Topol M indítók tartanak nyugatra....

Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
Valami nem hagy nyugodni. Az USA és nyugati lieblingjei az utóbbi időben nagyon felpörgették a Putyin!Atom!Bevetheti! témát.
Mi van akkor, ha false flag elpukkantanak egy kisebb töltetet ukrajnában és rákenik az oroszokra, hogy a ruszkik megmaradt szövetségeseit is elfordítsák, elérjék hogy globális pária legyen?
A permanens nyugati médiacunami mellett lenne aki elhinné, hogy nem az oroszok voltak?
Megmunkálható a vas 18°C-on, vagy addigra megtalálják az örök és ingyenes energiaforrást?
Ja láttuk, legyőzték az orosz belügyi csapatokat
Durcás lett a bohóc.Zelenszkij: Soha nem lesznek béketárgyalások Putyinnal
„Nem lesznek béketárgyalások Ukrajna és Oroszország között mindaddig, amíg Vlagyimir Putyin marad Oroszország vezetője” – jelentette ki Volodimir Zelenszkij ukrán elnök.
„Ez világos és nyilvánvaló” – tette hozzá Zelenszkij a nemzethez intézett éjszakai beszédében, miután több ukrán régióban is „álszavazást” tartottak.
Kedden az orosz hatóságok és meghatalmazottjaik négy megszállt ukrán régióban – Donyeckben, Luhanszkban, Zaporizzsjában és Herszonban – bejelentették az Oroszországhoz való csatlakozásról szóló, ötnapos, el nem ismert népszavazás eredményét.
Az általuk közölt számok szerint a Moszkva által rendezett, az ukrán törvények szerint illegális és a nyugati nemzetek által határozottan elítélt szavazáson a szavazók hatalmas többsége minden régióban támogatta az Oroszországhoz való csatlakozást – írja a Politico.
A Squid Game-ben csak 456-an voltak...Jelenet a Squid Game..., ja nem. Orosz tartalékosok szálláshelye:
Úgy bánik az usa az euval mint a legutolsó csicskával.Az Egyesült Államok felszólítja az EU-t, hogy gyorsítsa fel az Ukrajnának nyújtott pénzügyi segélyeket – írja a Financial Times
Az Amerikai Egyesült Államok nyomást gyakorol az Európai Unióra, hogy növelje és gyorsítsa fel Ukrajna pénzügyi támogatását.
Erről a Financial Times számol be forrásokra hivatkozva.
A Biden-adminisztráció vezető tisztviselői csalódottságukat fejezték ki Brüsszelben a Kijevnek nyújtott európai segélyek lassú folyósítása miatt, és arra kérték Brüsszelt, hogy hozzon létre egy "szokásos mechanizmust" a pénzügyi támogatásra.
„Újra felszólítjuk Ukrajna valamennyi partnerét, hogy gyorsan nyújtsák be Ukrajnának a megígért segítséget, növeljék kötelezettségvállalásaikat, és helyezzék előnyben a segélyek formájában nyújtott segítséget a hitelekkel szemben” – tette hozzá.
Egy másik uniós tisztviselő elmondta, hogy Denys Shmyhal ukrán miniszterelnök találkozott Charles Michellel, az Európai Tanács elnökével, hogy megvitassák, Kijevnek körülbelül havi 3,5 milliárd euróra van szüksége.
„Alig várjuk, hogy az EU a jövő hónaptól megkezdje az 5 milliárd eurós felajánlott segély átutalását, és sürgetjük az EU-t, hogy gyorsan dolgozzon ki egy rendszeres mechanizmust Ukrajna költségvetési támogatásának további biztosítására” – idézték az egyik tisztviselőt.
Источник: https://rusvesna.su/news/1664381619
Annyira szofisztikált technológiája van, hogy a németek már közölték is, hogy az NS1-et valszeg soha többé nem lehet használni.Szerintem ennél azért szofisztikáltabb technológiája van a javításnak
persze mivel az is ..Úgy bánik az usa az euval mint a legutolsó csicskával.
Talán mert az is?Úgy bánik az usa az euval mint a legutolsó csicskával.
Szval ha kiirom a twitterre hogy szerintem meg @SirHiggins volt, akkor az onnantól tény....hogy RU-t megnevezték.
Olvasd el az elemzést amit, írtam! Le volt írva, hogy Oo-ot fogják vádolni a szabotázzsal.Nem tudom mit röhögtök.
