Szimpatizánsok és fóbiások kávéháza

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 419
31 774
113
Egyszerű ez, mint az 1x1....meg a csőgyártás. :cool:
Sóhaj.Propihuszár,tuljdonképpen annyira semmirevaló propihuszár vagy,hogy lassan elolvasni sem érdemes az irásaidat.
Ráadásul a tipikus hazudozó,ferditő fikusz agitprop stilusában nyomod a baromságot-egyszerűen unom a szarságaidat,ferditéseidet,idióta,buta propinyomásodat.Mész a picsába ignorra
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 460
121 042
113
Sóhaj.Propihuszár,tuljdonképpen annyira semmirevaló propihuszár vagy,hogy lassan elolvasni sem érdemes az irásaidat.
Ráadásul a tipikus hazudozó,ferditő fikusz agitprop stilusában nyomod a baromságot-egyszerűen unom a szarságaidat,ferditéseidet,idióta,buta propinyomásodat.Mész a picsába ignorra
Hát figyi mi is ununk téged de elviselünk mint az alkesz nagybácsit aki közben érdekes sztorikat mond.
 

kegyetlen petymeg

Well-Known Member
2020. április 18.
1 379
9 004
113
Ha oszinte akarok veled lenni, legalabb annyi ukranelkenes magyar politikus van, mint forditva. A csicskaikrol ( mindket oldalon) nem is beszelve...
Ezt most komolyan mondod vagy csak trollkodsz? Belegondoltál valaha, mi oka van ukrán politikusnak magyarellenesnek lenni és mennyi oka van magyar politikusnak ukránellenesnek lenni? Mit tett Ukrajna a jószomszédi viszony fenntartásáért, segítette-e M.o-t bármikor, bármivel? Fordítva mi segítettük őket úgy politikailag nemzetközi színtéren, mint anyagilag. A politikai támogatásunk a gyalázatos nyelvtörvényük, az állandó- magyar kisebbség elleni- támadásuk miatt abbamaradt, de az anyagi folytatódott. Cserébe még a választásokba is megpróbáltak beavatkozni. Az ukr.-ból menekültek szállítása, ellátása ugyancsak pénzbe kerül nekünk.
Neked meg van arcod egy ilyen mondatot idebiggyeszteni.
 

szasa30

Well-Known Member
2013. augusztus 9.
239
835
93
Sóhaj.Propihuszár,tuljdonképpen annyira semmirevaló propihuszár vagy,hogy lassan elolvasni sem érdemes az irásaidat.
Ráadásul a tipikus hazudozó,ferditő fikusz agitprop stilusában nyomod a baromságot-egyszerűen unom a szarságaidat,ferditéseidet,idióta,buta propinyomásodat.Mész a picsába ignorra
Figyelj! Nalam Te már egy éve ignore-ban vagy, de most Kriss reakciója miatt visszaolvastam az irasodat: ra kellett jönnöm, egy éve jól döntöttem….. sztem cseréld ki a bejegyzésedben a “Huszár” szót “Negan”-ra és rálelsz az örök igazságra….rád fér…
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 460
121 042
113
Figyelj! Nalam Te már egy éve ignore-ban vagy, de most Kriss reakciója miatt visszaolvastam az irasodat: ra kellett jönnöm, egy éve jól döntöttem….. sztem cseréld ki a bejegyzésedben a “Huszár” szót “Negan”-ra és rálelsz az örök igazságra….rád fér…
Párszor, már kifejtettem neki hogy 0 különbség van aközött amit ő csinál meg amit a legelvetemültebb narancsültetvényes fideszhuszárok a fórumon akikkel előszeretettel veszekszik ilyenkor mindig puffog egy sort sértődötten
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 460
121 042
113
Te nyalhatod a NER seggét,de nekem nem kötelező.Engem nem a vajda fizet.
Tudom hogy bántja fülkében érlelt egódat amikor felhívom rá a figyelmedet hogy dettó teljesen ugyan azt csinàlod mint akiket propanganda terjesztéssel vádolsz. De ez egyéni szocprobléma.

Amúgy szerintem engem nemigen tudsz NERbarátsággal vádolni főleg nem az L39 témájában. Csak közben igényled hogy valaki tükröt tartson eléd ha igen elkap harcihiszti. Az egyetlen lényegi különbség hogy te eddig aztért ki tudtad magad fejezni kissé szofisztikáltabban is.
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
18 419
31 774
113
Tudom hogy bántja fülkében érlelt egódat amikor felhívom rá a figyelmedet hogy dettó teljesen ugyan azt csinàlod mint akiket propanganda terjesztéssel vádolsz. De ez egyéni szocprobléma.

