nagysándori megoldás kérlek :D