Ez eléggé aggasztó és baljós, hogy RU-t megnevezték.
Innentől a NATO-nak döntenie kell, hogyan értelmezi a szabotázst /most hagyjuk, hogy ki volt, a döntés megszületett,
hogy ki érte a felelősnek tartott. Innentől meddő ezt maszírozni/.
Lehet ennek kvára messzeható és nem épp kellemes kimenetele is.
És nem valamikor, hanem innentől kezdve bármelyik órában is akár.
Ennek szerintem nem kéne tapsikolnunk.
-----
Én csak azért nevetek rajta, mert annyira abszurd a vád, hogy röhejes.Nem tudom mit röhögtök.
Ez eléggé aggasztó és baljós, hogy RU-t megnevezték.
Innentől a NATO-nak döntenie kell, hogyan értelmezi a szabotázst /most hagyjuk, hogy ki volt, a döntés megszületett,
hogy ki érte a felelősnek tartott. Innentől meddő ezt maszírozni/.
Lehet ennek kvára messzeható és nem épp kellemes kimenetele is.
És nem valamikor, hanem innentől kezdve bármelyik órában is akár.
Ennek szerintem nem kéne tapsikolnunk.
-----
Azért nah, ha félig újáépítik, akkor is lehet újra használni.Annyira szofisztikált technológiája van, hogy a németek már közölték is, hogy az NS1-et valszeg soha többé nem lehet használni.
![]()
Nord Stream 1 may be unusable forever, German security agencies fear: Report
Nord Stream Gas Pipeline Leaks: If leaks in the two lines of Nord Stream 1 are not repaired quickly, large volumes of salt water will flow, agencies feared.www.hindustantimes.com
Gleiwitz ismerős pl?Én csak azért nevetek rajta, mert annyira abszurd a vád, hogy röhejes.
Ha ezért fog kitörni a 3.Vh, vagy ez lesz az indok a nato részéről, hogy bevonuljanak, akkor tényleg megértünk a pusztulásra.
És az a baj amúgy, amit te magad írsz le: "Innentől a NATO-nak döntenie kell, hogyan értelmezi a szabotázst /most hagyjuk, hogy ki volt, a döntés megszületett"
Ha szerinted ez így rendben van, hogy ha a nato kiirja twiterre, hogy az oroszok voltak akkor az úgy van és kész, akkor súlyos gondok vannak a toronyban.
Mit is keresett pár hete pont ott a Professor Logachev kikapcsolt transponderrel...?Olvasd el azelemzést amit, írtam! Le volt írva, hogy Oo-ot fogják vádolni a szabotázzsal.
Kérném alátámasztani. Mert ez így netto baromság.Gleiwitz ismerős pl?
Nem mintha most szükség lenne ürügyre. Egyelőre Putin érdeke az eszkaláció
Hosszú és költséges folyamat. Hong Kongban 4 évíg tartott mikor ismét üzembe helyezték a megrongálódott gázvezetéket.Azért nah, ha félig újáépítik, akkor is lehet újra használni.
Erre pár konkrétabb bizonyítékot idéznél? Mert ez így csak egy higgins-féle vágyvezérelt explicit deklaráció...Egyelőre Putin érdeke az eszkaláció.
A sós víz rendkívül korrozív. Ahogy kifogy a gáz a vezetékből beömlik. Az első gondolatom az volt, hogy tudnának e levegőt pumpálni bele ennek megakadályozására (a vezeték indításra készen volt, gázzal feltöltve). Ez tényleg nem olyan egyszerű, mint a gázcső a házad falán!Azért nah, ha félig újáépítik, akkor is lehet újra használni.
Na igen, ez a hirtelenség.Hat azert volt olyan nemreg hogy a nemzeti gardistak a foldon aludtak, meg ilyen fittnesszmatracokon jobb esetben Washington DC-ben...
Sportcsarnok, hova szallasolja el mindenki hirtelen a nepet? Sportcsarnokba, Usa, nemetek, ukranok, japok mindenki. Nalunk hova tennenek mondjuk csak 30000 fot nagy hirtelen, a teto meg ablak nelkuli Hajmaskerre?
Latunk egy csomo frissen behivott emert egy sportcsarnokban. Ennyi. Hogy meddig maradnak ott, ki tudja? Lehet csak egy elosztopont ahol felszerelik oket aztan onnet szetosszak par nap mulva Vlagyivosztoktol Kalinyingradig. De aztan tokmindegy nem?
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..