Nem a padlóla, hanem lád. Nem csoda, ha nem emlékszel..Leejthettek a padlóla gyelekkolodban. De nagyon dulván.![]()

Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
Nem a padlóla, hanem lád. Nem csoda, ha nem emlékszel..Leejthettek a padlóla gyelekkolodban. De nagyon dulván.![]()
Szabadcsapatok Klissz! Lesz bennük sok előszakoló...Honnét?
Meg 40 szűzlányt aki azért egy kurva tudásával rendelkezik.Az ország megvédéséhez elegendő embert nem tudsz pénzért "megvenni"!
Egyrészt belerokkan az ország, másrészt sosem tudsz annyi pénzt fizetni, hogy elegendő legyen.
Akinek van egy - bár stresszes - 9-17-ig tartó melója, az sosem fog kúszni mászni a sárban! Fizethetsz neki bármennyit is.
Háborút megvívni a legmegveszekedettebben liberális kapitalista országban is csak sorozással tud. (Lasd még Vietnámi háború)
Minnél később kezdünk hozzá egy működő rendszer átvételéhez, annál később lehet majd őket ténylegesen felhasználni.
Én támogatom az önkéntes tartalékos rendszert a legjobban (lehet, hogy én voltam az ötletgazda) , és ahogy @Szittya is írta, a nagy számú bevonulás csak most várható, de ha fel akarja (mert fel kell) pörgetni Orbán az eseményeket, akkor csak plusz pontokért nem lehet elég embert berántani.
A követkető szint, hogy a kreditrendszerbe egyszerűen beleépítik, hogy diplomát csak katonaviselt tartalékos szerezhet.
Ha emelett bevezetnek egy drasztikusan megemelt aláírási pénzt a szerződéseseknél, akkor a kettő együtt tudna annyit dobni a létszámon, hogy talán (hangsúlyozom MAGYON TALÁN ) el lehet kerülni a sorkatonai szolgálat visszavezetését.
@pöcshuszár ez nem viccnek szántam!Meg 40 szűzlányt aki azért egy kurva tudásával rendelkezik.
Ès akarja is a faszt!
Kicsit túlvan tolva ez a történet!
A nemzet arányát ne adjuk oda annak aki mèltóztatik bevonulni?
Előbb a sálkánygyíkok most meg a tankok (?!)![]()
Tényleg kihalnak a tankok a csataterekrÅl? Nem, de valami nagyon megváltozik majd
Százával pusztÃtják a modern páncéltörÅ fegyverek, drónok Ukrajnában a régi, szovjet gyártmányú tankokat; a kilÅtt, üszkös harckocsironcsokat látva jogosan alakulhat ki az emberben az a vélemény, hogy a harckocsizó fegyvernemnek leáldozott, nincs többé szükség tankokra a...www.portfolio.hu
Én kérem!Meg 40 szűzlányt aki azért egy kurva tudásával rendelkezik.
Ès akarja is a faszt!
Kicsit túlvan tolva ez a történet!
A nemzet arányát ne adjuk oda annak aki mèltóztatik bevonulni?
Nem lenne időd,energiád fórumozni.Én kérem!
Nem volt még meg a gazdasági háttér. '30ra várták.Meg tüzérség kéne nagyon gyorsan, önjáró meg rakéta, de azokat honnan szedik nagy hirtelen, mert mindent küldenek az ukrikhoz, meg mindenki spejzolja már magának? Szép dolog a 120 mm es aknavető, abból is kell, csak a lőtávolsága nem elég.
Új rendelésnél is jó pár év lesz mire legyártják, pl a germánok is a saját részre fognak gyártani először.
Ezzel az egész fejlesztősdivel baromira elkéstek. 2014-ben, mikor kitört a balhé az ukriknál, már akkor el kellett volna kezdeni gőzerővel.
Mi fogunk támadni.Nem nagyon értem O.V ezen kijelentését, Magyarország védelmi helyzete semmit sem változott febr.24-e óta, az Oroszok biztos nem fogják megtámadni Magyarországot és ha kitörne egy balhé Oroszország és a NATO között akkor nekünk itt (az atomfegyverek miatt) jó eséllyel reszeltek, az pedig,hogy O.V szerint az az elvárás,hogy a haderőfejlesztési programot két-háromszoros sebességre kell növelni semmilyen realitást nem tükröz a (világ nyugati féltekén) hadiipar helyzetét és a geopilitikai helyzetet figyelembe véve, és természetesen azt feltételezve.hogy ehhez meg van a megfelelő anyagi fedezet a magyar költségvetésben.
