Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.
K

Kopi2000

Guest
Nem érdekel, kit szeretsz, arra a sunyiságra hívtam fel a figyelmet, ahogyan megfogalmaztad ezen buzeráns férfiak mibenlétét, amit ha kommunikációs formulaként elfogadnék, máris lopnád befelé a többi buziimádó-perverz nyugatosodásod szójátékát is.
Hülyeség a köbön!!! Árnyékbokszolás!!!! Ennél azért intelligensebbnek képzeltelek...
 
  • Vicces
Reactions: Pogány

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 872
113
Jol van csak rettegjel, ahogy azt a kormanypropi elvarja egy jo hazafitol...Ezt a kerdest MO-on a kormanyod tolja 1000-rel. Ha nem lenne kormanypropi ezen a teruleten, marginalis lenne az, amit hallok errol a teruletrol.... Tapasztalni pedig 30 eve nem tapasztaltam semmi ilyet, nem ert el az LMBTQ tema egyaltalan... Pedig van ket fiatal fiam, BP-en elnek es Ok is nagy marhasagnak tartjak az egesz kormanyhisztit. De kell egy gumicsont a valasztoknak, hogy ne az aktualis es fontos tarsadalmi kersesekkel foglalkozzanak, hanem minden nas faszsaggal....
Nem rettegek. Én a gyerekemet nem csak etetem, hanem nevelem is.
Nem a kormánypropagandától az a véleményem ami; már az volt, mielőtt Fidesz-KDNP kormány lett volna.
Nem, illetve nem csak a kormányhoz közel álló sajtóból tájékozódom.
Elég sok gyerekkel találkoztam még azon a területen dolgoztam és tudod mindig fordítottam időt arra, hogy beszélgessek velük, megkérdezzem, hogy miket néznek, mi az aktuális divat; milyen tartalmak vannak. És mikor sorolták, hogy épp melyik prostituált, meg prostituált transvalami épp mit csinál, mert ezeket nézik, akkor abban hol a kormánypropaganda? Hol nem magyar realitás? Valahogy összejött Bish Barbie-nak is vagy 120 ezer feliratkozó, vagy a Fannikah is elég aktív volt egy időben. És a gyerekek ezt nézték, meg ki tudja még miket, már nem emlékszem minden ilyen tartalomra, meg van ami platformot nem is követek. De Lakatos Levente sem tekinthető kormánypropinak és sok -amúgy sokszor érdekes- tartalom mellett elég sokszor fordul elő ez a téma. De az is biztos kormánypropi, mikor 10-en pár éves gyerek ad transz tippeket. De, ááá, nincs ilyen Magyarországon, ez mind csak kormánypropaganda,meg hergelés és figyelemelterelés.
De az is csak kormánypropaganda, hogy lassan egy filmet, sorozatot sem lehet megnézni, hogy indokolatlanul valami lmbtq jelenet, vagy épp szál bele ne lenne szőve. Biztos a patás Orbán írta a Vikingek forgatókönyvét is. Eddig is voltak homoszexuálisok, meg minden szexuálisok, főleg művészeti területen és mégsem volt ennyire túltolva a téma itthon is, meg külföldön is -dehát a NER. És akkor ez még csak az lmbtq szál volt.
 
