Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
Különleges helyzet állt elő Hypersonicus fegyverek topikjában !

Van egy olvtársunk @Kruglóf nickel aki echte Molibalázs stílusában és szavaival kommentel persze tagadva , hogy Ő lenne a mi Balunk ! Viszont élen jár a személyeskedés és a fórum fikázása terén ! Itt van a komment , különösen az utolsó vastagon kiemelt mondattal ami engem személy szerint is sért és sokszorosan kimeríti a fórum szabályzatban szankcionálandó témakört ! Mindenki döntse el mit hisz mit nem hisz ! De ezek leírt tények , üzenetek ! Nem bírom a besúgókat de most muszáj volt kiírnom !


"Szerintem aktív lobotómia ez az egész beszélgetés.
Már ott tartunk nem is azért van plazma a rakétán mert hatalmas sebességgel halad a légkörben, hanem mert ion gázt bocsát ki és az orrkúpban lévő besugárzásjelzővel tudja pontosan mennyit és milyet kell hogy stealth legyen. Közben meg jobbra-balra-föl le manőverezve dobálja ki az IR és radar csalit(keddenként vontatja őket), aminek hála áthelyeződik a várható elfogási pont, amire sajnos még soha nem volt precedens ezért a lérak fegyvernem bedobja a törülközőt.
Itt minden meg van fejtve, az én kompetenciámat meghaladja ez a beszélgetés, de kedves, hogy gondolsz rám.
De üzent Molni is:
"Flip7 továbbra is egy tudatlan okoskodó fasz, pontosan ezért léptem le a HTKA ról, ami továbbra is egy katvány fasz" "
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 093
33 205
113
Különleges helyzet állt elő Hypersonicus fegyverek topikjában !

Van egy olvtársunk @Kruglóf nickel aki echte Molibalázs stílusában és szavaival kommentel persze tagadva , hogy Ő lenne a mi Balunk ! Viszont élen jár a személyeskedés és a fórum fikázása terén ! Itt van a komment , különösen az utolsó vastagon kiemelt mondattal ami engem személy szerint is sért és sokszorosan kimeríti a fórum szabályzatban szankcionálandó témakört ! Mindenki döntse el mit hisz mit nem hisz ! De ezek leírt tények , üzenetek ! Nem bírom a besúgókat de most muszáj volt kiírnom !


"Szerintem aktív lobotómia ez az egész beszélgetés.
Már ott tartunk nem is azért van plazma a rakétán mert hatalmas sebességgel halad a légkörben, hanem mert ion gázt bocsát ki és az orrkúpban lévő besugárzásjelzővel tudja pontosan mennyit és milyet kell hogy stealth legyen. Közben meg jobbra-balra-föl le manőverezve dobálja ki az IR és radar csalit(keddenként vontatja őket), aminek hála áthelyeződik a várható elfogási pont, amire sajnos még soha nem volt precedens ezért a lérak fegyvernem bedobja a törülközőt.
Itt minden meg van fejtve, az én kompetenciámat meghaladja ez a beszélgetés, de kedves, hogy gondolsz rám.
De üzent Molni is:
"Flip7 továbbra is egy tudatlan okoskodó fasz, pontosan ezért léptem le a HTKA ról, ami továbbra is egy katvány fasz" "
..........
Jó vastag bőr van az orcádon öcsém.....
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 149
113
Kedves moderációt megkérdezném, hogy miért kellett belenyúlni ebbe a kommentembe?
A profi haderő minden katonájának az lenne a jól felfogott érdeke, hogy Bobó toborzó kampányának sikere legyen, mert leszerelni nehéz, így meg megvan az esélyük, hogy legalább normális fizut kapjanak.
Ha ezt nem látják be, annak is van alternatívája.... :oops:
A végére odatettem egy "evil laugh" gif-et.
Ez vajon milyen fórumszabályzatot sértett?
Ráadásul jelentéstartalma is van, tekintettel arra, hogy az én állaspontom szerint a jelenlegi toborzó kampány nem kellő eredménye - végre - a sorkatonaság reaktiválásához fog vezetni. Ezt már párszor leírtam, és nem óhajtottam ismétlésekbe bocsájtkozni. És azért "evil laugh", mert ez sokakak nem fog tetszeni, de muszáj lesz...
Tehát megismétlem:
evil-laugh-loki-tom-hiddleston-fduulx40v9n6gzg0.webp
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 565
10 924
113
Kedves moderációt megkérdezném, hogy miért kellett belenyúlni ebbe a kommentembe?

