Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

ladagrant

Well-Known Member
2019. január 30.
2 404
4 425
113
Az ukrajnai fegyveres konfliktus mint cím helyes? Ami most történik az konfliktus vagy már háború? Konfliktus esetleg amikor a két Korea vagy India és Pakisztán kapaszkodik egymással.Ez már szerintem kőkemény háború.
Csak halkan, mert még elvisznek érte. Ez ukrajnai különleges katonai művelet.
 
  • Vicces
Reactions: kamm

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 870
113
Az ukrajnai fegyveres konfliktus mint cím helyes? Ami most történik az konfliktus vagy már háború? Konfliktus esetleg amikor a két Korea vagy India és Pakisztán kapaszkodik egymással.Ez már szerintem kőkemény háború.
first-world-problems.jpg
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 303
113
Nem é lehetne é hogy azok akik csak ilyen egymondatos felesleges kötöszködéseket irnak csak, miközben hirt sohasem osztanak meg valamilyen szankciók alá kerüljenek? Semmire nem jó ez csak hogy menjen a flame, valószínűleg ez is a célja. Pl:

Felütöttem a nagykönyvet,a topikrombolás címszónál,és puff,ezt a kommentet hozta,meg az előző ilyen 20-at,mint eklektáns példát,ki érti ezt?
:rolleyes:
:D

Hogy van az hogy mindig az ilyenek szoktak topik rombolásról hadoválni? Nyugodtan nézzétek vissza a hozzászólásait 70% ennyiből áll. Vagy ohionurse vagy flamand.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 932
19 189
113
Némiképp utolértem magam, így az ukrán topic mai termését alapul véve 3 napos topic eltávra küldve:


kriss02
orosz_macska_bad
Wilson
Fade
bigos
Flamand
Kopi2000

Nagyjából ott húztam meg a vonalat amikor valaki már átlépte a 10 db körüli off hozzászólást. Ha több napra visszamenően néztem volna, valószínűleg lenne legalább kétszer ennyi név a listán. De ma ők voltak az off bajnokok. Nincs harag, csak ezt dobta a gép. Jó pihenést a hétvégén :)

Illetve Lada is kapott egy 3 napra kitartó sallert mert már rohadt irritáló volt az a stílus ahogy a videókat kommentálgatja már jó ideje.
Nem irigyellek. Lényegében felsoroltad az ignore listámat, én talán még fizetésért se lennék hajlandó, hogy azt olvassam.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 994
53 887
113
Nem é lehetne é hogy azok akik csak ilyen egymondatos felesleges kötöszködéseket irnak csak, miközben hirt sohasem osztanak meg valamilyen szankciók alá kerüljenek? Semmire nem jó ez csak hogy menjen a flame, valószínűleg ez is a célja. Pl:



Hogy van az hogy mindig az ilyenek szoktak topik rombolásról hadoválni? Nyugodtan nézzétek vissza a hozzászólásait 70% ennyiből áll. Vagy ohionurse vagy flamand.



Túlbecsülsz,max 69% -a ilyen a kommentjeimnek.
;)
 

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 928
48 631
113
miért itt rinyáltok, ott a visszajelzések topik hogy dicsérjétek ezt az áldott jó embert aki az ukránokat genetikai hulladéknak meg alsórendű kultúrának meg egyéb szép rasszista dolgoknak hívta.
Arról nem is beszélve hogy Tcat is a oroszok helyi képviseletének nevezte.
Szóval ennyit a pátoszodról.
menjetek át rinyalni a visszajelzések topikba ne itt offoljatok.
Milyen igaz, itt jobb helye van!
 
  • Tetszik
Reactions: omae

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 928
48 631
113
Az ukrán topic megint rákosodik: wilson visszajött, tolja ezerrel a nagyon hasznos ukroprop jóslatait meg az 1-1ben gépi fordított FOS cikkeket, amire páran leállnak vele vitatkozni és így az egész széjjelbaszódik.

Emellett pár lelkes hívő pár hetes videók újnak való eladásának felülve, saját posztolással igyekszik bizonyítani, hogy épp győzni készül az egyik oldal.

Mi van az adminokkal?
 
W

Wilson

Guest
Az ukrán topic megint rákosodik: wilson visszajött, tolja ezerrel a nagyon hasznos ukroprop jóslatait meg az 1-1ben gépi fordított FOS cikkeket, amire páran leállnak vele vitatkozni és így az egész széjjelbaszódik.

Emellett pár lelkes hívő pár hetes videók újnak való eladásának felülve, saját posztolással igyekszik bizonyítani, hogy épp győzni készül az egyik oldal.