Amúgy szerintem engem nemigen tudsz NERbarátsággal vádolni főleg nem az L39 témájában. Csak közben igényled hogy valaki tükröt tartson eléd ha igen elkap harcihiszti. Az egyetlen lényegi különbség hogy te eddig aztért ki tudtad magad fejezni kissé szofisztikáltabban is.
Viszont neked is jó lesz megjegyezned,hogy nem vagyok az alantasad,ha beszolsz,azt nem vagyok köteles szó nélkül eltűrni.
AV egy NER ügylet,semmi több.Ráépitett légvárak a fórumon meg szimpla hülyeségek.Tételesen leirtam,hogy miért.Mert minden szóbajöhető feladatra van nála jobban alkalmas,illetve mert bizonyos feladatokra ma már a gép a mai viszonyok között alkalmatlan.Az ilyen kisteljesitményű jet gyakorlógépeket kiszoritják a nagy teljesitményű turbopopok.A nagy teljesitményű jet iskolagépek piacához meg gyenge.A gyárnak valóban korszerű gépek tervezéséhez fejlesztőkapacitása,gyártásához meg technológiája nincs.Iszonyú pénzeket kéne ahoz rákölteni,hogy valamikor talán alkalmas legyen.Talán.......Gyakorlatilag soha.
Ellenérv?Semmi,személyeskedő beszólás helyette.Ráadásul hazug,ferditő beszólás.És akkor engem kap el a harciideg,meg én vagyok az utálatos kép,mert unom a szarházi stillust?Na gondold át ezt egy kicsit.Mert aki együtt ugat a falkával,az a falka része,akkor is,ha tagadja.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 460
121 042
113
Viszont neked is jó lesz megjegyezned,hogy nem vagyok az alantasad,ha beszolsz,azt nem vagyok köteles szó nélkül eltűrni.
AV egy NER ügylet,semmi több.Ráépitett légvárak a fórumon meg szimpla hülyeségek.Tételesen leirtam,hogy miért.Mert minden szóbajöhető feladatra van nála jobban alkalmas,illetve mert bizonyos feladatokra ma már a gép a mai viszonyok között alkalmatlan.Az ilyen kisteljesitményű jet gyakorlógépeket kiszoritják a nagy teljesitményű turbopopok.A nagy teljesitményű jet iskolagépek piacához meg gyenge.A gyárnak valóban korszerű gépek tervezéséhez fejlesztőkapacitása,gyártásához meg technológiája nincs.Iszonyú pénzeket kéne ahoz rákölteni,hogy valamikor talán alkalmas legyen.Talán.......Gyakorlatilag soha.
Ellenérv?Semmi,személyeskedő beszólás helyette.Ráadásul hazug,ferditő beszólás.És akkor engem kap el a harciideg,meg én vagyok az utálatos kép,mert unom a szarházi stillust?Na gondold át ezt egy kicsit.Mert aki együtt ugat a falkával,az a falka része,akkor is,ha tagadja.
Szerintem én ezt az üzletet csak szidtam és ebben csak egyet tudok veled érteni.

De továbbra is fenntartom amit rólad mondtam, a hasonlatodnál maradva az egyik kutya másik eb.
 

Vogon

Well-Known Member
2021. május 13.
3 174
6 712
113

Üzbegisztánnal kötne hadiipari együttműködést a kormány​



Emögött meg mi lehet? :confused:
Valahogy nem látom a szinergiákat és lehetőségeket Üzbegisztánnal - talán csak korrupcióban és diktatúra működtetésben "innovatívabbak", mint a mi kormányunk...

Ki tudnád másolni az a részt, ahol azt írta a cikk, hogy innovatívak?
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
19 079
36 539
113
Ki tudnád másolni az a részt, ahol azt írta a cikk, hogy innovatívak?
"Palkovics László szombaton fogadta az üzbég kormány a befektetési és innovációs ügyekért felelős miniszterelnök-helyettesét." A 444 címlapján így szerepel a cikk bevezetője.
 
K

kamm

Guest
Engem a nyugati multik, mégis a NER seggèt nyalom. :cool:

Most hogy mki kicomingoutolta magát, hagyjuk már ezt a faszságot.
Engem meg a technologiai piac, kozom nincs a NERhez, viszont pontosan tudom, milyen hetediziglen hazaarulo, gerinctelen, veresszaju komcsi stb csaladokkal van tele pl a DK vagy a Momentum.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány
K

kamm

Guest
Azért azt se felejtsük el megemlíteni,hogy került a régi rendszer komcsikjaiból is jó pár a Fidesz soraiba is...
Nem a tagsagrol beszelek, az mindenhol olyan, amilyen, hanem a vezerkarrol. Fletoekrol, a Bauerekrol, a NIedermullerekrol stb. Hatterben meg a Bajnai-fele mindent iranyito kufoldi lobbik magyar csuszomaszoival.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
4 561
13 705
113
:D
Hivatalosan és ha rossz, akkor Theodore, egyébként Teddy
1éves 4hónapos sintértelepi szökevény. Meglehetősen rossz magaviseletű...
Nem volt két hónapos amikor elhoztam, már ott mondták, hogy rossz lesz, mert vörös.
Mondtam, hogy óhaggyámárahülyeséggel.
Nem. Tényleg geci....

A2qpfdU.jpg


Bandita az én boldog cicám
1f63b.png
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 076
9 208
113
Reflektálva egy tegnapi kommentre - egy képzeletbeli HTKA fórumtalálkozó szakaszai:

Bevezetésnek egy kis dínom-dánom - a felszolgált fogások természetesen Mack benzines főző arzenálján készülnének :)

A bevitt kalóriák ledolgozása és a meddőnek bizonyult online viták személyes elrendezésére szabadtéri foglalkozás

Végül pedig az esemény biztosítására felkért TEK, vagy HUN SOF mindenkit felpakol a hazafelé tartó teherautó platójára:
 

Vogon

Well-Known Member
2021. május 13.
3 174
6 712
113
"Palkovics László szombaton fogadta az üzbég kormány a befektetési és innovációs ügyekért felelős miniszterelnök-helyettesét." A 444 címlapján így szerepel a cikk bevezetője.

Ebben a mondatban senki nem mondta, hogy ők innovatívok lennének.
Ez olyan, hogy nekünk is van űrkutatásért felelős kormánytagunk, bármennyire is elismerem, hogy nem csak szép, de okos és lelkesen végzi a munkáját... Azért nem vagyunk űrnagyhatalom.
Ez a rész csak annyit jelent, hogy Palkovics a saját ottani kollégájával beszélt és nem mondjuk a kultúrminiszterrel.
 
  • Tetszik
Reactions: Aladeen
Status
Not open for further replies.