A végére odatettem egy "evil laugh" gif-et.
Ez vajon milyen fórumszabályzatot sértett?
Ráadásul jelentéstartalma is van, tekintettel arra, hogy az én állaspontom szerint a jelenlegi toborzó kampány nem kellő eredménye - végre - a sorkatonaság reaktiválásához fog vezetni. Ezt már párszor leírtam, és nem óhajtottam ismétlésekbe bocsájtkozni. És azért "evil laugh", mert ez sokakak nem fog tetszeni, de muszáj lesz...
Tehát megismétlem:
evil-laugh-loki-tom-hiddleston-fduulx40v9n6gzg0.webp
Roppant frusztráló ez a sok gif ami újabban széttördel több topikot.
Szerintem itt elvárható lenne, hogy írásban, normális külalakkal ki tudja magát fejezni mindenki.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 736
76 814
113
Ha szerkesztés közben rákattintasz a képre akkor be tudod állítani, hogy kisebb legyen, és ne kelljen ezt az unszimpatikus arcot teljes képernyőn, de legalább alacsony felbontásban nézni. Pl. ilyen is lehet:
Vagy ahogy többször kérve lett, ha már nem tudjátok ezeket mémeket kihagyni, akkor legalább a haditechnikai részben tegyék be őket Spoiler-be...
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 149
113
Roppant frusztráló ez a sok gif ami újabban széttördel több topikot.
Szerintem itt elvárható lenne, hogy írásban, normális külalakkal ki tudja magát fejezni mindenki.
Azt a hibát elismerem, hogy a gif méretét nem ellenőriztem, és nem tudtam, hogy az asztali felületen ekkorában fog megjelenni (mobilról illesztettem be). Az emiatti törlést megértem, de én ezeknek a gifeknek az elharapózását nem igazán érzékeltem.
Vagy ahogy többször kérve lett, ha már nem tudjátok ezeket mémeket kihagyni, akkor legalább a haditechnikai részben tegyék be őket Spoiler-be...
Miért, neked "A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai" topic még haditechnikának tűnik? Mert szerintem nagyon nem az. Az egy általános Honvédségi kibeszélő topic.
Van ott minden. Belpol, bobózás, siránkozás, gazdaság, magas-e-a-fizuzás, nem-magas-az-ás, de-magas-az-ás, rendszám spotting, rendszám-el-nem-hívés, toi-toi budizás, vadaizás, KEHOP pályázatozás, KEHOP pályázat visszavonás, idegenszavak fordítási, és a többi.
Csak mondom.

Mindenesetre javasolnék olyan üzemeltetői beavatkozást, hogyha ennyire nem akartok gif-eket, akkor tessék letiltani a formátumot a motorban!
Haditechnikai vonatkozású gif NINCS! Ha mégis lenne, akkor azt valamilyen videóból szedték ki, és az eredeti videót is be lehet akkor tenni.

A problémát megértettem, eszerint fogok eljárni innentől. :(
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 699
15 216
113
Miért, neked "A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai" topic még haditechnikának tűnik? Mert szerintem nagyon nem az. Az egy általános Honvédségi kibeszélő topic.
Mivel kb mindennek amit már bejelentettek van topicja.

Van ott minden. Belpol, bobózás, siránkozás, gazdaság, magas-e-a-fizuzás, nem-magas-az-ás, de-magas-az-ás, rendszám spotting, rendszám-el-nem-hívés, toi-toi budizás, vadaizás, KEHOP pályázatozás, KEHOP pályázat visszavonás, idegenszavak fordítási, és a többi.
Csak mondom.
Ok. A toitoi miatt bocsi. :D

de én ezeknek a gifeknek az elharapózását nem igazán érzékeltem
Èn sem vettem èszre.

jelenlegi toborzó kampány nem kellő eredménye - végre - a sorkatonaság reaktiválásához fog vezetni.
Melyik rèsze nem eredmènyes?

A több mint 400ember szerintem nem rossz hvhen.
Úgy sem hogy kb a fele kiesett. Simán meglett a lètszam amit akartak.

Ha jóhírèt viszik a rendszernek akkor meg mégannyira fognak jelentkezni.

Másrészt ha megemelik mindenhol a fizut, jópár helyen könnyen fognak toborozni. Mint most itt.
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 149
113
Mivel kb mindennek amit már bejelentettek van topicja.


Ok. A toitoi miatt bocsi. :D


Èn sem vettem èszre.


Melyik rèsze nem eredmènyes?

A több mint 400ember szerintem nem rossz hvhen.
Úgy sem hogy kb a fele kiesett. Simán meglett a lètszam amit akartak.

Ha jóhírèt viszik a rendszernek akkor meg mégannyira fognak jelentkezni.

Másrészt ha megemelik mindenhol a fizut, jópár helyen könnyen fognak toborozni. Mint most itt.
@krisss írta, hogy csak szeretnénk, ha jól menne a toborzás. (Vagy valami ilyesmi..)
Alapvetően az a kérdés, hogy a 700-as fizu hatása hanyadik kampánykörig fog kitartani.