Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
6 686
13 351
113
"Lelkes" fórumozók 3-4 témát is elkezdtek "bemelegíteni".

A HTKA az nem haditechnikai fórum ? ? ? :rolleyes:
 
T

Törölt tag 008

Guest
"Lelkes" fórumozók 3-4 témát is elkezdtek "bemelegíteni".

A HTKA az nem haditechnikai fórum ? ? ? :rolleyes:
OFF: Mostmár EU konform :)
Bár az EU még előírhatja, hogy minden fórumon a moderátorok között kell lennie egy LGBTQI+-nak is. .....
Mindeközben Mack és Tcat:
1peaka.jpg


:D :D :D

ON: 2 nap alatt lecseng ez...lesz bőven más hír....sajnos. Ez csak a kezdet.
 
K

kamm

Guest
Szajer a Beszelgetobe valo szerintem, a bulvarerteke miatt. Ha a kovetkezmenyeirol akar valaki beszelgetni, az menjen valoban vmi biztpol/belpopl topicba, ha van olyan.
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson

fulcrum11

Well-Known Member
2015. április 17.
246
293
63
Sziasztok!
Próbáltam visszakeresni, hogy volt-e már szó róla, de nem találtam, sorry ha mégis :)
Szóval lehetséges lenne egy éjszakai mód (sötét háttéren legyen világos szöveg) opció hozzáadása a beállításokhoz? Akár mint on/off gomb vagy mint egy második téma az oldal kinézetére.
Gyakran olvasom telón esténként és nagyon jól jönne.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 847
18 961
113
Sziasztok!
Próbáltam visszakeresni, hogy volt-e már szó róla, de nem találtam, sorry ha mégis :)
Szóval lehetséges lenne egy éjszakai mód (sötét háttéren legyen világos szöveg) opció hozzáadása a beállításokhoz? Akár mint on/off gomb vagy mint egy második téma az oldal kinézetére.
Gyakran olvasom telón esténként és nagyon jól jönne.
Vagy még jobb lenne, ha css media query alapján menne, és a rendszer nappali/éjszakai mód beállítását tiszteletben tartaná!

https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/@media/prefers-color-scheme
 
  • Tetszik
Reactions: fulcrum11

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 178
113
Vagy még jobb lenne, ha css media query alapján menne, és a rendszer nappali/éjszakai mód beállítását tiszteletben tartaná!

https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/CSS/@media/prefers-color-scheme

Jó felvetés. Ismerem, bár nem használtam még. Utánanézek majd mik a lehetőségek a fórum theme fronton.

Egyelőre annyit tudok mondani, hogy jövő hét közepétől adtam ki magamnak az éves szabit, onnantól ütemeztem be elsődleges prioritásúnak azt a múlt homályába vesző kezdetű projectet, ami a fórum frissítését jelenti. Már nem merem visszanézni mikor lett belengetve. Ne, lécci, ne keresse elő senki! :D Azzal ugye jön választhatóként az anno demózott dark theme is.

Szóval a fa alá érkezik a frissítés.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 847
18 961
113
Jó felvetés. Ismerem, bár nem használtam még. Utánanézek majd mik a lehetőségek a fórum theme fronton.

Egyelőre annyit tudok mondani, hogy jövő hét közepétől adtam ki magamnak az éves szabit, onnantól ütemeztem be elsődleges prioritásúnak azt a múlt homályába vesző kezdetű projectet, ami a fórum frissítését jelenti. Már nem merem visszanézni mikor lett belengetve. Ne, lécci, ne keresse elő senki! :D Azzal ugye jön választhatóként az anno demózott dark theme is.

Szóval a fa alá érkezik a frissítés.
Marad ez a XenForo, vagy stack váltás is lesz?
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 139
113
Már nem merem visszanézni mikor lett belengetve. Ne, lécci, ne keresse elő senki! :D Azzal ugye jön választhatóként az anno demózott dark theme is.

Szóval a fa alá érkezik a frissítés.
És az éves látogatottsági adatokról mikor lesz egy összefoglaló cikk? Vagy idén már nem lesz, csak jövőre? :p:D
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and Wilson

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 178
113
Marad ez a XenForo, vagy stack váltás is lesz?

XenForo nagyon jó!!!!! Csak drága....de nem én fizetem, szóval jó. Maradjon. :D

Marad a XenForo nem kell izgulni :)

Amúgy valami sima markdownos cucc nekem kiváló lenne.

Na, akkor ez jó hír lehet: a XenForo 2.1-től van Markdown support, szóval formázhatod majd úgy is a kommenteket.


És az éves látogatottsági adatokról mikor lesz egy összefoglaló cikk? Vagy idén már nem lesz, csak jövőre? :p:D

:D Idén lesz összegzés.
 

arcas

Well-Known Member
2013. március 20.
6 881
22 272
113
Egyébként praktikus funkció volna -tudom futurisztikus-, ha topikonként lehetne a "legkedveltebb" bejegyzéseket keresni/filtrálni/listázni...mert azok egészen biztosan valami fontos vagy hasznos információt rejtenek a témával kapcsolatban, megkönnyitve a sok mellékszál közti keresést.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 027
66 478
113
Egyébként praktikus funkció volna -tudom futurisztikus-, ha topikonként lehetne a "legkedveltebb" bejegyzéseket keresni/filtrálni/listázni...mert azok egészen biztosan valami fontos vagy hasznos információt rejtenek a témával kapcsolatban, megkönnyitve a sok mellékszál közti keresést.

Ehhez jószerével elég lenne egy könyvjelző funkció.
 
  • Tetszik
Reactions: arcas

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Egyelőre annyit tudok mondani, hogy jövő hét közepétől adtam ki magamnak az éves szabit, onnantól ütemeztem be elsődleges prioritásúnak azt a múlt homályába vesző kezdetű projectet, ami a fórum frissítését jelenti. Már nem merem visszanézni mikor lett belengetve. Ne, lécci, ne keresse elő senki! :D Azzal ugye jön választhatóként az anno demózott dark theme is.

Szóval a fa alá érkezik a frissítés.
Egy szóval lehet válaszolni: régen. :)
 
M

molnibalage

Guest
Na, akkor tervek még idénre és jövő év elejére.

  • Tegnap elküldtem a fórumon megjelent falklandos harrieres cikksorozatot letisztázva és picit kibővítve a válaszokkal, amit időközben a csatorna tulajától kaptam.

  • Az év végéig van rá esély, hogy megjelenhet a szimulátor töris cikk 4. része.
  • A második narrált videó készítését el fogom tudni kezdeni, de mivel az első ilyen melóm és elég maximalista vagyok nem tudom, hogy mi lehet ebből. Ki tudja, idén lehet ez is.

  • Az A-10 walkaround fordítása ezután fog jönni.
Jövő év elejére is készültem még ezen túl tartalommal, de az legyen akkor meglepetés. ;)
 

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 813
4 986
113
Szerda 14:49 dátumbélyeges privi üzenetről az értesítést ma hajnali 3:51-kor kaptam. Ebben a privi beszélgetésben azóta szerdán 18 órakor válaszoltam, amire 19-kor válaszoltak, kiegészítették másnap 19-kor majd tegnap 13:40-kor én válaszoltam.
Érdekesen jönnek ezek az email értesítők :) Le van maradva jó pár üzivel és késik is rendesen több napot :)
 
  • Tetszik
Reactions: Leonidas
Status
Not open for further replies.