K

Kopi2000

Guest
Nem rettegek. Én a gyerekemet nem csak etetem, hanem nevelem is.
Nem a kormánypropagandától az a véleményem ami; már az volt, mielőtt Fidesz-KDNP kormány lett volna.
Nem, illetve nem csak a kormányhoz közel álló sajtóból tájékozódom.
Elég sok gyerekkel találkoztam még azon a területen dolgoztam és tudod mindig fordítottam időt arra, hogy beszélgessek velük, megkérdezzem, hogy miket néznek, mi az aktuális divat; milyen tartalmak vannak. És mikor sorolták, hogy épp melyik prostituált, meg prostituált transvalami épp mit csinál, mert ezeket nézik, akkor abban hol a kormánypropaganda? Hol nem magyar realitás? Valahogy összejött Bish Barbie-nak is vagy 120 ezer feliratkozó, vagy a Fannikah is elég aktív volt egy időben. És a gyerekek ezt nézték, meg ki tudja még miket, már nem emlékszem minden ilyen tartalomra, meg van ami platformot nem is követek. De Lakatos Levente sem tekinthető kormánypropinak és sok -amúgy sokszor érdekes- tartalom mellett elég sokszor fordul elő ez a téma. De az is biztos kormánypropi, mikor 10-en pár éves gyerek ad transz tippeket. De, ááá, nincs ilyen Magyarországon, ez mind csak kormánypropaganda,meg hergelés és figyelemelterelés.
De az is csak kormánypropaganda, hogy lassan egy filmet, sorozatot sem lehet megnézni, hogy indokolatlanul valami lmbtq jelenet, vagy épp szál bele ne lenne szőve. Biztos a patás Orbán írta a Vikingek forgatókönyvét is. Eddig is voltak homoszexuálisok, meg minden szexuálisok, főleg művészeti területen és mégsem volt ennyire túltolva a téma itthon is, meg külföldön is -dehát a NER. És akkor ez még csak az lmbtq szál volt.
Nem tudom, hogy foldrajzilag hol dolgozol vagy eppen mit? De finoman megfogalmazva, az eleg erdekes, hogy travikat nezegetnek kicsi gyerekek. Max. Bp. egyik lepukkant teruleten tudok ilyet elkepzelni...Azt nem tudom honnan vetted, hogy en nem nevelem a gyerekeket? Csak azt vettem eszre, mar kozepsulis korukban nagy hatassal van rajuk a barati kor, egyetemen meg meginkabb.... Ugyhogy a legfontosabb palyara allitas az volt, hogyha sikerult azt atadni nekik, hogyan ismerhetik fel a tartalmas kapcsolatot jelento tarsasagot es hogyan kerulhetik ki a hulyeket.... Azt hiszem az en gyerekeim megugrottak ezt a szintet, minden kulonosebb dresszura nelkul...... Viszont van a volt egyetemista tarsaim kozul olyan, akinek drogos, majd ongyilkos lett a 20 ev koruli gyereke. Tobb is.... Meg a baratnom ismerosei kozott is van ilyen.... Na, azok mar elegge gazos csaladi kapcsolatok lehettek.... Pedig nem is liberalisok voltak....
 

ZeiG

Well-Known Member
2017. április 4.
871
4 851
93
Ott hibádzik ez a történet, hogy "menstruációs szabadság" eddig is volt, minden munkahelyen, csak eddig úgy hívták, hogy betegszabadság. Táppénz. Ha reggel szarul vagy, nem mész be dolgozni, ennyi. Sőt, akár másnap sem - amíg kiír az orvos.

Betegszabadság helyett persze beszélhetnénk külön-külön menstruációs-, migrénes-, influenzás-, aranyeres-, szalmonellás szabadságról is, de mennyivel is lenne jobb, ha a személyzeti osztályon Micike sima táppénz helyett azt firkálná be a nyilvántartásba, hogy Józsi 5 nap tripperszabadságon, Gizi meg 1 nap menstruációs szabadságon volt? Liberális jogvédelem ugye...

Mármint ott, ahol egyáltalán meg lehet ezt csinálni. Állami és önkormányzati munkahelyeken, a közszférában ez sokfelé belefér. Még több is. Nem csak a közalkalmazott betegsége, de családtagjainak, akár házikedvenceinek betegsége miatt, és sok más fennforgás miatt is ki lehet hagyni egy-két munkanapot nagyon sok helyen és nagyon sok munkakörben.