Mi van az adminokkal?
Mi is a bajod ezzekkel a fos fordított cikkekkel, (mindegyiknél ott a forrás is)meg tudod őket érdemben tényekkel, érvekkel cáfolni?
A hozzászólásaim szervesen kapcsolódnak az ukrán háborús helyzethez, és szóljál légy szíves azoknak akik nem állják meg szó nélkül ha berakok az ukrán topikban egy hírt és személyes támadásnak veszik, és nyomban Putyin védelmére kelnek, érdekes ,hogy azok nem zavarnak, amúgy feltűnt már neked ,hogy az a topik nem az orosz parti propaganda játszótere, mind a két oldalról várnak híreket.

Ami pedig a gépi fordítást illeti, akkor szóljál légy szíves ha te a saját idődet feláldozva saját magad fordítod le a cikkeket és rakod be a fórumba.

Ja és érdekes módon akkor nem hisztizel amikor az ukrán topikot elöntik az oroszbarát jóslatok?Akkor miért nem fakadsz ki?
 

grigorij3

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 467
19 016
113
Mi is a bajod ezzekkel a fos fordított cikkekkel, (mindegyiknél ott a forrás is)meg tudod őket érdemben tényekkel, érvekkel cáfolni?
A hozzászólásaim szervesen kapcsolódnak az ukrán háborús helyzethez, és szóljál légy szíves azoknak akik nem állják meg szó nélkül ha berakok az ukrán topikban egy hírt és személyes támadásnak veszik, és nyomban Putyin védelmére kelnek, érdekes ,hogy azok nem zavarnak, amúgy feltűnt már neked ,hogy az a topik nem az orosz parti propaganda játszótere, mind a két oldalról várnak híreket.

Ami pedig a gépi fordítást illeti, akkor szóljál légy szíves ha te a saját idődet feláldozva saját magad fordítod le a cikkeket és rakod be a fórumba.

Ja és érdekes módon akkor nem hisztizel amikor az ukrán topikot elöntik az oroszbarát jóslatok?Akkor miért nem fakadsz ki?
Na igen, csak néha nem ártana a forrást is pontosan megjelölni, mert többször is sikerült már "félrefordítanod" (tudom, a fordítóprogram hibája! :D )
És az nem forrásmegjelölés, hogy "gugli a barátod"... :D
 
W

Wilson

Guest
Na igen, csak néha nem ártana a forrást is pontosan megjelölni, mert többször is sikerült már "félrefordítanod" (tudom, a fordítóprogram hibája! :D )
És az nem forrásmegjelölés, hogy "gugli a barátod"... :D
Az pontosan neked szólt, a trollkodásodnak, amúgy az általad kifogásolt cikkben is ott volt a forrás, csak ugye azt megint nem vetted szándékosan észre.
 

grigorij3

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
1 467
19 016
113
Az pontosan neked szólt, a trollkodásodnak, amúgy az általad kifogásolt cikkben is ott volt a forrás, csak ugye azt megint nem vetted szándékosan észre.
Az trollkodás, ha forrást kérünk, hogy ellenőrizni lehessen a "fordításodat"? Ja, és tudod, az sem forrásmegjelölés, hogy "Izvesztyija", oszt' jónapot! :D
Lehet, hogy csak az eddigi "munkásságod" tesz gyanakvóvá, de a híreidet már csak akkor tudom valamennyire komolyan venni, ha ellenőrizni tudom a "fordítás" hitelességét... Volt már néhány rossz tapasztalatunk veled. :D
 
K

kamm

Guest
Az trollkodás, ha forrást kérünk, hogy ellenőrizni lehessen a "fordításodat"? Ja, és tudod, az sem forrásmegjelölés, hogy "Izvesztyija", oszt' jónapot! :D
Lehet, hogy csak az eddigi "munkásságod" tesz gyanakvóvá, de a híreidet már csak akkor tudom valamennyire komolyan venni, ha ellenőrizni tudom a "fordítás" hitelességét... Volt már néhány rossz tapasztalatunk veled. :D
real-troll-shara-michelle.gif
 
W

Wilson

Guest
Az trollkodás, ha forrást kérünk, hogy ellenőrizni lehessen a "fordításodat"? Ja, és tudod, az sem forrásmegjelölés, hogy "Izvesztyija", oszt' jónapot! :D
Lehet, hogy csak az eddigi "munkásságod" tesz gyanakvóvá, de a híreidet már csak akkor tudom valamennyire komolyan venni, ha ellenőrizni tudom a "fordítás" hitelességét... Volt már néhány rossz tapasztalatunk veled. :D
Nem is tudtam, hogy több Grigorij van, mi bajod az Izvesztyijával azt állítottad tudsz oroszul,ha tudsz oroszul nem okozhat problémád, hogy megtalálj egy cikket, de szólj ha nem megy kikeresem neked...:).

És mivel te egy ilyen kontrollmániás ember lehetsz, így mondok neked egy jó hírt mindig odateszem a híreim alá a forrást.Így akar non-stop ellenőrizheted őket.
 
Status
Not open for further replies.