viszont egyelőre nem ismert – a honvédség politikai propagandává züllött, bármiféle szakmaiságot nélkülöző hivatalos kommunikációja és a Honvédelmi Minisztérium párbeszédre képtelen Sajtóosztályának okán, hogy teljesen kiváltották-e a jóval nagyobb és több felszerelés szállítására képes Mi-17-eseket az új gépek, vagy a szolgálatot két típussal látják-e el.![]()
Éles kutató-mentő riasztáson a honvédség H145M helikoptere
Az esethez a pápai MH 47. Bázisrepülőtéren állomásozó helikopter emelkedett a levegőbe, mely a megszokottól eltérően ezúttal nem egy Mi-17-es szállítóhelikopter, hanem egy H145M volt.lhsn.hu
Szia,viszont egyelőre nem ismert – a honvédség politikai propagandává züllött, bármiféle szakmaiságot nélkülöző hivatalos kommunikációja és a Honvédelmi Minisztérium párbeszédre képtelen Sajtóosztályának okán, hogy teljesen kiváltották-e a jóval nagyobb és több felszerelés szállítására képes Mi-17-eseket az új gépek, vagy a szolgálatot két típussal látják-e el.
Írja ezt a több éve gyerekesen hisztiző és politizáló lhsn.hu szerzője.
Természetesen tudja hogy ilyen nem történt, de egy kis hangulatkeltésért sosem megy a szomszédba.
1 eltűnt férfi kutatására, miért kellett volna Mi17-est küldeni???
Nagyon jó képekSok kép.
Hát igen. Jó lenne már látni valami 21. századi dolgot is, mert ennél komolyabb erő volt az itthon gyártott FW-190F is (a Me-210-ről nem is beszélve).Sajnos még azt sem tudni, hogy a nem irányított, vagy lézeres rávezetésű rakéták mikor jönnek. Igy csak a kecskepásztorok kergetésére jó a gép.


Mármint, hogy pontosan mi van fellobogózva?Nagyon jó képek
![]()
Jópofa ez a távirányítós mozgatás
![]()
Vörös bugyi
![]()
Itt is??? Ez miért van fellobogózva?
![]()
![]()
Még ezt is most csinálják először???
Nem tudom, de látványos!Még ezt is most csinálják először???

Oké, az augusztus 20-ai tűzijáték megoldva!Nem tudom, de látványos!![]()

A pitot cső és társai vannak letakarva. De a hangáros képen az előtte lévőn miért nincs, az passz.Nagyon jó képek
![]()
Jópofa ez a távirányítós mozgatás
![]()
Vörös bugyi
![]()
Itt is??? Ez miért van fellobogózva?
![]()
![]()
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..