Nyilván a terézvárosi önkorinál is. Ezért fölösleges, sőt kontraproduktív, feszültségkeltő hatású 1 okot külön kiemelni és nevesíteni. Érdemes észre venni egyébként, hogy a címlapon hozott "Menstruációs szabadság" haladó tacepao-ja alatt ott figyel az apróbetűs rész: "orvosi igazolást kell beszerezni a nőknek arról, hogy a menstruáció időszaka alatt erős fájdalmakat élnek át, mely jogosultságot kétévente kell felülvizsgálni"... Így a főnök azt is pontosan tudni fogja, mikor jött el a menopauza...

A versenyszférába más a helyzet. Ott simán megválnak attól, aki túl sokat van távol betegség miatt, teljesen mindegy, hogy mit írnak az elvont jogszabályok, és hogy menstruáló férfi vagy prosztatafájós nő-e az illető.
 
K

Kopi2000

Guest
There are no chicks with dicks, only men with tits.
Latom, nagyot tud menni ez a tema... Egyebkent erdemtelenul... Valamiert, altalam megmagyarazhatatlan, perverz modon erdeklodtok ez irant, mint egykor az oviban, altalanos suliban egymas nemi szervei irant... Akkor meg elment a fiuktol egy kis cici fogdosas meg punci nezes. De azert mar ti is kinottetek ebbol a korbol...
 

PFZ

Well-Known Member
2022. március 23.
2 098
9 115
113
Nem rettegek. Én a gyerekemet nem csak etetem, hanem nevelem is.
Nem a kormánypropagandától az a véleményem ami; már az volt, mielőtt Fidesz-KDNP kormány lett volna.
Nem, illetve nem csak a kormányhoz közel álló sajtóból tájékozódom.
Elég sok gyerekkel találkoztam még azon a területen dolgoztam és tudod mindig fordítottam időt arra, hogy beszélgessek velük, megkérdezzem, hogy miket néznek, mi az aktuális divat; milyen tartalmak vannak. És mikor sorolták, hogy épp melyik prostituált, meg prostituált transvalami épp mit csinál, mert ezeket nézik, akkor abban hol a kormánypropaganda? Hol nem magyar realitás? Valahogy összejött Bish Barbie-nak is vagy 120 ezer feliratkozó, vagy a Fannikah is elég aktív volt egy időben. És a gyerekek ezt nézték, meg ki tudja még miket, már nem emlékszem minden ilyen tartalomra, meg van ami platformot nem is követek. De Lakatos Levente sem tekinthető kormánypropinak és sok -amúgy sokszor érdekes- tartalom mellett elég sokszor fordul elő ez a téma. De az is biztos kormánypropi, mikor 10-en pár éves gyerek ad transz tippeket. De, ááá, nincs ilyen Magyarországon, ez mind csak kormánypropaganda,meg hergelés és figyelemelterelés.
De az is csak kormánypropaganda, hogy lassan egy filmet, sorozatot sem lehet megnézni, hogy indokolatlanul valami lmbtq jelenet, vagy épp szál bele ne lenne szőve. Biztos a patás Orbán írta a Vikingek forgatókönyvét is. Eddig is voltak homoszexuálisok, meg minden szexuálisok, főleg művészeti területen és mégsem volt ennyire túltolva a téma itthon is, meg külföldön is -dehát a NER. És akkor ez még csak az lmbtq szál volt.
Azt hiszem a vikingek folytatásában volt egy néger főszereplő. Na akkor kapcsoltam ki.
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
4 901
27 613
113
Nem rettegek. Én a gyerekemet nem csak etetem, hanem nevelem is.
Nem a kormánypropagandától az a véleményem ami; már az volt, mielőtt Fidesz-KDNP kormány lett volna.
Nem, illetve nem csak a kormányhoz közel álló sajtóból tájékozódom.
Elég sok gyerekkel találkoztam még azon a területen dolgoztam és tudod mindig fordítottam időt arra, hogy beszélgessek velük, megkérdezzem, hogy miket néznek, mi az aktuális divat; milyen tartalmak vannak. És mikor sorolták, hogy épp melyik prostituált, meg prostituált transvalami épp mit csinál, mert ezeket nézik, akkor abban hol a kormánypropaganda? Hol nem magyar realitás? Valahogy összejött Bish Barbie-nak is vagy 120 ezer feliratkozó, vagy a Fannikah is elég aktív volt egy időben. És a gyerekek ezt nézték, meg ki tudja még miket, már nem emlékszem minden ilyen tartalomra, meg van ami platformot nem is követek. De Lakatos Levente sem tekinthető kormánypropinak és sok -amúgy sokszor érdekes- tartalom mellett elég sokszor fordul elő ez a téma. De az is biztos kormánypropi, mikor 10-en pár éves gyerek ad transz tippeket. De, ááá, nincs ilyen Magyarországon, ez mind csak kormánypropaganda,meg hergelés és figyelemelterelés.
De az is csak kormánypropaganda, hogy lassan egy filmet, sorozatot sem lehet megnézni, hogy indokolatlanul valami lmbtq jelenet, vagy épp szál bele ne lenne szőve. Biztos a patás Orbán írta a Vikingek forgatókönyvét is. Eddig is voltak homoszexuálisok, meg minden szexuálisok, főleg művészeti területen és mégsem volt ennyire túltolva a téma itthon is, meg külföldön is -dehát a NER. És akkor ez még csak az lmbtq szál volt.
https://pestisracok.hu/hogyan-lesz-...csupan-attol-hogy-porgeti-a-kozossegi-mediat/

