Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 199
23 656
113
Nyilván le leszek ugatva, de azért csak feltenném a kérdést:
Nem lehetne kezdeni valamit ezzel a -most már állandósult- jelenséggel,
hogy egyes userek szinte minden kommentjükben indokolatlanul
náciznak, fasisztáznak?
Az elején még ugye csak az Azov-ra -ami mondjuk még rendben van,
de már kb mindenre, ami ukrán.

Ezt adom, mar en is irtam parszor, hogy az atlag ukran katona, akiket mar most fogdosnak ossze azok foleg azt sem tudjak eszik-e vagy isszak csak lengeti a kezet, mert ezt latja a tobbi sultbolondtol… ez olyan mint amikor megnezel egy ovis kiscsoportos kepet es mindenki peace-t mutat teljesen fogalmatlanul.

Ps. De ettol fuggetlenul valaki tenyleg ugassa mar le… :D
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 191
14 882
113
Az igen tisztelt adminok figyelmébe!

Némi észrevételt tennék a Statègiai Fegyverek Űrhadviselés - Topik Helymeghatározó kém- és egyéb műholdak, űreszközök témái kapcsán..

Több téma is totál átfedèsben van egymással. Ilyen pl. a Űrhadviselés és a Műholdak elleni fegyverrendszerek. A Műholdak elleni fegyverrendszer az Űrhadviselés szerves része, ez a kommenteket olvasva is látható. Sok értelmét nem látom így a két tartalmilag egyforma topiknak.

A kína katonai célú űrprogramja is "feleslegesnek" tűnik mert az ottani kommentek besorolhatóak a GPS/kommunikációs/előrejelző/kèm-egyéb topikba. Ezek is katonai programok, csak feladatukban ugye elkülönülnek.
És nincs külön (szerintem helyesen) USA , Orosz katonai űrprogram topik sem.
lévén a Fórum ezen része nem egy túl pörgős felület, tök oké, hogy itt téma szerint vannak ezek hozva, lásd Kémműholdak, és nem külön tovább bontva USA, Kínai Orosz, stb kémműholdakra.
Én pont ezen logika alapján mondjuk a műholdas navigációs rendszereket is összevonám, de ez már sokadrangú dolog. És nyilván ha így marad ahogy van is totál rendben van.

Ami az űrbeli természeti jelenségek elleni védekezés illeti jellemzően az Űrkutatás topikban szokott felmerülni, lásd legutóbbi DART misszió. Ezeket a programokat az űrkutatási hivatalok is jegyzik. Ennek a témának lenne is itt jelentősége, csak a vázoltak miatt az ehhez tartozó hozzászólások az Űrkutatás topikban vannak.

Kis ésszerűsitéssel így elkerülhető a duplán posztolás is mint a mostani kínai űrsikló esetében..

Köszönöm, hogy zavartam...
Nem akartam! :)

 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 736
76 819
113
Az igen tisztelt adminok figyelmébe!

Némi észrevételt tennék a Statègiai Fegyverek Űrhadviselés - Topik Helymeghatározó kém- és egyéb műholdak, űreszközök témái kapcsán..

Több téma is totál átfedèsben van egymással. Ilyen pl. a Űrhadviselés és a Műholdak elleni fegyverrendszerek. A Műholdak elleni fegyverrendszer az Űrhadviselés szerves része, ez a kommenteket olvasva is látható. Sok értelmét nem látom így a két tartalmilag egyforma topiknak.

A kína katonai célú űrprogramja is "feleslegesnek" tűnik mert az ottani kommentek besorolhatóak a GPS/kommunikációs/előrejelző/kèm-egyéb topikba. Ezek is katonai programok, csak feladatukban ugye elkülönülnek.
És nincs külön (szerintem helyesen) USA , Orosz katonai űrprogram topik sem.
lévén a Fórum ezen része nem egy túl pörgős felület, tök oké, hogy itt téma szerint vannak ezek hozva, lásd Kémműholdak, és nem külön tovább bontva USA, Kínai Orosz, stb kémműholdakra.
Én pont ezen logika alapján mondjuk a műholdas navigációs rendszereket is összevonám, de ez már sokadrangú dolog. És nyilván ha így marad ahogy van is totál rendben van.

Ami az űrbeli természeti jelenségek elleni védekezés illeti jellemzően az Űrkutatás topikban szokott felmerülni, lásd legutóbbi DART misszió. Ezeket a programokat az űrkutatási hivatalok is jegyzik. Ennek a témának lenne is itt jelentősége, csak a vázoltak miatt az ehhez tartozó hozzászólások az Űrkutatás topikban vannak.

Kis ésszerűsitéssel így elkerülhető a duplán posztolás is mint a mostani kínai űrsikló esetében..

Köszönöm, hogy zavartam...
Nem akartam! :)

Ha lesz egy kis időm, majd újraolvasom a topikokat a te szempontjaid alapján és áthelyezem, összevonom amit lehet.
 

Robur

Well-Known Member
2018. április 9.
3 257
5 304
113
A Twitter bejegyzések megjelenésével, csak nekem van gondom vagy másnak is?
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Nyilván le leszek ugatva, de azért csak feltenném a kérdést:
Nem lehetne kezdeni valamit ezzel a -most már állandósult- jelenséggel,
hogy egyes userek szinte minden kommentjükben indokolatlanul
náciznak, fasisztáznak?
Az elején még ugye csak az Azov-ra -ami mondjuk még rendben van,
de már kb mindenre, ami ukrán.
@Busho3301 ?
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 570
10 931
113

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Nem tértem még vissza, csak Spazz annyira elszállt, hogy a fülembe jutott.