Régi mániám...2 éven bellül ittlehetnének viszonylag ólcsón és bizony erőnövekedés és potenciálnövekedést jelentene. vagy a 122 es rakétatüzrség.
A National Guard 20.000 USD-nél, az Army meg 50.000 USD-nél tart mint maximum aláírási pénznél.Meg 40 szűzlányt aki azért egy kurva tudásával rendelkezik.
Ès akarja is a faszt!
Kicsit túlvan tolva ez a történet!
A nemzet arányát ne adjuk oda annak aki mèltóztatik bevonulni?
Az csak ráetősít mindig...A Zsele standup elott vagy utan?![]()
![]()
Ööö?Javaslom állj be tartalékosnak. Ne csak "szövegelj" ja az nem fog menni
Izraelnek 3,8 körüli fertilitási rátája van (a környező arab országok legnagyobb bánatára), mi alulról karcoljuk a 2-t.Háborús helyzetben elég sok értelme lesz, ha az ország veszélybe kerül. Izraelben egy ilyen kérdés nem is kérdés.
jó azért ne feledjük hogy a nagymértékű rendszerből kiáramlás hatására nagyszmú FELESKÜDÖTT ember van az országba kiképezve leszerelve (az hogy ezek jó része nem ált be tartalékosnak az ő bajuk ettől függetlenűl Mozgósíthatók.)Izraelnek 3,8 körüli fertilitási rátája van (a környező arab országok legnagyobb bánatára), mi alulról karcoljuk a 2-t.
In-Kal Security?A Nemzeti Együttműködés Rendszerében nincs olyan, hogy himihumi cég,ott csak komoly nemzeti gyökerű szilárd keresztényi értékeket valló üzletemberek és általuk vezetett cégek vannak, amelyek közül jó pár alkalmas a titkos katonai bázisokon történő fűnyírásra....![]()
A kertészet manapság elég jól fizető munka.Nem konkrétan a fűnyírás képességre gondolok, hanem úgy általában; az sem hülyeség, hogy ha olyan téren kapnak katonák, tartalékosok képzést (és papírt), amit a civil életben is tudnak használni -ha van rá képesség és kapacitás oktató és oktatandó oldaláról.
Hétfőn el kell küldeni az e-mailt.Van ennek bármi realitása?
"2022 júniusában a dél-koreai Védelmi Fejlesztési Ügynökség felfedte a Chunmoo 239 mm-es rakétáinak hatótávolságának 200 km-re (120 mérföldre) növelésére irányuló erőfeszítéseit. Ez hasonló hatótávolságot biztosítana az észak-koreai 300 mm-es KN-09- hez . A kutatási és fejlesztési erőfeszítések a légcsatornás rakétahajtási technológiát értékelik, amely levegőbemenettel rendelkezik, amely elnyeli a külső levegőt, és kombinálja azt egy gázgenerátorral, hogy nagyobb tolóerőt hozzon létre, valamint egy szelepet, amely szabályozza a gáz áramlását a manőverezéshez. [6]"Ez Cumó max 80 km-re lő el...
Megint almát a körévelA National Guard 20.000 USD-nél, az Army meg 50.000 USD-nél tart mint maximum aláírási pénznél.
Utóbbi speciális beosztásokba érvényes, de akkor is.
És ne mond, hogy ők megtehetik, mert alapvetően ők sem igazán tehetnék meg.
Tiszt?őszintén kellene a rosebbnek annyi tisztértem az ötletet de a tisztek töredéke harcoló.
legénységnek raknál diplomást? nagytömegbe pláne azzal nembírnál. folyamatosan okoskodnának az altiszteknek. a isztekkel probálnának bratyizni egyfolytába mert hát ők diplomások a legénységi állományt meg hülyének néznék aki fujnarájuk emiatt.Tiszt?
Miért lenne tiszt?
Attól, hogy valakinek diplomája van, attól még nem egyből tiszt.
Ráadásul aki diploma ELŐTT kerül be, az az előző feltételt nem is teljesíti....
Izraelnek 3,8 körüli fertilitási rátája van (a környező arab országok legnagyobb bánatára), mi alulról karcoljuk a 2-t.
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..