Érdemes belepillantani a videóba is, ez a fiú is úgy akart lány lenni, h az instapasiribiket nézte. Hozzá a 444 cikke a detransz csajjal. Ill érdemes megnézni Lakatos Levente YT csatornáját, hány interjúalanya transz. Van a PS cikkében szereplő videó a 14 évessel, aztán egyből a drag queen, Noryna Diamond (na az nagyon kemény, annak a valaminek gyámság alatt kéne lennie). A 16 éves, a 2 transznemű fiatal.. Közte felnőttfilmes színészek, BSDM. Persze elmondja, h a hatályos jogszabályok szerint 18 éven felüliek nézhetik csak, de hát ugye tudja mindenki, h ez mennyit ér.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 061
83 306
113
Ott hibádzik ez a történet, hogy "menstruációs szabadság" eddig is volt, minden munkahelyen, csak eddig úgy hívták, hogy betegszabadság. Táppénz. Ha reggel szarul vagy, nem mész be dolgozni, ennyi. Sőt, akár másnap sem - amíg kiír az orvos.

Betegszabadság helyett persze beszélhetnénk külön-külön menstruációs-, migrénes-, influenzás-, aranyeres-, szalmonellás szabadságról is, de mennyivel is lenne jobb, ha a személyzeti osztályon Micike sima táppénz helyett azt firkálná be a nyilvántartásba, hogy Józsi 5 nap tripperszabadságon, Gizi meg 1 nap menstruációs szabadságon volt? Liberális jogvédelem ugye...

Mármint ott, ahol egyáltalán meg lehet ezt csinálni. Állami és önkormányzati munkahelyeken, a közszférában ez sokfelé belefér. Még több is. Nem csak a közalkalmazott betegsége, de családtagjainak, akár házikedvenceinek betegsége miatt, és sok más fennforgás miatt is ki lehet hagyni egy-két munkanapot nagyon sok helyen és nagyon sok munkakörben.

Nyilván a terézvárosi önkorinál is. Ezért fölösleges, sőt kontraproduktív, feszültségkeltő hatású 1 okot külön kiemelni és nevesíteni. Érdemes észre venni egyébként, hogy a címlapon hozott "Menstruációs szabadság" haladó tacepao-ja alatt ott figyel az apróbetűs rész: "orvosi igazolást kell beszerezni a nőknek arról, hogy a menstruáció időszaka alatt erős fájdalmakat élnek át, mely jogosultságot kétévente kell felülvizsgálni"... Így a főnök azt is pontosan tudni fogja, mikor jött el a menopauza...