Ez a nácizás is véget fog érni. Nem az a baj vele, hogy bántja az ukránok lelki világát hanem, hogy nem lehet ilyen kőegyszerű, kétbites gondolatok mentén hadviselésről beszélgetni.
Nem vagyok ukrán de az én lelkivilágom is bassza.
Meg még feltételezem sok másét is.
Meg mondjuk azét, aki pl full kívülről, néz bele és ezt látja.
Hát. Elég óvodás szintet láthat :/
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
A moderációhoz intézném a kérdést ! Bár sose szerettem a mószerolást mégis meg kell cselekednem !

Az alábbi hozzászólásomban válaszoltam az egyik olvtárs kedves megszólításaira . Maga az eredeti hozzászólás viszont elkerülhette a moderáció éles szemét ! Vagy ha látta valamelyikőtök akkor ez megengedett és követendő példa ? Mindenesetre nem látom az elkövető szankcionálását ! Én anno 2 hónapot kaptam " hangulat keltésért "!


htka.jpg
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 839
48 566
113
A moderációhoz intézném a kérdést ! Bár sose szerettem a mószerolást mégis meg kell cselekednem !

Az alábbi hozzászólásomban válaszoltam az egyik olvtárs kedves megszólításaira . Maga az eredeti hozzászólás viszont elkerülhette a moderáció éles szemét ! Vagy ha látta valamelyikőtök akkor ez megengedett és követendő példa ? Mindenesetre nem látom az elkövető szankcionálását ! Én anno 2 hónapot kaptam " hangulat keltésért "!


htka.jpg
Finom és nőies.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0 and GI83

GI83

Well-Known Member
2022. március 13.
1 749
14 176
113
A moderációhoz intézném a kérdést ! Bár sose szerettem a mószerolást mégis meg kell cselekednem !

Az alábbi hozzászólásomban válaszoltam az egyik olvtárs kedves megszólításaira . Maga az eredeti hozzászólás viszont elkerülhette a moderáció éles szemét ! Vagy ha látta valamelyikőtök akkor ez megengedett és követendő példa ? Mindenesetre nem látom az elkövető szankcionálását ! Én anno 2 hónapot kaptam " hangulat keltésért "!


htka.jpg
Múltkor én kultúrált hangnemben maradtam. Mégis kaptam két hetet. Másik fél moderáció nélkül "bazdmegelhet".
Na most számomra is kérdéses, akkor hogy a "bazdmegelés" a htka-n legitim társalgási forma vagy csak bizonyos személyek számára? Ez ügyben én is szeretnék egy állásfoglalást kérni.
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 839
48 566
113
Múltkor én kultúrált hangnemben maradtam. Mégis kaptam két hetet. Másik fél moderáció nélkül "bazdmegelhet".
Na most számomra is kérdéses, akkor hogy a "bazdmegelés" a htka-n legitim társalgási forma vagy csak bizonyos személyek számára? Ez ügyben én is szeretnék egy állásfoglalást kérni.
Én ma bazmegeltem egyet: Landonak volt egy frappáns levezetése, hogy miért mindegy propiszempontból, hogy leszedtek-e egy Kindzsalt vagy sem. De utána feljelentettem magamat és töröltettem a hozzászólásomat :)
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 944
56 925
113
Én ma bazmegeltem egyet: Landonak volt egy frappáns levezetése, hogy miért mindegy propiszempontból, hogy leszedtek-e egy Kindzsalt vagy sem. De utána feljelentettem magamat és töröltettem a hozzászólásomat :)
Hogy mondta Castel? "A hegemon akkor érte el hatalma tetőpontját, amikor már nem is kell közbelépjen, mert a partnerek(valójában alattvalók) maguktól is elvárásainak megfelelően viselkednek." :oops: :)
 

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 138
10 471
113
A moderációhoz intézném a kérdést ! Bár sose szerettem a mószerolást mégis meg kell cselekednem !

Az alábbi hozzászólásomban válaszoltam az egyik olvtárs kedves megszólításaira . Maga az eredeti hozzászólás viszont elkerülhette a moderáció éles szemét ! Vagy ha látta valamelyikőtök akkor ez megengedett és követendő példa ? Mindenesetre nem látom az elkövető szankcionálását ! Én anno 2 hónapot kaptam " hangulat keltésért "!


htka.jpg
Azért valakit agresszívan megfenyegetett, majd meg dicsekszel is vele?
Zseniális.
Sőt: zseniális!!!!
Az önkritika tökéletes hiánya.
Tippelhetek: nárcisztikus üzletkötő?
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 881
58 059
113
Azért valakit agresszívan megfenyegetett, majd meg dicsekszel is vele?
Zseniális.
Sőt: zseniális!!!!
Az önkritika tökéletes hiánya.
Tippelhetek: nárcisztikus üzletkötő?

Azt remélem vágod, hogy a gorka az aki mindenkivel paraszt, mindenkit fenyeget meg ultimátumokat (XD) ad nekik.
Feltehetően ő van erős szereptévesztésben.
Másrészt ogre senkit nem fenyegetett meg. Ugyanis nem ígért be semmit. ;)
De legalább te személyeskedtél vele egyet....