1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Új profil bejegyzések

1. ornagy
    ornagy Mackensen
    Szia Mac, ha jol emlexem ma lejart a hozzaszolasi jogom megvonasa a Sziriai topicban. Visszaadnad ezt a jogot kerlek?
  2. dragonette
  3. dragonette
    dragonette silurusglanis
    Szia. Kicsit off es ne haragudj ha baromsagot kerdezek de nem egy Mars-rover keprol van vagva az avatar keped? Ha teljesen mas akkor bocs
    1. silurusglanis
      silurusglanis
      Nem, ez egy kínai reptéren készült nemrég, valamelyik Kínás topikban (asszem a J11-ben) megtalálod az eredetit. Ott integetett a bá' a háttérben, nagyon szimpatikus lett.
      2017. január 26.
  4. Telak2
    Telak2
    Szólásszabadság: Bárki, bármit mondhat, amit szabad!
  5. Szittya
    Szittya Montezuma
    Szeva Montezuma sokan hianyolnak az oldalról nem tervezed hogy visszatersz... elég régi motoros vagy te is már itt...
    Lényeg a lényeg jó lenne olvasni az irasod... én legalábbis mindig érdekesnek tartottam...
  6. gioo
    gioo Mackensen
    Üdv! +18 sorozatos megsértése!!!??? Legalább valami értelmes okot találtatok volna ki.Ez olyan átlátszó és hazug ahogy van.
  7. venus1500
    venus1500 Mackensen
    Szia
    Elég nagy problémával állok szemben.Én a mirella nevű tag lennék,de sajnos nincs meg a jelszavam és újat sem tudok kérni,mert az e-mail címemnek ugyanaz volt.Tudom hogy ez így nem működik,de valami megoldás nincs rá?Mondjuk a facebook-om alapján vagy valami hasonló?Annak még tudom a jelszavát. :-D
  8. dudi
    dudi krisss
    helló!nem kellett volnatörölni arra írtam,hogy igen távol álltál a valóságtól a BTR-ek állapotát illetően.
  9. karpatalja
    karpatalja rumcajsz
    Csujes drusza, jakscso mozses vsztupete v kontakt sz zimnoju to robe. Bo tut uzse nervujemo za tele :)
  10. vendég3
    vendég3 joker
    van még egy csekkönyvem 144 lejről amit 1989-ben tettem be, szerinted mennyit érhet most?
  11. ghostrider
    ghostrider Tcat
    Boldog születésnapot kívánok!
    1. Tcat likes this.
  12. Tcat
    Tcat Mackensen
    Ahoj!
    Időközben töröltem én.
  13. szegcsab
  14. szegcsab
    szegcsab Mackensen
    Üdv !
    A bonyodalmak elkerülése végett az utolsó bejegyzéseket az infografikáktól tudnád- e törölni ?
    Köszönöm.
  15. mirella
  16. Phoenix
    Phoenix
    "To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home." Jerry Crawford
  17. Phoenix
    Phoenix
    To most people, the sky is the limit. To those who love aviation, the sky is home." Jerry Crawford
  18. tettre...KÉSZ
    tettre...KÉSZ karpatalja
    Mi a bajod velem? Igazán megírhatnád már azt is, nem csak a redvás nyekergéseidet, kisöcsi!! Tudod, ha mindenáron személyeskedni akarsz, nem kint kell teleoffolni vele a fórumot, lebeszélhető ez itt is, mert a szabályzat erről rendelkezik. Vagy a Főgeciknek mindent szabad? Ha igen, pusztuljon a szerettei mindnek!!!