A versenyszférába más a helyzet. Ott simán megválnak attól, aki túl sokat van távol betegség miatt, teljesen mindegy, hogy mit írnak az elvont jogszabályok, és hogy menstruáló férfi vagy prosztatafájós nő-e az illető.
Erről most az a Rém rendes család rész jut eszembe, amikor úgy mennek el Bundyék végre egy hétvégére, amit már régen beterveztek, hogy éppen minden nő menstruál. És elmennek! Nem ám mensturációs szabadság! :D
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 872
113
De finoman megfogalmazva, az eleg erdekes, hogy travikat nezegetnek kicsi gyerekek. Max. Bp. egyik lepukkant teruleten tudok ilyet elkepzelni...
Falun.
Ilyeneket nézegetnek, meg nézegettek 11-12 éves gyerekek.
És képzeld vannak kérdéseik, amit vagy vagy így, vagy úgy, de valaki meg fog válaszolni. És ez akár lehet veszélyes is, hisz még nem egy fejlett identitásról, szerepekről, személyiségekről beszélünk ebben a korban.
Nem kötelező elhinni, attól a valóság az valóság.

Azt nem tudom honnan vetted, hogy en nem nevelem a gyerekeket?
Én nem mondtam ilyet. Nem rád írtam; nem ismerlek, sem a gyerekeid, így nem is tudnám minősíteni nevelésed. Szóval b ocs, ha félreérthető volt és magadra vetted.
De hidd el, a társadalom igen jelentős része nem neveli tudatosan a gyerekét, vagy épp semmilyen formában.

Na, azok mar elegge gazos csaladi kapcsolatok lehettek.... Pedig nem is liberalisok voltak...
Ez egy elég bonyolult kérdés minden esetben, és nem hiszem, hogy egy sablont rá lehet húzni. Nem kell liberálisnak lenni, hogy elcsessze az ember a gyereknevelést, vagy családi életét. És van, hogy szakemberhez kellene fordulni, időben. De ez már messzire vezető téma.
...nem, mernok vagyok....
De van amelyik jár? Mert mindegyik más időt mutat.
Értékelem az órákat esztétikailag és műszakilag; szoktam nézegetni, meg utána olvasni/nézni nekik; de nincs bennem birtoklás vágyam irányukban. Azt meg soha nem tudtam elképzelni, hogy ki tart asztali órát, de látom Te vagy a nagybani felvásárlójuk. :) Kinek mi az ízlése.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and Kim Philby

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 691
55 529
113
Èvekig ment a balhé, hogy be legyen vezetve a melegek hâzassâga:
2021-ben Ausztriában 41111 hâzassæhot kötöttek. Ebböl 632 volt meleg pár.
Ennyit arról az óriâsi târsadalmi igènyröl...
 

ZeiG

Well-Known Member
2017. április 4.
871
4 851
93
Latom, nagyot tud menni ez a tema... Egyebkent erdemtelenul... Valamiert, altalam megmagyarazhatatlan, perverz modon erdeklodtok ez irant, mint egykor az oviban, altalanos suliban egymas nemi szervei irant... Akkor meg elment a fiuktol egy kis cici fogdosas meg punci nezes. De azert mar ti is kinottetek ebbol a korbol...
Két hete jártam a Nyugati téren, a Spar előtt egy transzvesztita hőzöngött kék miniruhában 45-ös lábbal meg 45 kiló sminkkel, és nyilvánvaló volt, hogy egy nőnek öltözött, nőnek maszkírozott férfi az illető. A Nagykörút vonalán a Nyugatitól a Blahán keresztül, le Józsefvárosig relatíve sok efféle figurát lehet látni. A Népliget környéke még egy gyűjtőpontjuk, ha az említett helyeken bóklászol pár órát, tuti látni fogsz ilyen alakokat. De ez lehet (bal)szerencse dolga is, csakhogy a statisztika is meredek emelkedést mutat. Nem, nem a kormány számmisztikája meg szómágiája, hanem a tények:

A lázadás új formája

Nagyon jó elemzés, mert miközben rámutat arra, hogy a Fidesz-kormány valóban demagóg szavazatszerzésre használja a témát, arra is rávilágít, hogy ezek a jelenségek nagyon is aggasztó mértékben terjednek:

"Amerikában, ahol erre széles körben vannak adatok, szédítő gyorsasággal növekszik a fiatal nők körében a magukat biszexuálisnak vallók aránya. 2018-as adatok szerint 10 év alatt több mint háromszorozódott: 12,5 százalékra nőtt korosztályukon belül. Még durvább a szám a fiatal fekete nők között, ahol 23 százalék fölött van a biszexuálisok aránya. Minél fiatalabb egy generáció, a számok annál nagyobbak. 2021-es adatok szerint a 18-23 éves lányok között az arány már 18 százalék."

"Svédországban indult erről vita néhány éve, ahol a 13-17 éves korú lányok körében 2008 és 2018 között tizenötszörösére nőtt a genderdiszfóriával diagnosztizáltak száma – vagyis azoké, akik úgy gondolják, azért nem érzik jól magukat, mert nem a nekik való nembe születtek."

"Sokan attól tartanak, hogy a transz sportolók a nők egész életnyi sportba fektetett energiáját tehetik semmissé egy perc alatt. Igaz, a transz súlyemelő Tokióban nevetségessé tette magát és nagyon leszerepelt, de ha ez így marad, meglehet, hogy néhány évtizeden belül minden sportban transznők tartják majd világcsúcsot. A hormonblokkolók használata egyfajta dopping lesz a pénzre és sikerre vágyó fiatal fiúk (edzői) számára, főleg szegényebb országokban."


És nem, nem "mi" érdeklődünk jobban a téma iránt, hanem a téma mászik bele egyre több irányból a mindennapokba. Az online- és nyomtatott sajtóban, a filmekben, sorozatokban, a médiában, a sportban, de egyre többfelé társadalmi kísérletekben és agyament követelőzésekben is.
 

ZeiG

Well-Known Member
2017. április 4.
871
4 851
93
Èvekig ment a balhé, hogy be legyen vezetve a melegek hâzassâga:
2021-ben Ausztriában 41111 hâzassæhot kötöttek. Ebböl 632 volt meleg pár.
Ennyit arról az óriâsi târsadalmi igènyröl...
Eszembe jut erről a régi vicc:
  • Pista bácsi, van maguknál, faluhelyen antiszemitizmus?
  • Nincsen. De igény, az lenne rá!
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 227
67 159
113
Hülyeség a köbön!!! Árnyékbokszolás!!!! Ennél azért intelligensebbnek képzeltelek...
Latom, nagyot tud menni ez a tema... Egyebkent erdemtelenul... Valamiert, altalam megmagyarazhatatlan, perverz modon erdeklodtok ez irant, mint egykor az oviban, altalanos suliban egymas nemi szervei irant... Akkor meg elment a fiuktol egy kis cici fogdosas meg punci nezes. De azert mar ti is kinottetek ebbol a korbol...
Ohh, ezek te vagy az intelligencia szimbóluma, hiszen nemi diszfóriás, mentális problémákkal küzdő, műmelleket magukra operáltató férfiakat kukis lányoknak tekinteni, nevezni, az rendben van igaz? Sértés, sértés, sértés aztán minden a részedről, majdúgy teszel, mintha mi hozakodtunk volna elő egyáltalán ezzel, de teee, nem vagy konfliktusgeneráló igaz? Nem a 'nőid' faszát nem vagy az.
 
Status
Not open for further replies.